Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14901) Silent77 válasza norbert1998 (#14900) üzenetére


Silent77
veterán

Már elérhető.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#14902) norbert1998 válasza Silent77 (#14901) üzenetére


norbert1998
veterán

akkor mégsem bug :B

(#14903) ollie


ollie
MODERÁTOR

Amazonon most a Bag It! ingyenes, nagyon jó játék.

***

(#14904) assemble


assemble
addikt

(#14905) saelin válasza assemble (#14904) üzenetére


saelin
veterán

A scrolls-t már ki is próbálom! :R

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#14906) plejik


plejik
addikt

Nem tudom volt-e már. De nem rossz játék.

MMX

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#14907) Slier


Slier
tag

Aki szerette az injustice-t annak ez is tetszeni fog. [link]

Life is a game, go 4 it.

(#14908) plejik válasza Slier (#14907) üzenetére


plejik
addikt

Na, ezt kipróbálom. :)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#14909) norbert1998


norbert1998
veterán

A SoulCraft-al játszott már valaki?
Nagyon jó kis akció RPG, és elég sokáig lehet vele játszani IAP nélkül(órákat), ami alatt eldöntheted, hogy akarod-e az IAP-ot.

Soulcraft 2, második rész dettó

(#14910) Ereshkigal válasza norbert1998 (#14909) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Nekem ez hentelésnek tűnik, nem RPG-nek. :U Persze ettől még lehet jó játék.

(#14911) norbert1998 válasza Ereshkigal (#14910) üzenetére


norbert1998
veterán

action RPG-nek hívja magát, szvsz hack'n'slash szerű szösszenet, bár az a RISE volt, azt végig is toltam, nagyon jó volt (vagy hogy írják)

(#14912) randras


randras
veterán

Sziasztok,

nincs itt valaki, akinek van Androidos eszközhöz kontrollerje, és van valamiféle listája játékokról, amik támogatják? Vettem egy ipega pg-9023-ast, és jó kis cucc, de eddig csak Dead Trigger 2-vel és Shadowgun: Deadzone-al tudtam kipróbálni, jó lenne bővíteni a gyűjteményt. :R

(#14913) krystman


krystman
őstag

Bár nem mai játék, de végig vittem a Dungeon Hunter 4 et fizetés és hack nélkül. :-) Sőt a varázslóval Hell fokozatban is. :-) 81 es szintig jutottam el.

(#14914) norbert1998 válasza krystman (#14913) üzenetére


norbert1998
veterán

én is :) de csak egyszer. nagyon faja volt :C

(#14915) csadi0011 válasza randras (#14912) üzenetére


csadi0011
őstag

GTA Széria. Bombsquad. epsxe PSX emulátor. Ha erős PC-d/neted van és sokat vagy olyan helyen (nem gépközelben), ahol erős net van, akkor Kainy-val tudsz játszani a gépeden.
De amúgy találni oldalakat, ahol gyűjtik az ilyen játékokat. (pl [link])

(#14916) randras válasza csadi0011 (#14915) üzenetére


randras
veterán

Király, köszönöm! Szép kis lista. :C

GTA-kat meg már úgy is megvettem.

(#14917) 5381 válasza Slier (#14907) üzenetére


5381
aktív tag

Így ránézésre nem annyira jó, mint az Injustice és nekem a karakterek is kevésbe szimpatikusak ebben a csapatban. Viszont lehet, hogy jó lesz a játékmenet. Köszi!

(#14918) norbert1998 válasza plejik (#14906) üzenetére


norbert1998
veterán

Már ki is van maxolva a c osztály legnagyobb járgánya :DDD

(#14919) Heavyrain


Heavyrain
őstag

One More Line
1-click játékok kedvelőinek. ;)

(#14920) Nittaku


Nittaku
csendes tag

Sziasztok! Csak nekem nem indul a Rayman Fiesta Run című játék? Miután elindítom, kidob, és ezt írja ki : "A(z) Rayman Fiesta Run alkalmazás sajnos leállt." Ez azért érdekes, mert az a játék első része viszont működik.
Ugyanezt ezt a hibaüzenetet adja ki A CounterSpy nevű játéknál is.
Mi lehet a probléma? Előre is köszi a segítséget!

(#14921) Layne válasza Nittaku (#14920) üzenetére


Layne
csendes tag

Szia ez így kevés. Milyen hardveren, milyen verziójú Androidon próbálkozol, gyári vagy mókolt rommal, Play Storeból vagy Appstore-ból vagy máshonnan vannak, ART vagy Dalvik a futtatási környezet...

(#14922) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Modern Command (Chillingo)

Build a world-class global protective force and eliminate the terrorist threat in Modern Command!
This app offers in-app purchases. You may restrict in-app purchasing using your device settings.
Battle against the armies of tyrannous villains and conquer glorious 3D battlefields throughout the world. Research new defenses, deploy cunning strategies and put your mettle on the line as you lead the fight for global security.
Features:
• Protect your base as you join the fight to control the Earth’s Protonium supply
• Fight off terrorist threats in South America, Africa, Europe, Asia and more
• Run your operations from MCA Headquarters and research and build new technologies
• Complete missions to earn experience and rank up
• Simple touch commands give you full control of each 3D battlefield
• Call in special ordinances to aid you in tough battles
• Co-ordinate and unite with friends via Facebook to increase your base’s productivity
• Tons of achievements, objectives and daily missions to complete

Letöltés (free)

Egész korrekt unaloműző.
IAP nyilván van, folyamatos netkapcsolatot nem igényel.
A store-on lévő képek ellenére egész szép játék.

(#14923) Maxtreme válasza krystman (#14913) üzenetére


Maxtreme
addikt

Az szép :D

Én szinte csak zombie shooterezek ha van a melóhelyen egy leheletnyi időm.
Valaki játszik még itt vele? Hol tart?
Én mindenféle csalás hack, vásárlás nélkül itt:

Igen, kicsit ráfüggtem... :U :DDD
..és még mindig nincs vége...viszont ezzel a fegyverrel már gyerekjáték lesz. (a legjobb tömegoszlató a programban, 500.000 arany az ára :D )

(#14924) #13110016 válasza Maxtreme (#14923) üzenetére


#13110016
törölt tag

Ez melyik játék?

(#14925) xenom0rph válasza #13110016 (#14924) üzenetére


xenom0rph
őstag

:W "Én meg csak zombie shooterezek" :U

halahala

(#14926) #13110016 válasza xenom0rph (#14925) üzenetére


#13110016
törölt tag

Kerestem, de több találatot hozott ki rá, és nem tudtam végignézni mindet, mert dolgozom. De akkor otthon kikeresem majd a kép alapján.

(#14927) Maxtreme válasza #13110016 (#14926) üzenetére


Maxtreme
addikt

(#14928) saelin válasza assemble (#14904) üzenetére


saelin
veterán

Ez a scolls elég nehéz... :Y Nem lesz könnyü beletanulni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#14929) Chuzzlee803


Chuzzlee803
aktív tag

Nem tudom, ismeritek-e az Order&Chaos szériát, de én tudom ajánlani mindenkinek, aki szereti az alábbi gépes játékok közül bármelyiket. Sajnos mindegyiknek az a hátránya, hogy igen-igen nagy helyet kérnek.(Sajnos nem tudom, hogy mobilnethez hogy viszonyulnak, mivel elneteztem az ehavi mobilnetem, és nem nyílik lehetőségem megnézni :DDD )
(Kettőspont után az androidos megfelelő)

-League of Legends:Heroes of Order&Chaos
-World of Warcraft: Order&Chaos Online
-Hearthstone (na, ebben nem vagyok biztos, hogy nincs-e hivatalos droid verzió. Ha van, akkor elnézést, és ezt a részt ignoráljátok!) Order&Chaos Duels

Ezenkívül CoC és HayDay, és hogy meglegyen a Supercell-trió, kóstolgatom a Boom Beach-et is.

Egészségetekre. :DD

[ Szerkesztve ]

(#14930) saelin válasza Chuzzlee803 (#14929) üzenetére


saelin
veterán

A heroes of order and chaos-t sokáig toltam, csak idővel ráuntam a hülyeségeire, amiből a legrosszabat már javították. Mégpedig hogy ha kidob a szerver (eseetleg összeomlik a játék) vagy kilépsz az adott mecssből, akkor a játékba visszalépve újracsatlakozik a korábban elhagyott játszmába. Engem a bugok tántorítottak el végleg a gameloft játékoktól. Egy javításban javítanak, a következőben bugosítanak. Az sem volt ritka, hogy egy korábbi bug köszönt vissza. A MOBA pont az a műfaj, ahol nekem pöcre menjen a játék, mert egy-egy meccs akár 30-50 percig is tarthat, ha kilép/kidob/összeomlik/lefagy, akkor az időmet pazarolja... A következő ilyen stílusú játék a witcher moba lesz (vagy mi lesz a neve), amit kipróbálok. Reméljük stabilabb is lesz.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#14931) fery02 válasza saelin (#14930) üzenetére


fery02
addikt

"Engem a bugok tántorítottak el végleg a gameloft játékoktól"

Most én az Asphalt Overdrive-al tartok ott, hogy soha többet Gameloft.
Nem elég, hogy egy bughalmaz az egész játék, a napokban érkező frissítés még több bug-ot hozott bele. :C

A hab a tortán, hogy bannolgatják kifele a full legálisan játszó játékosokat. :D
Ezt a saját bőrömön is megtapasztaltam, szerdán engedtek vissza a játékba, 1 hetes kényszerpihenő után és mondanom sem kell, nem csaltam. :)

Most szeretném feloldani benne az utolsó hátralévő achievement-et (utána elfelejteni ezt az egész szennyet), de úgy tűnik egy bug-os acsival van dolgom (neten is írják többen).

Gameloft = Vicc.

[ Szerkesztve ]

(#14932) Chuzzlee803


Chuzzlee803
aktív tag

Ami azt illeti, én se játszom már ezekkel. Az oc onlinet toltam, de a mainem (lvl50) eltűnt, úgyhogy le is töröltem.

Mellesleg azelőtt is utáltam a céget, mert a ZTE Blade-n nem tudtam semmilyen gameloftos játékot játszani, csak úgy, hogy trükközni kellett a build.prop-ban.

Szánalmas az egész cég, most így visszagondolva. :(((

(#14933) Quasi_modo válasza Chuzzlee803 (#14932) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Pedig valaha azt mondták, hogy a Gameloft jelenti a minőségi játékokat.

valami

(#14934) kexxkenny


kexxkenny
újonc

Sziasztok, új vagyok!

Gameloftról én annyit írnék, hogy hanyatlik. Ennek oka pedig az, hogy a PC-s játékok jönnek androidra az eredeti gyártótól. Érkezik a HS, LOL-t is tervezik. WOT megjelent nemrég.

| Sony Xperia SP Cyanogenmod 12 | youtube.com/kexxkenny |

(#14935) saelin válasza kexxkenny (#14934) üzenetére


saelin
veterán

"Ti milyen játékokkal játszotok? :D"

Igaz, hogy a másik topicban kérdezted, de még mielőtt feltennéd újra a kérdést inkább válaszolok.

- Minecraft Pocket Edition
- Clash of Clans
- Five Nights at Freddy's 1-2
- Beach Buggy Racing
- HelpMe Jack
- Etherlords
- Civilization Revolution 2
- Scrolls (mojang)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#14936) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

A Gameloft lényegében az Ubisoft kopizásra specializálódott mobilos ága. A saját szellemi tulajdonból építkező játékok egy részét viszont saját brand alatt adja ki az Ubi, de azokat is a Gameloft készíti.

[ Szerkesztve ]

(#14937) Rivaul válasza saelin (#14935) üzenetére


Rivaul
addikt

Szia.
Az ilyen Scrolls (mojang) féle játékoknak mi a lényege? Olyan mint a heroes kívülről. De nézem a videókat és az oszlopokat támadják vagy mik azok és nem a harcosok egymás. Milyen szisztéma alapján megy a dolog? A heroes nagy kedvenc volt így valami olyasmit keresek.

Amúgy tetszik a játék kínálat amit írtál. Én is inkább a mobilosabb vonalat kedvelem a high end grafikai pc utánzat helyett. Legalábbis nálad is ilyesmi jön le ezek alapján.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#14938) saelin válasza Rivaul (#14937) üzenetére


saelin
veterán

A Scrolls, inkább egy gyüjtögetős kártya játék, amiben az a lényeg, hogy elpusztíts az ellenfél oszlopaiból legalább 3-at. Vülönféle kártya típusok vannak: Kreatúrák, Építmények, Varázslatok és Bűvölők.
Az teszi egyedivé - és számomra nagyon nehézzé -, hogy a lényeknek van egy számlálójuk, ami ha nullára csökken, akkor támadnak. Itt jön be a képbe a táblajáték oldala! Ugyanis (általában) egy szomszédos mezőt tud lépni a lény és úgy kell lépdelni vele, hogy elkerüld vagy minimalizáld az ellenfél sebzését, közben ne hagyd szabadon/sebezhetőn az oszlopod és ha lejárt a lény számlálója (0-t mutat), akkor úgy mozdítsd a kreatúrát, hogy a lehető legtöbb kárt tudd vele okozni. Még annyit megjegyeznék, hogy a tábla két félre van osztva és az egységek nem mehetnek át az ellenfél térfelére. Elég komplex.

"Legalábbis nálad is ilyesmi jön le ezek alapján."
Ennek az az oka, hogy aminek csillámpóni a grafikája, annak nagy a mérete, de a tartalma kb semmi. Persze lehet valami szép is, meg tartalmas is, csak nem jellemző.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#14939) saelin


saelin
veterán

Bocsi a dupláért.

Egy ideje meghalt a xbox 360 vezetékes kontrollerem jostic-ja, most készülök újat venni. Nézegetem az egyik store-t és látom, hogy van "sima 360-as" és "for windows-os" is. Mind a kettő működik androidon? Mert gőzőm sincs, hogy nekem ami itthon van az melyik...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#14940) Rivaul válasza saelin (#14938) üzenetére


Rivaul
addikt

Köszi szépen a leírást :K

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#14941) Fitzgerald válasza saelin (#14939) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ha mindenképpen Xbox kontrollert akarsz venni, olyat vegyél, amelyiknek a dobozán rajta is van a "For Windows" felirat. De azzal is sokat fogsz vergődni, mert a gyártók szeretik kifelejteni az xpad.ko kernel modult a szoftverből, és ilyenkor csak touch vagy keyboard mapping-el lehet használni a 360 kontrollert. Elég macerás mindkét megoldás.
Én pár hónapja Playstation 4 kontrollert használok. A PS3/PS4 kontrollernek ma sokkal jobb a támogatottsága Androidon. Sixaxis Controller app már mind a kettővel működik normálisan Bluetooth-on keresztül. Inkább azokat ajánlom.

(#14942) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Project Road Rage

A post apocalyptic car game with realistic physics, set in a gorgeously ruined world.
It features:
- 22 cars with unique characteristics
- 3 game modes: Race, Supply run, Demolition
- 66 challenges
No in-app purchase, completely free.

1.2 GHz CPU and Android 4.1 are required!
If you experience laggy gameplay reduce the graphics settings in the Options!
Designed for true car enthusiasts

letöltés

Mondjuk az vicces hogy az egyik fejlesztő bizonyos András Molnár, és nézzétek ki az első kommentelő aki dicséri... :DDD
Enyhe elfogultság szagát érzem. ;]

Aki kipróbálta megírhatná milyen.
Őszintén szólva engem a képek és a gameplay vid kicsit elriaszt.

(#14943) S e t h


S e t h
nagyúr

Battleheart:Legacy

Utoljára talán a Bard's tale kötött le ennyire, mint ez.
Kezdetleges karaktergenerálás(sok választási lehetőség nincsen)
Megannyi kaszt:

Knight
Wizard
Ranger
Rogue
Paladin
Bard
Witch
Barbarian
Ninja
Monk
Necromancer
Battlemage

Számtalan- köztük mókás- küldetés, egyesek igen izzasztóak is, nálam az utóbbi idők egyik legjobbja, rpg (nem hardcore) rajongóknak bejöhet.
trailer

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#14944) ollie válasza saelin (#14938) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez a Scrolls csak multiplayer?

***

(#14945) xenom0rph válasza ollie (#14944) üzenetére


xenom0rph
őstag

Van gépi ellenfél is

halahala

(#14946) saelin válasza ollie (#14944) üzenetére


saelin
veterán

Lehet gép ellen is játszani, de a netet ilyenkor is kéri. Az easy és a medium benne van a free verzióban, a high AI nehézségért már meg kell venni a full verziót. ezen kívül még sok feature lockolva van az ingyenesben.

(#14941)cr33p
TF103c alatt működik a kontroller. Az már nem érdekel, hogyy az android játékok alatt működésre tudom-e bírni, csak az emulátorokat tolom vele. Root-ot még mindig nem vállaltam be... :B

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#14947) Fitzgerald válasza saelin (#14946) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Mért rettegsz annyira a root-tól?

(#14948) Rivaul válasza Fitzgerald (#14947) üzenetére


Rivaul
addikt

Nem samuja van és ugrik a knox?

MÁS: Valaki játszik még a marveles hősös bunyós játékkal? Egyfolytában veszti a szervert és így baromi élvezhetetlen... Csak töltés hegyek. GS5mini

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#14949) Fitzgerald válasza Rivaul (#14948) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ja, de nem lehet visszaállítani? S5-ön már legalábbis lehetséges, úgy hallottam. Előbb-utóbb amúgy mindegyik készüléken az lesz.

(#14950) 5381 válasza Rivaul (#14948) üzenetére


5381
aktív tag

Én pár napig erőltettem, de nekem is folyton csatlakozási problémái voltak. Maradtam inkább a DC változatnál :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.