Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14151) szkorhetz válasza saelin (#14149) üzenetére


szkorhetz
őstag

Nem melegszik mint állat? Nekem kb 15 perc alatt olyan forró lett a O+O, mint állat. Meg fogyott 15%-ot az aksi.. :D

(#14152) gergom91 válasza saelin (#14149) üzenetére


gergom91
tag

Én is tettem egy próbát, ha már a rendessel is játszok. ( kár hogy nincs összekapcsolva a 2 játék, legalább a pénz és a free XP része, de sebaj)
Egész tűrhetően fut a MemoPadon, átlag 20fps, gyenge wifi jellel is jó ping. Az irányításhoz még alkalmazkodni kell, de az sem vészes. Egyedül amit ajánlok hogy kapcsoljátok ki az automata célzás. Rettentő idegesítő és nagyon gagyin van megoldva, még ha nehezen is tudjátok kezelni akkor is több esélyetek van kézi célzással eltalálni az ellent mint ezzel.

(#14153) raziel01


raziel01
veterán

VVVVVV csak 1 dollár amazonon.

(#14154) Slier


Slier
tag

Csak a figyelmet hívnám fel rá, egyelőre ipadre érkezik de gondolom később Androidra is kiadják érdemes elolvasni a [cikket] mert ez rohadt nagyot fog szólni.
A játékból a képeket a videó alatt találjátok a cikk végén. Valami eszméletlen jól néz ki a Battlefield 4 mobilos verziója. :Y

Life is a game, go 4 it.

(#14155) jonnyjoker01 válasza Slier (#14154) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

:Y :Y :Y :Y :R

Üdv. Johnny

(#14156) norbert1998 válasza Slier (#14154) üzenetére


norbert1998
veterán

:Y :R

(#14157) atee válasza Slier (#14154) üzenetére


atee
őstag

Szèp lehet meg szuper, de FPS-t csak PC-n! Már a konzolos irányítás is egy vicc.

D-day 2002-01-04 01:54

(#14158) fdisk válasza szkorhetz (#14151) üzenetére


fdisk
őstag

Nekem is kazán tőle a teló. :DDD
80 fokos a cpu. :D

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#14159) raziel01 válasza atee (#14157) üzenetére


raziel01
veterán

Semmi baj a konzolos irányítással. Az érintőképernyő már problémásabb, főleg kisebb telón.
Kontrollert megszoktam pár nap alatt de az érintőképernyőt nem bírom megszokni FPS-hez.

[ Szerkesztve ]

(#14160) jonnyjoker01 válasza raziel01 (#14159) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Pedig olyan könnyű! Nekem sokkal könnyebb, mint akár pc-n. Pontosabban tudok célozni. (Ja BTW 3,5 inchen játszok FPS-t :D)

Najó azért PC túlzás, de kontrollerrel rosszabb vagyok, mint touchscreennel.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#14161) saelin válasza szkorhetz (#14151) üzenetére


saelin
veterán

Az aksit eszi, de túlzottan nem melegszik. Akku volt 34+ fok, ami azért már érezhető, viszont forrónak nem mondanám. Eddig tetszik.

#14154 Slier
Lehetne valami konnektor mód a telefonokban mostmár... :D

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#14162) Fitzgerald válasza Slier (#14154) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Na, ha ebben lesz remappelhető kontroller support, nekem nem is fog kelleni más fps mobilra...MC5-be még mindig nem tették bele, pedig sokan kérték a hivatalos fórumon és Facebookon is..

(#14163) Slier


Slier
tag

Nekem nincs bajom az érintőképernyős irányítással de az tény, hogy kegyetlen nehéz megszokni.
Saelin: Mire gondolsz pontosan? :)

Life is a game, go 4 it.

(#14164) saelin válasza Slier (#14163) üzenetére


saelin
veterán

Utaltam arra, hogy milyen gyorsan merül majd ettől a játéktól a telefon/tablet, és lehetne egy konnektor mód, hogy lekapcsolja az akksit. Ilyenkor hálózati áramról menne a gép. :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#14165) Slier válasza saelin (#14164) üzenetére


Slier
tag

Igaz :)
Bár nekem a legbrutálisabb játékok is max 15-20%-ot merítenek 1 óra alatt ha neten játszok. Annyira ez se lesz vészes szerintem.

Life is a game, go 4 it.

(#14166) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Megjelent a Civilization Revolution 2.
3600 forint nagyon sok érte, de legalább már van...

(#14167) saphancs


saphancs
aktív tag

A Csi: Hidden crime-hoz hasonló játékot nem tudnátok ajánlani? Mondjuk iap nélkül. Az nem baj ha fizetős.

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#14168) saelin válasza Fitzgerald (#14166) üzenetére


saelin
veterán

Eléggé drága lett... De ha úgynézzük, ez egy PCs játék androidra, úgy viszont talán megérné. Az első akciónál behúzom, nincs mese, ez kötelező darab. :)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#14169) ollie válasza saelin (#14168) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez azért erősen butítva van a PC-shez képest. Amúgy amint látom azért sírnak sokan, mert az első részéhez képest alig van változás (mármint a Revolution 1-hez képest). Viszont én nem játszottam az első részével, szóval jó lesz ez, csak most még tényleg drága.

***

(#14170) norbert1998


norbert1998
veterán

arra leszek kíváncsi, hogy mennyit kell várni, míg a komolyabb játékok is jönnek pc-ről meg előző gen konzolokról
persze, így is vannak komolyak: wd, twau, xcom (nagyon király újrajátszani, és a z(!) bírja vele 3 óráig :Y), most a civ. iosra majd a büntető 4

[ Szerkesztve ]

(#14171) Delerium válasza norbert1998 (#14170) üzenetére


Delerium
senior tag

Csak eljutottunk oda, hogy ugyanúgy meg kell majd venni lassan félévente az újabbnál újabb hardverrel szerelt telefont, tabot ha játszani is akarsz. A tabomban lévő Mali400mp4 már a megvételkor sem volt erős, de egy gen. váltás nem fog neki tetszeni a játékoknál.

"I fight for the Users"

(#14172) MurdR válasza norbert1998 (#14170) üzenetére


MurdR
veterán

CoD4-et is portolják iOS-re :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#14173) saelin válasza ollie (#14169) üzenetére


saelin
veterán

Az első részével én sem játszottam, de magával a civilization-el is rég volt kapcsolatom. Nekem biztos nem lesz csalódás. Droidon úgysincs túl sok stratégia, ami tényleg lekötne. Gondolom sokan vannak így vele.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#14174) jonnyjoker01 válasza MurdR (#14172) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Várj... Ezt most úgy írod, hogy szeretnéd, ha portolnák iOS-re, vagy ténylegesen portolják? :Y

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#14175) norbert1998 válasza MurdR (#14172) üzenetére


norbert1998
veterán

nexus helyett veszek iCuccot!!! :Y

(#14176) tomee007007 válasza saphancs (#14167) üzenetére


tomee007007
őstag

G5 játékai.

(#14177) Layne válasza ollie (#14169) üzenetére


Layne
csendes tag

Az meg sem jelent Androidra. Olyan sokat nem butítottak rajta amúgy.

(#14178) norbert1998 válasza Layne (#14177) üzenetére


norbert1998
veterán

ahogy olvasom, nem is biztos, hogy kiadják, csak játszadoznak rajta/vele

(#14179) MurdR válasza norbert1998 (#14178) üzenetére


MurdR
veterán

Hír- Igen, "játszadoznak" vele, csak éppenséggel most ott tartanak hogy: Mérföldkőnek számít, hogy a Battlefield 4 egy tesztpályája már fut az Apple iPad Air 2 tableten, ráadásul a minőség szempontjából nincs lényeges butítás, azaz a PC-s verzióban szereplő összes effekt, illetve összes fizikai szimuláció aktív az iOS-en is.
Ez azért nem éppen rossz hír, véleményem szerint mérföldkő lehet az okostelefonos/tabletes gamerkorszaknak. :C

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#14180) norbert1998 válasza MurdR (#14179) üzenetére


norbert1998
veterán

Tudom, olvastam :D

A lollipopban van alacsony elérésű api? Bár ha annyira kepes, mint a mantle, akkor kitorolhetik vele:W

(#14181) saelin válasza norbert1998 (#14180) üzenetére


saelin
veterán

Androidon még nincs. Nekünk csak a dalvikot lecserélő ART lesz, ami hoz egy kis teljesítményt a programok alá. [link]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#14182) saphancs válasza tomee007007 (#14176) üzenetére


saphancs
aktív tag

Köszi, ránézek!

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#14183) Quasi_modo válasza saelin (#14181) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Egyelőre.

valami

(#14184) norbert1998 válasza saelin (#14181) üzenetére


norbert1998
veterán

szóval akkor a mobil játékosok számára jobban jönne ki (az árakat nem tekintve) a következő, közepes távra vásárolandó eszköznél, ha iCuccot vennének?

(#14185) saelin válasza norbert1998 (#14184) üzenetére


saelin
veterán

Ilyet sosem mondanék. Eddig is így volt, hogy a fejlesztők jobban preferálták az ios-t futtató eszközöket, de a nagyobb címek mindig jöttek androidra is (kivétel ami nem :P). A google api szinten le van maradva, jelenleg arra törekednek, hogy legalább portolni tudják a fejlesztők a játékaikat androidra. Mivel még nem történt ilyen, azt, hogy ez jár valami hátránnyal a droid számára, még nem tudni biztosra. Előfordulhat grafikai butítás, de lehet nem lesz semmi, mert megoldják erőből. Majd a jövő eldönti, hogy mit hoz android játékok téren.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#14186) norbert1998 válasza saelin (#14185) üzenetére


norbert1998
veterán

kíváncsi leszek, bár a kis kijelző miatt nem tudnék i6 alatt élni

(#14187) Scrake^;DD


Scrake^;DD
aktív tag

Azt esetleg nem tudja vki h némely játéknál miért írja ki h nincs elég hely amikor a telefon memóriakártyájában és az SD kártyán is van hely? (érintett játék: Terraria)

[ Szerkesztve ]

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#14188) BDave


BDave
őstag

Valaki játszott már a Tower Dwellers nevű játékkal? Mennyire tartogat újdonságot annak aki végig játszotta a Kingdom Rusht?

(#14189) saelin válasza Scrake^;DD (#14187) üzenetére


saelin
veterán

Általában sokkal több helyre van szüksége az adott programnak a telepítéséhez, mint amekkora az feltelepítve. Esetleg még tölt le a játékon belül plusz tartalmakat stb. Galaxy mini 2-n szoktam így járni az evernote-al. Sír, hogy nincs elég hely a jegyzetek szinkronizálásához, közben meg van még 150+ mega... Próbálj pár appot törölni vagy áthelyezni sd-re. Ha rootolva vagy, akkor több lehetősged is van, ahoz viszont nem értek.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#14190) Scrake^;DD válasza saelin (#14189) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

nincs rootolva, és sokkal több helye van mint amennyit a játék igényel. Már ujra húzva is lett a telefon, de a Terrariát semmiképp nem akarja felrakni. kommenteket olvasgatva másnak is előfordul ez a problèma.

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#14191) saelin válasza Scrake^;DD (#14190) üzenetére


saelin
veterán

Akkor ez olyasmi lehet, mint ismerősnél a monster shooter-nél. Neki állandóan azt írta ki, hogy nem lehet telepíteni az sd kártyára, de csak annál a játéknál.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#14192) ollie válasza Scrake^;DD (#14187) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mennyi a szabad helyed, mennyi az összes, és mekkora a Terraria?

***

(#14193) Scrake^;DD válasza ollie (#14192) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

szabad hely: 100MB össz vissz 200MB terraria meg 40MB

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#14194) air válasza Scrake^;DD (#14193) üzenetére


air
nagyúr

Sovány. Esélytelen. :(
Milyen vas ez, milyen rommal? Elbírja egyáltalán?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#14195) csadi0011


csadi0011
őstag

Ti számítotok rá, hogy a Rockstar Games idén is kidob decemberben valami teljes értékű portolt játékot? GTA 4 még tuti nem jön. Én a Max Payne 2-re számítok. (Aminek még örülnék az a Bully vagy a Midnight Club)

(#14196) saelin


saelin
veterán

Játszik valaki valamilyen jó játékkal? Már két hete semmi érdekeset nem találtam, csak a wot blitz-t, de azzal nincs kedvem mindig játszani... Szerintem most bármire vevő vagyok.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#14197) Flind válasza saelin (#14196) üzenetére


Flind
senior tag

Blitz Brigade!
Próbáld ki, blitzről eszembe jutott.

(#14198) jonnyjoker01 válasza Flind (#14197) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Blitz Brigade +999! Csak ne felejtsd el elhagyni az adott szervert ha csalót látsz, csak fel fogod bszni magad :)

Btw én a megjelenése óta játszom rajta kisebb megszakításokkal (jelenleg pc-n nyomom) , nagyon jó játék, csak ajánlani tudom. A pénzért vásárolt fegyverek nagyon OP-k, ha valaki azokat használja, lépj le a szerverrõl, vagy maradj ha megtanultad a gyenge pontjaikat. :)

Üdv. Johnny

(#14199) Balathruin válasza csadi0011 (#14195) üzenetére


Balathruin
veterán

A Bully nem rossz ötlet, suliban lenne a legjobb játszani. :D

(#14200) Bozek


Bozek
nagyúr

Na, ma érdekes dolgot vettem észre a ClassicBoy emulátorban. Lehet az alkalmazáson belül SNES emut is letölteni, így még egy programmal kevesebbre van szükség. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.