Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14951) saelin válasza Fitzgerald (#14947) üzenetére


saelin
veterán

A note-on ritkán játszom, és csak olyat, ami már 10"-on nehezen kezelhető. Az asus tf103c-t nem merem rootolni, nem tudom hogy ugrik-e gari vagy sem.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#14952) Rivaul válasza Fitzgerald (#14949) üzenetére


Rivaul
addikt

Egyenlőre a többségen még baj ha billen a knox.

Az a baj hogy én eléggé ráfüggtem mert nem IAP igényes és elég kevés az ilyen játék. Csak van hogy 3x restartolom mire 1 harcot elkezdhetek :W

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#14953) norbert1998 válasza Rivaul (#14952) üzenetére


norbert1998
veterán

nem úgy van, hogyha a gyári vagy gyári alapú romot rootloz, akkor billeg a knox és mondjuk egy egyből cm rakás (cwm rakás után bootolás nélkül) esetén nem?
nem tudom pontosan, soha nem volt okossamsungom

a kaméleonod pedig már az enyém :D

(#14954) Rivaul válasza norbert1998 (#14953) üzenetére


Rivaul
addikt

Ahogy tudom mindenre billen a knox jelenleg.

A kaméleon NEM eladó :D

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#14955) norbert1998 válasza Rivaul (#14954) üzenetére


norbert1998
veterán

Ace 2-s haver mondta. Akkor lehet hogy a régebbinek van igy?

Nem vetted észre mikor elhoztam. Bizonyára azt hiszed, hogy álcázza magát és ezért nincs meg :D

[ Szerkesztve ]

(#14956) batai15


batai15
félisten

Sziasztok!van esetlet a zenonia sorozathoz hasonló jó kis rpg? A 3d cuccok nem kötnek le .köszi!

(#14957) lacuska74


lacuska74
tag

Sziasztok!

Van egy játék amit már ezer éve keresek.
Egy emberkével vagyok és körülöttem lufik pattognak, ha hozzámérnek akkor meghalok.
Egy lándzsával tudom őket kipukkasztani, akkor van vége a pályának ha minden lufi kipukkadt.
Tudom ez elég nehéz így, de hátha valaki emlékszik rá :)

(#14958) saelin válasza lacuska74 (#14957) üzenetére


saelin
veterán

LSD a te játékod! :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#14959) fery02 válasza lacuska74 (#14957) üzenetére


fery02
addikt

Szia!

Nem tudom konkrétan melyik játékra gondolsz, de a hozzászólásod olvasva eszembejutott egy régen sokat játszott játékom, a Buka. :)

(#14960) bostone


bostone
addikt

Idősebb korosztály számára keresek valamit.
Még én sem tudom mit... :)
Keresztrejtvény vagy valami hasonló létezik androidon?
Op3ndott tabletben gondolkodom egyelőre, tehát extra méretű ötletek kilőve. (Asszem max 1giga telepíthető.)

(#14961) fery02 válasza bostone (#14960) üzenetére


fery02
addikt

Adjál nekik valami szókirakós játékot és azzal el lesznek egyelőre (amíg ki nem jön az NFS: No limits ;]).

Plusz még ilyen mahjong játékok is bejöhetnek nekik.

[ Szerkesztve ]

(#14962) xenom0rph válasza bostone (#14960) üzenetére


xenom0rph
őstag

Szókereso, keresztrejtvény..!

halahala

(#14963) bostone válasza fery02 (#14961) üzenetére


bostone
addikt

Még a Nova3 jutott eszembe, ami alkalmas lehet. :)

@xenom0rph:
Köszönöm! Nem vagyok járatos a témában, hetente frissülnek a feladványok, vagy egy játék egy rejtvény alapján működik?

(#14964) echte válasza lacuska74 (#14957) üzenetére


echte
csendes tag

pang?

(#14965) xenom0rph válasza bostone (#14963) üzenetére


xenom0rph
őstag

Egyszer töltöttem le, akkor volt egy kettő rejtvény, nem sok. Ahogy a fejlesztő frissíteni tudja ezeket a dolgokat úgy jönnek. Mennyire idős korosztály? Mert nekem szüleim (bár ők annyira még nem öregek :D) is sokat játszanak tableten /telefonon. Anyukám farmot menedzsel (hayday, farmville) valamint candy crush - two dots és néha hidden object.

halahala

(#14966) bostone válasza xenom0rph (#14965) üzenetére


bostone
addikt

Édesanyám két hónapja vonult nyugdíjba, nem hiszem, hogy bonyolultabb alkalmazásokat tudna kezelni.
Lehet, hogy kidobott pénz így is.
Rejtvényekre pdf formátumban gondoltam, amit stylussal töltögethet. Valójában nem néztem utána, hogy létezik-e ilyen lehetőség.

(#14967) xenom0rph válasza bostone (#14966) üzenetére


xenom0rph
őstag

Mentalitástól függ hogy kezeli (szeretné e kezelni). Ismerek olyan 75 évest aki telefon, tablet internet mindent nyom. De olyan 60 évest is aki hozzá se (tud) nyúl az ilyen dolgokhoz.

Oké a PDF de azt hogy írja be?

halahala

(#14968) saelin válasza xenom0rph (#14965) üzenetére


saelin
veterán

Akkor ő elég talpraesett. Nekem apám már attól megijed, ha lemerül és kikapcsol a tablet. Ilyenkor rimánkodik egy sort, hogy az előbb még működött! :D

echte
Lol, ilyesmivel én is játszottam pc-n... csak abban sonic karakterek voltak... Amíg nem nyitottam meg a linket és néztem rá a képre, addig még csak nem is emlékeztem rá! :Y
Azt hiszem holnaptól mindent lefotózok, amit meg kell jegyeznem és a memória problémáimnak lőttek!

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#14969) vgyuri válasza Fitzgerald (#14941) üzenetére


vgyuri
őstag

Vezeték nélküli controller vásárlásán gondolkodom. Ps4 érintő felület használható játék közben?

Trust gx39-re 3 év garancia van, 8e-ért árulják, ps4-re 1 év garancia van és közel 2x annyiba kerül. Megéri a drágább?

(#14970) gergom91


gergom91
tag

A First Strike 1.2 le van árazva a Play-en 1$-ra, amúgy 900 forint körül volt az ára. Egész jónak tűnik képek alapján, valamikor régebben raktam a kívánság listára. Munka után megveszem :)
Bocsi hogy linkelni nem tudok, mobilról vagyok.

(#14971) Fitzgerald válasza vgyuri (#14969) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Phingom sincs, sosem volt Trust gx39-em.
Érintő felület Sixaxis Controller legújabb verziójával működik. Persze ha nem a legócskább kínai soc-el szerelt telefonod/tableted van. Azokból szeretik kifelejteni a szükséges BT/HID drivert.

(#14972) Maxtreme válasza Maxtreme (#14923) üzenetére


Maxtreme
addikt

ééés végeztem vele.
Hát a gyerekjátékról annyit hogy az utolsó pályák (még a lootolosak is) iszonyat mód megfingattak. Az utóbbiakon még easy módba is annyi dög jön hogy 1cm szabad vagy üres hely nincs a képernyőn. :D
Aki el akarja kezdeni annak egy jó tanács. A legdurvább páncél, fegyver, életfejlesztés, és minimum 20 életcsomag ( a drágábbik 1500 aranyas) neki ne menjen az utolsó 2 pályának. Főleg az utolsónak..

(#14973) saelin válasza Maxtreme (#14972) üzenetére


saelin
veterán

Touchscreen-en toltad? Auto aim-al? Wew. :R

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#14974) Maxtreme válasza saelin (#14973) üzenetére


Maxtreme
addikt

Igen.
Hol autoaimmal hol nem. :D előfordult olyan ahol kifejezetten zavaró tényező volt.

(#14975) imcsoo


imcsoo
aktív tag

Sziasztok!
Tudtok ajánlani pár játékot S4-re? Igazából jöhet bármilyen stílusú csak jó legyen :))
Most szedtem le az Asphalt 8, Real Racing 3, Dungeon Hunter 4 triót, ezek tetszenek :)
Esetleg valami komolyabb is jöhet ami megizzasztatja a vasat! ;]

[ Szerkesztve ]

(#14976) norbert1998 válasza imcsoo (#14975) üzenetére


norbert1998
veterán

godfire: rise of prometheus

de ha feljebb görgetsz, szinte mindegyik oldalon van egy csomó ajánlás játékokból :K

(#14977) #53932800 válasza imcsoo (#14975) üzenetére


#53932800
törölt tag

Forza Milan!:)

(#14978) imcsoo válasza norbert1998 (#14976) üzenetére


imcsoo
aktív tag

Köszi, olvasgatok akkor elsőnek :K

Robeszka5: Így van és mindörökké! ;)

(#14979) csadi0011


csadi0011
őstag

Tudni előre, hogy karácsony előtt, alatt, után mikor lesznek nagy leárazások?

(#14980) #53932800


#53932800
törölt tag

Sziasztok!Gombfocis játékot tudtok ajánlani?

(#14981) imcsoo válasza norbert1998 (#14976) üzenetére


imcsoo
aktív tag

Ez igen, komoly "kis" játék ez szinte forró a teló! :)

(#14982) Fitzgerald válasza imcsoo (#14981) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Nekem is rendesen elgörbült tőle az aksim, majdnem lelökte a hátlapot. Mondjuk amúgy is az utolsókat rúgja, jön már az új Germániából.

(#14983) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Ez volt már?

MMX Racing

THIS IS IT! Your chance to create a fire-breathing Monster Truck and race it head-to-head over spectacular jump filled courses. Experience benchmark graphics, physics and adrenaline-filled excitement in MMX Racing, the must-have racing title of 2014.
SCREEN-BUSTING TRUCKS If we made the trucks any bigger, they wouldn’t fit in!
NERVE-SHREDDING RACES Blank out your opponent, nail your start and focus on the finish line. It’s going to be tight!
UNIQUE GAMEPLAY No gear-changes in sight! Launch your truck over huge jumps, timing your throttle action to perfection to stop things getting out-of-control.
MONSTERIZING Pickup, muscle car, jeep or SUV...Upgrade and customise every aspect of your chosen ride. Turn it into the Monster you know it wants to be.
RIVAL CRUSHING 7 different events, 15 challenging tracks and HUNDREDS of opponents in your way. Can you rise the MMX ranks and reign supreme.
And all this is just the start for MMX Racing. There’s lots in the pipeline, including multiplayer competitions, car crush races, truck drifting and more.
Enough reading! Download now and join the BIGGEST racing scene on the Google Play Store.

letöltés

Valami iszonyat durva ahogy kinéz. (mobilos viszonylatotokban természetesen)
Nyilván azzal trükköztek hogy nincs nagy belátható terület, de akkor is :)

[ Szerkesztve ]

(#14984) norbert1998 válasza Maxtreme (#14983) üzenetére


norbert1998
veterán

Igen :D

(#14985) saelin válasza Fitzgerald (#14982) üzenetére


saelin
veterán

Lol. :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#14986) assemble


assemble
addikt

Hearthstone Heroes of Warcraft

(meg csak nehany regioban erheto el, es csak tabletekre)

(#14987) saelin válasza assemble (#14986) üzenetére


saelin
veterán

Azt azért remélem, hogy az ui valamelyest skálázódik 7 és 10 col között, mert ha nem, akkor egér mozi effektus lesz a kis tableteken.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#14988) ceripapa válasza assemble (#14986) üzenetére


ceripapa
aktív tag

OMG ..... nem megy xperia z2 -n :(

(#14989) ceripapa válasza ceripapa (#14988) üzenetére


ceripapa
aktív tag

Megnyugodtam , csak a régiózár miatt nem megy :D

(#14990) saelin válasza ceripapa (#14989) üzenetére


saelin
veterán

Már majdnem megharaptalak! :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#14991) assemble


assemble
addikt

(#14992) Ereshkigal válasza assemble (#14991) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Ennek van valami köze a zenekarhoz? :U

(#14993) assemble válasza Ereshkigal (#14992) üzenetére


assemble
addikt

Elvileg van, hivatalosan kapcsolodik hozzajuk, egyebkent en sem tudom mi ez pontosan. :)
Vannak benne iap-ok, de az ertekelesei nem rosszak (ios-en se)....

(#14994) Viktor77 válasza ceripapa (#14989) üzenetére


Viktor77
titán

Csak tableteken fog menni.

Telefonokra majd valamikor jövőre jön, persze addigra mindenki át fogja írni a telefon azonosítóját aki teheti.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#14995) DJGABI válasza Viktor77 (#14994) üzenetére


DJGABI
addikt

megy az már most is: [link]

nyócmagon (MTK6592) picit lassúcska, meg szétcsúszkálnak az elemek itt-ott, de azért el lehet vele játszogatni

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#14996) Viktor77 válasza DJGABI (#14995) üzenetére


Viktor77
titán

Nem kell kötekedni, hivatalosan nem megy.

A játék fórumában is le van ez írva, én is felteszem, de pl. aki nincs rootolva, az nem fogja feltenni.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#14997) Fitzgerald válasza DJGABI (#14995) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Inkább a ram lesz neki kevés szerintem, nem a 8 magos MT6592 cpu/gpu teljesítménye. 1GB-od van jól tippelek?

(#14998) DJGABI válasza Fitzgerald (#14997) üzenetére


DJGABI
addikt

2 giga.

(#14996) Viktor77 nem kötekedésképp, csak gondoltam megosztom

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#14999) assemble válasza DJGABI (#14995) üzenetére


assemble
addikt

A legtobb program, jatek semmit nem tud kezdeni azzal, hogy "nyocmagos" (meg asztali gepen sem, nemhogy mobilon), ellenben ha a magok jo gyengek (es gondolom nyilvan azok egy ujabb snapdragon-hoz kepest) vagy mondjuk gpu teljesitmeny nem jo, azokon meghal az egesz, nyoc mag ide vagy oda. Szoval ebben a formaban parasztvakitas kategorianak hangzik, valos sebessegben sok 2 magos mobil proci is elverne. :U

(#15000) Fitzgerald válasza assemble (#14999) üzenetére


Fitzgerald
veterán

MT6592-ben egy A7-es mag 1,7GHz-es órajelen kb. egy 1.2 GHz-es A9-esnek felel meg teljesítményben.
A bentymárkokon kívül meg nincs olyan alkalmazás, ami egyszerre 8 magot használ. Még 4-et sem igazán.
Úgyhogy tényleg sokat számít a magonkénti teljesítmény. Ettől függetlenül ez egy nem kifejezetten szép kártyajáték, szóval nem indokolt a magas erőforrásigény. Komoly 3D-s játékok futnak lagmentesen ezen a chipen, full HD-ben is.
De várjuk meg a hivatalos mobilos verziót, a mókolt alapján felelsleges bármit is mondani.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.