Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14701) menledge válasza #13110016 (#14696) üzenetére


menledge
senior tag

Ezt nem tudtam, de csak azért írtam be, ha valaki lg-lg-re szeretne ilyet az a gyári appal meg tudja simán csinálni. :)

(#14702) fery02 válasza Fitzgerald (#14699) üzenetére


fery02
addikt

Tudtam értelmezni én is a sorokat. :)
Bővíthetőség hiánya, de leginkább azért, mert olcsón megúszta a dolgot.

menledge:
Azért is érdemes inkább a haladóbb megoldások (TC plugin, Helium) felé fordulni, mert a jövően ugye nem biztos, hogy mindig LG-ről LG-re menne a biztonsági mentés és akkorra meg még több mindent elérsz a kedvenc játékaidban és mégjobban bánnád, ha nem sikerülni átmenteni a mentéseket másik készülékre.

[ Szerkesztve ]

(#14703) Fitzgerald válasza Bozek (#14700) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Jó, hát most erre itt egy másik teszt, ahol meg ennek az ellenkezője látszik. lol.
A bentymárk az csak bentymárk. Persze, van amelyikben a közelébe sem ér. Megint másik tesztben (pl. Antutu) viszont utcahosszal megy el mellette a MediaTek. A 8 mag meg big.LITTLE architektúra, egyszerre sosem működik a 8.
A szintetikus tesztek is a négy darab A53-as maggal futnak, nem együtt az A7-es magokkal.

#fery02

A "jelenlegi high-end készülék" kapcsán írtam, hogy nem nagy előrelépés az S5 a G2-höz képest. Kb. ugyanolyan high-end mind a kettő.

[ Szerkesztve ]

(#14704) saelin


saelin
veterán

Ezen behaltok... :DDD
Játszottam a five night at freddys 2-t úgy, hogy a macskám az ölemben volt, amikor megijedtem ő is megijedt. Leugrott rólam és elszaladt egészen a konyháig. A hűtő mögött lelt csak nyugalomra... :DDD

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#14705) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Full amatőr kérdés. Ha megveszek egy játékot, azt a profilom eltárolja? Telefonváltásnál újra letölthetem? Illetve mi van, ha megveszem és nem indul el? Valami miatt...

(#14706) Fitzgerald válasza KisTücsök (#14705) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Google accountodom rajta lesz, utána bármilyen Androidos eszközre letöltheted. Ha megveszed és nem indul el, két órád van refundolni (Play Store-ban legalábbis).

(#14708) KisTücsök


KisTücsök
addikt

:R

custom rom-os kínai telóm van, így eléggé lutri, hogy elindul-e. De akkor oké.

(#14709) Ronam


Ronam
addikt

Nem tudjátok, hogy a Game of Thonres mikor jelenik meg? Trailer alapján elég ütősnek tűnik, monjduk a Telltale Games még nem igazán adott ki szar játékot a kezei közül :).

(#14710) ollie: Ez nálam kimaradt, de az értékelések alapján lehet jobb is :D.

[ Szerkesztve ]

(#14710) ollie válasza Ronam (#14709) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem? :DDD

***

(#14711) #07400704


#07400704
törölt tag

Játszik valaki a Little Commander nevű játékkal?
Állítólag van valami okosság, hogy végtelen kredit legyen, tud erről valaki valamit?

(#14713) norbert1998 válasza Ronam (#14709) üzenetére


norbert1998
veterán

wáááóóó!!! :C

ollie: játékról volt szó :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#14714) air válasza Fitzgerald (#14706) üzenetére


air
nagyúr

" utána bármilyen Androidos eszközre letöltheted."

Nem bármilyenre. Csak olyanra, amivel kompatibilis.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#14715) Fitzgerald válasza air (#14714) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ha már kötjük az ebet a karóhoz: de bármilyenre, a fent már kitárgyalt build.prop okosítással. Win. :P

(#14716) air válasza Fitzgerald (#14715) üzenetére


air
nagyúr

Erről a klasszikus vicc jut eszembe, amiben a rendőrök intelligenciáját tesztelik a formadugdosós játékkal. Az eredmény: a rendőrök 5%-a okos, 95%-a erős. :P

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#14717) Bozek válasza Fitzgerald (#14715) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem hinném, hogy egy Donut-ot futtató telefon build.prop módosításával ki tudnád cselezni az összes alkalmazást. Win. :P

(#14718) norbert1998 válasza Bozek (#14717) üzenetére


norbert1998
veterán

Minden tiszteletem a tied ;] :DD

(#14719) v_angelus


v_angelus
tag

DosBox Turbo akciós, Cyber Week.

[ Szerkesztve ]

Mihelyt tudjátok, hogy mi a kérdés, érteni fogjátok a választ is.

(#14720) Fitzgerald válasza Bozek (#14717) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Igazad van, nem az összeset. Az majd csak a Sweet Cream Pumpkin Waffles update után lesz lehetséges.
Amúgy sok a player a topikban, de az egyetlen winner én vagyok. :P

(#14721) saelin


saelin
veterán

Mostanában eléggé pang a játék front. Van olyan, ami a közeljövőben fog megjelenni és érdemes rá várni?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#14722) csadi0011


csadi0011
őstag

GTA III : 15 December 2011
GTA VC: 6 December 2012
GTA SA: 12 December 2013

Remélem 2 héten belül ismét kapunk egy igazán jó játékot a Rockstartól. Akárki lát valami hírt, írja ide azonnal. :))

(#14723) jonnyjoker01 válasza csadi0011 (#14722) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Erre én is kíváncsi leszek :)

Üdv. Johnny

(#14724) #13110016 válasza tomee007007 (#14697) üzenetére


#13110016
törölt tag

De a Traffic racernél kiválóan működik.
Próbáltam vagy 3-szor, sose volt gond.

(#14725) bendi806


bendi806
aktív tag

sziasztok

van ez a race team manager című jatek...van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban, hogy megis milyen, mennyire követeli az IAP-ot stb...:-)

(#14726) Slier válasza saelin (#14721) üzenetére


Slier
tag

Vainglory elvileg decemberben jön Androidra, Gods of rome még kérdőjeles, brothers in arms 3
Ennyit tudok hirtelen

Life is a game, go 4 it.

(#14727) Fitzgerald válasza csadi0011 (#14722) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Max Payne 2 lehetne a következő logikus lépés (majdnem egy évvel a San Andreas előtt jelent meg), de szerintem nem jön semmi idén.

(#14728) ceripapa válasza Slier (#14726) üzenetére


ceripapa
aktív tag

Én azt olvastam nem szándékoznak androidra jönni 2 fő okból:
1, androidon senki kb nem vesz semmit
2, a motort pedig portolni kellene, inkább fejlesztik.

(#14729) sith7 válasza Fitzgerald (#14727) üzenetére


sith7
nagyúr

Az jó lenne :K

(#14730) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Blizzard nem akar beszállni ebbe? Warcraft, Diablo, stb.

(#14731) Vikthor válasza KisTücsök (#14730) üzenetére


Vikthor
nagyúr

a Diablo-t el is tudnám képzelni akár mind a 3at, röhögve viszik már a mai telók, tegra3+ vagy snapi 800+

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#14732) ceripapa válasza Vikthor (#14731) üzenetére


ceripapa
aktív tag

Hát a tegra k1-l max ami vinné, a többi a snapdragon 800/801 és a hozzá tartozó gpu adreno 330 még kicsit sztem kevés hozzá(430 az már elbíná esetleg). IOS vonalon ott még lehetne lehetőség rá.

(#14733) Viktor77 válasza KisTücsök (#14730) üzenetére


Viktor77
titán

HS jön decemberben.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#14734) sith7 válasza KisTücsök (#14730) üzenetére


sith7
nagyúr

Túl szép lenne :))

(#14735) norbert1998 válasza ceripapa (#14732) üzenetére


norbert1998
veterán

IOS vonalon nincs még grafikus interface sem, nem ha játékok!
Te az iOS re gondoltál. :K

(#14736) ceripapa válasza norbert1998 (#14735) üzenetére


ceripapa
aktív tag

Igen :R :R :R

(#14737) Bozek válasza ceripapa (#14732) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ha egy PSP játékot elvisz probléma nélkül egy 800-as Snapi, akkor szerinted a Diablo-t nem? Az első kettőt biztosan, hiszen azoknak a gépigénye nem túl nagy PC-n se (Diablo 1: Pentium-60, 8MB RAM (16MB for Multiplayer), SVGA Video Card, illetve Diablo 2: Pentium® 233 or equivalent, 32 MB RAM, DirectX™ compatible video card). Sőt, szerintem a 3 se a GPU-nak jelentene gondod, hiszen a 7800 GT se erősebb, az például 400 MHz-en ketyeg, ami az Adreno 320-al van egy szinten és a DX9-et tudja mind a kettő és még a pipeline-ok száma is 16-16. Az Adreno 330 már 450 MHz-en megy egy 800-as Snapiban és 32 pipeline-al rendelkezik.

(#14738) Fitzgerald válasza Bozek (#14737) üzenetére


Fitzgerald
veterán

A hardver már rendelkezésre áll egy ideje. Diablo 3 simán jöhetne.
Az egy dolog hogy a PC-s gépigény irreálisan magas a szar optimalizáció miatt.
Az egy csúnya játék, és a majdnem 4 évvel korábban megjelent Sacred 2 is szebb volt (és közel nincs olyan gépigénye mint a Diablo 3-nak).
Vannak szép játékok mobilon, de egyenlőre a legszebb mobilos játékok is "csak" a 10 éves PC játékok színvonalát hozzák. Én mondjuk még ennyit sem vártam volna ilyen rövid idő alatt.
Az első Diablo amúgy teljesen jól játszható emulátorral.

[ Szerkesztve ]

(#14739) ceripapa válasza Bozek (#14737) üzenetére


ceripapa
aktív tag

Nemhiszem, mert asztalin kipaszíroznak 50-60% gpu kihasználást mobile gpu szinten 30-40%-t .

(#14740) sith7 válasza Fitzgerald (#14738) üzenetére


sith7
nagyúr

Jöhetne, de szerintem max. 8-10 -es tableten lenne játszható

(#14741) KisTücsök válasza Viktor77 (#14733) üzenetére


KisTücsök
addikt

Igaz. Bár azt gépen hamar meguntam. Azért majd kap egy esélyt.
____

Nem tudom, pénzügyileg mennyire érné meg nekik. Én szívesen tolnék Warcraftot vagy Diablot. Sőt, tovább megyek. Ugyan nem látok bele annyira az ilyen dolgokba (fejlesztési és fenntartási költségek), de WoW is jöhetne. Kissé butított változatban, ami semmiféleképpen sem a grafikára vagy a területekre terjedne ki, sokkal inkább a kezelőfelületre, tartalomra (ugye 50 féle actionbar vagy hogy nevezik nehezen férne el a kijelzőn), de cserébe jóval olcsóbban, mint a PC-n. Csak simán az alap, aztán a kiegek idővel. Ezt csak azért mondom, mert ez az Order & Chaos simán játszható, élvezhető. Egy-két dolgon lehetne finomítani, egyszerűbbé tenni, de szerintem elég korrekt. Nem gondoltam volna.

cr33p: Milyen emulátorral próbáltad? És milyen verziót? Kipróbálnám.

[ Szerkesztve ]

(#14742) Tidzsimon válasza Bozek (#14717) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Szerintem le tudod szedni, csak futni nem fog. :)

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#14743) Fitzgerald válasza KisTücsök (#14741) üzenetére


Fitzgerald
veterán

FPse volt kb. 2 éve, nem tudom melyik verzió már.

(#14744) Slier válasza ceripapa (#14728) üzenetére


Slier
tag

Ingyenes a játék. A grafikát meg butítják maximum. De egy régi ipad 2-n is simán fut a játék szóval nem hiszem hogy ezzel nagyon gondok lennének.
Biztos jön majd több rendszerre mert sehol nem írják hogy ios exclusive.

[ Szerkesztve ]

Life is a game, go 4 it.

(#14745) ceripapa válasza Slier (#14744) üzenetére


ceripapa
aktív tag

Most idézek:"Vainglory hasn't been announced for Android yet. Not saying we'll never do it, but at the moment we're focussing on iOS to make sure it's absolutely perfect. That said, we know there are many gamers out there that have an Android device and would love to play Vainglory! So never say never, as long as we can find a way to give Android users the exact same high quality experience that iOS users are used to and we can absolutely guarantee that it's not possible to cheat or hack the game more easily"

"@Rand is right. Writing games for Android is quite a bit different then for iOS. It's definitely possible to convert a game from iOS to Android or vise versa, but it's by no means trivial. What makes Android extra tricky is that there is a very wide range of devices, each with different hardware and different performance characteristics. Compare this to iOS, where all devices all use the same chips (just faster versions). We call this 'fragmentation' of the Android platform and it's a real big problem at the moment for Google and Android users -- there are simply waaaay too many different devices. This fragmentation makes it very hard to make sure that your game works well on all Android devices. Here you can see an article about fragmentation of Android: http://gizmodo.com/what-android-fragmentation-looks-like-its-growing-1624662310.

Secondly, it's been shown many times that iOS users on average are willing to spend more money on apps and games then Android users. And making games is expensive, even mobile games nowadays can costs many millions of dollars to develop! So it makes sense then developers would first make them for the platform where they believe they will make their money back...

Another problem is that on Android, it's easier to hack apps because there is much less strict control on what software is and isn't allowed to run on the device. And the risk of hacking is something that we take very serious. It's one thing if someone hacks there own game, but in a multiplayer game like Vainglory, hackers can very quickly destroy the game experience for everything and kill the game and the community. So we want to make absolutely sure that that won't happen..."

És ezt egy fejlesztő nyilatkozta. Szóval majd egyszer talán

(#14746) Bozek válasza ceripapa (#14745) üzenetére


Bozek
nagyúr

Magyarul nincs kedvük foglalkozni a témával, mivel sok munka lenne vele. Inkább választják az egyszerűbb utat. Érdekes ez a warez rész is, a Sega megcsinálja minden évben a Football Manager Handheld-et Android-ra, pedig valahol lenyilatkozták, hogy 10-ből csak 1 ember veszi meg, a többi más forrásból szerzi meg. Tény, hogy a 2015-ös rész most adóval együtt olyan 3 ezer Ft, de lehet, hogy ettől függetlenül is megveszem, mert érdekel. A PC-s verzió megvan, szóval az FMH 2015 is kell a gyűjteménybe. :)

(#14747) saelin


saelin
veterán

Kíváncsiságból megnéztem a Celtic Heroes mmo-t és azt kell mondjam egész jó... Csak kevés a tartalom benne.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#14748) Slier válasza ceripapa (#14745) üzenetére


Slier
tag

Sorry akkor. Nem néztem utána mostanság, még mikor csak "Beta" formában volt a játék akkor azt írták jön Androidra is...

Life is a game, go 4 it.

(#14749) ceripapa válasza Slier (#14744) üzenetére


ceripapa
aktív tag

Ami a legfontosabb az ipad 2 -ben lévő gpu az egy SGX543 MP2, sok tablet a 40k-s határon se éri el ezt a teljesítményt (kivéve intelesek), szóval az emberek nagy részének azért nem 50-60 vagy sokkal többet kerülő tabletja van. Illetve a piac töredezettsége, ez nagy probléma, amit ők is írtak :(
A játékba pedig arra gondoltam, hogy mint a lol/dota esetében ingame vásárlásokból tartják fenn magukat, szóval igen keveset költenének.

[ Szerkesztve ]

(#14750) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Neee márrr. Újra kellett raknom az egész telót, minden elveszett. Leszedtem az Order & Chaost, és nincs meg a karakterem. Azt nem tárolja el? Vagyis a telón tárolja? Vagy most ez mi?

De ha meg csinálok egy újat, akkor amikor beírom a nevet, azt meg foglaltnak jelzi. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.