Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13551) tomee007007 válasza dzsidzsas (#13550) üzenetére


tomee007007
őstag

Attól hogy neked nem tetszik még van akit érdekelhet, ezért raktam fel.

(#13552) dzsidzsas válasza tomee007007 (#13551) üzenetére


dzsidzsas
aktív tag

Tudod, teszteld le aztán hirdetheted ezt a fost ;)

https://rollerezz.blogspot.com/

(#13553) ollie válasza dzsidzsas (#13552) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Felesleges leszólnod, belefér a topik témájába.

***

(#13554) tomee007007 válasza dzsidzsas (#13552) üzenetére


tomee007007
őstag

Jó lenne ha lenne időm mindent letesztelni...de az akciókat figyelem és az érdemesebbeket kirakom, azoknak kiket érdekel. Amit próbáltam, ismerem, ahhoz nyilván oda is írom.
De örülök hogy ennyire előre viszed a fórumot a színvonalas hozzászólásaiddal...
Szóval légy szíves a trollkodást máshol fojtasd.

(#13555) tucsok. válasza tomee007007 (#13554) üzenetére


tucsok.
senior tag

jól teszed :K :C

"So say we all"

(#13556) Bozek válasza tomee007007 (#13554) üzenetére


Bozek
nagyúr

Na, ez a probléma. Le se teszteled, de berakod ide, hogy "hú de jó, 70%-al le van árazva"... Mondjuk tipikus magyar mentalitás, ami akciós, azt veszik az emberek, mint a cukrot, függetlenül attól, hogy szükségük van-e rá vagy sem. És itt nem feltétlenül a játékokra gondolok.

(#13557) raziel01 válasza Bozek (#13556) üzenetére


raziel01
veterán

Nem írta, hogy húdejó csak ennyit írt:

"70%-os leárazáson a Warhammer 40,000: Carnage, így 437 ft."

Ezzel semmi probléma nincsen. Utánanézek én, ha érdekel a dolog de az akciós árak felett tuti elsiklanék.
Nagyon is jó, hogy beírja őket.

(#13558) tomee007007 válasza Bozek (#13556) üzenetére


tomee007007
őstag

Elolvastad amit írtam, és értelmezni is tudtad?

Egyébként az is tipikus magyar mentalitás, hogy az ember tesz valamit a "közösségért", utána meg kapja a "semmittevőktől" a sarazást...

[ Szerkesztve ]

(#13559) raziel01 válasza tomee007007 (#13558) üzenetére


raziel01
veterán

Szard le őket. Sokan örülünk ha beírják az akciókat. :R

[ Szerkesztve ]

(#13560) #53932800 válasza Bozek (#13556) üzenetére


#53932800
törölt tag

Tudod nem mindenki milliomos,van olyan aki sokkal egy telefonos játèkra 2000 Ft-t....

(#13561) tucsok. válasza Bozek (#13556) üzenetére


tucsok.
senior tag

Még jó, hogy többen másképpen látják a dolgokat..... pl. őide beteszi az akciós árút, így mások udomást szereznek róla és majd eldönti, hogy megveszi-e komprende

[ Szerkesztve ]

"So say we all"

(#13562) tupacamaru válasza tucsok. (#13561) üzenetére


tupacamaru
veterán

Mi? Még nekem kell eldönteni hogy megvenném-e vagy nem? Hová sülyedtünk? ;) :W

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#13563) Bozek válasza tomee007007 (#13558) üzenetére


Bozek
nagyúr

A copy-paste mindenkinek megy. De ajánlom, hogy nézd meg az én hozzászólásim és a sajátjaid, hogy melyiknek hány százaléka volt segítő jellegű és nem csak "ez most akciós" típusú. Ezek után majd írhatod a "semmittevők" szöveget, ha igazad van.
Ide azért jövök (meg szerintem még sokan), hogy hátha valaki linkel egy jó játékot, amit kipróbált és bátran ajánl másoknak. Nem pedig azért, hogy megnézzem, milyen gagyi akciós éppen.

(#13560) Robeszka5: Mondtam ilyent? De ami 2000-ért nem éri meg, az nem biztos, hogy 200-ért megéri. Nincs gond az akciókkal, én is volt olyan alkalmazás, aminél megvártam, hogy akciós legyen. De hidd el, ismerem a magyar mentalitást, azért is írtam azt, amit. Volt egy üzletünk anno, a kutyának se kellett a bicikli alkatrész. Fölé lett írva egy magasabb ár áthúzva és akciós volt, egyből vitték, mint a cukrot. Szerinted a nagy áruházak mit csinálnak? Ugyanezt.

(#13561) tucsok.: És mi alapján dönti el? A képek alapján, amik fent vannak Play-en? Ha nem ír róla, hogy ez egy jó játék, érdemes megvenni, akkor nehéz lesz eldönteni. Persze utána lehet nézni, de aki arra lusta, hogy az akciókat kövesse valahol, az arra se fogja venni a fáradtságot, hogy rákeressen.

[ Szerkesztve ]

(#13564) saelin válasza Bozek (#13556) üzenetére


saelin
veterán

Ez a hsz teljesen felesleges volt. Két (2) órás a google playen a visszatérítési idő. Ennyiből bizonyos játékokat akár végig is lehet vinni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13565) Bozek válasza saelin (#13564) üzenetére


Bozek
nagyúr

Tudom, hogy mennyi a visszatérítési idő, de itt nem is erről van szó. Töltsek le egy 109 megás játékot csak azért, hogy később megtudjam, hogy gagyi? Persze még az is kérdés, hogy mikor fut bele az ember 1-2 IAP-ba: Alkalmazáson belüli termékek: 348 Ft–21 525 Ft tételenként...

(#13566) tucsok. válasza tupacamaru (#13562) üzenetére


tucsok.
senior tag

helyetted döntünk mi nyugi ;) :K

Bozek: túl "spirázod" a dolgokat....... felesleges

[ Szerkesztve ]

"So say we all"

(#13567) tomee007007 válasza Bozek (#13563) üzenetére


tomee007007
őstag

Nézd, felesleges ez a vita, de nem ismétlem magamat, olvasd el figyelmesen amit kettővel előbb írtam.
Többek között ezért is jó ez a fórum, mert sokan vagyunk aktívak, ki így, ki úgy tesz hozzá...van aki néha nagyobb tesztekkel, sokan tanácsokkal, és van aki napi akciókkal...ennyi.

Ebből nem kell drámát csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#13568) Rivaul


Rivaul
addikt

Sziasztok. Mi most az első 2-3 leginkább erőforrás igényes (szebb) játék ingyenesen androidra?

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#13569) gergom91 válasza Rivaul (#13568) üzenetére


gergom91
tag

A Modern Combat 5 szerintem eléggé igényli az erős vasat, és most pont akciós! :)

(#13570) Rivaul válasza gergom91 (#13569) üzenetére


Rivaul
addikt

Tesztelés céljából lenne egy topicba mivel nincs túl sok ilyen telefon még a fórumozóknál, és többszöri kérés volt a teszt. (Galaxy s5 mini) Így még ha akciós is az anyagiakat ettől függetlenül elkerülném. Ettől függetlenül köszönöm a választ :R

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#13571) Silent77 válasza Rivaul (#13570) üzenetére


Silent77
veterán

Real racing 3, hirtelen más nem jut eszembe.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#13572) gergom91 válasza Rivaul (#13570) üzenetére


gergom91
tag

Bocsi, az ingyenesen fölött valahogy elsiklottam :) amúgy is írni akartam hogy akciós, mert még nem olvastam hogy valaki kirakta volna.
Persze hogy most nincs píz a kártyán, pedig ennyiért már kipróbálnám. :)
A DeadTrigger2 akkor szerintem megteszi tesztelni.

(#13573) Rivaul


Rivaul
addikt

Köszi, akkor a realt és a dead tr, kipróbálom. :R

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#13574) Viktor77 válasza Rivaul (#13573) üzenetére


Viktor77
titán

Tedd fel az Epic Citadelt, mérj vele egyet. Ezt más is megteheti a saját telefonjával, és máris van összehasonlítási alap.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#13575) Rivaul válasza Viktor77 (#13574) üzenetére


Rivaul
addikt

Meglesz. :K

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#13576) X3B6O0X


X3B6O0X
aktív tag

Jó eséllyel megtaláltam az ősz aktuális szemétparaszt programját, amit mindenki szid, de mégis mindenki játszik vele: 99 Problems.

[ Szerkesztve ]

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#13577) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Sziasztok!

The Cave-hez hasonló játékot tudnátok ajánlani? Előre is köszi.

Üdv,
Viktor

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#13578) saelin válasza X3B6O0X (#13576) üzenetére


saelin
veterán

Már csak 89. :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13579) tomee007007 válasza Rivaul (#13573) üzenetére


tomee007007
őstag

AC: Pirates is nagyon hw igényes

(#13580) Rivaul válasza tomee007007 (#13579) üzenetére


Rivaul
addikt

Koszi meg is lesem. A real racing ugy is kifagy folyton... A citadel high-on 49fps avg de ez csak egy adat.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#13581) norbert1998 válasza Rivaul (#13580) üzenetére


norbert1998
veterán

Rr-nek nagy grafika mellett kell a ram. Ez a baj az spvel. Hogy benne az adreno 320 meg mellette egy giga ram csak. Ezért nem fut jól sok romon

(#13582) Rivaul válasza norbert1998 (#13581) üzenetére


Rivaul
addikt

Ezt értem de nekem szabadon van 1,2 giga az 1,5-ből az s5minin. A bemutató, meg a bevezető 2 kör az szépen lement, de ahogy akarom kezdeni a versenysorozatot az első betöltésnél kidob hibával :((

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#13583) BigBlue69 válasza X3B6O0X (#13576) üzenetére


BigBlue69
őstag

De miért nem kompatibilis Moto Defy-vel? Mi olyan nagy szám benne? :W

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#13584) Vikthor


Vikthor
nagyúr

erre vki?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#13585) saelin válasza BigBlue69 (#13583) üzenetére


saelin
veterán

Hogy a kolléga szavait idézzem:"Tudom, hogy ez téged nem vigasztal, de azért jó tisztában lenni az okokkal."

Sajnos androidon bele lehet futni ilyen dolgokba. Mivel nem fizetős appról van szó és érdekel, akkor még külső forrásból telepítheted. Tessék: APK4FUN link

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13586) saelin válasza Vikthor (#13584) üzenetére


saelin
veterán

Bocs, lejárt a szerk.

Another World
The inner world
Broken Sword
Machinarium
Syberia
Castle of Illusion

De ezek is csak hasonlóak (platformer vagy adventure). A the cave egy elég érdekes egyveleg és nincs még egy ilyen játék playen.

A google egyre hülyébb... kivették a play áruházból a vágólapra másolást a megosztások közzül, így tabletről lehetetlen linkelni... :W

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13587) norbert1998 válasza Rivaul (#13582) üzenetére


norbert1998
veterán

Próbáld meg rr3 graphics nevű alkalmazással csökkenteni a grafikát. Ha a minimumon sem megy, akkor ott már gondok vannak. Nekem minimumon gyakorlatilag kiakaszthatatlan volt.

(#13588) #13110016


#13110016
törölt tag

Na végigvittem az új asphaltot.Valamint a korábbi kérdésemre is választ kaptam. Köv frissítéssel ami valszeg fél év múlva jön lesz még további turf:)

(#13589) bostone válasza tomee007007 (#13534) üzenetére


bostone
addikt

A modern combat 5 facebook-hoz kapcsolja az account-ot. Mivel most frissítettem a gépem 8.1-re és kompatibilis vele a játék, gondoltam billentyűzettel és egérrel viszem tovább. Sajnos a windows és a google között nincs átjárás. Teljesen az elejéről kell kezdeni mindent. Bár a kérdés ios-re vonatkozott, de szerintem ez adhat némi támpontot, hogy a g+ mentésekkel, hogy bánhatnak a fejlesztők.

Azt már csak mellékesen jegyzem meg, hogy amit vártam, ahhoz képest bőven csalódás. Multiban iszonyat laggol, és ez magánvélemény, de szerintem nem szebb, mint telefonon. A találatokat szűkmarkúbban adja meg, hiába táncolnak a célkereszt közepén.

(#13590) Rivaul válasza norbert1998 (#13587) üzenetére


Rivaul
addikt

Ránézek, köszönöm :K

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#13591) norbert1998 válasza bostone (#13589) üzenetére


norbert1998
veterán

nekem kidob ott, hogy files verification complte, click to start. rányomok és a főképernyőmet kapom ... majd ha megjön a z-be a peanel, akkor azon megpróbálom, de azért mégiscsak egy 1500 forintos game :W

(#13592) ollie


ollie
MODERÁTOR

Antisquad Tactics Premium le van árazva, jónak tűnik. Van ingyenes változata, ami IAP-os, szóval ki lehet próbálni. A fizetősben nulla IAP van.

mod: a Bridge Construction Medieval is le van árazva, az csak 1 USD

[ Szerkesztve ]

***

(#13593) tomee007007 válasza bostone (#13589) üzenetére


tomee007007
őstag

Köszi!

Közben már sikerült kisérletezni:
RR3 esetében tökéletesen működik a g+ szinkron!
Viszont gameloft játékoknál csak fb van de azt nem igazán sikerült működésre bírnom:(

(#13594) fdisk válasza ollie (#13592) üzenetére


fdisk
őstag

Kipróbáltam a fizetős antisquadot.
Elsőre nagyon jó kis gamának tűnik.
Sok upgradelhetőségi lehetőséggel,5 karakter,különböző típusú és nehézségű küldetések.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#13595) bostone válasza tomee007007 (#13593) üzenetére


bostone
addikt

Ezt nem értem én sem, ha azonos face acc-al létesítek kapcsolatot, miért nem vihetem a lejátszott óráimat gameloft-nál másik rendszerbe? Lehet csak én vagyok a láma, ha valaki tud segíteni, annak megköszönném a hozzászólását.

RR3 ebből a szempontból ezek szerint át tudta hidalni a problémát. Ha jól emlékszem magát az eszközt is tudja azonosítani, a face vagy a g+-on kívül.

Norbert1998:
Nem tudom mi lehet a probléma oka, több ismerősöm is sony-val űzi az ipart. A frissítés óta nem fordult elő fc. Tényleg atom stabil. (lekopogom)

(#13596) norbert1998 válasza bostone (#13595) üzenetére


norbert1998
veterán

remélem megjavul, addig pihentetem :N

(#13597) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Nem tudom volt-e már, de először akciós a Modern Combat 5. 7 helyett 4 dollár.

(#13598) SimonJanos válasza Damage401 (#9090) üzenetére


SimonJanos
aktív tag

Horn: ugye ez csak Tegra-val működik?!
Amikor megvettem, mondjuk 55 Ft-ért, nem említették... Persze még lehet még olyan készülékem.
Egyelőre Note 2, Tab 2 és mini pro...

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#13599) dzsidzsas válasza tomee007007 (#13554) üzenetére


dzsidzsas
aktív tag

Tudod elég lett volna vissza olvasni. Nem azzal van bajom, hogy megosztod, mert sokszor én is innen értesülök jó dolgokról, csak kicsit túl húztam rajta magam, mert akkor minek tesztelek itt le nektek bár mit is. Troll nem vagyok!! Amennyiben van egy program amiért fizetsz, és utána kiderül, hogy IAP nélkül nem lehet vele játszani azt szerintem nem kell itt reklámozni, ne vegye meg senki csak azért mert le van árazva, bukjanak bele, mert mi csak így tudunk véleményt formálni.

[ Szerkesztve ]

https://rollerezz.blogspot.com/

(#13600) Damage401 válasza SimonJanos (#13598) üzenetére


Damage401
senior tag

Szia,

Igaz rég írtam már ide. De Adreno 320 feletti GPU -val is elindul a játék. Nekem Z1C van, de működik vele igaz abban már A330 van :)

Szerk.:

[ Szerkesztve ]

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.