Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13563) Bozek válasza tomee007007 (#13558) üzenetére


Bozek
nagyúr

A copy-paste mindenkinek megy. De ajánlom, hogy nézd meg az én hozzászólásim és a sajátjaid, hogy melyiknek hány százaléka volt segítő jellegű és nem csak "ez most akciós" típusú. Ezek után majd írhatod a "semmittevők" szöveget, ha igazad van.
Ide azért jövök (meg szerintem még sokan), hogy hátha valaki linkel egy jó játékot, amit kipróbált és bátran ajánl másoknak. Nem pedig azért, hogy megnézzem, milyen gagyi akciós éppen.

(#13560) Robeszka5: Mondtam ilyent? De ami 2000-ért nem éri meg, az nem biztos, hogy 200-ért megéri. Nincs gond az akciókkal, én is volt olyan alkalmazás, aminél megvártam, hogy akciós legyen. De hidd el, ismerem a magyar mentalitást, azért is írtam azt, amit. Volt egy üzletünk anno, a kutyának se kellett a bicikli alkatrész. Fölé lett írva egy magasabb ár áthúzva és akciós volt, egyből vitték, mint a cukrot. Szerinted a nagy áruházak mit csinálnak? Ugyanezt.

(#13561) tucsok.: És mi alapján dönti el? A képek alapján, amik fent vannak Play-en? Ha nem ír róla, hogy ez egy jó játék, érdemes megvenni, akkor nehéz lesz eldönteni. Persze utána lehet nézni, de aki arra lusta, hogy az akciókat kövesse valahol, az arra se fogja venni a fáradtságot, hogy rákeressen.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.