Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13251) aizen92 válasza VD (#13250) üzenetére


aizen92
addikt

Ennyire gáz? Pedig imádom a heli "szimulátorokat" :(

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#13252) Tidzsimon válasza TheProb (#13238) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Nekem jól megy, nem áll le. Amúgy tényleg minden harc után újra kell építeni a sereget?

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#13253) Delerium válasza Tidzsimon (#13252) üzenetére


Delerium
senior tag

Igen, ez egy rossz lépés volt. Mindenre várni kell, a fejlesztésekre sokat kell várni, vagy "felgyorsítható" pár kristály megvételével.

"I fight for the Users"

(#13254) gergom91


gergom91
tag

Lehet hogy már kicsit későn írom ki, de ezen a hétvégén a DeadTrigger2 játékban az Arena tournament első 10 ezer helyezettje között egy Nvidia Shield-et sorsolnak ki. Tudom kicsi rá az esély, de hát az 5-ös lottón is nyer valaki :), és más játékról nem tudok amiben bármilyen "real life" nyeremény lenne. Amúgy az első 10 ezer játékos goldot is nyer, minél jobb helyezést ér el, annál többet. És ahhoz, hogy benne legyél az első 10k-ban nem sokat kell tenned, gyenge teljesítménnyel is 1600. körül állok.
Egészen késő estig van idő ha jól tudom, hajrá ;)

(#13255) VD válasza aizen92 (#13251) üzenetére


VD
őstag

Nagyon. Minden aranyba kerül, amit a kilőtt ellenfelek után lehet találni és külön össze kell szedni. Az első boss szerűséget speckók nélkül szinte lehettelen kilőni. Cserébe 2 lövésből leszed. Ha meghalsz, aranyért folytathatod.

(#13256) Maxtreme válasza VD (#13250) üzenetére


Maxtreme
addikt

nagyszerű. :W :(

(#13257) Bozek


Bozek
nagyúr

Hmm, azt hiszem, nosztalgiázok egy kicsit DS-en. :) Biztos volt már, de gondolkoztam, hogy felpakolok pár emulátort és DS-re ezt találtam a legjobbnak: DraStic DS Emulator

(#13258) modd3r válasza TheProb (#13238) üzenetére


modd3r
őstag

Nálam nem.

(#13259) saelin válasza Bozek (#13257) üzenetére


saelin
veterán

2 magos tabletemen elég rossz teljesítményt mutatott. Elég erős vas kell alá, mert ismerős s4-én is vannak játékok amik nem futnak megfelelően (recseg a hang, szaggató 3d-s jelenetek stb.).

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13260) Bozek válasza saelin (#13259) üzenetére


Bozek
nagyúr

A többi még erre se képes. Amúgy én egy Z1 Compact-on néztem és egész jól megy. Bár annyira sok játékot még nem próbáltam, de például a Runaway 2 se akad. Igaz, a hang egy kicsit recseg benne, de azon kívül minden tökéletes, még az átvezető videók is. Pedig az egy eléggé jól kidolgozott játék.

(#13261) saelin válasza Bozek (#13260) üzenetére


saelin
veterán

Persze. Ettől függetlenül nagyon jó emu, csak megemlítettem hogy vannak vele gondok. :)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13262) Bozek válasza saelin (#13261) üzenetére


Bozek
nagyúr

Egyébként minden emuval vannak gondok, tökéletest még egyikből se találtam és itt nem csak az NDS-re gondolok. Még ezt a ClassicBoy-t próbálgatom, mert ebben többféle emu (N64, PS1, GBA, GBC és GB, NES, Sega (CD Genesis, Master System), Neo-Geo) van egyszerre és jól testre szabható. SNES-re meg ott a SuperGNES. Ezen kívül még az DosBox Turbo (bár megvettem az AnDosBox-ot is anno), az AnUAE4All és a PPSSPP Gold, ami erre a célra van a telefonon, aztán nagyjából le is van fedve a piac. :)

(#13263) saelin válasza Bozek (#13262) üzenetére


saelin
veterán

A classic mennyire jó? Azt még nem is próbáltam soha.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13264) Bozek válasza saelin (#13263) üzenetére


Bozek
nagyúr

Eddig nem volt vele gondom, bár nem sok játékot próbáltam eddig. A Monkey Island Sega CD verziója is tökéletesen fut.
Ha mondasz valamit, hogy nézzem meg, akkor kipróbálom este (akkor leszek WiFi közelbe).

(#13265) saelin válasza Bozek (#13264) üzenetére


saelin
veterán

Addigra én is haza érek, de azért köszi. Letesztelem majd a psx és n64 részét, mindig azok a problémásak.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13266) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Sziasztok,

Van egy játék, mely csatlakozik a google playhez, de hogy ha nincs netem és úgy érek el egy achievement-et(offline), akkor ha online leszek megkapom az érte járó tapasztalati pontot?

Köszi előre is.

(#13267) VD válasza Jumbozorz (#13266) üzenetére


VD
őstag

Igen.

(#13268) tomee007007


tomee007007
őstag

Az Osmos HD akciós, most 240 ft.
Nagyon jó játék, ajánlom!

(#13269) csadi0011 válasza tomee007007 (#13268) üzenetére


csadi0011
őstag

Nagyon hangulatos játék én is ajánlom, bár nem birtoklom csak próbáltam. A multi miatt viszont érdekel. Milyen vele multizni?

(#13270) saelin válasza Jumbozorz (#13266) üzenetére


saelin
veterán

Igen. Amint nethez jutsz és belépsz a játékba, akkor már dobálj felfelé a megszerzett medálokat. Vannak olyan játékok, ahol net nélkül is kijelzi hogy milyen medált szereztél éppen, csak nem jelenik meg a hozzá tartozó "medálkép", mert azt a netről szedi le. (Ilyennel eddig csak a plague inc-nél találkoztam.)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13271) tomee007007 válasza csadi0011 (#13269) üzenetére


tomee007007
őstag

Nem szeretek multizni:)

(#13272) BenHans


BenHans
addikt

Üdv újra mindenkinek! :)

Szeretem a repülős játékokat, így kerestem is párat: [RB AirRace] & [Extreme Landings] (ebből van 2309FT-ért Pro változat) & [AirNavyFighters] (ebből pedig van ingyenes "lite" verzió)

A kérdéseim: 1) bármi tapasztalat? 2) ha van IAP akkor játékgyilkos vagy csak nehezebb? 3) hogy tud-e valaki hasonlót, de jobbat? tehát összességében melyiket lenne érdemes letöltenem vagy adott esetben megvennem?

Ha valaki esetleg tud, hasonló, de nem repcsis játékot, azt is szívesen fogadom!

A HW amire lesz: HTC One (M7)

Köszönöm :R

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#13273) hasman


hasman
tag

Üdv!
Lenne egy érdekes kérdésem, mivel játékokkal kapcsolatos, talán itt tud valaki válaszolni.
Feltelepítettem két játékot Deer H. 2014 és order & chaos duel-t. Mind a 2 játék esetén a töltést követően kilép a játékból a telefonom. Vajon ezt miért teszi?
Érdekessége a dolognak, ha újraindítom a telót zokszó nélkül indul és akadás nélkül tudok játszani (ha csak a memóriából pöckölöm ki az alkalmazásokat ugyan úgy kilép)...
Telefon: Xiaomi redmi 1s (1 GB RAM ; Quad-core 1.6 GHz Cortex-A7 ; Adreno 305 ; Android OS, v4.3 )

(#13274) tomee007007 válasza hasman (#13273) üzenetére


tomee007007
őstag

Wifi be volt kapcsolva?

(#13275) icemad válasza hasman (#13273) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Azért mert miui van rajta. Én is sokat kínlódtam vele, azután felraktam a Mokee romot. Azzal megy minden. Az 1S-nek borzalmas a memóriakezelése Miuival.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#13276) #79621120


#79621120
törölt tag

(#13277) hasman válasza icemad (#13275) üzenetére


hasman
tag

Pedig nem szerettem volna megfőzni :(
Köszi a válaszokat.

(#13278) icemad válasza hasman (#13277) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Pedig ezt másképp nem tudod megoldani. Vagy megvárod a miui v6-ot, január környékén már jön erre is.

Más: Valaki nemrég keresett olyan játékot, amivel helyi hálózaton wifin keresztül lehet játszani. Neki ajánlom a Mini Squadron bármelyik részét, igazán remek móka!

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#13279) Tidzsimon válasza csadi0011 (#13195) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Elszórakoztam a bombsquaddal pár órát, egyelőre élő ellenféllel nem találkoztam, viszont látszik, hogy ouya-ról jöttek, tökéletes a controller support.

[ Szerkesztve ]

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#13280) csadi0011 válasza Tidzsimon (#13279) üzenetére


csadi0011
őstag

Szerintem amúgy nincs is olyan, hogy hozzád csatlakoznak. Mivel te sem tudsz ilyet csinálni. Szerintem ez kizárólag arra van kitalálva, hogy akik megbeszélik egymással, hogy játszanak, azok tudjanak.
De ez csak szerintem.

(#13281) saelin válasza csadi0011 (#13280) üzenetére


saelin
veterán

Pont úgy van ahogy mondod, de írtam is fentebb, hogy csak local multi van benne. :U

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13282) nagash válasza gergom91 (#12329) üzenetére


nagash
senior tag

Kicsit hátrébb került a sorban, de én is kipróbáltam a Vendetta Online-t.
Android-ra ingyenes, akárki, akármit is mond.
Több előfizetési lehetőség is van, alapvetően level cap van.
Ingyenesség esetén úgy tudom 4-es szint, amiért már jó kis hajókat lehet kapni. A következő szint az 1$ havonta. Teljes átjárhatóság a platformok között, azt mondták, hogy szinte észrevehetetlen ha mondjuk Droid és PC között váltasz. Nekem grafika fel van tolva, HTC ONE M7-en is tolom néha (bányászat) illetve Droid Stick-en (MK809 III) egy PS3 (klón) kontrollerrel szépen megy.
Tie Fighter vs X-Wing, vagy Wing Commander, esetleg a Battlefront 2-ből az űrhajós részekre hasonlít, több "fizikával".
Auto Aim annyi van benne, hogy jelöli, hogy kb hova kell lőnöd, mert ugye az űrben 1000 egységről nem mondod meg, de ettől még nem egyszerű kilőni valakit. A felület saját, vagy előre készített plugin-okkal testreszabható.

Én jelenleg csak amolyan kocajátékos vagyok, de nagyon tetszik, imádom az ilyesmit és hát olcsóbb mint rácuppanni az EVE-re. Kicsit még az O.R.B-ra hasonlít...

Knoblauch macht einsam.

(#13283) tomee007007


tomee007007
őstag

Sparkle 2 ingyenes ma az amazonon, nagyon jó, töltsétek!

[ Szerkesztve ]

(#13284) tucsok. válasza tomee007007 (#13283) üzenetére


tucsok.
senior tag

köszi :R

"So say we all"

(#13285) hasman válasza tomee007007 (#13283) üzenetére


hasman
tag

köszönöm :) nem vettem volna meg sosem 5 $-ért de még csak 1$-t sem szántam volna rá.
Szép a grafika, de ez a tip. játék nem az én stílusom :)

(#13286) edward2


edward2
addikt

Granny smithben valaki tudja mi a 3 rejtett achievement?

(#13287) BenHans válasza tomee007007 (#13283) üzenetére


BenHans
addikt

Köszi az infót! :R Nagyon szeretem az ilyeneket, ráadásul igényes átgondolt és szép a grafika is. Én PC-n is nyomtam hasonlót, annak Zuma's revenge volt a címe.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#13288) Bozek válasza saelin (#13265) üzenetére


Bozek
nagyúr

Néztem egy-két N64-es játékot, viszi azokat is rendesen, akadás nélkül Z1C-n. Bár van olyan (World Cup 98), aminél a grafika eléggé rossz, de lehet, hogy a játék nekem meglévő verziója nem tökéletes. PS1-et még nem néztem, Neo-Geo-val (régi kocsmai videojátékok) szórakoztam még.

(#13290) tomee007007 válasza BenHans (#13287) üzenetére


tomee007007
őstag

Bizony:)
Az ilyen típusú jétékoknál már ember nem mondja meg melyik volt az első...

(#13291) aizen92 válasza edward2 (#13286) üzenetére


aizen92
addikt

Youtubeon nincs valami videó róla? Lehet ott gyorsabban megtalálod! :R

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#13292) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Keresek valami jó rpg-t aminek jó a story-ja mint pl a dungeon hunter 1-nek vagy valami hasonló, lehetőleg nem mikro tranzakciós játék.
Ha van valami ilyesmi.

(#13293) tomee007007 válasza ADAM1337 (#13292) üzenetére


tomee007007
őstag

Baldur's Gate.
Bár a dh inkább hack'n'slash.

(#13294) ADAM1337 válasza tomee007007 (#13293) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ez a képek alapján nem jön annyira át, igen h&s érdekelne.

(#13295) metaldog


metaldog
aktív tag

Sziasztok
Az lenne a kérdésem hogy fifa14-ben elkezdtem egy seasont ahova min chemistry 90 kell de az nincs, ezért nem tudok meccset játszani. Másik seasont akarok kezdeni hogy gyengébbet válasszak de a jelenlegiből nwm tudom hogy lehet kilépni. Tundna valaki segíteni? Ja és a club törlést sem engedi mert hogy már 5-ször töröktem.

(#13296) tomee007007


tomee007007
őstag

Jó szériában van most az amazon: a Sleepwalker's Journey ingyenes ma!

(#13297) Bozek válasza tomee007007 (#13296) üzenetére


Bozek
nagyúr

Kinek mi a jó széria. Néztem róla képeket és hát elég gagyinak tűnik... Mondjuk engem az Amazon akkor se érdekelne, ha minden ingyen lenne. Megutáltam, amikor az Angry Birds reklámmentes verzióját megvettem, de az Amazon alkalmazás nélkül el se indult.

(#13298) tomee007007 válasza Bozek (#13297) üzenetére


tomee007007
őstag

Viszonlag nagyobb címeket adnak mostanában. Én már rég óta használom, és meg vagyok elégedve. Az amazon appnak nyilván fent kell lennie a telefonon/tableten. És persze ünnepek alkalmával mindig vannak hatalmas akciók, kuponok, ingyen appok/játékok.

(#13299) icemad válasza Bozek (#13297) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Kicsit ehhez kapcsolódik, hogy nagyon sok Angry Birds játék akciós most az amazonon.
0.59 dolcsi.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#13300) Delerium válasza Bozek (#13297) üzenetére


Delerium
senior tag

Abszolút nem kötözködésből, de ez miért probléma? Appstore mondjuk 10-15mb, igazán elfér, Play meg szolgáltatások együtt 60, fent van mindkettő. Sok vizet nem zavar, ugyanúgy mindkettőhöz kell saját profil.

"I fight for the Users"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.