Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13051) assemble válasza szezso15 (#13047) üzenetére


assemble
addikt

Pont az nem untad meg? :Y
Az egesz jatek szo szerint semmi masbol nem all, minthogy egyik utan jon a masik ellenfel, akit legyozol, ha osszevissza hadonaszol a kijelzon. Nem tudsz szabadon menni sehova, kb a primitiv csojatek definicioja :)

(#13052) khalox


khalox
őstag

Mi volt az a játék, amiben egy golyószerűséggel kellett gurulászni az eszköz döntögetésével különböző pályákon? Egyszerűen nem találom sehol.

(#13053) G.Peter válasza khalox (#13052) üzenetére


G.Peter
aktív tag

Labyrinth, Labyrinth 2, aTilt 3D Labyrinth, ha jól értem valami ilyesmit keresel.

(#13054) saelin válasza khalox (#13052) üzenetére


saelin
veterán

Esetleg a Balance?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13055) khalox válasza G.Peter (#13053) üzenetére


khalox
őstag

Hmmm. G.Peter, Saelin, köszönöm.
Ezek is jók, de ami nekem rémlik, az 2D-s volt és a pálya forgott... lehet egy másik univerzumban, annyira nem találok hasonlót sem.

(#13056) majorgent válasza khalox (#13055) üzenetére


majorgent
tag

Hát ha androidon játszottál vele saját készüléken akkor playben meg tudod nézni milyen appokat telepitettel.

(#13057) szezso15 válasza assemble (#13051) üzenetére


szezso15
addikt

Nem tudom, amikor azt elővettem HÉV-en, vagy várakozás közben, mindig le tudott kötni... :B

*Hajrá Loki!* i15+

(#13058) csadi0011


csadi0011
őstag

Tudnátok mondani olyan játékot, amit haverral is lehet tolni, és valami fejlődés alapja van? Kb mint a clash of clans csak nem felépítened kell valamit, hanem mint valami mmorpg. Csak lehessen multizni vele.

Vagy mondhatnátok más olyan játékot amit lehet haverral vagy haverokkal tolni. Akár külön is csak lássuk egymást neten keresztül. Ilyesmi érdekel.

(#13059) jonnyjoker01 válasza csadi0011 (#13058) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Avabel online? Nekem bejött haverokkal toltuk is A jó kis dungeonok meg a bossfightok... Ejj de sok hajszál hullott ki :)

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#13060) Viktor77 válasza csadi0011 (#13058) üzenetére


Viktor77
titán

Order & chaos online.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#13061) Flind válasza csadi0011 (#13058) üzenetére


Flind
senior tag

Doungen Hunter 4.
Mondjuk így nem sok különbséget látok ez és az O&C között, nem tudom miért csinált kettő MMORPG-t a Gameloft.

(#13062) saelin válasza Flind (#13061) üzenetére


saelin
veterán

Az o&c inkább wow kopi, a dungeon széria pedig a diablo-ra hajaz.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13063) Flind válasza saelin (#13062) üzenetére


Flind
senior tag

Aha! Köszi, mostmár tudom. Én csak DH4-et próbáltam.

(#13064) bendi806


bendi806
aktív tag

Hali!
Csak érdelődnék, és valószínűleg hülyeséget is, hogy a Vice city-hez jött e magyarítás ki és ha igen, akkor hol találom :) magyarítások.hu-n sajnos nem leltem :F

(#13065) jonnyjoker01 válasza bendi806 (#13064) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

A vice city gépes magyarítás fájljait kell belepakolni a com.rockstargames.gtavc.obb fájlba. (/Android/obb/com.rockstargames.gtavc/com.rockstargames.gtavc.obb)

Itt a link a magyarításhoz

Az obb fájlt számítógépen meg tudod nyitni winrarral, csak behúzod a models meg a másik mappát ahova kell, felülírod az eredetit, és kész.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#13066) csadi0011 válasza jonnyjoker01 (#13059) üzenetére


csadi0011
őstag

Köszi!
Beléptem egy Channel-be és ott mászkálnak más játékosok, akikkel együtt ölhetem a lényeket. Van minden mapon egy portal. Meg van a shop . Az a kérdésem, hogy itt most mi az összekötő dolog? Vagy a sztori. Meg hogy jönnek a dungeonok meg bossfightok? Meg mit lehet még csinálni azon a helyen ahol egy ilyen köves épület van és középen van egy nagy portal?

@Viktor77,Flind,saelin : O&C nem jön be, DH4-gyel játszottam már és abban nem tudom, hogy hogy lehet más emberekkel játszani. Nincs benne se coop menet se találkozás más játékosokkal. (Legalábbis pár ora játék alatt nekem nem voltak.)

Vice city téma: Ti megvásároltátok? Én kipróbálás gyanánt felraktam az Xperia Z1C telefonomra a tört verziót, de zavaróan szaggatott. (Alap grafikai beállítások mellett). Van egy Cube U30GT-mini tabletem android 4.1-gyel. 2 éves már talán és azon szebben futott. Szintén alap grafikán. A teljesítménykülönbség elég nagy szóval gondolom nem a telefonom hibája, hogy szaggat. Akkor az a gond, hogy nem vásároltam meg, vagy az, hogy a portolás nem lett egy főnyeremény?

(#13067) jonnyjoker01 válasza csadi0011 (#13066) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Sztori nincs, ez amolyan fun dolog. :D A portálos épületek a chanelek, ha a portálba bemész, akkor az kivisz a szabadba. Ott ahogy egyre mész kifele nehezebb lesz a játék, erősebb bossok jönnek stb, de missionoket kell teljesíteni. Ha egy chanelben vagy megfigyelhetsz olyan "boltokat" ahol PvP meg dungeon van kiírva. Szerintem magától értetődő a dolog, PvP az emberek ellen játszol, dungeon pedig szintről szintre egyre lejjebb mész a föld mélyére egy dungeon rendszerben. Ott is vannak bossok, különféle szörnyek, és minden 10. vagy 5. szint teljesítésével (már nem emlékszem) kapsz egy csomó jó cuccot amit eladhatsz vagy használhatsz. Nekem nagyon tetszett ez a rendszer, barátokkal játszva pedig zseniális szvsz. :D

Üdv. Johnny

(#13068) csadi0011 válasza jonnyjoker01 (#13067) üzenetére


csadi0011
őstag

Köszi! Még annyira nem mélyültem bele, de jól néz ki. Remélem a haveroknak is bejön majd. :D

(#13069) Bozek válasza csadi0011 (#13066) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mit vársz egy tört verziótól? Alapból nem is biztos, hogy épp arra a hardverre optimalizált verziót raktad fel, na meg ki tudja, hogy azóta hány frissítést kapott amúgy. Vedd meg és futni fog.

(#13070) csadi0011 válasza Bozek (#13069) üzenetére


csadi0011
őstag

Pont ezért kérdeztem, de érdekelne a tapasztalat is.

(#13071) tomee007007 válasza jonnyjoker01 (#13065) üzenetére


tomee007007
őstag

Ez nagyon hasznos, erről nem is tudtam... san andreas-al is müködik ez?

(#13072) Maxtreme válasza jonnyjoker01 (#13065) üzenetére


Maxtreme
addikt

Nem hülyül meg tőle a játék? :)
Ugyebár androidon az érintőképernyőre való optimizálás miatt, elég sok dolgot módosítani kellett. Értem ezalatt a menüt, a hudot, stb.

[ Szerkesztve ]

(#13073) HPAA


HPAA
őstag

Plants vs Zombies 2 ben van lehetőség a mentett játékok "átvételére" ?
eddig tabon játszottam , most végre van telefonom is ami bírná talán , de nem szeretném előről tolni ... :F

************* censored

(#13074) bendi806 válasza jonnyjoker01 (#13065) üzenetére


bendi806
aktív tag

Ez valami fantasztikus ::D időm lesz, rögtön meg is fogom csinálni! :)
hálám és köszönetem érte! :) :Y :R

szerk:
igaz, még megvárom azokat a reakciókat, hogy tényleg nem e lesz gond a HUD-al és stb....:)

[ Szerkesztve ]

(#13075) saelin válasza HPAA (#13073) üzenetére


saelin
veterán

Google+ba ha bejelentkezel, akkor az ment felhőbe.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13076) HPAA válasza saelin (#13075) üzenetére


HPAA
őstag

köszönöm
sose használtam de most muszáj lesz rápróbálnom

************* censored

(#13077) HPAA válasza saelin (#13075) üzenetére


HPAA
őstag

csak be kell jelentkeznem ? , honnan tudom hogy menti-e ?

************* censored

(#13078) saelin válasza HPAA (#13077) üzenetére


saelin
veterán

Minden belépésnél lecsekkolja a profilod, hogy van e (dátum szerint) friss felhő mentésed és minden kilépésnél csinál egyet. Nekem anno így magyarázták.

Remélem érthető, mobilról vagyok.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13079) G.Peter


G.Peter
aktív tag

Mindenkinek ajánlanám a Game Dev Story nevű játékot. Többnyire nem vagyok oda a mobilos játékokért, de ezt amikor elkezdtem játszani 3 óra múlva vettem észre, hogy hogy elszaladt az idő. Akkor is csak azért, mert lemerült a telefonom :D Mindig "csak még 5 percet" játszom vele.
Nem túl bonyolult, nem is mondanám változatosnak, de mégis nagyon addiktív. Én még korábban az Amazonon szereztem meg ingyen, de szerintem az árát is megéri (528 Ft).

(#13080) HPAA válasza saelin (#13078) üzenetére


HPAA
őstag

valamit rosszul csinálhatok akkor , mert mindkét eszközön a saját mentéseiből folytatná :F

************* censored

(#13081) jonnyjoker01 válasza tomee007007 (#13071) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Persze. Ugyanígy működik a moddolás is, mint PC-n, csak itt mindent .obb-ban kell szerkeszteni.

Üdv. Johnny

(#13082) icemad válasza G.Peter (#13079) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nyugi, én már pár éve tolom, pár év és te is megunod. :DDD
Még jó, hogy van egy csomó Kairosoft játék még. (Pl. az újságírós is nagyon jó!... Meg a focis és autóversenyes... meg... Szóval én is ajánlom, ha valaki még nem ismerné...)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#13083) jonnyjoker01 válasza Maxtreme (#13072) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Szerintem működik. Bár én csak gta 3-mat moddoltam eddig, az futott csak a mobilomon amikor a gtakkal foglalkoztam. Valószínű, hogy működni fog, persze nem garantált. Vice city alatt csak a splash screent cseréltem ki anno, addig még működött a játék.

Üdv. Johnny

(#13084) G.Peter válasza icemad (#13082) üzenetére


G.Peter
aktív tag

Most hogy felhívtad a figyelmemet a többi játékukra is remélem megírod helyettem a szakdolgozatot ;] :DDD

(#13085) tomee007007 válasza HPAA (#13073) üzenetére


tomee007007
őstag

Még a data könyvtár kézi lementése van opciónak

(#13086) saelin válasza HPAA (#13080) üzenetére


saelin
veterán

Váltottál profilt?

Google bejelentkezés előtt:

Google bejelentkezés után:

Át kell váltani a googles profilra és ekkor a felhős mentést tölti be.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13087) drmotto válasza icemad (#13082) üzenetére


drmotto
őstag

Melyik az újságírós?

(#13088) saelin válasza drmotto (#13087) üzenetére


saelin
veterán

[link]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13089) HPAA válasza saelin (#13086) üzenetére


HPAA
őstag

mindkét eszközön ugyanazzal a névvel csináltam profilt még korábban
de akkor az új eszközön ismét csináljak egy eltérőt ?

************* censored

(#13090) drmotto válasza saelin (#13088) üzenetére


drmotto
őstag

Köszi.

(#13091) szkorhetz válasza G.Peter (#13079) üzenetére


szkorhetz
őstag

Basszus, én is mocskosul ráfüggtem, de csak nálam röccen meg néha, annak ellenére, hogy zabálja az akksit mint az állat?

(#13092) icemad válasza szkorhetz (#13091) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ne már... o+o-n akad? Hogyhogy? Én még anno Orange San Franciscon kezdtem játszani és nem volt akadás. (600mhz proci, 512mb ram)

A focis és az autóversenyes nálam is megakad néha, de ott rázoomolok az eseményekre és akkor felgyorsul, viszont ebben nincs ilyen...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#13093) szkorhetz válasza icemad (#13092) üzenetére


szkorhetz
őstag

Erősen hülye vagy a program vagy Az új franco kernel, mert kb a játék idő felében maxon (2.5GHz) másik felében pedig minimumom (300MHz) megy....

(#13094) icemad válasza szkorhetz (#13093) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Erősen hülye vagy

Mások is mondták már... :DDD

Hogy ezt az akadást mi okozza, azt nem tudom, írj a supportnak. Bár ezt a játékot nem nagyon fejlesztik már, az újdonságokra gyakrabban jön frissítés...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#13095) Bozek válasza icemad (#13094) üzenetére


Bozek
nagyúr

A program vagy a franco kernel hülye, nem Te. :D

(#13096) G.Peter válasza szkorhetz (#13091) üzenetére


G.Peter
aktív tag

Nekem kb. 2-2.5 óra játékidő után kezd el akadni, addigra teleszemeteli a RAM-ot, de ezen segít ha újraindítom a játékot. Különben nincs vele gond.

(#13097) csadi0011


csadi0011
őstag

Na végre mutatnak valamit erről az izéről :DD Asphalt Overdrive - Dev Diary
Már facebook oldaluk is van: [link]
Azt írták, hogy a tervek szerint nagyon gyorsan jönni fog már :D

(#13098) jonnyjoker01 válasza csadi0011 (#13097) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nem tudnak újat kitalálni :(

Üdv. Johnny

(#13099) james001 válasza csadi0011 (#13097) üzenetére


james001
veterán

Egy újabb "runner" játék,csak kocsikkal... Nem értem miért nem egy normál autóversenyzős játékot adnak ki :F

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#13100) csadi0011 válasza jonnyjoker01 (#13098) üzenetére


csadi0011
őstag

Se jót. Mondjuk én egyik asphaltot sem szerettem. Ezt azért várom annyira, mert eddig asphaltok mindig nagy durranások voltak és látszott bennük, hogy volt velük munka, meg valamit próbálnak kitalálna és érdekel, hogy ezzel most felsülnek-e, vagy mégis egy játszható dolog lesz belőle. És hiába néz ki most szarnak, az hogy milyen majd csak élesben derül ki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.