Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13451) #13110016 válasza csadi0011 (#13448) üzenetére


#13110016
törölt tag

Jelentkeztem a clanba!

(#13452) syler123


syler123
veterán

A legtöbb jelzett hibát javítottam a játékomban, amit itt és üzenetben jeleztetek, kivettem a szalaghirdetést így a játék is jobban fut, kicsit viccesen oldotta meg ezt a dolgot a google, hogy eléggé leveszi a teljesítményt a hirdetés :D

Tehát akinek tetszik tegyen egy próbát, vigye végig :D

(#13453) norbert1998


norbert1998
veterán

Azt meg lehet oldani valahogy, hogy local multi menjen, wifi alapú, és router nelkul? Szóval maximum egy harmadik készülék szerepelhet routerkent, de jobb lenne anélkül. Konkrétan a nova 3 az alany, de több ilyen is van.

Esetleg wifi direct?

(#13454) ADAM1337 válasza Slier (#13449) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Igen mindenképp érdekelne lol-os haverjaimnak körbe kürtöltem már :)

(#13455) hasman válasza syler123 (#13452) üzenetére


hasman
tag

Aranyos játék, csak így tovább.
Külön grat a reklám megjelenítés miatt, relatíve nem tolakodó, ellentétben sok másik játékkal (pl dh2014)...

(#13456) syler123 válasza hasman (#13455) üzenetére


syler123
veterán

Örülök, ha tetszik :)

Hamarosan új játékkal jövök :)

(#13457) akyyy


akyyy
senior tag

Régebben feltettem a CSI:Hidden crimes játékot. azóta naponta kapok 5-6 értesítéseket, felkéréseket a telefon értesítés sávjába. az a vicc, hogy már töröltem a játékot, mivel nem találtam benne olyan opciót, hogy ne kapjak értesítéseket. Hogyan tudnám eltüntetni ezeket az értesítéseket anélkül hogy a játékbeli mentésem törlődne?

(meg van ez a Swamp Attack játék, ilyen mocsáros TD, ott is kikapcsolom az értesítéseket, és lenémiítve is nekiál zenélni hogy "feltöltődtem".

(#13458) air válasza akyyy (#13457) üzenetére


air
nagyúr

Ennek így nincs értelme. A játékot törölted, de a mentéseket nem, és azt gondolod, hogy a mentések dobálják az értesítéseket? :F
Illetve hogy maradhattak meg a mentések, ha a játékot törölted?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#13459) saelin válasza akyyy (#13457) üzenetére


saelin
veterán

Nem összeszedtél valami adware vírust?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13460) icemad válasza csadi0011 (#13448) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

A színvilágról nekem a Vice City ugrott be...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#13461) bostone


bostone
addikt

Nem igazán androidos a kérdésem, de valójában mégis.
Esetleg valaki itt tud segíteni.

Eléggé rákattantam egy játékra, és a napokban frissítenem kellett a notebook-om 8.1-re. Nos, találkoztam a címmel a windows áruházban, mely szerint pc-s környezetben is el kell futnia elvileg, viszont úgy tudom, hogy sem android, sem ios felhasználókkal nem találkozhatok a küzdőtéren. Ezt még megemészteném, viszont fogalmam sincs, hogy android accal beléphetek-é. Tehát nem szeretném nulláról kezdeni az egészet.
Az MC5-ről van egyébként szó.

(#13462) csadi0011


csadi0011
őstag

locaLpatrioT: Megvagy te is akkor. Amúgy vicces a gangben írtam az üzenőfalra és nem engedte elküldeni, mert sértő szavakat tartalmazott, vagy miket. Pedig csak szép magyarul beszéltem. Érdekes :D

Valaki nem tud még olyan játékot, mint a Bombsquad? Osztálytársakkal nagyon jól elvagyunk vele. iPhone-juk van, de nem akadály, mert iOS-re is van remote. De nagyon nehéz. Ha nem egymás ellen játszunk, hanem coopban, akkor szinte lehetetlen. Próbáltuk 4-en is megcsinálni a Pro Onslaugh-t, de nem bírtuk. 5 hullámig jutottunk a legjobb alkalommal. Szóval kezdjük kicsit unni a dolgot, és ha továbbra sem sikerül, akkor kéne valami más. Ha nem is ilyen jó, de hasonló játékot nem ismertek? Amit szintén többen lehet jászani és iphone-nal is.

(#13463) sith7


sith7
nagyúr

Van olyan stratégiai játék, ami ingyenes, építős, fejlesztős, és nem olyan, hogy ha felépítettem valamit, akkor várjak 2 órát, vagy fizessek 2 gyémántot/aranyat stb., hogy azonnal elkészüljön ?

(#13464) air válasza sith7 (#13463) üzenetére


air
nagyúr

Erre elég kicsi esélyt látok.
Az ilyen típusú játék vagy freemium vagy fizetős.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#13465) norbert1998 válasza sith7 (#13463) üzenetére


norbert1998
veterán

nincs. vagy maximum gagyi, de tele van reklámmal. ezek mind p2w-ek vagy vedd meg a premium verzióta reklámmentességért és a korlátlan építőnyagért.

(#13466) sztanozs válasza sith7 (#13463) üzenetére


sztanozs
veterán

Ha jól rémlik a Townsmen 6 free ilyen. Nem freemium, hanem reklámok vannak benne.

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#13467) sith7


sith7
nagyúr

Értem, köszönöm a választ mindenkinek

(#13468) norbert1998


norbert1998
veterán

De most rosszul tudom, hogy jön a simcity droidra?

(#13469) Sirpi


Sirpi
senior tag

Akkor ahogy ígértem:

Humble bundle flash sale. A felső sor 3 bekeretezett játéka elvihető, bármennyit is fizetsz.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#13470) tomee007007 válasza Sirpi (#13469) üzenetére


tomee007007
őstag

Köszönjük!

(#13471) saelin válasza norbert1998 (#13468) üzenetére


saelin
veterán

Nem.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13472) norbert1998 válasza saelin (#13471) üzenetére


norbert1998
veterán

Szuper!! Pcn úgyis ki akartam próbálni de nem jött össze.

(#13473) Delerium


Delerium
senior tag

FIFA 15 Ultimate-ben vannak rendes bajnokságok, vagy ez csak kb. annyi mint a 14-ben az Ultimate, hogy kapsz egy csapatot és azzal lehet játszogatni? BL vagy valami az kimaradt?

"I fight for the Users"

(#13474) icemad válasza sith7 (#13463) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szia.
OpenTTD - közlekedési vállalatot kell irányítani. Magyar nyelvű.
Freeciv - Civilization klón (Egy népet kell irányítani.)
Szerintem mindkettő remek játék, de tabletre valók. Vagy nagykijelzős telefonra. De egy próbát megérnek...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#13475) tomee007007 válasza icemad (#13474) üzenetére


tomee007007
őstag

Az OpenTTD mennyire használható? Az eredeti is fent van a Play-en, de az 1400 ft körül van :F

(#13476) icemad válasza tomee007007 (#13475) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

7collos tabon játszok vele egérrel, szerintem teljesen jó. Hogy mi a különbség az eredeti és e közt, azt nem tudom. Ebben rengeteg a beállítási lehetőség. Így videók alapján a fizetős jobban van optimalizálva mobilokra, nagyobbak a gombok, stb. Én azt mondom, hogy próbáld ki az ingyenest, nem vesztesz vele semmit.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#13477) akyyy válasza air (#13458) üzenetére


akyyy
senior tag

mivel facebook belépést használ a játék, ezért is írtam le a nevét, hátha valaki ismermi.. mert egyébként nem egy rossz játék.
csak ez az állandó értesítés zavar.

és nem a játék küldi hanem a facebook. de érdekes, hogy asztali változatban sehol nem látom az értesítést, mert az Fb már rég bevezette, hogy letilthatóak ezek a felkérések, értesítések stb. Attól még ha belemegyek a játékban, ott lesznek a felkérések, és el tudom őket fogadni. De itt, mivel asztalin nem jelenik meg, nem tudom letiltani, és mindig kapom ismerősöktől a felkérést a telefonra, meg az

Tudom: facebookon kell letörölteni az alkalmazást, de akkor valószínüleg tényleg oda az egész mentésem, amit meg nem szeretnék.

(#13478) sith7 válasza icemad (#13474) üzenetére


sith7
nagyúr

köszönöm , megnézem :R

(#13479) ollie válasza akyyy (#13477) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na várj csak, milyen értesítést kapsz? Emailt? Facebookon értesítést?

***

(#13480) akyyy válasza ollie (#13479) üzenetére


akyyy
senior tag

Olyan, mintha Facebokon jönne az értesítés. Telefonon ott is van a Facebook alkalmazásban, hogy X.Y küldött felkérést a CSI játékban. Illetve jön az értesítés sávba is a telefonra.

Asztali verzióban, Facebookon semmi jele nincs ennek.

A játékot már rég letöröltem, mégis jön rá az értesítés. (most megkeresem asztali verzióban és letiltottam az alkalmazást, talán így nem fog jönni)

(#13481) norbert1998 válasza ollie (#13479) üzenetére


norbert1998
veterán

facebook, játék felkérés, acsivment és stb-ről értesítés. tiszta baromságok

[ Szerkesztve ]

(#13482) gdavid007


gdavid007
tag

Na, úgy néz ki lesz egy igazi Assassin's Creed játék telókra.

"Ha azt hiszed a kaland veszélyes, próbáld ki a megszokást. Az halálos"

(#13483) #13110016


#13110016
törölt tag

Húú gyerekek mit szenvedtem a turf 3-as boss-al az új asphaltba... kínszenvedés volt lenyomni... na de most turf 4:))

(#13484) norbert1998 válasza gdavid007 (#13482) üzenetére


norbert1998
veterán

Ez komoly lesz!

(#13485) saelin válasza norbert1998 (#13484) üzenetére


saelin
veterán

Engem nem nyűgözött le túlságosan.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13486) Grave_444 válasza saelin (#13485) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Pedig jobb lesz, mint a régi oldalnézetes. :D

[ Szerkesztve ]

(#13487) norbert1998 válasza Grave_444 (#13486) üzenetére


norbert1998
veterán

Hat az biztos.

Mas: rájöttünk hogy lehet haverral local multit nyomni On the Go. Amúgy ezt kérdeztem korábban itt.
Szóval három telefon. Egyiken wifi hitspot bekapcs, másik kettő fel rá és mehet a buli.
Esetünkben a router szerepet egy galaxy young játszotta és hibátlan volt a deamtdeathmatch.

Csak az volt a gond, hogy soha nem gondoltam volna hogy így menne. Már csak poénból próbáltam ki.

(#13488) VD válasza saelin (#13485) üzenetére


VD
őstag

+1
Grafika nem egy nagy durranás. A mozgás botrány darabos. A harc az elején egy vicc! Főleg ahogy sorban állnak az őrök, hogy fel legyenek aprítva.
Az irányítás, meg ezzel a csúsztasd jobbra, húzd le fentről, érintsd hosszan.... nevetséges.
El kéne már felejeteni ezeket a TPS és FPS átiratokat. Érintőkijelzőn ezek játszhatatlanok! Techdemónak meg felesleges!

(#13489) Tidzsimon válasza gdavid007 (#13482) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Nem nagyon követtem a sorozatot. Ez egy új játék, vagy egy régi portja?

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#13490) fery02 válasza #13110016 (#13483) üzenetére


fery02
addikt

Akkor haladsz vele, ahhoz képest, hogy 5 Turf van. :)
Én most tartok a 3-as Turf közepe fele, de tud szopatni a játék keményen. Régen idegesített már fel így játék, mint ez.
Főleg, hogy egyszerre ugye nem is enged sokat játszani, úgy felettébb idegesítőek a sikertelen küldetések.

Te egyébként fizettél már a játékba IAP? :)
Eléggé igyekszik a játék, de még nem sikerült kihagyhatatlan üzletet kínálnia.

Azt már most látom, hogy a 30 autó a garázsban acsi elég nehezen lesz meg, mert ahhoz nagyon sok arany kellene.

Eddig sikerült az első két főbossz kocsiját elnyerni, ami köszönhető annak, hogy vigyázok az aranyra, viszont ezeknél az alkalmaknál nem sajnáltam őket.
Félő, hogy a harmadik főbossz kocsijához már nem lesz elég aranyam, bár ha jól értelmezem a játékot, később is vissza lehet menni ahhoz a versenyhez.

Az amúgy nagyon nagy meglepetés, hogy a Countach legfelső kategóriás kocsiként szerepel a játékban, korábbi Asphalt-okban elég csúnyán lekategorizálták. :)
Picit am furán néz ki a sok új, modernebb kocsi abban a 80-as évekbeli atmoszférában.

[ Szerkesztve ]

(#13491) #13110016 válasza fery02 (#13490) üzenetére


#13110016
törölt tag

Akkor nem tartok sokkal előrébb mint te.
Eddig 900 HUF-ot fizettem, azt is goldra, hogy elnyerhessem a bossok autóját.
Sokat kell farmolni, és akkor nem lesz gond.
Egyébként kicsit tényleg fura, hogy a régi Lambo ilyen top benne, de hát a töltőképernyőn is az van. Valszeg a stáb nagy kedven autója. Nekem a legjobban a Veneno kéne...:D remélem nem event car... Azért még fizetnék is 2-3k HUF-ot:)

Ami egyébként nagyon zavar, hogy nincs benne olyan mód, amikor nincs vége, addig mész amíg nem lesz baleseted... mint pl a subway surfersbe.

(#13492) norbert1998 válasza #13110016 (#13491) üzenetére


norbert1998
veterán

ezt híjvák úgy, hogy p2w endless runner :D

(#13493) fery02 válasza #13110016 (#13491) üzenetére


fery02
addikt

Lehet valamennyi aranyat majd nekem is kell ilyen úton szereznem, mert azok az alkalmak tényleg nagyon csábítóak, bár megint eszembe jut, hogy később valószínű vissza lehet menni azokhoz a versenyekhez.

Te jártál már úgy, hogy ilyen főboss-os versenyen, ahol ugye aranyat fizetsz az induláshoz, hogy olyan versenyen veszítesz?
Kíváncsi lennék, hogy olyankor újrapróbálva megint levonná-e az aranyat. Mert az úgy elég drága játék lenne.
Szerencsére így nem jártam még, nem bízom a véletlenre azokat az alkalmakat, bebiztosítom magamat plusz booster-ekkel. :)

Olyan felajánlásnak a későbbiekben örülnék amúgy, ha valós pénzért kínálna Countach-t, mert kedvenc kocsim és onnantól biztos azt használnám leginkább.
Bár jobban belegondolva inkább ne tegye, mert bele se merek gondolni azt mennyiért kínálná, ha régebbi Turf-os Camaro-t 800 Ft-ért kínált, most Turf 3-as Alfa-t meg igaz, hogy plusz arannyal meg pénzzel kínálna, na de 6100 Ft-ért... :U

Azért álljunk már meg, már megint ott tartunk, hogy a játék felénél sem járok és annyiért kínál nekem pakkokat, amennyiért PC-re tudok venni teljes verziós minőségi autóversenyes játékot...
Ez meg még mindig csak egy mobilos runner játék, amivel ráadásul nem is tudok egyszerre annyit játszani, amennyit szeretnék.

Szarja össze magát a Gameloft!

[ Szerkesztve ]

(#13494) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Kipróbáltam ezt az új Beach Buggy játékot, egész jó. Az mondjuk lolság, hogy splitscreenért kell benne fizetni, wifi multi meg nincsen ahogy látom...

(#13495) #13110016 válasza fery02 (#13493) üzenetére


#13110016
törölt tag

Pont ma jártam úgy, hogy fizettem a bossos versenyért 30goldot, és játék közbe az alkalmazás leállt....
Visszaléptem a játékba, és persze a goldot levonta... így maradt egy versenyre való goldom még, és azzal meglett a ferrari testarossa :)

Ám igen, a mai 6500 HUF-os akcióba viszont volt még 500k pénz is, meg asszem 150 gold is az autó mellett. Ami azért nem kevés.

[ Szerkesztve ]

(#13496) norbert1998 válasza Fitzgerald (#13494) üzenetére


norbert1998
veterán

splitscreen? oh wha dho fook?! :Y

(#13497) fery02 válasza #13110016 (#13495) üzenetére


fery02
addikt

Gondoltam, hogy e téren sincs kolbászból a kerítés. :)
Akkor ilyen versenyek előtt kötelező legalább 2 féle booster-t benyomni (spórolok azokkal is amúgy is).

"Ám igen, a mai 6500 HUF-os akcióba viszont volt még 500k pénz is, meg asszem 150 gold is az autó mellett. Ami azért nem kevés."

Ennyi magyar forintért igen is kevés egy szaros, korlátolt játszhatóságú mobilos runner játék esetében.
De mindenesetre irigyellek, ha te egy ilyen kiadást esetleg megengedhetsz magadnak mindenféle szívfájdalom nélkül. :)

cr33p:
Külön fizetni splitscreen-ért?
"We're doomed!"

[ Szerkesztve ]

(#13498) Fitzgerald válasza fery02 (#13497) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Jó, nem csak ez van a premium csomagban, de a splitscreen is csak azzal használható sajnos.
És premiummal sem lesz teljesen IAP-mentes. :)

(#13499) norbert1998


norbert1998
veterán

általános lehúzáááás! mindenhol! most komolyan. vannak még egyáltalán korrekt játékok? ingyenes az tuti nincs, minden vagy p2w vagy sok iap-ot tartalmazó kramanc.
talán az ilyen fizetős, jó drága dolgok, mint a joe devers lone wolf, a walking dead olyanok. de hogy egy fizetős játék is p2w legyen, neadjisten iap-os... ez felháborító! :W

(#13500) aizen92 válasza norbert1998 (#13499) üzenetére


aizen92
addikt

Isten hozott a mobiljátékok piacán!

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.