Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13851) Slier válasza icemad (#13849) üzenetére


Slier
tag

Próbáltam annyira nem nagy durranás, tapolgatni kell, hogy menj ide, nyisd ki az ajtót kamerán kerssztül, válts másik kamerára stb... Ha ingyenes akkor egy próbát megér.

Life is a game, go 4 it.

(#13852) Silent77 válasza Slier (#13851) üzenetére


Silent77
veterán

Sajnos nem.
727ft+iap. :(

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#13853) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

GTA 3, VC, SA 40%-os akció

[ Szerkesztve ]

(#13854) saelin


saelin
veterán

Nemrég találtam egy tök jó rougelike játékot: [link]
Grafikailag a nethack-re emlékeztet, de sokmindenben eltér tőle. A játék még beta fázisban van és akadnak benne bugok (eddig eggyel sem találkoztam), viszont teljesen játszható. Van benne crafting, shop, inn, skill master és egy puritán quest rendszer, mindez egy élettel megspékelvee
Aki grafikát keres az inkább le se töltse! Ebbe nem talál. :)

Ja, és az iap csak donate benne + reklám mentesalapból.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13855) norbert1998


norbert1998
veterán

asphalt 7 heat miért akad be folyton jobbra húzásra szerintetek? játszok, békésen, gondol egyet, és totál berándul jobbra a kormány (giroszkópos irányításnál), majd ha visszarántom totál balra (az egyenes tartott telefont), akkor bemegy egyenesbe a kormány, és megy minden normálisan

(#13856) ollie


ollie
MODERÁTOR

Le vannak árazva (kb 1 euró mind) a Great Wargame-ek playen, nagyon jó, körökre osztott stratégiák!

Great Little Wargame
GLWG: All out War
Great Big Wargame
Great Little Wargame 2

Van némelyikből Lite változat, szóval ki lehet próbálni.

***

(#13857) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Végül is csak vettem használtan egy vitát, a tököm tele volt a sok igénytelen, gány tabletes prüntyögéssel.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#13858) saelin válasza Rigormortiis (#13857) üzenetére


saelin
veterán

Akárhogy is nézzük,elsősorban nem játékra vannak kihegyezve az androidos gépek, így persze hogy bizonyos játékok kényelmetlenek rajta. Komoly gamingre alkalmatlan, de ha csak "prüntyögni" akar vele az ember, arra jó. Nekem a komoly fps-ek sem okoznak gondot tableten, sem az autós és más típusú játékok sem. Azzal viszont egyet értek, hogy tartalmilag a mobilos játékok többsége kopár... a grafikát tolják az arcodba, de semmi komoly mélysége nincs a játék belsőjének. Szerencsére akadnak kivételek, viszont nem túl sok.
Jó gaminget a vitával. :)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13859) Fitzgerald válasza Rigormortiis (#13857) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Egy ideig én is gondolkodtam rajta, főleg így hogy használtan már 30k alatt is akad. De nem tudom meddig marad életben a platform így hogy kritikai és anyagi kudarc is (valószínűleg nem sokáig). Jöhetne egy igazi PSP2 a Sonytól.

[ Szerkesztve ]

(#13860) jonnyjoker01 válasza saelin (#13854) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Köszi! :R

Üdv. Johnny

(#13861) Ereshkigal válasza saelin (#13854) üzenetére


Ereshkigal
őstag

A MUD-os korszakomat juttatta az eszembe. :)

(#13862) Rigormortiis válasza Fitzgerald (#13859) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nekem olyan szinten szerencsém van, hogy szinte az összes eddigi negyobb címet le tudtam szedni rá ingyen, ami megjelent ps plussal. Csak sajnos az a tendencia, hogy vitára is már csak indie prüntyögések jelennek meg. Össze sem hasonlítható a psp felhozatalával, a mai napig könnybe lábad a szemem, ha a Crisis Core-ra gondolok. De más idöket élünk, most az emberek mindenféle szirszar iap-os szutykokba ölnek annyi pénzt, amiböl egy több évig fejlesztett retail játékot is meg lehet venni. És mivel a konzol öshazájában is haldoklik, nem meglepö, hogy ez lesz a vége.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#13863) jonnyjoker01 válasza saelin (#13858) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

"komoly fps" - ilyen nem létezik (még az mc sorozat sem komoly, de talán az közelít inkább valamilyen indie konzoljátékra - talán)
"komoly gaming" - köhm szóval na :DDD 1 millióból 1 ha komoly game :O

Apropó psp, milyen hardver kell az emulátor alá?

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#13864) norbert1998 válasza jonnyjoker01 (#13863) üzenetére


norbert1998
veterán

Minimum snapi 800, hogy minden rendesen menjen.
De a kisebb gamek egy s400-on is elmennek

(#13865) assemble válasza Rigormortiis (#13862) üzenetére


assemble
addikt

Crisis Core beszaras mekkora jatek volt, en is szinte megkonnyeztem anno.
Meg ugye ott voltak olyanok, mint God of War, Daxter, Monster Hunter, Patapon, stb.
Szomoru arra gondolni, hogy a mai vilagban igazi dedikalt konzolra alig van igeny, helyette ott vannak a touch-os telefonok es tabletek csillio felbontassal es teljesitmennyel, de meg azokon sem az igenyes jatekokra van a fo igeny, hanem az iap-al megfertozott freemium hanyasokra.

Szerintem fogom en meg elovenni a psp-met (2004-bol)... Az aksija egy ideje halott, szoval nem nagyon hordozhato most igy, de van adapter szoval nem gaz, altalaban ugyis otthon jatszottam rajta :)

[ Szerkesztve ]

(#13866) saelin válasza jonnyjoker01 (#13863) üzenetére


saelin
veterán

Elég hülyén fejeztem ki magam. Komoly helyett online/multiplayer-t kellett volna írnom. :R

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13867) bendi806


bendi806
aktív tag

sziasztok:-)

egy furcsa kérdésem.... crash bandicoot:-D gondolom, ismeretik paran, na valaki privátba elmagyarázhatná vagy akar itt , hogy tudnam működésre bírni vagy hogy álljak neki...nagyon szeretnek vele játszani....
kell e hozza emulátor, de akkor honnan lesz meg a jatek? nemtudom...segítsetek kerlek:-)

[ Szerkesztve ]

(#13868) raziel01 válasza bendi806 (#13867) üzenetére


raziel01
veterán

Nyilván kell hozzá az emulátor meg maga a játék is.
De mivel itt nincsen warez így nem tudunk segíteni.

(#13869) Rigormortiis válasza assemble (#13865) üzenetére


Rigormortiis
addikt

A psp-m még nekem is megvan, a mai napig kutya baja. Egyébként az egyik, ha nem a leggrandiózusabb prodzsekt, ami elkészült rá, a Final Fantasy Type-0 elvileg jön majd vitára is. Néztem videókat a psps verzáról (csak Japánban jelent meg)...el nem hinné az ember, hogy egy kilenc éves vason fut.

Visszatérve a mobilos témára, az a legnagyobb bajom velük, hogy képtelen vagyok egy hosszabb vonatúton beléjük mélyedni. Tiz percig nyomogatom, aztán elunom a p.csába.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#13870) Quasi_modo válasza raziel01 (#13868) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Az emulátorok általában letölthetőek vagy megvásárolhatóak, a régi romok meg már sokszor nem védettek, Akkor nem warez.

valami

(#13871) Rigormortiis válasza Rigormortiis (#13869) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Már nem tudom szerkeszteni...szóval üdítő látni, hogy azért vitára is vannak még Gravity Rushok, Unchartedek és Soul Sacrifice-ok, igazi nagygépes fíling mindegyik, és így, a ps plusnak hála még pénzt sem kell adnom értük. Remélem az AC Liberation is bekerül nemsokára a P4 Goldennel együtt :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#13872) Viktor77 válasza bendi806 (#13867) üzenetére


Viktor77
titán

Playstation emu van Playen, a hozzávaló játékok viszont nem ingyenesek, így a beszerzésükben itt nem segíthetünk.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#13873) jonnyjoker01 válasza norbert1998 (#13864) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

pfff akkor felejtős a jó kis armv6-os 806 mhz-s procimmal :D

Üdv. Johnny

(#13874) tomee007007 válasza ollie (#13856) üzenetére


tomee007007
őstag

Már rég szemezgettem a szériával, mondom kipróbálom az első részt, le is szedtem. Aztán most láttam hogy ios-re kicsit jobb akciót adott a kiadó: ott az összes rész ingyenes lett... Szóval ment a visszatérítés:)

(#13875) #13110016


#13110016
törölt tag

Akciós (-50%) a Hellraid: The Escape

Ez is jónak néz ki. Próbálta valaki? Horror Escape

[ Szerkesztve ]

(#13876) ollie


ollie
MODERÁTOR

A World of Goo le van árazva, elég durván (80% engedmény).

(#13874) tomee007007: és ott nincs benne IAP vagy reklám?

[ Szerkesztve ]

***

(#13877) Troy. válasza ollie (#13856) üzenetére


Troy.
addikt

Hello!

Little war game és a big war game között mi a különbség? :)

.

(#13878) Balathruin válasza Troy. (#13877) üzenetére


Balathruin
veterán

Egyik kicsi, másik nagy.

(#13879) Troy. válasza Balathruin (#13878) üzenetére


Troy.
addikt

:DDD

.

(#13880) saelin


saelin
veterán

[link]
Nem tudom, anno ki játszott ennek a pc-s változatával, de már van mobilon is... :DDD Maga a játék ne tűnik jónak, csak belinkeltem nosztalgiából.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13881) #13110016 válasza saelin (#13880) üzenetére


#13110016
törölt tag

Te jó ég, de gagyinak tűnik... :W

(#13882) bendi806


bendi806
aktív tag

köszi a segítséget:-) mindenkinek:-)

mar csak az a kerdes, hogy bármilyen ps emulator jo lesz? vagy valamilyen megbízható program?

(#13883) Viktor77 válasza bendi806 (#13882) üzenetére


Viktor77
titán

Két fizetős és jó van, az FPse (ha elég erős a telefonod ezt ajánlom, mert OpenGL-re váltva szebbé teszi a játékokat) és az ePSXe.

Illetve, van a Classicboy, ez több emu egyben. Az ingyenes változat hátránya, hogy nem lehet akárhol menteni, csak rendesen a játékban, mintha valóban PS-e en játszanál.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#13884) ollie válasza Troy. (#13877) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Alapvetően más kampány. A lényeg mindegyikben ugyanaz, miszerint körökre osztott stratégaként kell lenyomni az ellent.

***

(#13885) Troy. válasza ollie (#13884) üzenetére


Troy.
addikt

Köszi! Azt hittem egyiket mobilra, másikat tablet-re írták. Melyiket ajánlanád?
Mondjuk mivel nem ismerem, lehet, hogy az elsővel kellene kezdenem.

.

(#13886) fery02 válasza #13110016 (#13875) üzenetére


fery02
addikt

Hellraid-et ismered?

Esetleg kijátszottad? Ha igen, mennyire lehet elakadni benne? Ha youtube-on kell végigjátszást nézni, akkor felejtős. Ja és van felhőmentése?

Köszi! :)

(#13887) #13110016 válasza fery02 (#13886) üzenetére


#13110016
törölt tag

Nem vettem még meg, csak filózok rajta... vártam esetleg más véleményét róla.
Mondjuk annyira nem kedvelem az ilyen logikai játékokat, room se jött be... telefonon az egyszerűséget szeretem:)

(#13888) fery02 válasza #13110016 (#13887) üzenetére


fery02
addikt

Nekem sem kedvenceim a logikai játékok, csak ez szép és gondoltam kapna egy esélyt.

(#13889) ollie válasza Troy. (#13885) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kezd az elsővel szerintem.

***

(#13890) #13110016


#13110016
törölt tag

A Zombie Highway -nek lehet már tudni mikor jelenik meg androidra a második része? Nincs erről valami infótok?

[ Szerkesztve ]

(#13891) Bozek válasza tomee007007 (#13874) üzenetére


Bozek
nagyúr

És az iOS-es verziót rakod fel Android-ra? :D

(#13892) tomee007007 válasza Bozek (#13891) üzenetére


tomee007007
őstag

Persze:)
Ezért jó hogy több féle készülék van itthon ;)

[ Szerkesztve ]

(#13893) Tidzsimon válasza norbert1998 (#13864) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Azért alatta is lehet próbálkozni, xperia L-en is elfutnak a játékok, emuval

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#13894) norbert1998 válasza Tidzsimon (#13893) üzenetére


norbert1998
veterán

nade nem a monster hunter 3, meg a GoW féle mutatványok :DD azokat még az Sbírpedig abban azért van GPU. Valójában a GoW-ot az s4 sem bírja

(#13895) Lupi00


Lupi00
tag

Sziasztok! Ajánljatok nekem légyszi olyan játékot droidra, ami hasonlít a régi pc-s beyond call of dutyra. Köszi!

Gelesztaember

(#13896) assemble válasza Rigormortiis (#13871) üzenetére


assemble
addikt

Igen, vita-ra is vannak azert jo cimek, az unchert-edre peldaul kivancsi lennek ott...
A Type-0-rol nem nagyon hallottam de tenyleg jonak tunik. Van ebbol rendes angol verzio?

(#13897) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Tudtok ajánlani valami olyan ötletes és szép játékot, mint a a Leo's Fortune?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#13898) F-ECT$ válasza Lupi00 (#13895) üzenetére


F-ECT$
titán

A Commandos-ra gondolsz?

Dive ever, work never.

(#13899) tomee007007


tomee007007
őstag

A hétvégén beszereztem a [Hellraid: The Escape]-et, erről egy kis leírás:
Maga a játék akció-kaland, egy kis horror utánérzéssel. A grafika nagyon szép (az egyik legszebb amit androidon láttam), jók a hangok és a zene. A történetet nem részletezném, az legyen meglepetés, már az elején lesz egy kis csattanó:)
A lényeg, hogy különböző kamrákon kell átvergődnünk, kisebb nagyobb "fejtörőket", ügyességi feladatokat megoldva, de azért nem túl nehezek, inkább a kivitelezés a lényeg. Ezek nagyon interaktívra sikeredtek, még egy egyszerűbb zár kinyitása is.... Egyenlőre 9 pálya (kamra) van a játékban, a következő frissítésekkel jön még 6 db. Azon kívül, hogy ki kell jutnunk az adott kamrából, minden pályán el van helyezve 5 kristály, ezeket is össze kell szedni (de nem feltétele a továbbjutásnak). Eddig az első két pályán vagyok túl, az első 10, míg a második nagyjából 20-25 percet vett igénybe. Az összes kristály megtalálása nem egyeszerű, nekem második-harmadik nekifutásra sikerült. A másdik pályán már volt ellenfél, érdekes, hogy fegyver nincs, így valamilyen csapda aktiválásával kellett kiktatni (ha az ellenfél észrevész, nem igazán lehet mit tenni; véged).
Fontos, iap nincs!
A hangulat megfogott, az irányítás jó, fps nézetű a játék, kicsit a Dark Meadow-ra hajaz, bár annak az írányítása engem személy szerint idegesített.

Összességében nagyon ajánlom mindenkinek, 366 ft volt, viszont csak kb egy napig, de javaslom a kívánságlista élére rakni a következő leárazásig:)

(#13900) gdavid007 válasza Ciccuka (#13897) üzenetére


gdavid007
tag

CounterSpy

"Ha azt hiszed a kaland veszélyes, próbáld ki a megszokást. Az halálos"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.