Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13651) VD válasza Vikthor (#13650) üzenetére


VD
őstag

Annyival kiegészíteném, hogy botrány szar a hőelvezetése, emiatt a hardver igényes cuccoknál nagyon hamar visszaveszi a teljesítményt. Megint csak papíron mutat jól az új SOC.
One X után megfogadtam, hogy soha a többet tegrás cuccot! Ritka gyenge a Support is. A tegra only cuccok, meg nem egy nagy durranások. A többség pár hónap késéssel kijön más GPU támogatással is.

(#13652) Rivaul válasza Crowent (#13630) üzenetére


Rivaul
addikt

Ki kellett volna kapcsolni az assistokat mert úgy lábbal játszva is lehet nyerni valóban :U

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#13653) bostone válasza Rivaul (#13652) üzenetére


bostone
addikt

Azt hiszem egy idő után inkább hátrányt jelentettek, mint előnyt. Nekem mindenképp.

VD: Elvileg a Tablet Shield-ben megoldották ezt a problémát, mármint a hőelvezetést.
Pár héttel ezelőtt arra panaszkodtak egyesek, hogy a google play számos alkalmazást elérhetetlenné tett a készülékre.

Szép kilátások az nvidiára nézve.

(#13654) saelin válasza bostone (#13653) üzenetére


saelin
veterán

Androidon nem nagy dolog. Felrakja apkból.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13655) norbert1998 válasza Rivaul (#13652) üzenetére


norbert1998
veterán

Az elején esetleg.... Utana? Nagyon kell figyelni

(#13656) bostone válasza saelin (#13654) üzenetére


bostone
addikt

Engem bántana a dolog. Ha kifizettem a tablet árát, ne kelljen már kerülőutakat tennem. Arról nem is beszélve, ha fizetős alkalmazásokról van szó.

(#13657) Slier válasza Vikthor (#13650) üzenetére


Slier
tag

Elfelejthetnék már ezt a tegra only dolgot. Simán bírja a tegra grafikát a nem tegrás proci.

Life is a game, go 4 it.

(#13658) csadi0011


csadi0011
őstag

Playtime Europe - Games on Google Play
https://www.youtube.com/watch?v=BAbszTlBDI0
Learn how Android and Google Play Games enable mobile games to bring players together. Greg discusses how developers are making successful experiences using games services, and how to enable engaging and exciting new game play scenarios whether your game has single player, multiplayer or community-like mechanics. Speaker: Greg Hartrell - Lead Product Manager

Akit érdekel, és megnézi, és volt benne valami érdekes, az mesélhetne róla magyar nyelven :D
Engem érdekel, de nem fogok a nyelvtudásommal annyi mindent levonni, mint aki érti is amit mondanak.

(#13659) akyyy


akyyy
senior tag

Ezt próbáljátok ki.

hát ez valami baromijó.

tudtok még hasonlókat?

videojábol nem jöt át, guitar hero szerü, de nekem nagyon bejön.

[ Szerkesztve ]

(#13660) saelin válasza bostone (#13656) üzenetére


saelin
veterán

Ezzel nem tudok vitába szállni, csak tudni kell, hogy az androidon erre van orvosság. Kivéve, ha az appba bele van írva, hogy tegrán nem indulhat el... az nvidia kényszerítette ki ezt a lépést a google-ból. Nem kell sajnálni érte.
Amúgy sem sok olyan tegrás játék van, ami miatt megérné azt a hw-t venni. Nálam legalábbis sokadlagos a játék tableten/telefonon és ott még nem járunk technológiailag, hogy emiatt válasszak mobil eszközt.

Persze ettől még szeretek tableten játszani... :B

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13661) tomee007007


tomee007007
őstag

The Room Two akciós a playen

(#13662) norbert1998 válasza tomee007007 (#13661) üzenetére


norbert1998
veterán

Végig tolva. Isteni volt :C

(#13663) pocokxx válasza akyyy (#13659) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Hát nekem elvette a kedvem. Megvettem 500 Ft körül a maradék 4 dalt.... Utána az új számokért már újra pénzt kér. (Ráadásul nincs restore purchase sem)

Ezt leszámítva tényleg igényes megvalósítás, és jó zenék.

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#13664) bostone válasza saelin (#13660) üzenetére


bostone
addikt

Elég érdekes hozzáállás mindkettejük részéről, amennyiben figyelembe vesszük azt az aprócska tényt, hogy az új nexus tabletek tegrával jönnek ki. (ha azzal jönnek ki)

A mai játékok egyre szebbek, egyre kidolgozotabbak. Szerintem van, és lesz is helyük a piacon. Ha rendelkeznék elegendő szellemi, kapcsolati vagy valódi tőkével, elgondolkodnék valami egyedi megvalósításában.

Telefonból vagy tabletből érdemes nem a legolcsóbb lehetőségeket keresni, mert esetleg csalódás éri az embert. Általában olyan vasat választok, amiben a nyers erő dominál.

(#13665) Fitzgerald válasza bostone (#13664) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Tény hogy sok szép, és egyre tartalmasabb játék jelenik meg mobil eszközökre, de amíg az irányítást nem forradalmasítják valamilyen módon, addig nem lehet igazán komolyan venni az egészet.
Beszélgettünk erről sokat.
Valamilyen Kinect-szerű bluetooth-os eszköz igazán készülhetne androidra, de már egy OS szintű, egységesített, natív BT/USB kontroller támogatással is kiegyeznénk ugye, ahogy korábban is említettük...

[ Szerkesztve ]

(#13666) jonnyjoker01 válasza bostone (#13664) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Kit érdekel, hogy hogy néz ki, amikor a sztori és a megvalósítás kb nulla egy pc játékhoz képest? :N

Üdv. Johnny

(#13667) Rivaul válasza jonnyjoker01 (#13666) üzenetére


Rivaul
addikt

Az emberek 90%-át. A legtöbbet ennyivel meg lehet venni és vezetni. Sztem a mobil játékoknak ötletesnek és olyannak kell lenni ami leköt. Nem pedig élsimítás és fps háború. De azt a piacot töltik amire van kereslet és sajnos erre van. Értelmes és szórakoztató játékot meg alig találok...

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#13668) bostone válasza Fitzgerald (#13665) üzenetére


bostone
addikt

A jövő generációja most került iskolapadba. Számukra megszokott dolog lesz az érintőkijelző használata. Ezen nőnek fel. Az én gyerekkoromban még számítógép sem volt (home computer).
Egyesek már most képesek viszonylag hosszú szöveget begépelni egy "arra alkalmatlan eszközön" és a gyártók sem ragaszkodnak a fizikai billentyűzethez. Sem a múlt évben, sem idén nem jelent meg ilyen készülék androiddal.
Láttam olyan videókat, ahol az illető két hüvelyk és két mutatóujjal kezelte a játékot tableten. Félelmetesen pontosan és gyorsan tudta irányítani, persze több év gyakorlattal.
Magam is azt hittem, hogy lehetetlen ezen a felületen eredményt elérni, sok csalódás után viszonylag "sikeresen" űzöm az ipart, a suta ujjaimmal.
:)
Sajnos a mobil gamepad ötletén nincs igazán egységes törekvés.

Jonnyjoker01:
Az utóbbi pár évben nem egy sikeres játékot portoltak át pc-ről.
Amint a piac megfelelő viszonzást remél megindulnak a fejlesztések. Én úgy látom, hogy megadták a kezdőlökést.

[ Szerkesztve ]

(#13669) jonnyjoker01 válasza bostone (#13668) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ez igaz, de én most a kifelyezetten mobilra készült játékokról beszélek.

Üdv. Johnny

(#13670) Tidzsimon válasza bostone (#13668) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Érdekes, hogy nekem soha nem volt controllerem pc mellé, így hamarabb tanultam meg képernyőt tapogatva, játszani mint controllerrel. Fpsek nekem sokkal jobban mennek képernyőn, sok játék viszont controllerrel nyújt nagyobb élményt. (szigorúan telefon/tabletről beszélek most)

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#13671) bostone válasza jonnyjoker01 (#13669) üzenetére


bostone
addikt

Pontosíthatnál, hogy mi az, ami szerinted a jelenlegi eszközökön elvárható volna. Esetleg egy pc-s cím.

Tidzsimon: Bármilyen játékban, bármivel kétbalkezes vagyok. :)

(#13672) Fitzgerald válasza bostone (#13668) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Amikor én voltam 10-12 éves, még akkor sem igazán volt elterjedt a pc.
Mindenkinek Commodore 64-e volt, vagy valamilyen konzolja.
Tény, hogy ezen nőnek fel a mai fiatalok, de ettől még a touchscreen nem lesz jó beviteli eszköz.
Ha ratyi az irányítás out of the box, az sokaknak elveszi a kedvét. Mondjuk ez az egész touchscreen dolog gyerekcipőben jár még, valószínűleg lesznek majd a kapacitív érintésérzékelésnél fejlettebb megoldások a jövőben.
De egyenlőre még nem erről szól a történet.
Persze, lehet valaki egészen jó touchscreen-el is, ha sokat gyakorol.
De a játék elsődleges célja a szórakoztatás legyen, és ne egy, a játékélményt beárnyékoló, frusztráló tanulási folyamat ránk erőltetése.

(#13673) saelin válasza Fitzgerald (#13672) üzenetére


saelin
veterán

A mondandódat még az iap kérdésével tudnám kiegészíteni, de nem fogok belekezdeni, mert már magát a szót megemlítve mindenki tudja mire gondolok.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13674) bostone válasza Fitzgerald (#13672) üzenetére


bostone
addikt

Lehet, hogy mindkettőnknek igaza van?

saelin: Elmondásuk alapján többen is áldoztak pénzt kedvenceikre itt a fórumon. Talán egyetértenek velem, hogy bizonyos mértékig hajlandóak támogatni a fejlesztőket. A legfőbb ellenérv a pofátlanság határtalansága. Pár száz forint, esetleg ezer-kézezer havonta részemről simán vállalható, ha van "értelme", viszont amikor egy konzol játék árát elkérik egy semmit érő fejlesztésért, akkor azt mondom, hogy rohadjanak meg tripperben.

(Teljes áron vásároltam meg az MC5-öt androidon és windows-on, és nem érzem azt, hogy kidobott pénz. A heti 4-5 óra önfeledt játék és zsörtölődés bőven megért ennyit. Folyamatosan új ellenfelek és új élmények, nem is beszélve a hackerekről.)

(#13676) Cseri0058


Cseri0058
őstag

[link]
Erről mit lehet tudni?

(#13677) F-ECT$


F-ECT$
titán

Pocket Mines-osok új játéka: Pocket Road Trip. Egyelőre nem tudom hova tenni... (Nem játszottam a korábbi "Trip" játékaikkal.)

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#13678) saelin válasza Cseri0058 (#13676) üzenetére


saelin
veterán

Csinos puzzle játék, de nem túl hosszú. Jelenleg elég drága szerintem. Akciósan jobban megérné.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13679) Fitzgerald válasza Cseri0058 (#13676) üzenetére


Fitzgerald
veterán

5 dodó tényleg sok érte. Amúgy tényleg nagyon hangulatos, szép, és jól van optimalizálva. A fejtörők ötletesek és jó nehezek. 2 dodóért jó lehet.

(#13680) ollie


ollie
MODERÁTOR

Devil's Attorney ingyen a Humble Bundle-től (le kell hozzá scrollozni egy kicsit).

***

(#13681) #53932800 válasza ollie (#13680) üzenetére


#53932800
törölt tag

:R

(#13682) Cseri0058 válasza Fitzgerald (#13679) üzenetére


Cseri0058
őstag

Nem bírtam ki és megvettem. Szerimtem 700 ft ot megér. Aki szereti a the room sorozatot ez is tetszeni fog neki :)
Nexus 4-et kicsit megizzasztatja. Néha néha leesik az fps.

(#13683) raziel01 válasza ollie (#13680) üzenetére


raziel01
veterán

Érdemes megvenni a teljes packot, mert benne van a Leo's Fortune is. Most 3 dollár az egész pack.(persze nőni fog)

(#13684) tomee007007


tomee007007
őstag

Akciós a Shadowrun Returns
Kör alapú stratégia-akció játék, steam-punk stílusban, nagyon jó játék, kiemelten ajánlom. Azért minimum 5 col vagy a fölötti kijelzőméret esetén gyűjtsétek be, az alatt szerintem nehezen kezelhető.

(#13685) ollie válasza tomee007007 (#13684) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem a 7 col is határeset, még ott is nagyon kicsik a feliratok, inkább tabletre való, mint telefonra. 8.3 colon már teljesen jó szerintem. De tény, hogy nagyon jó.

***

(#13686) VD válasza tomee007007 (#13684) üzenetére


VD
őstag

Shadowrun mint Steampunk? :Y
Főleg, hogy ez az egyik Cyberpunk alapmű a Syndicate mellett. :U
De gondolom csak elírtad... ;)

(#13687) saelin válasza ollie (#13685) üzenetére


saelin
veterán

A felirat mérete nem a felbontástól függ?

Ha már ennél a témánál vagyok; a baldurs gate frissítést kapott androidon és már állítható a feliratok nagysága, így már 100%-ban élvezhető 7 colos tabon is. A videó átvezetők (pl alvásnál) is normálisan megjelennek, funkcionál a vissza gomb játék alatt ééés...
Lehet cross-platform multiplayert tolni! :)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13688) tomee007007 válasza VD (#13686) üzenetére


tomee007007
őstag

Steampunkot írtam, de cyberpunkra gondoltam :K

(#13689) tajner10


tajner10
tag

Ma kéne megjelennie a godusnak androidra nem?

(#13690) saelin válasza tajner10 (#13689) üzenetére


saelin
veterán

Én úgy tudtam, hogy nincs is dátumozva, csak hogy majd ez évben jön.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13691) norbert1998


norbert1998
veterán

Entwined challanget ismeri valaki?? Adók neki egy próbát, elég meggyőzőnek tűnik.

(#13692) raziel01


raziel01
veterán

The room two csak 1 dollár. :Y

(#13694) saelin válasza assemble (#13693) üzenetére


saelin
veterán

Nem kompatibilis a Haegemonia... :(

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13695) Delerium válasza assemble (#13693) üzenetére


Delerium
senior tag

Haegemonia, Istenem azonnali vásárlás lesz ebből :))

"I fight for the Users"

(#13696) fery02


fery02
addikt

Tud valaki valamit arról, hogy a Play Games kliensben korlátozva lenne-e a maximális elérhető játékos szint?

Jó ideje 20-as vagyok már, miközben több játékban is szereztem acsikat, plusz jött közben egy Asphalt Overdrive is, amiben szintén megszereztem már az acsik nagy részét.

(#13697) 5381 válasza fery02 (#13696) üzenetére


5381
aktív tag

Elképzelhető. Én is 20-as vagyok jó ideje.

(#13698) raziel01 válasza assemble (#13693) üzenetére


raziel01
veterán

El se hiszem. Haegemoniat PC-n 5-ször vittem végig. :-)

(#13699) Slier válasza assemble (#13693) üzenetére


Slier
tag

Haegemonia, mekkora királyság :C
A gond csak hogy van egy ingyenes verzió meg egy fizetős és mind a 2 full ugyan az, akkor most akkor mi is van?
(iOS-es vagyok)

[ Szerkesztve ]

Life is a game, go 4 it.

(#13700) #13110016 válasza 5381 (#13697) üzenetére


#13110016
törölt tag

Én is 20-as vagyok jó ideje. Szerintem ez a max szint.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.