Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13701) saelin válasza Slier (#13699) üzenetére


saelin
veterán

Ha jól tájékozódtam, akkor az ingyenes csak pár missziót tartalmaz és iappal teheted teljes verzióssá. A fizetős meg egyből a teljes játék korlátok nélkül.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13702) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Haegemonia az komoly hogy kijött droidra. A megjelenésekor a Morrowind mellett talán a legszebb PC-s játék volt.

(#13703) norbert1998


norbert1998
veterán

Bladeslinger. Láttátok? Nagyon badass!! szerintem még nem láttam ilyen szép játékot droidon (bár lehet tévedek), de ez gyönyörű és jó is a menete.

[ Szerkesztve ]

(#13704) Maxtreme válasza norbert1998 (#13703) üzenetére


Maxtreme
addikt

Nem csúnya, de szerintem ez sokkal szebb. Illetve a Modern Combat 5 is.
Ha már a gfx a téma :)

(#13705) F-ECT$ válasza norbert1998 (#13703) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha megveszed, akkor mit lehet / kell még IAP-ért venni?

Dive ever, work never.

(#13706) norbert1998 válasza F-ECT$ (#13705) üzenetére


norbert1998
veterán

nem tudom, ég csak kipróbáltam a free-t. az nagyon bejövős ezidáig.

Hellraidet gondoltam, bedobom kívánságlistára (ahol gyűjtöm a tetszőket, bár nem tudom, mi a pontos szerepe neki). Már bent volt :D

(#13707) Slier


Slier
tag

Ha már grafika akkor Dead Trigger 2 és Vainglory :)
Bár [erről] sokat még nem tudni de a bemutató elég ütős.

[ Szerkesztve ]

Life is a game, go 4 it.

(#13708) norbert1998 válasza Slier (#13707) üzenetére


norbert1998
veterán

most nem a grafika volt általam nagyon kiemelve, legalábbis nem szándékosan. hanem hogy tegyetek az ingyenessel egy próbát, aztán lássátok meg, mlyen és ha úgy van, akkor mehet mindenki bladeslinereznni.
a dt2-t ...hát, meguntam, a vainglory még sehol sincs droidon. de a wd-ből a telltale-es is nagyon jó volt (csak jönne a második évad is már) erre kíváncsi leszek

(#13709) Delerium válasza norbert1998 (#13708) üzenetére


Delerium
senior tag

Erre a második évadra gondolsz? The Walking Dead: Season Two

[ Szerkesztve ]

"I fight for the Users"

(#13710) Slier válasza norbert1998 (#13708) üzenetére


Slier
tag

Ha jól tudom a Vainglory Decemberben jön ki Androidra. Egyébként csak azért említettem mert érdemes felírni ezt a címet is a listára. :)

[ Szerkesztve ]

Life is a game, go 4 it.

(#13711) fery02


fery02
addikt

Köszi fiúk a megerősítést!

Közben megnéztem egy játék ranglistáját is, ott is a top player-ek között nincs 20-asnál magasabb szinten senki sem.

(#13712) norbert1998 válasza Delerium (#13709) üzenetére


norbert1998
veterán

igen! szept 17-én jött ki, ahogy nézem a playben. az nagyonszuper. szóval egyhónapja várom, hogy jelenjen meg, közbe meg már rég kint van :W :DDD

amúgy pc-n már végigvittem, nagyon jó. igaza volt az ow-nek: négypontos játék ilyen közel még nem állt az év játéka címhez

[ Szerkesztve ]

(#13713) Delerium válasza norbert1998 (#13712) üzenetére


Delerium
senior tag

Az 1 nagy kedvencem volt, sajnos a 2 már akadt. Így inkább nem is erőltettem, valahogy nem volt meg az élmény. Nem Mali400MP4-nek találták ki :(

"I fight for the Users"

(#13714) gergom91


gergom91
tag

Játszik még valaki az Angry Birds Epiccel? Segítségre lenne szükségem (pontosabban barátokra a facebookon :) )
A barlangban sajnos erős madár nélkül nem tudok haladni, és egyedül egyetlen ismerős madarát tudom használni, és a friendship essence sem jönne rosszul :)
Aki nem bánja hogy van egy plusz felesleges ismerőse az írjon ;)
Köszönöm előre is.

(#13715) gergom91


gergom91
tag

A Haegemonia-hoz kérnék egy kis segítséget. Ki van fejlesztve a korvett osztályú hajó, de nem tudom megépíteni. Milyen feltételnek kell még teljesülni hozzá hogy építeni lehessen? Másik : van egy egységem 5/7 hajó van benne, ezt hogyan lehetne fullra egészíteni?
Más : a bányász hajó ha teljesen kibányászott egy meteort, nem tudom vele abbahagyni a bányászást és átküldeni másikra.
Egy kis segítség abban is jöhetne, hogy mit és milyen sorrendben érdemes fejleszteni egy kezdő játékosnak. :)

Teljesen más: az Angry Birds Epic-hez még mindig keresek 1-2 magasabb szintű "barátot"
Köszönöm ;)

(#13716) bendi806


bendi806
aktív tag

Sziasztok!

A Haegemonia-hoz is kevés lesz az 5 colos telefon?? :D :DD

(#13717) beg válasza bendi806 (#13716) üzenetére


beg
veterán

Akinek jó a szeme, és nem remeg a keze, annak nem. De ajánlott hozzá a tablet méret.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#13718) bendi806 válasza beg (#13717) üzenetére


bendi806
aktív tag

Hűha :) szerintem akkor nem töltöm le :D mert az imperium galactica 2vel is gondjaim volt xD

(#13719) norbert1998 válasza bendi806 (#13718) üzenetére


norbert1998
veterán

ide a kihivást :DDD
akkor neki se állok az sp-n, majd a z-n talán. maximum egérrel játszok! :Y :D

(#13720) norbert1998


norbert1998
veterán

tudtok valami jóféle zenés játékot, mint a cytus? nagyon jó az is, de már elég sokat játszottam vele. na meg ott a deemo, az is elég jó egy dolog. de olyantól se kíméljetek, ami mp3-ból is tud olvasni, mint a tunesholic vagy a full of music.
gravity rush is nagyon szuper és kreatív egy game

szóval tudtok ajánlani valamit?

(#13721) norbert1998 válasza norbert1998 (#13720) üzenetére


norbert1998
veterán

*geometry dash :B

(#13722) saelin válasza bendi806 (#13718) üzenetére


saelin
veterán

Őszintén, de szerintem 7" is kevés a normális játékélményhez. Tegnap láttam a haegemoniát egy 10 colos tabon és... szomorú lettem. :(

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13723) raziel01


raziel01
veterán

Megvettem a múltkor emlegetett
Hellraid: The Escape című játékot.

Jók a fejtörők, tényleg gyönyörű, Xperia SP-n szépen fut. Grafika állítást nem találtam.
Unreal 3-as motor hajtja. Hangulatos, jók a hangok, zenék.

(#13724) norbert1998


norbert1998
veterán

Szeretitek az idegeiteket vagdosni? Duet.. Gyilkos

(#13725) jonnyjoker01 válasza norbert1998 (#13724) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Jaj ne, ezt már próbáltam, szörnyű :O ;]

Más:

Kérhetnék a következő "konfigra" bármilyen játékot, ami szépen elfut, jó (nektek bevált) és játszható IAP nélkül? Fizetős is jöhet, de az érje meg az árát. /átmeneti teló pár hétig :( /

cpu: armv6, 806 mhz
ram: 256 mb
belső tárhely: 2 gb (int2ext)

Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#13726) raziel01 válasza jonnyjoker01 (#13725) üzenetére


raziel01
veterán

Kb még az angry birds is szaggatna rajta szerintem. :D

(#13727) ollie válasza jonnyjoker01 (#13725) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Android verzió?

***

(#13728) raziel01 válasza ollie (#13727) üzenetére


raziel01
veterán

Meg a teló nevét is leírhatná.
XDA-n még talán találna is hozzá játékos topicot vagy youtube-on is szoktak lenni adott telefonnal játékbemutatók.

(#13729) citkar


citkar
addikt

Nem sok szó esett a Bardbarian játékról, már több helyen is volt ingyenes (a Golden Axe verzió, a sima amúgy is ingyenes), de mivel nem játszom sokat úgy voltam vele, majd kipróbálom. Pár napja sikerült rászánnom magam és egész jópofa, érdemes kipróbálni. Az irányítás sem vészes, vicces is, hátha valakinek meghoztam hozzá a kedvét.

[ Szerkesztve ]

(#13730) jonnyjoker01 válasza ollie (#13727) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

2.3, Alcatel OT-918 a telefon.

Üdv. Johnny

(#13731) zozyk


zozyk
addikt

Follow The Line

Nem rossz kis ügyességi játék. :-)

(#13732) HPAA válasza zozyk (#13731) üzenetére


HPAA
őstag

ez tényleg jó :C

************* censored

(#13733) saelin válasza zozyk (#13731) üzenetére


saelin
veterán

Jópofa. Kicsit meglepődtem, hogy nincs iap benne. :)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13734) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Olyan játékot keresnék tabletra, amit lehet egy gépen többen játszani. A 2 player reactort és az OLO-t ismerem. Tudtok még ilyeneket? (Lehet valamilyen körökre osztott játék is, ahol egymás után játszunk.)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#13735) Slier válasza icemad (#13734) üzenetére


Slier
tag

Fruit ninja, badlands csak ezt a 2-t ismerem amit lehet 1 képernyőn 2-en. :)

Life is a game, go 4 it.

(#13736) csadi0011 válasza icemad (#13734) üzenetére


csadi0011
őstag

Soccer physics 2D

De Bombsquad még mindig a multi királya. Egy halozaton akarhany keszulek. Racsatlakozhatsz iossel androiddal kontrollerekkel es azzal iranyitod tableten meg mehet a kep.

(#13737) tajner10 válasza icemad (#13734) üzenetére


tajner10
tag

Gravity rush-al is lehet játszani ott összesen 4 player lehet.:)

(#13738) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Köszönöm mindenkinek. Megvan a délutáni elfoglaltságunk. :DDD

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#13739) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Megjelent az egyik (szerintem) legjobb TD játék folytatása.
Sentinel 4 Dark Star

(#13740) Flind válasza csadi0011 (#13736) üzenetére


Flind
senior tag

Nem akárhány, csak 8 (nem mintha az nem lenne elég), és ahhoz is kell a premium pack (alapból 3-at vagy 4-et enged). Amúgy egyetértek.

Még egy: Benji Bananas-t is lehet ketten játszani egy képernyőn.

(#13741) norbert1998 válasza Flind (#13740) üzenetére


norbert1998
veterán

és a duet-et is meg a gravity rush-t is

(#13742) Nestor16


Nestor16
senior tag

Hali.
Régen játszottam egy jó kis játékkal és nemrégiben újra rátaláltam, így ide is leírom, mert az egyik kedvencem és csak egyszer lett megemlítve a topikban.
The Curse - 100 pálya, egyre nehezedik és kicsit agytonáztató.
Megtaláltam az utódját is, azt viszont pár perce itt, ezt még nem próbáltam, de hasonló típus.
The Voyage

Üdv, Dávid

(#13743) ollie válasza Maxtreme (#13739) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szuper, köszi!

És ment felhőbe!

[ Szerkesztve ]

***

(#13744) fery02 válasza raziel01 (#13723) üzenetére


fery02
addikt

Majd ha végigjátszottad írj róla véleményt légyszives! :)

Én csak azért nem merek venni ilyen puzzle játékokat, mert ha elakadok bennük és végső esetben youtube-on kéne megnéznem a megoldást, onnantól már fele olyan kedvvel sem térnék vissza újra a játékba.
Tehát az ilyenekben erősen függ a játékélményem a fejlesztőkön, hogy milyen bonyolultra tervezik a megoldásokat.

Ez a játék viszont nagyon felkeltette az érdeklődésemet. :)

(#13745) csadi0011 válasza Flind (#13740) üzenetére


csadi0011
őstag

Ja igen! Bocsánat!
Ez zavart meg engem :D

(#13746) saelin válasza fery02 (#13744) üzenetére


saelin
veterán

A voyage egy idő után rettentő nehéz tud lenni, de inkább azt mondanám, hogy ingadozó a nehézsége. Ezért nem merem komolyabban ajánlani senkinek.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13747) Flind válasza csadi0011 (#13745) üzenetére


Flind
senior tag

Játszadozna inkább az online multi integrálásával! ;]

(#13748) gdavid007 válasza Flind (#13747) üzenetére


gdavid007
tag

+1

"Ha azt hiszed a kaland veszélyes, próbáld ki a megszokást. Az halálos"

(#13749) Jumbozorz válasza gergom91 (#13715) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Szia.

Elég régen játszottam a játékkal, de végig vittem már párszor. Mindenkinek ajánlom, bár megpróbáltam telefonon, a PC-s élményt nem adja vissza, főleg nekem, akinek már újat nem tud mutatni..:).

1. Korvett építése : Emlékeim szerint, a hajótestet kell kifejleszteni és utána, már tudnod kell építeni. Volt egyszer olyan,(bár nem 100%)hogy kifejlesztettem az egyik hajótestet és csak a következő küldetésen tudtam megépíteni először.

2. 5/7 egység : Oda kell vinned a nem teljes egységeket egy bolygóhoz, melyen tudsz hajót építeni és megjelenik a listában az egységed neve és a lehetőség, hogy kiegészítsd újra őket.

3. Ha egy meteor kiürült a rajta lévő bányász egységet meg kell semmisíteni. Ha egyszer "lekötötted" a fúrót nem lehet leszedni.

4. Fejlesztés : Az új hajótest fejlesztéseket, ha elérhetővé válnak mindenképpen priorizáld. A hajók fegyverzetéből bőven elég egy típust kifejleszteni, felesleges az összeset. Később, ha marad felesleges kutatási pontod, fejleszthetsz más típusú fegyverzetet, de csak a látvány kedvéért..:)A kémeket is érdemes fejleszteni...a játék elején még nincsen nagy szerepük, de a közepétől, hihetetlen nagy van. Rengeteg pénzt tudnak lopni, találmányokat és fel is tudnak robbantani egységeket. A pénzt elsősorban mindenképpen bolygóközi, majd csillagközi kereskedőkkel keresd...őket nem támadják és rengeteg pénzt hoznak majd. A hősöket érdemes felvenni, és beültetni a hajókba vagy elküldeni őket egy-egy bolygóra, mert sok bónuszt adnak.

Remélem tudtam segíteni, bármi van kérdezz nyugodtan. Ha úgy van privátban is, hogy másokat ne zavarjunk, az ilyesfajta hosszabb bejegyzéssel.
Szép napot.

[ Szerkesztve ]

(#13750) tomee007007


tomee007007
őstag

Montezuma Puzzle 2 Premium ingyenes ma az amazonon, nagyon jó kirakós játék, ajánlom!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.