Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13801) csadi0011 válasza Slier (#13798) üzenetére


csadi0011
őstag

Már megbeszéltünk ezt. 2015-ben jön worldwide androidra és iosre, addig ausztrál/új-zéland fiókkal lehet "bétatesztelni" ios platformon.

(#13802) Slier válasza beg (#13799) üzenetére


Slier
tag

Bocs, legközelebb offolom.

Life is a game, go 4 it.

(#13803) Bozek válasza Flind (#13800) üzenetére


Bozek
nagyúr

És ebben mi az érdekesség? Hogy van iOS-re? Mert csak egy sima promóképet rakott be, az meg k*rvára nem érdekes.

(#13801) csadi0011: Ami konkrétan warez, hacsak az illető nem Ausztráliában vagy Új-Zélandon él.

[ Szerkesztve ]

(#13804) raziel01 válasza Bozek (#13803) üzenetére


raziel01
veterán

Ha ingyenes a játék akkor nem lehet warez. Ide is volt olyan APK linkelve ami magyarországról nem elérhető valami miatt.

(#13805) F-ECT$ válasza raziel01 (#13804) üzenetére


F-ECT$
titán

Azon lehet vitatkozni, hogy warez-e, de az biztos, hogy nem teljesen legális.

Dive ever, work never.

(#13806) Slier válasza Bozek (#13803) üzenetére


Slier
tag

Screenshotot tettem fel. Egyébként ingyenes a játék.

Life is a game, go 4 it.

(#13807) Delerium válasza Bozek (#13803) üzenetére


Delerium
senior tag

Szerintem csak annyira warez mint az itthon hivatalosan nem kapható telefonok rendelése Kínából. Nem teljesen warez, inkább csak szürkeimport. Legális-illegális között mozog.

Mindenesetre ez nem IOS topic, de az AC-t várom :K

"I fight for the Users"

(#13808) Slier válasza F-ECT$ (#13805) üzenetére


Slier
tag

Legálisnak legális, csak csináltam egy új-zélandi apple id-t.

Itt van még pár kép...

Life is a game, go 4 it.

(#13809) F-ECT$ válasza Slier (#13808) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha legális lenne, akkor nem létezne ország tiltás...

Dive ever, work never.

(#13810) Slier válasza F-ECT$ (#13809) üzenetére


Slier
tag

Felesleges ezen vitatkozni és nem is akarom tele verni off hozzászólásokkal a témát, de nem tiltva van csak Új-Zélandi storeba hamarabb felkerülnek a dolgok. Ha annyira illegális lenne nem tudnám app storeból letölteni. Ezt szerintem zárjuk is le és térjünk vissza az eredeti témához. :)

Van valami különbség a fizetős Nova 3 és a freemium edition között?

[ Szerkesztve ]

Life is a game, go 4 it.

(#13811) norbert1998 válasza Slier (#13810) üzenetére


norbert1998
veterán

Mivel még mindig android a topik, ahol nincs freemium a novabol, így nem tudjuk

(#13812) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Ellie - Help me out, please...

Ismeri valaki? Mi benne az IAP?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#13813) saelin válasza pocokxx (#13812) üzenetére


saelin
veterán

Maga a játék nem jött be, de ha csak az iapot kérded: Nem vészes. Extra pályák, ha jól emlékszem és hint lehetőség.
De tényleg nem valami jó a játék. Letöltenem is felesleges volt anno.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13814) Crytek


Crytek
veterán

A Mini Warriors-al játszik valaki?

Next PC Upgrade: 2022

(#13815) ollie


ollie
MODERÁTOR

Amazonon a Tini Thief ingyenes ma, gondolom ez a teljes verzió, mert amúgy 3 dollár lenne.

***

(#13816) tomee007007 válasza ollie (#13815) üzenetére


tomee007007
őstag

Én is néztem, de a Playen is a teljes van ingyen....igaz abban van egy új küldetés szál, ami külön fizetős...arról viszont nem olvastam hogy az amazonos verzió ezt tartamazná...

(#13817) gdavid007 válasza Crytek (#13814) üzenetére


gdavid007
tag

Még a régi telómon nagyon sokat toltam, el is jutottam benne 35-ös szintig, de azt eladtam, és mivel nem mentett semmilyen felhőbe, így nincs meg a mentés. :(

"Ha azt hiszed a kaland veszélyes, próbáld ki a megszokást. Az halálos"

(#13818) Crytek válasza gdavid007 (#13817) üzenetére


Crytek
veterán

Csak annyi a kérdésem ,hogy ugye alaphangon a gép ellen toljuk ,de időközönként rendes másik játékosok támadnak be.

Ez random mindig lesz ilyen nem lehet szabályozni?
Mi a fizetős rész benne? Azt látom hogy a kistály az az ,de pl az energiaszint ingyen feltölthető mindig? Mert ha igen akkor nem értem miért ad +1-et hozzá x percenként.

Varázsló hányas szinttől lesz elérhető vagy hogy?

Next PC Upgrade: 2022

(#13819) gdavid007 válasza Crytek (#13818) üzenetére


gdavid007
tag

Nos, az encounter csatákat nem lehet szabályozni, teljesen random módon dobja be. Régebben volt egy olyan bug, hogy nagyon ritkán történt ilyen, de ez már javítva van. Az energiaszintet csak egy item-mel tudod fullra feltölteni, amikor rámész, hogy töltse fel fullra, akkor ez az item elhasználódik. Varázsló pedig akármikor lehet, csak az egy olyan kaszt, ami csak 3 és 4 csillagos hősben van. Egyébként nekem is varázslóm lett legkésőbb. Ez is tökre random.

"Ha azt hiszed a kaland veszélyes, próbáld ki a megszokást. Az halálos"

(#13820) Crytek válasza gdavid007 (#13819) üzenetére


Crytek
veterán

Azért annyi lehetne bennük akkor ha mit vesz el mert nem jelzi:(

Next PC Upgrade: 2022

(#13821) fery02


fery02
addikt

Dolgoztatom keményen Gameloft support-ot. ;]
Elég sok nyűg van az új Asphalt játékukkal. Rendszerint előfordul, hogy több 1-7 napos Event után nem kapok semmit sem (ez globális probléma), ezeket rendszeresen jelentem is nekik.

De legalább rendesek és mindig segítenek (biztos ki lehet már a tökük a rengeteg sírós levéltől, de nem baj, hagy dolgozzanak).
Manuálisan hozzáférve a fiókomhoz eszközlik a változtatásokat, jutalmakat.

Ma hajnalban kellett volna kapnom 200 aranyat jutalomként egy Event zárás után.
Bepanaszoltam, hogy nem kaptam lóf*szt sem, délelőtt már jött is a mélységes bocsánatkérő levél, hogy mennyire így meg úgy sajnálják a dolgot és végül kárpótoltak egy olyan Ferrarival, ami amúgy csak később válna megnyerhetővé. :)

[ Szerkesztve ]

(#13822) Crytek válasza gdavid007 (#13819) üzenetére


Crytek
veterán

Azt hogy mit von le érte azt hol látom?
Mert ahogy eddig nekem volt napi 1 feltöltést enged aminél nem ír ki és nem kér semmit.Akkor ez a napi 1 bónusz vagy valamit elvesz a háttérben?
Mert a 2. fullra feltöltésnél már irja hogy 10 kristály az ára.

Next PC Upgrade: 2022

(#13823) jonnyjoker01 válasza fery02 (#13821) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Mázlista :DDD

Gameloft supportja elég jó szvsz, még sokszor az értékelésekben is válaszolnak. Ha jogos a probléma, akkor mindent megoldanak :D

Üdv. Johnny

(#13824) Delerium válasza fery02 (#13821) üzenetére


Delerium
senior tag

Dungeon Hunter 4 miatt kerültem közeli kapcsolatba a support-tal, tényleg pikkpakk intéznek mindent. Kaptam is a kárpótlásokat meg a "jajj bocsánat" leveleket. :K

"I fight for the Users"

(#13825) Crytek


Crytek
veterán

Az új "ingyenes" Asphaltokba mennyire lehet haladni ténylegesen ingyen?

Next PC Upgrade: 2022

(#13826) saelin válasza fery02 (#13821) üzenetére


saelin
veterán

Hasonlóan jártam a heroes of order and chaos-ban. Vettem egy hőst gyémántért - amit pénzért vettem -, de a vásárlás közben összeomlott a játék. Visszaléptem és a gemet levonta, hős sehun... Vörös fejjel írtam a suportnak, majd elcsattantam - mégiscsak 3k huf volt - és megnyugtattak, hogy kárpótolnak a hibáért. Megkaptam a hőst és a fele gyémántot is visszakaptam. A bug report jól működik, csak ott rontják el a játékaikat, hogy kijavítanak 2 bugot, jön egy update és már 3 új bug van benne. Nem tudnak programozni vagy nem tudom, kapkodnak, elég lehangoló néha. Főleg, hogy az ember kikapcsolódni szeretne, nem a bogarakat keresni... keresni... jön az az arcodba.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13827) fery02 válasza Crytek (#13825) üzenetére


fery02
addikt

A legújabb, OverDrive rész pl kis idő alatt, könnyedén kijátszható teljes IAP nélkül.
Ez plusz pont Gameloft-éknak, bár az is igaz, hogy ez nem is igazi Asphalt játék, inkább csak ilyen mellék valami.

Az előző 8. rész is végigjátszható, bár ha érvényesülni akarsz a későbbiekben, akkor keményen farmolni kell, ha IAP nélkül akarsz haladni.
Én összesen 2500 Ft ráfizetésével értem el minden Play achievement-et abban a játékban, de még úgy is szét farmoltam az amúgy is egyszerű életemet, mire sikerrel jártam.
Egyébként azt a játékot egyáltalán nem ajánlom már így utólag, főleg, hogy az új frissítésékkel már réges rég átlépték a pofátlanság határait IAP téren.

saelin:
Valóban nem lehet rossz szavunk a support-ra, de amennyi pénzzel támogathatja őket a játékos közösség, ez lehet a minimum.
Mindennel együtt sajnos azt is megtehetik, hogy ilyen szinten bug-osan hagyják a játékaikat. :/

[ Szerkesztve ]

(#13828) Fitzgerald válasza saelin (#13826) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Én eddig csak pizzarendeléssel jártam így vagy 5 éve a Tüzestál étteremmel. Az 5 rongyot levonták, a kaja nem jött. Azóta is utalják vissza a pénzt azok a retkek :D

(#13829) ollie válasza jonnyjoker01 (#13823) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát nekem még csak nem is válaszoltak, amikor pénzt kértem vissza, mivel a lányom (aki akkor kb 5 éves volt, nem tudott olvasni) kíváncsiságból rábökött egy linkre a My Little Poniesban, és így sikeresen vett is valamit ezervalahányszáz Forintért. Nem, nem én voltam a balfasz, akkor még nem volt automatikusan a playen a jelszó kérés, a játékban sem lehetett ilyet letiltani, meg nem is volt tiszta, hogy annyira egyszerű a pénzköltés. De akkor megfogadtam, hogy soha nem fogok gameloft játékért/játékban fizetni, egy fillért sem.

Most már amúgy, hogy beperelték őket amerikában pont ezért, nagyon igyekeznek kiegyezni a szülőkkel.

[ Szerkesztve ]

***

(#13830) saelin válasza ollie (#13829) üzenetére


saelin
veterán

A te eseteddel az a baj, hogy nem bizonyítható a véletlen vásárlás. Sokáig ezzel takaróztak a cégek, amíg a google nem lépet ez ügyben, de ha jól emlékszem, ők is csak külső nyomásra kezdtek mozgolódni. Szerencsére ilyen veszély már nincs.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13831) ollie válasza saelin (#13830) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Lehet, de nekem még csak nem is válaszoltak. Annyit sem, hogy bocs, így jártál.

***

(#13832) jonnyjoker01 válasza ollie (#13831) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

btw mikor történt? csak kíváncsiságból . ma már sokkal jobb a support, mint 2-3 éve.

Üdv. Johnny

(#13833) saelin válasza jonnyjoker01 (#13832) üzenetére


saelin
veterán

Nem lehetett olyan régen. Talán ha két éve van password lehetőség a play vásárlásokra. De hogy fejlődött a support azt nem tudom, inkább azt vettem észre, hogy a populárisabb játékoknál jó a report rendszer. Még akkor is, ha a gameloft háza táján maradunk.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13834) norbert1998


norbert1998
veterán

nektek is rakoncátlankidok az ac pirates? nekem mindig kidobál 20 percenként főképernyyőre hibaüzenet nélkül :(

(#13835) air válasza norbert1998 (#13834) üzenetére


air
nagyúr

Memory full fc nem jöhet szóba?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#13836) #13110016 válasza fery02 (#13821) üzenetére


#13110016
törölt tag

200 gold helyett odaadták a ferrari fxx-et?
Mert az nem ér szerintem 200 goldot... azt a kocsit alapból megkapod, ha lenyomod az utolsó boss-t.
Tuningos veneno meg jobb is nála...

(#13837) norbert1998 válasza air (#13835) üzenetére


norbert1998
veterán

én is ezt tartom valószínűnek :(

(#13838) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

C64 emulátort használ valaki? Melyikkel érdemes próbálkozni?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#13839) fery02 válasza #13110016 (#13836) üzenetére


fery02
addikt

Nem azt adták. Több Ferrari is van ugye a játékban és írtam is, hogy a későbbiekben fog az csak megnyerhetővé vállni, amit most adtak nekem (az FXX szabadon elnyerhető, amint eljutunk a végső Boss-hoz, de ezeket ugye neked nem kell mondani :) ).

A Ferrary Italia-t kaptam meg és egyébként én is jobban örültem volna inkább a 200 gold-nak, mert ezt a Ferrari-t nem fogom használni, mint ahogy az FXX-et sem használom és azzal az arannyal legalább közelebb jutottam volna a drága Hennessey-hez.

Na de ajándéknak végülis sikerült meglepniük vele, nem lehet rossz szavam rájuk. Csak máskor azért tényleg azt kapjam meg, amiért küzdök. :)
Pl most hétfő kedd hajnalig az említett arany mennyiség többszöröséért fogok versenyezni, amennyire csak tudok.

[ Szerkesztve ]

(#13840) saelin


saelin
veterán

Youtubeon már van fent a simcity-ről videó. Úgy tűnik, hogy követi az építs időre típusú játékokat, viszont eddig a management részéből nem sok mindent vettem ki. Ha wifi közelben leszek, majd linkelem is.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13841) ollie


ollie
MODERÁTOR

A Braveland le van árazva playen, ahogy nézem, a Heroes of Might & Magicre hasonlít.

***

(#13842) Silent77 válasza saelin (#13840) üzenetére


Silent77
veterán

Van pár.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#13843) saelin válasza Silent77 (#13842) üzenetére


saelin
veterán

Oh, akkor nem is linkelem. Figyelem felhívásnak talán jó volt a hszem. :)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13844) Silent77 válasza saelin (#13843) üzenetére


Silent77
veterán

:K
:R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#13845) ollie


ollie
MODERÁTOR

A Hitman GO megint le van árazva, nagyon jó, körökre osztott stratégia!

***

(#13846) Quasi_modo válasza ollie (#13845) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Mi ennek a lényege ?

valami

(#13847) ollie válasza Quasi_modo (#13846) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Úgy kell leütni az ellenfeleket, hogy ne vegyenek észre, vagyis oldalról, vagy hátulról.

***

(#13848) assemble


assemble
addikt

(#13849) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

République-ot próbálta valaki? A grafika nagyon fullos, de engem a játék része is érdekelne...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#13850) saelin válasza icemad (#13849) üzenetére


saelin
veterán

Durván néz ki!

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.