Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2281) berigazek válasza berigazek (#2280) üzenetére


berigazek
őstag

Stock 5 Inch Star N9770 i9220 Phone MTK6577 1.2GHz Cortex A9 Dual Core Multi-touch Screen Android 4.0 Smartphone GPS WiFi

Erről mi a vélemenyetek?Tudom,hogy a képernyő csak 5,0"-os és,hogy csak 480x800,de amúgy?

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#2560) NivoSzaki válasza berigazek (#2559) üzenetére


NivoSzaki
tag

the phone is still not in stock now, will be available next Month.

(#2684) lor


lor
tag

mik a legutobbi infok, hogy melyik keszulek mikor fog megjelenni?

a thl w3 az etotalkon stock allapotba lepett
de meg erdekelne a G3 ill a G2-S

erdemes a jiayu g3-ra varni ha van thl w3?
esetleg hatha a g3 megjeleneseig kiderul vmi gond a w3-rol?

pityputy

(#3158) Jazz válasza fecg21 (#3157) üzenetére


Jazz
veterán

A legjobban a 2750mAH-as aksi tetszik.;)

hi sir thanks for u reply last time but if got exact date more better can u inform me when item in stock? btw when i item in stock does price still stay at 180$?
OnlineSupport Replay :( 2012-08-18 10:29:15 )
the end of this month.please closely focus on our website

Ezek szerint ha előrendeled, 180$ fog maradni az ára? Vagy az árváltoztatás jogát fenntartják? :)
Csak elfogyott a telefon, vagy sehol nem lehet még ilyen G3-at kapni?

free your mind

(#3173) devast válasza Lacyka (#3171) üzenetére


devast
addikt

i have read Quantity:46 Unit but it's in stock or not ?
OnlineSupport Replay :( 2012-08-19 10:11:44 )
not in stock now

Nincs náluk sem.

(#3208) berigazek válasza Jazz (#3207) üzenetére


berigazek
őstag

1.Amit rendszerint írnak,hogy ,,In stock" nem mindig igaz sajna,sőt legtöbbször :-(
2.Igen volt egy eladóm,de már 2 napja el kelt,5"-sat vettem helyette,azaz olcsóbbat,butábbat,de nagyobbat...
3.Nem tudok ajánlani,mert nem ismerem az ízlésedet,de van rengeteg ...

[ Szerkesztve ]

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#3231) berigazek


berigazek
őstag

Én írtam 3 e-mailt a Fastcardtech-nek,de nem válaszoltak....ezek szerint nem kell pénz nekik....pedig felkeltette az érdeklődésemet 1 héttel ezelőtt egy termékük...
Ja amúgy,amint írtam csak ,,csalogatásért" van odaírva az,hogy ,,In stock"... :-(

Jazz!

Ott van leírva,hogy melyik országba mennyi a postadíj különböző postával,ha ,,esetleg" nincs leírva,akkor az van odaírva,hogy ,,vásárlás előtt vedd fel postázás ügyben a kapcsolatot az eladóval,ha AZ nem szerepel a listában":

[ Szerkesztve ]

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#4134) #24633088 válasza beers (#4129) üzenetére


#24633088
törölt tag

Ne kérdezd hol de asszem 2 oldalon is láttam hogy a g3 in stock kiírással szerepelt csak 260-280 dolcsival annyit meg nem adok érte mert egy kis pótlás és már xiaomi m2. a lényeg hogy van ahol van. olvastam is valahol róla hogy adtak ki valami 1000 darabot de még a régi kijelzőve asszem.

(#4406) Jazz válasza Stanley-B. (#4405) üzenetére


Jazz
veterán

A refundot a paypal-nál kell kezdeményezni, az itt leírtak szerint? [link]

Maradéktalanul visszautalnak mindent? A 4%-os tranzakciós díjat is?

Az ilyen készlethiány meddig tart szerinted? Gondolom 10 nap elég kellett hogy legyen hogy a várakozási lista elejére kerüljek. Vagy gyorsabb rendelni egyet a pandawill-től oszt hello?

Szerk.: Már rohadtul elvette, de nem tudok mit csinálni. Már ott tartok hogy kacérkodok a gondolattal, hogy bemegyek egy használt teló boltba veszek egy S2-eset, és holnaptól van telefonom meg gps-em amire égetően szükségem lenne....de nem lenne dual sim-em, meg egy rakat pénzt kidobnék az ablakon.

Az nem vette el a kedvem hogy elfogyott, van ilyen. Az is pozitív hogy elviekben nagyon segítőkészek. Az már más kérdés hogy rohadtul inkorrektek, ha egyszer rendelés előtt több helyről is leinformálom hogy "tuti hogy in stock? Ezer százalék??? IGEN!" Aztán kiderül hogy NEM, csak a pénz rohadtul tetszik, amit átualnak több ezren....és addig is náluk volt a pénzem. Remélem jól megjárta a tőzsdét, és buktak rajta.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#4690) DJGABI


DJGABI
addikt

Amúgy ezt találtam: [link] most akkor a 4.0/4.1 a szokásos kamuzás, mint ami a kamera felbontással/akksival szokott menni? A gáz az, hogy nem olyan könnyű itt átverni az embert, oké telefon információknál 4.1-et ír, de ha az újdonságok hiányoznak, az elég feltűnő, így videók alapján pl, notification bar tök máshogy néz ki ezeken a kínai modelleken, mint a stock droidos.

Meg azért az orosz kolléga szövegét se akarom elhinni, azért a 6577-nek simán vinnie kéne a JB-t, esetleg erről valami MediaTek közlemény már van?

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#4902) MotorBoy79


MotorBoy79
tag

Rákérdeztem a fastcardtech-nél a Jiayu G2 Plus 1G változatára és ezt a választ kaptam:
is not in stock yet,but it will be in stcok in one week or so

Viszont a v12-ből van nekik raktáron.

(#5014) smilecat


smilecat
aktív tag

etotalk írta:

etotalk.com
ThL W3 3G WCDMA Dual Sim 4.5"HD(1280X720) Android4.0 MT6577 1.0GHz in stock

[link]

akit esetleg érdekel.

(#5046) DJGABI válasza gg72 (#5033) üzenetére


DJGABI
addikt

Szintúgy kaptam választ, rákérdeztem van-e raktáron meg az elején lévő szövegre. Ezt írták:

"thanks for your message, we just ask the seller for you, the item is not in stock, and the information is subject to the following description, if any need, please contact us any time"

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#5061) Jazz


Jazz
veterán

Na végre valami info a 24-én rendelt, 5-én feladott csomagomról. :)

"View Report 14 sep Stockholm utr,Sverige, The item has arrived from abroad to Posten´s international terminal for sorting. Country unknow Transportation"

Stockholm? Transportation, ez mi akar lenni?

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#5094) Jazz


Jazz
veterán

Nahh. Ez mind amit találtam a svéd postázóban a cuccomról:

From:
-
To:
-
Weight:
0 g
Type of item:
Rek
Signed for by:
-
Additional services:
-
Reference or order number:
-

Here is your item:
Estimated time of delivery:

At the earliest 12 sep
14 sep
Stockholm utr,Sverige, The item has arrived from abroad to Posten´s international terminal for sorting.
History: Datum Date
14 sep Stockholm utr,Sverige, The item has arrived from abroad to Posten´s international terminal for sorting.
11 sep Posten, Direct Link, Singapore, The item has been dispatched from Sweden Post, Direct Link's international terminal for onward transport abroad.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#5118) Jazz


Jazz
veterán

Here are your items!
From:
-
To:
-
Weight:
0 g
Type of item:
Rek
Signed for by:
-
Additional services:
-
Reference or order number:
-

Here is your item:
Estimated time of delivery:
At the earliest 12 sep
15 sep
Stockholm utr,Sverige, The item has been dispatched from Posten´s international terminal for onward transport abroad.
History:
Datum Date
15 sep Stockholm utr,Sverige, The item has been dispatched from Posten´s international terminal for onward transport abroad.
15 sep Stockholm utr,Sverige, The item has arrived at Posten´s international terminal for sorting and transport abroad.
15 sep Stockholm utr,Sverige, EORI number coplete - Item released
14 sep Stockholm utr,Sverige, The item has arrived from abroad to Posten´s international terminal for sorting.
11 sep Posten, Direct Link, Singapore, The item has been dispatched from Sweden Post, Direct Link's international terminal for onward transport abroad.

Tök jó hogy Hong-Kong-ból rendeltem 24-én, és onnan adták fel (elvileg) 5-én. :(((

free your mind

(#6058) Rawulf válasza hungobungo (#6053) üzenetére


Rawulf
őstag

A cikkben bizony benne van, hogy első körben a "puncsosak" kapnak belőle, aztán kielégítik a rengeteg előrendelést.
Talán harmadik körben jut belőle nekünk is, de mivel a belső piac az elsődleges, ezért az idei év necces lesz.
Vannak webshopok, akik kiemelt partnerként kapnak belőle idén, de pár nap alatt elkapkodják majd az emberek, ezért ha valaki azt látja, hogy 'in stock', akkor nem sok ideje lesz gondolkodni.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#6171) feca81


feca81
aktív tag

online chaten megkerdeztem a jiayut:)
ime a beszelgetes:

feca81 says:
hi!
feca81 says:
could I ask from you a question?
Online Support says:
Hi,what can i do for you please?
feca81 says:
I would like to buy a jiayu G3
feca81 says:
do you have in stock?
Online Support says:
Yes,the JiaYu G3 is in stock,but we only have the silver color now
feca81 says:
and how it is possible,because the jiayu company does not start the production
feca81 says:
they does not have the ntework licence until yesterday
Online Support says:
We do have the samples now,we get some samples from teh factory already,but if you need large order,you need to wait one or two week

folyt kov: Online Support says:
i dont know what is your meaning,but we do have the stocks for it,the factory also plan larger production
feca81 says:
I see
feca81 says:
and if I ordered now, when could you send it to Hungary?
Online Support says:
will send it on tommorrow for it is still the National Holiday today
feca81 says:
ok, thanks for your help!
feca81 says:
bye
Online Support says:
you are welcome,bye

[ Szerkesztve ]

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#6364) Jazz


Jazz
veterán

Hmm. Ez érdekes. :) Erre varrjatok gombot. Egy hét múlva lehet én is beszállok a buliba egy fekete rendeléssel. :D

Visitor says:
hi
Online Support says:
Hi,what can i do for you?
Visitor says:
I wanna ask about G3. It is in stock? If yes, have black version?
Online Support says:
Dear Sir,we only have the white color in stock for the G3 now,
Online Support says:
one second
Online Support says:
need to check again,
Visitor says:
i understound. And when would be possible order black version?
Online Support says:
in one week,
Online Support says:
we have already get the news from the factory
Visitor says:
i mean: this 130$ is a very cheap price. It is just a temporary discount? If i wait the black version, this price will be same?
Visitor says:
ahh. thats good news.
Online Support says:
this is just for a temporary discount,for we are doing promotion now,
Visitor says:
and what can you tell me about this promotion lenght?
Visitor says:
*time
Visitor says:
this promo will keep more 1 week, or should i make a silver order right now?
Online Support says:
it still have long time,please not worry
Online Support says:
i think can wait for the black verion on the market
Visitor says:
ok, thank you very much. All the best!
Online Support says:
you are welcome

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#6483) ZED58


ZED58
csendes tag

A hoo oldalról nekem is 20 percen belül válaszoltak

Dear Sir,
Thanks for your
interesting on our
products!
The Bluebo 9300
MTK6577 is in stock now
for the color Navy Blue
( you can
leave the color request
while you placed the
order,then we will send
the
blue color phone for you)/
The Bluebo 9300 and the
Bluebo L100 LW is almost
the same!
Surely that we can root
the phone and preinstall
the Hungarian before we
send it!
EU charger will be in the
package!
Regards!
Hootablet.com

azért megvárom az első bátor vállalkozók visszajelzéseit

(#6508) smilecat válasza szabi__memo (#6497) üzenetére


smilecat
aktív tag

Nekem ezt írták:

Dear Sir,

Thanks for your interesting on our products!
Most of our phones is in stock! All the important phones you marked is in stock!
The Hungarian language is preinstalled!
As experience,it take 15 to 20 days can arrive Hungary!
Normally we will send packages in 2 days after the order be placed!
Surely that you will get the tracking code!

Regards!
Hootablet.com

(#6573) zarew


zarew
senior tag

33 perc alatt jött a válasz :
Dear Sir,

The Zopo ZP900 dark blue phone is in stock now,you can shop it on us!
We can set the language in Hungarian before send!

Regards!
Hootablet.com

most már bennem is elindult a mohó kisördög ;] negyvenegy-kétezerért pfff...

(#6698) Jazz válasza sasa311 (#6654) üzenetére


Jazz
veterán

Én sem DHL-el rendeltem és az oldalukon a tracking számnál még is ott volt hogy [DHL] persze a tracking számnak köze nem volt a DHL-es formátumhoz....

(#6655) xhege: ttmalls.com volt az. Pozitív volt, mert megérkezett.:) Az viszont nem volt pozitív hogy megrendelés pillanatában még stock in volt a termék, aztán még is 10 napot kellett várni a feladással, mert "hirtelen pont akkor elfogyott"....chat-elni kellett párszor, nyaggatni őket, meg refundal fenyegetőzni aztán csak feladták. (tényleg hiánycikk volt a telefon, nem cask náluk mindenhol, de akkor is ott tartották a pénzem, ahogy minden valamire való kínai webshop-os tenné)
De mindent elküdltek amit ígértek, a fájdalomdíjas ingyen SD karit is. Meg eredeti kijelzővédő fóliát kaptam a rendlet telefonhoz valót, holott én egy totál másik telefonhoz valót rendeltem mert cask olyan volt az oldalon ami rendelhető.

free your mind

(#6755) feca81


feca81
aktív tag

hello mind! fastcardtechnel jiayu g3 20 db eladó. tmallboxnál is megjelent a have in stock!

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#6834) DJGABI


DJGABI
addikt

Ó, már el is felejtettem hogy írtam egyáltalán nekik :DDD Egész korrekt hogy ilyen hamar válaszoltak, megbízhatóságukról lehet találni valamit? cartgoo.com

K:
I'm interested in this T-star X26i. [link] It has really 1GB RAM? I want to buy the white version, could you check if the phone does really look like as in the picture? i mean on other sites the same model has black frame around the display. for example: [link]

V:
Hi,
The T-STAR X26i has 1GB RAM,.
The white color version is in stock.
The phone looks the same as pictures show.
Our phone(t-star x26i) is different from the other site.
We offer free shipping via reg airmail for the phone.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#7160) tuxihome válasza hevizms (#7157) üzenetére


tuxihome
csendes tag

Hát szerintem egy nagyon is létező telóról beszélünk, bár nálam a ZOPO ZP900 a befutó, tesztek videók, alapján teljesen körbejártam a témát és árban is igen jó. A hooteblettel én is e-maileztem megerősítette a diszpécser vagy aki ott ült hogy van raktáron G3, de rendeljek kurva gyorsan mert fogy, amúgy 1 GB ram és a magyar alapból rajta van...

Dear Sir,

Thanks for your interesting on our site!
The black color for the JY-G3 is in stock now,you can enjoy shopping it on us! But please hurry,for we only have some in stock now,and a lot customers buy it.
And it is really the 1GB RAM.
It is with the Hungarian Language.

Regards!
Hootablet.com

[ Szerkesztve ]

(#7380) turkburk válasza Sanyesz. (#7376) üzenetére


turkburk
tag

Reméljük. De ha bedől az egyik óráról a másikra lesz. Vagy mert úgy döntenek, hogy "most" vagy mert megjelenik a helyi hatóság, stb.

Szerdán ezt írták a G3-ra, mégse adták fel senkinek:
Dear Sir,it is in stock in our site! We can send it in 1 day after the order be placed!
Date Added: 10/10/2012

(#8456) smilecat válasza DJGABI (#8454) üzenetére


smilecat
aktív tag

Nézd, megpróbálni megpróbálhatod, a cucc megjön csak lassan.
Ott is van olyan védelem mint a paypalos vásárlásnál csak escrow-nak hívják (vagy hogy) és kiterjed ha jól olvastam bizonyos bankoknál az átutalásra is.
ez a cég: Desoon Technology Co., Limited [link] - mikor még én rendeltem 97.4%-on állt most 96.9%-on!
Nem véletlen az esés, ezt mind a lassúságukból szedik össze meg, hogy nincs raktárkészletük és amit szereznek azt is lassan. Én nézegetem egy ideje a feedback résznél az írásokat, no nem a fő oldalukon hanem a termékek alatt, az magáért beszél. Ott az igazi értékelés nem amit ők mutatnak!
És ezt minden ilyen cégnél érdemes áttanulmányozni, igaz én is utólag tettem ezt meg mikor az istenért sem akart megjönni a telóm. De megjött és ez a lényeg, áfa és vámmentesen.
Szóval érdemes átgondolni.

ilyeneket fogsz ott látni: (persze van sok jó értékelés is)

"This shop do not have phones in stock, Carefull !!! "

"this people do not have phones in stock, Carefull !!! they will send anything to get money !!!"

"Parcel was lost and there was a very long time. And for a long time to wait the right product."

"My client was very upset - not shipped the seller, does not communicate, in an order for the purchase of put a fake tracker package. I had to withdraw the money and close the order. So sorry."

[ Szerkesztve ]

(#8649) ÁrPi2 válasza devast (#8641) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

Már rendeltél valahol ha jól sejtem, de itt silver van a ttmalls-on és ezt írják:

Jiayu g3, October 22, 2012
- Hi, Could you send an email, when it will be in stock?I
Reply by ttmalls.com:
- hello, it will be in stock this week.

Most itt fenn a hátlap fotóját nézve szerintem nem fém..

(#8650) feca81 válasza devast (#8640) üzenetére


feca81
aktív tag

ttmalls. ma reggel ez az üzenet fogadott:

Dear Ferenc ,

How are you?
The jiayu G3 phone will be in stock this week.And the color is white/silver, black and grey.The white is the smae as the sliver.

Have a nice day.

Welcome new order to us.

szóval egyből meg is rendeltem... nem mellesleg az ezüst G3 reviewnál is mindenkinek írják, hogy jön.

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#8702) kugli81


kugli81
aktív tag

Xiaomi X2 in stock a fastcard-nál ..

Gigabyte p35ds3,6750@3,4ghz,inno8800gt,logitech z-5500,kingmax2x1gb 1066mhz....

(#8717) agent_k


agent_k
őstag

Reggel van még az angolom nem tökéletes, ne nevessetek hangosan, de a következőket tudtam meg:
Egyáltalán nem győződtem meg, hogy ez íígy rendben van.... (én vagyok Hi álnéven nyilván)

Hi: Hello!

Hi: I have some questions about the Jiayu G3 black. Can you help me?

金国: yes

Hi: First of all: it is in stock?

Hi: Can you root this phone?

金国: no, it will stock this week

金国: i can't root the phone

Hi: Language is only english? I'm hungarian.

金国: no, there are many other language

金国: but now we can't check it what's the languages it have

Hi: Google play is working on the phone? I dont need chinese apps. Is this not problem?

金国: yes, you can download the google play

金国: if it haven't the google play

Hi: If i buy now, can you gurantee that, i become the phone? Or refund is possible?

金国: i can't , but if you buy now, you can check it if it have hungarian language

金国: but i think it can download the google play

Hi: One more question: refund is possible?

金国: yes

金国: but before the sending

Hi: Thank you!

(#8718) feca81 válasza agent_k (#8717) üzenetére


feca81
aktív tag

nincs ebben semmi különös. Nem ért hozzá, fogalma sincs, hogy mi van a telefonban, de el kell adni, megígérünk mindent:DD
- Magyar nyelv szinte 100, hogy nincs benne. Erre készülj fel.
- Refund van,ha paypallal rendeled. Ha tetszik neki, ha nem. (ha dispute-ot indítasz, letiltódik a paypal accountja, nem tud mástól fogadni pénzt. Ez neki nem jó, ezért legtöbb esetben visszautalják neked a kérdéses összeget, csakhogy mástól be folyjon a lóvé.)
- Szinte biztos, hogy nincs in stock, de ezen a héten nagy a mozgolódás a G3 körül. Én is megrendeltem a ttmallstól.
- Google Play sztem van benne,ha mégse, a legtöbb esetben telepíthető. Ez rögtön kiderül,amint megkapja valaki az elsőt...

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#8823) ÁrPi2 válasza Rawulf (#8817) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

Igen, presale. A teló alatti "customer reviews"-ben egy olasz fascista kérdezett legutóbb tizennegyedikén a g3 stock-ról. Az ügyfélszolgát rabszolgának szólítva :C

October 14, 2012
Slave I would like to know if it is in stock, if it supports the language in italino and if pottet ship in Italy. thanks Massimiliano
Reply:
It will be in stock before November.

(#8886) MotorBoy79


MotorBoy79
tag

Ezt a NEO N02-M készüléket ismeri valaki?
Vélemény?

Itt elvileg In Stock, bár itt (valószínűleg hibásan) MALI400-asnak írják a GPU-t.

[ Szerkesztve ]

(#9070) hevizms válasza Sanyesz. (#9067) üzenetére


hevizms
addikt

Kedvenc webshopomtól most reggel ezt a választ kaptam arra a kérdésre hogy mikorra várható a G3:

It will be in stock this week
Linda 04:37:55
you can order now

[ Szerkesztve ]

(#9193) hevizms


hevizms
addikt

Ahonnan eddig rendeltem,ott tegnap reggel még "nincs raktáron"felirat volt a G3 alatt.
Estére már a "raktáron"státusz volt.Az előbb rákérdeztem hogy van-e nekik raktáron és ezt a választ kaptam:
it is in stock ,but the first batch of JIAYU G3 has ordered by others

Linda 06:22:06
and we will sent them first

Linda 06:22:29
and If you order now,just wait 2 days,we can sent it in this week

Most vagy ők is beálltak a sorba az igérgetők közé,vagy tényleg elindultak a szállitmányok a gyárból.
Eddig büszke voltam rá hogy ők milyen rendesek hogy odairják ha nincs készleten nekik és nem hitegetnek vele,de most nem tudom mi van.
Szivesen rendelnék egyet,de nincs kedvem bizonytalankodni hetekig.
Nagy a dilemma.

(#9199) Sanyesz. válasza hevizms (#9197) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Ajaj. Én tegnap délelőtt jártam ugyanitt és akkor már "In stock" állapotú volt a G3. On-line rákérdeztem, hogy valóban van raktáron? Azt írta vissza "valaki", hogy igen. Utána még azt is hozzátette, hogy 5 darab érhető el.
Kérdeztem, hogyha most megrendelem, akkor jut?
Mi mást írt volna, mint azt, hogy természetesen, rendeljem csak meg.

Megrendeltem. :Y De minden meggyőződés nélkül. Megfogadtam, ha a hoo... után ez is kamu vagy átverés lesz, többet soha nem rendelek telefont Kínából. :))
Ha lesz fejlemény, beszámolok róla.

Szerk.: Az a nagyon gyanús, hogy még mindig "In stock". Kizárt dolognak tartom, hogy még nem fogyott el, az állításuk szerinti 5 darab. :W

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#9744) GIJoe válasza beers (#9740) üzenetére


GIJoe
addikt

hetek hanem hónapok óta ki van téve a fastcardra "OUT OF STOCK" kiírással...
(nyugodtan kihagyhatod a köztes oldalt, tehát: http://www.fastcardtech.com/goods.php?u=49407&id=7602)

Ennél jobb vételnek tűnne ha lenne a Newman N2
- Samsung Exynos 4412 1.5GHz quad-core processor
- 4.7 inch HD screen, 1280*720 pixel display
- Gorilla Glass screen, protect your phone against scatch
- 1GB RAM / 8GB ROM
- 13MP ISP rear camera, 2MP front camera
- 2500mAh high capacity battery

The Newman N2 accept PRE-ORDER now, lead-time in this term: December 10th, - December 20th, 2012. (This phone is not in stock, if you want to pre-order this phone at discount price, you need complete payment now)

* The list price is $299.99, and the pre-order price is only $269.99.

[ Szerkesztve ]

(#9794) beers


beers
addikt

G3 fronton itt tartok:
[15:53:36] beerss: Hi! G3 is in stock? When can you send?
[15:54:05] Amokbuy: if you pay today
[15:54:16] Amokbuy: ship it tomorrow
[15:54:29] Amokbuy: we sell many since last week

Root és recovery itt van elvileg, de én ezekkel a kínai oldalakkal nem boldogulok!

M&N

(#9823) orkester válasza Vvarpi (#9820) üzenetére


orkester
senior tag

Ez a G2+ legalább annyira biztos, mint a G3. Nekem már 2 helyről sem sikerült elpostázniuk, pedig mindketten azt mondták, hogy raktáron van és a "héten küldik".

Láttátok, hogy a Hoo újra beindult? Már válaszolnak a kérdésekre (ezt a G3nál találtam):
"Hi,
I would like to ask that you will have this phone and when?
Have a nice day!

Dear Sir,it is already in stock now,you can place the order on us! Regards
Date Added: 10/28/2012 by Gergo Negyesi"

Hihetetlen, hogy nem tiltja le őket senki. Viszont legalább már vásárolni nem lehet: "Sorry, we are not accepting payments from your region at this time." Biztos csalódtak a gonosz magyarokban, hogy visszaszereztük a pénzünket. :)

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#9854) feca81


feca81
aktív tag

Ezek a kínaiak összejátszanak! A ttmallson könyörgöm, h visszaadják a pénzem. Persze vissza nem olyan könnyű szerezni,mint kifizetni... mondtam neki, sürgős, mert van egy másik hely, ahol megrendelném. Kért egy linket. Én marha belinkeltem nekik a fastcardtechet, ahol in stock volt. fél órával később már out of stock, és megemelték 5 dollárral az árát. Lehet paranoiás vagyok,de ez felettébb furcsa...

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#9913) Sanyesz. válasza Sanyesz. (#9912) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Most látom, hogy a FastCardTech-en "in stock" az Umi X1, bár a "Free shipping" megszűnt.

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#10114) feca81


feca81
aktív tag

uraim!:
http://www.fastcardtech.com/goods-7418-Jiayu-G3-MTK-6577-Dual-Dore-Dual-Simcard-Dual-Standby-1G-RAM-45-IPS-Screen-8MP-Camera.html
200db g3 in stock!!!

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#10124) fecg21 válasza feca81 (#10123) üzenetére


fecg21
aktív tag

Figyelj, én is nagyon sokáig oda meg vissza voltam a G3-ért, nagyon sokáig vártam hogy in stock legyen, aztán egy idő elteltével meguntam. Most jelenleg elérhető-de ezért az összegért köszönöm szépen nekem inkább nem kell(meg nem is lenne miből :DDD )-lesz még olyan teló ami gorilla glass-os, nem is egy, hanem egyre több. És azok az újabb telók már remélhetőleg erősebb gpu-val lesznek majd szerelve mint a jelenleg használatos sgx531-es.

[ Szerkesztve ]

(#10277) Hulot


Hulot
tag

Választ kaptam TTMALS-tól, hogy mikor küldik a nyáron megrendelt telefont. Ime:

"The Jiayu G3 is not in stock now. The factory failed to make enough Jiayu G3 phone for the customer.It will be long time than we expected before it is in stock.And the exacter time of the stock is unknow.

Please advice replace, waiting or refund."

Ők ennyire luzerek? Nem értem, hogy mások hogy tudtak már postázni készüléket?
(SENKINEK NEM AJÁNLOM A ttmals.com-OT.)
Jól értem, hogy felajánlják a pénz visszatérítést is? Ez még jó is volna, csak akkor újra a start vonalon vagyok, ráadásul gyengült a forint, jön a karácsonyi dömping a vámon.

(#10279) fecg21 válasza Hulot (#10277) üzenetére


fecg21
aktív tag

Most ezt komolyan mondod hogy több hónapja a G3-ra vársz?....Kitartó vagy, egy darabig én is vártam hogy in stock legyen, aztán meguntam. Sajnos mindenképpen buksz a gyengülő forint miatt, én nem is értem mért vártál eddig.

(#10309) peterssson válasza devast (#10306) üzenetére


peterssson
csendes tag

Végül nem ezért nem lett g3-as. A huawei-nek van egy xda-s oldala, Bruno aki fejleszti a romokat hozzá (mellesleg a tmallbox szó nélkül lenyúlta tőle és ezzel árulja) is ezt használja első készüléknek. Van ugyan valamilyen bug benne még, hogy ha piros ledet valamelyik alkalmazás beindítja, akkor utána csak reboot után tud megint deep sleep módba menni, de ez pár napja derült csak ki, rajta vannak. Nekem stabilabb minőségűnek jött le, jobb support-tal. (Egyenlőre)
Valamiért az etotalkon is mindenkinek, bármelyik telefonnál kérdezik is meg hogy melyik a legjobb minőségű, mindig azt válaszolják, hogy ez a Huawei. Ez már régóta feltűnt. A Huaweinek kisebb az akkuja (2750 vs 1920), de álítólag gyárilag nagyon jól sikerült optimalizálni és tényleg ennyi ;) Nem tudom a g3-asét mérte-e már valaki.

Na meg láttunk már olyat, hogy ki volt írva, hogy "in Stock" aztán pár hét maszatolás után refund lett.

[ Szerkesztve ]

(#12153) ÁrPi2 válasza Sanyesz. (#12120) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

Köszi az infót

Is it in Stock? - kérdeztem ott egy "Amy" nevü ügyfélszolgát:

- It will need to be special ordered. 5days processing time.

Mire én:
-In Budapest a collegue of mine ordered ten days ago, and the "5day processing time" still now the same,
what is the problem?

Kb. 15 másodpercet követően ilyet írt:

"the supply of the IPS screens is tight
the Chinese gov is restricting component and screen imports
so every IPS product is special order
even tablet PC's
"

Vérprofi dumagépek. A kormány monnyon le, a restrikciókról! Szabad választásokat! Én a metal-szürke kivehetőajtósat választom.

(#12268) Szekaa


Szekaa
tag

Hmm... valaki ha tudna segíteni megköszönném.

SP-vel felraktam CWM-et. El is indult faszán. Aztán újraindítottam a telefont, stb... semmi gond. Gondoltam csinálok egy biztonsági mentést, telefon kikapcs, recoverybe be... ééééés stock recovery fogad... mi a f@sz?????

Ötlet? (Azon kívül, hogy rakjam újra...)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.