Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-08-30 10:47:05

LOGOUT.hu

A legtöbb kérdésre (igen, talán arra is amit éppen feltenni készülsz) már jó eséllyel megtalálható a válasz valahol a topikban. Mielőtt írnál, lapozz vagy tekerj kicsit visszább, és/vagy használd bátran a keresőt a kérdésed kulcsszavaival!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#464) Depression válasza Oliverda (#435) üzenetére


Depression
veterán

Kibővítem mondókámat:
Azért csalódás számomra, mert a jelenlegi 4850-em a Battleforge-ot kb. 15-25 FPS-sel képes megjeleníteni 1680-ban. Ehhez kevés 20-30%-os többlet, hogy kellemesnek (biztonságban) érezzem (magam). Mert jelenleg be-be akad néha. Ezt nem a teszt alapján kell nézni, hisz ott nem 30-40 sárkánnyal egyszerre tesztelnek.
A fogyasztást meg azért tartom lényegtelennek, mert a 4850-hez képest mennyit spórolhatok meg vele 1 év alatt, mire ez a kártya is elavultnak számít?
Szerettem volna leváltani a jelenlegit, de nem áldozok 10-12k-et arra, hogy ne legyen jobb, vagy 20-22k-et arra, hogy egy kicsit jobb legyen. Mert szeretnék FullHD-re váltani, de ahhoz ezek már most kevesek lesznek, hátmég akkor, ha jönnek az új játékok.
Pont ugyanaz a történet, mikor a 2600XT-t megvettem, és mire jött 1-2 DX10-es játék, nem ért semmit az egész. Ugye, hogy akkor is a 2600XT az 1950 pro teljesítményét hozta dx9-ben, de dx10-hez meg iszonyat gyenge volt. Na pont ezt érzem most is. Ugyan az a szakadék van ezek között, mint anno 2900XT és 2600XT között.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.