Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10303) szbalogh válasza HollyBoni (#10301) üzenetére


szbalogh
őstag

Megpróbáltam megkeresni azt a videót amin az illető pikk-pakk csinál egy mount-ot a tokfedélre ahogy anno rainmen mondta. Majd még keresgélem.

rainmen: jobban tudok célozni a dottal ha közelebb van a szememhez. Nagyobb szögben látok át rajta így hamarabb meg van a pont és homályosabb a kerete. Viszont azt vettem észre hogy ha leteszem az asztalra a dotot és ide-oda nézelődök benne akkor nem marad ugyanazon a ponton. Főleg ha balról nézek bele. 20 méteren olyan 5cm lehet amennyit ilyenkor elmászik de majd lemérem pontosan több távra is. Ha mindig pont középen sikerül belenéznem akkor ez nem baj annyira. Majd idővel úgyis menni fog :DDD Az AK nagy előnye ilyen szempontból, hogy nagyon könnyen fixre fel tudom emelni úgy hogy ne mocorogjon forduláskor és szinte folyamatosan középen marad a dot vagy az ironsight is. A PDW-nél ez valahogy nem megy. A célgömb nagyon közel van, a hátsó olyan homályos hogy nem is látom. Szeintem ezzel csak dottal vagy saccra célgömb nélkül lehet célozni vagy nem is tudom. Amúgy a fogását kísértetiesen hasonlónak érzem a G36-hoz :DDD

Nick: HE_Storm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.