Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42201) scope2007 válasza Kékes525 (#42200) üzenetére


scope2007
addikt

37.0.2
nálam nagyon nem ilyen

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#42202) Matthewus válasza Kékes525 (#42200) üzenetére


Matthewus
őstag

(#42203) DS39 válasza scope2007 (#42201) üzenetére


DS39
nagyúr

nálad is van signed, és ha újraindítod a CTR is az lesz.

(#42204) pethYeti


pethYeti
addikt

Nektek bejön a flash stream ezen az oldalon? Chrome alatt gond nélkül bejön, de Fox alatt még ha letiltom az összes kieget akkor se akar bejönni... :W

(#42205) Kékes525 válasza Matthewus (#42202) üzenetére


Kékes525
félisten

Ha jól értem, akkor ez aláírás, azaz a Mozilla által hitelesített, elfogadott, ellenőrzött, ezért biztonságos és kompatibilis a böngészővel. Nem rossz irány. Olyasmi mint a Windowsnál a driverek Microsoft általi hitelesítése a WHQL.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#42206) DS39 válasza pethYeti (#42204) üzenetére


DS39
nagyúr

bejön, hoki meccs, de közben a háttérben meg vmi film hangjai is szólnak, ki tudja honnan.

(#42207) pethYeti válasza DS39 (#42206) üzenetére


pethYeti
addikt

Köszi. Akkor megpróbálok rájönni mi szaródott el. ;]

(#42208) anonymus89


anonymus89
addikt

Sziasztok!

Adott egy régebbi égp SSD-vel és arra lettünk figyelmesek, hogy win7 beöltés után ha rákattintunk a firefox-ra 2 perc kell míg megnyitja a böngészőt. Eddig a hálózati kapcsolatok ikon is csak tölt mint az atyaúristen.
Háló kari driver frissítés nincs a laphoz a gyártó hivatalos honlapján. Aztán csináltunk rendszer visszaállítást majd 1 hónapra visszamenőleg és újraindítottuk a gépet.
Betölt gyorsan a rendszer majd böngésző egyből katt és meg is nyitja azonnal. Oké akkor jelszavak, könyvjelzők vissza majd ismét újraindítás és lám a hálózati kapcsolatok ikon megint csak tölt a firefoxot meg 1,5 perc múlva nyitja meg.
Agyam eldobom, hogy a mi a búbánatnak csinálja ezt? :F
Jó akkor ismét rendszer visszaállítás csak már nem volt meg az a legkorábbi időpont majd restart. Szépen betölt firefox indít egyből bejön, nézzük meg hanyas verzió a firefox, talált frissítést meg is történt a csere, akkor újraindít ismét.
Azóta úgy néz ki jó (kopp 3x)

Ilyet tapasztalt már valaki?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#42209) ceia válasza pethYeti (#42207) üzenetére


ceia
őstag

Először nekem sem volt semmi csak feketeség, de aztán észrevettem, hogy a közepében ki van írva alig láthatóan hogy jelenleg nincs közvetítés :)

        it's more fun to compute

(#42210) pethYeti válasza ceia (#42209) üzenetére


pethYeti
addikt

Nekem nem az volt a gond, tök fekete volt az egész, de aztán megoldódott. Valamit még pár napja/hete átírtam about:config-ban és az kavart be neki.

(#42211) Steelmanus válasza scope2007 (#42201) üzenetére


Steelmanus
addikt

Reggel frissitettem a kiegeszitoimet en is manualisan, akkor meg volt signed, azota frissen telepitettem egy beta7-et, es mar vissza is vontak az alairast, a Classic Theme Restorer (Customize UI) 1.3.0 -nal biztos.
Nalam a tobbi kiegesziton nem is volt/van meg alairas.

(#42212) ceia válasza pethYeti (#42210) üzenetére


ceia
őstag

Gondoltam, nem is úgy értettem :K csak poén volt. 16% fényerőn használom a monitort, mert így pont jó, de úgy látszik előfordulhatnak sötét részletek, amiket így nem látok :) Az előző két LCD-m 0%-on használtam, csak játékoknál toltam feljebb.

[ Szerkesztve ]

        it's more fun to compute

(#42213) Mikiller


Mikiller
aktív tag

Nektek lejátszódnak a videók MTV oldalon?
Nekem csak hang van. IE-ben megy.

[ Szerkesztve ]

(#42214) DJ. Ru$y válasza Mikiller (#42213) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Csak hang.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#42215) Vakegérke válasza Mikiller (#42213) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nálam is csak hang van.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#42216) Mikiller


Mikiller
aktív tag

Köszönöm. Akkor megnyugodtam, hogy nem romlott el semmi:)

(#42217) Faterkam válasza Mikiller (#42213) üzenetére


Faterkam
addikt

Ff csak hang, Chrome hang és kép is!

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#42218) ceia válasza Mikiller (#42213) üzenetére


ceia
őstag

Nekem sincs kép, pedig nem új a Firefox 24.8.1

        it's more fun to compute

(#42219) Sziszifeca


Sziszifeca
őstag

Sziasztok!

Help Me!

A könyvjelző részen csak az első 5 részhez tudok behúzni egérrel oldalakat, ezt be lehet valahol állítani, hogy ne így legyen?

>>Youtube/Sziszifeca<<

(#42220) HoTaZo válasza Sziszifeca (#42219) üzenetére


HoTaZo
őstag

Sziasztok!

A FEBE nem menti a könyvjelzőket? :W
Néhány hónapja futtatom, csinál is valamit a beállított időben, de most úgy látom, hogy nincsenek általa mentett könyvjelzők. Teljesen abban a hitben voltam, hogy automatikusan mentődnek. Újrarántottam egy mentett rendszert, ugrott is a FEBE, hogy mióta nem lett elmentve (a nem is tudom mi :(( ), hagytam hadd fusson, de most látom, hogy ami kell az nincs. :W

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#42221) scope2007 válasza HoTaZo (#42220) üzenetére


scope2007
addikt

Jobb a kézi mentés
Én régóta mentem json fájlba a könyvjelzőimet
A jelszavakat meg a lastpass tárolja, jó kis rendszer

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#42222) HoTaZo válasza scope2007 (#42221) üzenetére


HoTaZo
őstag

Eddig úgy csináltam, de azt hittem, hogy a heti mentéssel az is meglesz...

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#42223) anonymus89 válasza scope2007 (#42221) üzenetére


anonymus89
addikt

A könyvjelző eszköztárt, hogy lehet kimenteni?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#42224) scope2007 válasza anonymus89 (#42223) üzenetére


scope2007
addikt

Azt is kimeneti egy az egyben a konyvjelzokkel együtt, csak azt kézzel kell visszatenni utána a megfelelő helyére

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#42225) anonymus89 válasza scope2007 (#42224) üzenetére


anonymus89
addikt

Holnap kiprobalom koszi!

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#42226) laszlohu


laszlohu
addikt

Tudja valaki, hogy Linuxra is kijött az új béta flash player, a 18 - as,
vagy csak Windowsra, meg Mac - re, mert az Adobe honlapján csak a Windows - os ,
meg a Mac - es PPAPI - t lehet letölteni?

[link]

(#42227) Rimuru válasza laszlohu (#42226) üzenetére


Rimuru
veterán

Linuxra 11.2 óta csak biztonsági frissítések érkeznek. Mikor Chromeban kiadják akkor akkor lesz elérhető mivel ott van egyedül pepper flash.

Vigyázat, csalok!

(#42228) Visormail válasza pethYeti (#38896) üzenetére


Visormail
addikt

Ez a Text Link bevált, de egy ideje nem működik. Hiába klikkelek duplán a linkekre nem történik semmi. Másnak megy még?

Közbe látom már mások is írják a kiegészítő oldalán. Meg hogy xpi-ből telepítve működik és tényleg

[ Szerkesztve ]

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#42229) laszlohu válasza Rimuru (#42227) üzenetére


laszlohu
addikt

Köszi,
én csak azon csodálkoztam, hogy Windowsra, meg Mac - re
le lehetett tölteni a Chrome - hoz használatos béta flash playert , más néven Pepper apit ( PPAPI ) az Adobe honlapjáról,
míg Linuxra nem.

[ Szerkesztve ]

(#42230) Matthewus válasza Visormail (#42228) üzenetére


Matthewus
őstag

Vagy próbáld ki ezt: Linkificator

(#42231) Rimuru válasza laszlohu (#42229) üzenetére


Rimuru
veterán

Mivel a Chrome szálltja egyedül ezért nincs külön letöltési lehetőség.

Vigyázat, csalok!

(#42232) Morris


Morris
veterán

Üdv!

Lenne egy PDF-es kérdésem.

Ha egy weboldalon lévő PDF-et szeretnék megnyitni és rákattintok, akkor a FF felkínálja egyből, hogy hova mentse a doksit.
Korábban úgy nyíltak meg ezek a doksik, hogy nem kellett lementeni őket. (talán új ablakban vagy egyből megnyitotta a Adobe reader? - nem emlékszem már, de tuti, hogy nem így volt, ahogy most csinálja.)

Mit állítottam el és hogy kell visszacsinálni? :U

(#42233) sz.balazs.95 válasza Morris (#42232) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

és ha nem a letöltésre, hanem a megnyitásra mész?

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#42234) Morris válasza sz.balazs.95 (#42233) üzenetére


Morris
veterán

Nincs ilyen lehetőségem. Kapásból menti a vinyóra.

(#42235) Rimuru válasza Morris (#42232) üzenetére


Rimuru
veterán

Beállítások -> Alkalmazások -> (keresés) pdf -> műveletnél tudod megadni hogy mit csináljon alapértelmezetten.

Vigyázat, csalok!

(#42236) Morris válasza Rimuru (#42235) üzenetére


Morris
veterán

Áh, király vagy, siker, köszönöm! :R

(#42237) Visormail válasza Matthewus (#42230) üzenetére


Visormail
addikt

Az nem jó, arról álltam át korábban. Az bezavar egy csomó honlapon, pl a onedrive-én. Az xpi-ből telepítés megoldotta a Text Link-et.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#42238) geris197


geris197
tag

Sziasztok!
Tegnap óta a You Tube-on ha Theater Mode van beállítva,mert nekem ez szokott,akkor az egész el van csúszva ,vagyis van alul is egy állítható csúszka amivel tudom az egészet jobbra-ballra mozgatni.Ez eddig nem így volt,igazodott az ekrán mérethez.A nagyítás-kicsinyítés dolog nem jó,az magát az oldalt nagyítja-kicsinyíti,de magát a lejátszót nem hozza helyre.FF egy régebbi 34.0.5,nem is akarom frissíteni bizonyos okokból,meg emígy sem lett semmi frissítve mostanában ahhoz,hogy az egész YT így elmásszon.Szerintetek mi lehet a gond és hogyan tudnám visszaállítani?? Mert néztem YT beállításait,de nem találok megfelelő megoldást ott.

(#42239) #81999360


#81999360
törölt tag

Sziasztok!

Legutóbbi Firefox egyik napról a másikra nem játszik le semmit 5.1-ben, csak sztereóban. Mi lehet a gond?

(#42240) Matthewus válasza Visormail (#42237) üzenetére


Matthewus
őstag

Milyen problémákat okoz pontosan?

(#42241) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok,

Valaki használja a Synology Download kiegészítőt? Olyan gondom lenne vele, hogy pl a 1st torrentről simán tölti amit kell, de az ncore oldaláról csak torrent.php-t tölt. :W

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#42242) Rimuru válasza V.Stryker (#42241) üzenetére


Rimuru
veterán

Nem ismerem az adott kiegészítőt, de gondolom az ncore felépítse miatt van és nem a kiegészítő hibája. Alternatív megoldás lehet RSS ha tudja kezelni a nasod. [link] vagy [link] amelyik kényelmesebb

Vigyázat, csalok!

(#42243) nyozo


nyozo
aktív tag

Üdv! Ugyan az lenne a gondom mint Sspot-nak, tegnap még szólt rendesen 5.1-ben a YT de ma már nem. Tudna rá valaki megoldást? :R

Egy nagyon bölcs ember mondása! "A haverok olyanok mint a krumpli ha megeszed meghal"

(#42244) scope2007 válasza nyozo (#42243) üzenetére


scope2007
addikt

Sztem megint yt oldalon állítottak el vmit
Volt már rá példa

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#42245) EmptyParadox válasza nyozo (#42243) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Nem váltott át a Youtube HTML5-re Flash-ről? Olvastam valami hasonlót, hogy 5.1 nincs html5-ös lejátszóban. Ezzel a kieggel vissza lehet állítani a flasht. Próbáld ki, hátha az megoldja.

Éppen én is ezzel szenvedek, és az istenért nem tudom kiegészítő nélkül visszaállítani. (A youtube-os html5 választó oldalról eltűnt az opció, hogy nem szeretném használni...) Kiegészítővel meg nem akarnak a userscriptek működni. A html5 nálam rosszabbul fut, mint a flash. Remek, hogy eltűnne a flash végre, és helyette egy még nagyobb erőforrás igényű hulladékot kapunk, csodás irányba fejlődik a web már évek óta...

[ Szerkesztve ]

(#42246) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Sziasztok!

Mióta a HTML5 lett a default lejátszó, azóta szaggatnak a videók youtube-on. Minden más böngészőben jó, nincs probléma.

Le lehet tiltani valahogy? Vagy mit lehet ezzel tenni?

Épp látom, hogy van rá kieg, plusz találtam egy olyan opciót, hogy disable media.webm, de az nem jött össze. :(

Csak kieggel lehetne megoldani? Nemár.. :(

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#42247) mis69 válasza hackeeeee (#42246) üzenetére


mis69
tag

Hali!
Nekem is az volt a problémám hogy ugrált néha a kép html-nél és ez úgy oldódott meg hogy újraindítottam letiltott kiegészítőkkel. Akkor megszűnt az ugrálás és miután visszaállítottam a kiegészítőket utána is jó maradt. Pluszban most beállítottam a privát böngészést de őszintén szólva azt nem tudom hogy ez befolyásolt-e valamit mert ugye ezt egymás után csináltam rövid időn belül úgyhogy nem tudom kiszűrni. De a privát böngészés nekem amúgy is pozitív dolog mert fele annyi memóriát használ a böngésző és órák múlva sem lesz lassú.

(#42248) hackeeeee válasza mis69 (#42247) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hm, ez jól hangzik.. De most, kíváncsiságból visszaraktam a Chrome-ot, ott minden patent, nem akad a videó sem html5-ben.. :(

Eddig semmi gondom nem volt, most futottam ebbe bele, hogy egy 720p-s videót nem tudok fullscreen-ben megnézni, mert úgy szaggat.

Véleményem szubjektív...

(#42249) mis69 válasza hackeeeee (#42248) üzenetére


mis69
tag

Én explorerben próbáltam amikor ugrált a kép hogy nem hardveres-e a hiba. Hogy régi a gép és nem tudná lejátszani az új html-t de ott jó volt azért keresgéltem és találtam ezt az újraindítást letiltott kiegészítőkkel hogy kiszűrjem hogy esetleg valami kiegészítő miatt van-e. Aztán hogy a kiegészítők visszaállítása után is jó maradt annak csak örültem. Amúgy próbálgathatod egyenként tiltani a kiegészítőket és úgy megnézni az eredményt. De szerintem nálam inkább az újraindítás rakta úgymond helyre.

(#42250) harylmu


harylmu
őstag

sziasztok. az hogy a halálba lehet, hogy a facebook nagyon lassú nekem, de csak kizárólag a facebook. most épp m.facebook-ot kell használjak gépről....
explorerből konkrétan be sem tölt, viszont a többi routeren lógó gépen pedig gyors. gyorsítótár törlése volt, de semmi.

most cmd-ből megpingeltem, de simán 23ms adatok vannak, kiesés néékül.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.