Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42751) spammer válasza spammer (#42749) üzenetére


spammer
veterán

Kikapcsoltam a userstyle-t, alaphelyzetbe állítottam a toolbarokat, és ugyan nem volt ott sem az ikonja (már), de mégis eltűnt végre a könyvjelzők közül is. Amúgy a toolbar ikonok közül kell törölni elvileg (jobb klikk) és csak utána tűnik el a könyvjelzők közül. Zseniális. Igyekszik a Mozilla szétcseszni a böngészőt úgy látom, remélem, hogy legközelebb valami gagyi keresős toolbart integrálnak, mint amik régen az IE böngészőkbe kerültek be. Inkább foglalkoznának a fontosabb/hasznosabb dolgokkal az ilyen hülyeségek helyett. :U

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#42752) sz.balazs.95 válasza SkyS1gn (#42741) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Nekem 37-tel vajsimán ment a böngészés a kis tabomon, szóval tuti lett valami ezzel a 38-cal.

Mindenesetre szerintem én váltok ESR csatornára ezek után, hátha akkor nem lesznek ilyen kellemetlenségek a jövőben.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#42753) mekker válasza SkyS1gn (#42750) üzenetére


mekker
őstag

Tiltsad le a HTML5-öt valami addonnal, hogy Flashről fusson. Szerintem nincs rendes GPU-s gyorsítás a gyakorlatban. GPU-Z ír ki Nvidia kártyáknál külön adatot, "Video Englone Load" néven. Ez elvileg azt mutatja, hogy a kártyán a direkt videolejátszásra, dekódolásra való huzalozott részét mennyire terheli. Flash Playernél megy rendesen, HTML5-nél viszont 0%-on "pörög" végig. A VGA-t is alig terheli (kb. mintha húzogatnám a Windows ablakokat).
Flash addon, vagy talán Youtube Center is megteszi

[ Szerkesztve ]

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#42754) DS39 válasza spammer (#42751) üzenetére


DS39
nagyúr

hát igen, egy jó ideje már rossz irányba mennek a fejlesztések a Mozillánál. minden sz.rt beleintegrálnak, ettől meg gyorsabb biztos nem lesz. az utolsó igazán jó, gyors verzió 24 ESR volt. bár úgysem fognak, de kellene egy light verziót csinálniuk, amiben nincsen ennyi szírszar, webfejlesztő cuccoktól mentes (mely jó és hasznos szakembereknek, de az 1.0-s usereknek, akik a legtöbben vannak, nincs rá szüksége).
szóval kellene egy ilyen "szűz" fox, amihez ha kell extra feature telepít magának a user a storeból, illetve arra mehetnének rá, hogy a HTML5, CSS3 technológiát minél jobban kezelje a böngésző, továbbá a betűk renderelésével is kezdhetnének vmit, egyes gépeken, videokártyák mellett elég érdekes.

(#42755) spammer válasza DS39 (#42754) üzenetére


spammer
veterán

Ja, egy "light" verzió jó lenne. Nem is értem, ha egyszer valami moduláris, akkor mi a francnak erőltetnek bele mindent alapból, hogy utána csak pucolgatni kelljen. Jó lenne, ha észhez térnének már. Bár ez nem csak a Mozillára vonatkozik, más fejlesztők/gyártók is gyakran beleesnek ebbe a hibába.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#42756) Rimuru válasza DS39 (#42754) üzenetére


Rimuru
veterán

Van egy ilyen kezdemenyezes, ugy hivjak hogy light firefox, igaz nem hivatalos (meg nem probaltam, lehet itt az ideje). A font rendereles meg kesz megvaltas chromuimhoz kepest, igaz nekem FF alatt nincs semmi bajom vele.

spammer: Hat nem ismerik a KISS-t.

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#42757) Vakegérke válasza DS39 (#42754) üzenetére


Vakegérke
veterán

Light, a light firefox.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#42758) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Sziasztok.

most vettem ezt észre, eddig mintha nem lett volna. Ez normális?

Megjelent a kis pajzs mellett egy másik ikon, arra kattintva jelenik ez meg.

A vicces az, hogy írja a youtube-on is, pedig ott html5 van jelenleg.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#42759) sz.balazs.95 válasza hackeeeee (#42758) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Az csak annyi, hogy tájékoztat róka, hogy a Flash tartalmak automatikusan elindulnak.

az viszont érdekes, hogy a YT is írja. :F
gondolom a reklámok miatt, vagy nemtudom.

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#42760) hackeeeee válasza sz.balazs.95 (#42759) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Értem, csak eddig nem tűnt fel a kis ikon.

Na ezaz, van adblock, plusz a ff saját opciója is aktív, nem is látok reklámot, de mégis aktívnak írja yt-n is, legalábbis a főoldalon. Ha belépek egy csatornára, ott nem.

Használtam "flash to youtube" kiterjesztést is, de már eltávolítottam. Pedig valszeg csak visszateszem, mert a hangminőség rosszabb html5 alatt.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#42761) sz.balazs.95 válasza hackeeeee (#42760) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Szerintem a frissítés törölte azt a részt, ami azt tárolja, hogy te azt már láttad, és ne írja ki.

"Pedig valszeg csak visszateszem, mert a hangminőség rosszabb html5 alatt."

Ugye nem zenehallgatásra használod a YouTube-ot?

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#42762) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Pluginokat hogy kelet véglet eltávolítani?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#42763) hackeeeee válasza sz.balazs.95 (#42761) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Néha szoktam.

A lényeg az, hogy halkabb html5 alatt a youtube, mint flash-el.

Nem tudom, most mindenhol, ahol van flash tartalom, látom ezt a kis elemet a címsor elején, eddig nem láttam.

Ha rábökök, hogy engedélyezés folytatása, akkor sem tűnik el, ott marad. Ez egy ilyen állandó értesítés lesz mostmár, ha jól sejtem.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#42764) sz.balazs.95 válasza hackeeeee (#42763) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Különös, mert nálam nincs ez, mondjuk az is igaz, hogy nekem kattintásra indul a fless.

Lehet, hogy a Mozillának az a célja, hogy addig bactassa a júzert, amíg nem állítja át. :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#42765) hackeeeee válasza sz.balazs.95 (#42764) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ha letiltom a flash-t, akkor eltűnik a kis ikon, értelemszerűen. Ez mondjuk jó ötlet, hogy szól a böngésző, hogy mégis milyen bővítmény fut.

Viszont azt nem értem, hogy youtube alatt miért van ott.

Azonos track-eknél próbálgattam, és feltűnt, hogy flash-el hangosabbak a videók, mint html5-tel.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#42766) sz.balazs.95 válasza hackeeeee (#42765) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

SoundCloud? ;)

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#42767) DS39 válasza Ciccuka (#42762) üzenetére


DS39
nagyúr

vezérlőpultból. böngészőből csak tilthatók.

(#42768) hackeeeee válasza sz.balazs.95 (#42766) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az jobb, viszont megvannak a megszokott csatornák, a megszokott sorrendekkel, sc-n ez kicsit másképp működik.

Plusz jó pár csatornára hamarabb kerül fel bizonyos track mint sc-n.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#42769) sz.balazs.95 válasza hackeeeee (#42768) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

szerintem érdemes lenne átállni rá. :)

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#42770) Kernel válasza csferke (#42730) üzenetére


Kernel
nagyúr

Szerintem rossz nyomon jársz (bővítményekhez nincs köze), egyébként a Firefoxot lehet indítani csökkentett módban is, de akkor a hardveres gyorsítás teljes hiánya miatt a térkép szinte használhatatlan lassúságú.

Van lehetőség új profilt is készíteni, ami alapértelmezett "szűz" beállításokkal fog futni. Ezt mondjuk én azért csináltam, mert akarok majd egy teljesen új Firefoxot konfigurálni, tiszta lapról indulva:

Profiles.ini:

[General]
StartWithLastProfile=0

[Profile0]
Name=Régi
IsRelative=1
Path=Profiles/jjjtgfps.default
Default=1

[Profile1]
Name=Új
IsRelative=1
Path=Profiles/ydkki1bc.new

---------
Az általad tapasztalt jelenség, a feketedés nálam mindig is fennállt, mióta egy Intel iGPU alaplapot használok. Chrome jobban tűrte, ezért a térkép használatához mindig azt vettem elő.

Most azt csináltam, hogy a BIOS-ban (UEFI) a GPU Shared RAM értékét Auto-ról felnyomtam 1GB-ra, a próba kedvéért. (De nekem összesen csak 4 GB RAM van.)

Elkezdtem tesztelni az utcanézetet. Néha ugyan beugrott fekete rész is, de rögtön fel is töltődött képtartalommal, nem halt le. Úgy tűnik, most jól bírja.

Process Explorer:

Mindent összevetve, szerintem itt a GPU-memóriaigény növekedett, azért fekteti ki géped.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#42771) Blue Thunder


Blue Thunder
senior tag

na én most kiiibacctam vele... :DDD
Letöröltem ezt a marhajó 38.0.5-ös verziót...letöltöttem 37.0.2-őt, pencsiről felnyomtam, net kihúz, oszt letiltottam hogy frissítés még csak ne is keressen....majd figyuzok aztán ha lesz jó/stabil verzió akkor ráengedem :K

Na bakker ezt nem hiszem el...ez is ugyanazt csinálja :W

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 06-30-6-570-800 +++ Ha írok PM-et tisztelj meg azzal ha bent jársz hogy válaszolsz!!!

(#42772) Blue Thunder


Blue Thunder
senior tag

Na most akkor újra...ez mitől lehet? (Firefox, Ie, chrome-nál is), most 37.0.2 van fent, bővítmény nincs semmi, konfigom látható....esetleg béta vga driver csinálhat ilyet? (mert most már erre gondolok)

kép

kép2

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 06-30-6-570-800 +++ Ha írok PM-et tisztelj meg azzal ha bent jársz hogy válaszolsz!!!

(#42773) Blue Thunder


Blue Thunder
senior tag

Na akkor újra a kép mert egyiket se tölti be

kép

kép2

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 06-30-6-570-800 +++ Ha írok PM-et tisztelj meg azzal ha bent jársz hogy válaszolsz!!!

(#42774) sz.balazs.95 válasza Blue Thunder (#42773) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Egy driver újrarakást mindenképpen megpróbálnék.

#42775: relax. ;)

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#42775) Blue Thunder válasza sz.balazs.95 (#42774) üzenetére


Blue Thunder
senior tag

Na azt próbálnám de mingyá' eldurran az agyam ettől a fostól.... :O

Telefonszámom: 06-30-6-570-800 +++ Ha írok PM-et tisztelj meg azzal ha bent jársz hogy válaszolsz!!!

(#42776) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Egyszerűen nem tudok megnézni egy 4K-s videót FF-fel..Megakad, kiskarika, megy, megint megakad, kiskarika, megint megy pár mp-t..

Explorer alatt ugyan ez a videó tökéletesen működik...

Ezzel, flash-el tökletesen megy.. :((( :o

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#42777) Wasp91 válasza hackeeeee (#42776) üzenetére


Wasp91
aktív tag

Ilyen a Firefox. Le vannak maradva a fejlesztéssel. 1080p60fps is megakadásokkal megy.

Enyésszen minden rút kötöttség korlátozás, szabály életterem ne szűkítse ócska, poros morál

(#42778) hackeeeee válasza Wasp91 (#42777) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az Nálam még jó. Sőt, még az 1440p is ok, de a 2160p nézhetetlen. :o

Véleményem szubjektív...

(#42779) Blue Thunder


Blue Thunder
senior tag

Na csak nem hagyott nyugodni és rá is jöttem mi volt a bibi....már azon voltam hogy...naa
Szóval letöröltem már mindent...FF, amd driver stb...még semmi...aztán mondom megnézek egy visszaállítási pontot, okés kb 3-4 nappal ezelőttit...tuti, mert akkor jó volt minden...kb akkor jelentkezett az új win hogy gyün', az új firefox....na a lényeg a lényeg hogy írja nekem a kicsikém hogy visszaállítom erre az időre, mert úgy gondolom hogy a ROG game firstIII okozza a hibát ( hát gondoltam bakker lehet), akkor mégse...manuál letöröl progi és mit lát isten helyregyütt' a gépem...oszt mekkora kő esett le a szívemről :DDD

Telefonszámom: 06-30-6-570-800 +++ Ha írok PM-et tisztelj meg azzal ha bent jársz hogy válaszolsz!!!

(#42780) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Melyik volt az utolsó olyan Firefox build, ami még tartalmazta a metro UI felületet?

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#42781) DS39 válasza Wasp91 (#42777) üzenetére


DS39
nagyúr

inkább úgy fogalmaznék, hogy gépfüggő. Firefox alatt a HTML5-ös lejátszás erőforrás-igényesebb mint a Flash-es lejátszás. ezért akinek gyengébb gépe van annak még akár 720p is szaggathat úgy.

(#42782) netpeti98 válasza sz.balazs.95 (#42780) üzenetére


netpeti98
addikt

Talán a 30-as Bétákban és Aurorákban volt még benne, a hírek dátumai alapján.

[ Szerkesztve ]

(#42783) sz.balazs.95 válasza netpeti98 (#42782) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

valahol utána lehet nézni, hogy pontosan hol szedték ki?
korábban már kerestem, de nem jutottam eredményre. :(

Egyébként van esély arra, hogy később megint belefogjanak hasonlóba?
Vagy hogy külsős projektként tovább menjen?
Én személy szerint nagyon örülnék neki, bármelyik verziónak.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#42784) netpeti98 válasza sz.balazs.95 (#42783) üzenetére


netpeti98
addikt

Tippre ez lesz az.

Az FTPn fent van az összes megjelent build, próbálgatni kell. Emlékeim szerint én is a 28-32 között próbáltam ki valahol.

Szerk.: esetleg a 35-ös Aurora verziók lehetnek az utolsóak.

[ Szerkesztve ]

(#42785) mekker


mekker
őstag

Felraktam a Lightot, Hát alapjáraton nem rossz, de miután átmásoltam a profilest elég fostalicska lett.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#42786) HoTaZo válasza Vakegérke (#42757) üzenetére


HoTaZo
őstag

Ez a Light futtatható párhuzamosan az eredeti rókával, vagy felülírja azt?
Összehasonlítanám, mennyivel gyorsabb.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#42787) #54715584


#54715584
törölt tag

Sziasztok,

Egy ideje nem megy a spell check. Ennek van vmi köze az új verzióhoz? Be van kapcsolva, de semmilyen textboxban nem jelenik meg a piros vonal, ha elírok vmit.

(#42788) Voice24


Voice24
őstag

Hali!
Két oldalnyit visszaolvastam, de nem leltem megoldást, ezért megkérdem (bocsi, ha korábban már volt ilyen téma):
Az lenne a gondom, hogy meglátogattam két napja egy olyan oldalt, amit (mint kiderült) nem kellett volna (live streamek). Rossz helyre böktem, és elkezdtek jönni ezerrel a felugró ablakok, szinte behalt a FF. Mivel mást nem tudtam hirtelen csinálni, egy rendszer-visszaállítással próbálkoztam. Részben megoldotta, de a FF továbbra is tele volt reklámablakokkal (holott addig mentes voltam tőlük). Néztem, a kiegészítők között le volt tiltva (pedig én nem nyúltam hozzá) az ADBlock.
A lényeg, hogy lefuttattam kétszer is az ADW Cleanert, most már aktív az ADBlock Plusz és az ADBlock Plusz Popup Addon is. Mégis több oldalnál alul állandóan feljön három ablak, bár igaz, tartalom nincs bennük, üresek, de zavaróak. Csak a Mozilla csinálja ezt, az Explorernél nincs ilyen. Mit tudok tenni ez ellen?

így néz ki

[ Szerkesztve ]

(#42789) sz.balazs.95 válasza Voice24 (#42788) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Ezt valami toolbar vagy más program rakosgatja oda szerintem.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#42790) mekker válasza Voice24 (#42788) üzenetére


mekker
őstag

CCleanerben nézd meg a startup programoknál a Firefox fülön. Valamikor elrejtik magukat ezek a adwarek, de itt talán mutatja. Meg szedd le a 15 napos próbaverziós Malwarebyte's-ot, és keresésnél mindenre pipa. Ez általában elég jól kiszűri az ilyesmiket.

@HoTaZo
Igen, mintha Nightlyt tennél fel.
%APPDATA%
Ezt beírod a sajátgépbe, Light néven van neki saját profilos mappája, a FF-nak meg Mozilla/Firefox név alatt.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#42791) Man0gatya


Man0gatya
aktív tag

Üdv!

Adva van egy oldalon több letéltési link. Hogy lehet azt megcsinálni hogy letöltse az összes linkről a tartalmat? És ne kelljen egyenként kattintgatni? több ezer ilyen linkről van szó. Nem egy oldalon, de összesen. konkrétan pl egy ilyen oldal

(#42792) Vakegérke válasza HoTaZo (#42786) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csak rákerestem, de nem használtam, így nem tudom.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#42793) Kernel válasza Kernel (#42770) üzenetére


Kernel
nagyúr

Később tesztelgettem még, következő a lényeg. A térkép használata közben 600 MB fölé megy a grafikus memóriahasználat.

Ha az UEFI-ben 256 vagy 512 MB-ot adok neki, az kevés, mert hiába lenne még virtuális tartalék, az nem jó neki. Lehet, ebben az is szerepet játszik, hogy a lapozófájl is le van tiltva, vagyis minden szabad helyet elfoglal a rendszer a fizikai RAM-ban, ami itt összesen csak 4 GB (Windows eleve csak 32 bites).

Ahol a görbe letörik, ott lerohadt a Firefox:

Itt egy másik ábra, 1 GB dedikált GPU-memória dacára kevesebb tartalék jelenik meg (magasabban van a görbe), mégsem tudtam lerohasztani:

Tehát úgy néz ki, a zavartalan működéshez (ezen a hardveren) 1 GB dedikált memória szükséges, 512 MB kevés:

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#42794) ceia válasza Man0gatya (#42791) üzenetére


ceia
őstag

DTA bővítménnyel. Szűrők beállításánál beírod azokat a kiterjesztéseket, amiket le akarsz tölteni.

[ Szerkesztve ]

        it's more fun to compute

(#42795) BullZeye válasza Kernel (#42793) üzenetére


BullZeye
veterán

4GBnál letiltod lapozófájlt, meg is érdemled. :) még 8GBnál se ment hiba nélkül a lapozófájl letiltása teljesen...

(#42796) ceia válasza Kernel (#42793) üzenetére


ceia
őstag

Szerintem attól is függ, milyen felbontáson használod. Nekem 512-es vga van, 1280x1024-en nincs semmi fekete hiba. Alapszintű gép és XP :) (lapozófájl 0, 2GB RAM van de 512MB ebből állandó ramdisk)

[ Szerkesztve ]

        it's more fun to compute

(#42797) Kernel válasza BullZeye (#42795) üzenetére


Kernel
nagyúr

Jobban szeretem így, 2,5 éve teljesen bevált az adott célokra. Google-térképhez pedig elővettem a Chrome-ot, azon meg tudtam nézni, amit kell.

Ha engedélyezem a lapozófájlt, korábban jött a HDD-darálás, lassulás, későbbiekben pedig az SSD-t sem akartam ezzel nyírni.

Az is kiderült, hogy 4 GB RAM-ra jobb nekem a 32 bites Windows, mert hiába kevesebbet lát belőle, mint a 64 bites, viszont kevesebb RAM-ot foglal maga a rendszer. Így be lett bizonyítva (Process Explorer), hogy végeredményben több szabad RAM marad, egyéb célokra.

Még a Firefox is úgy van beállítva, hogy nem cache-el az SSD/HDD-re. Ennek van egy olyan mellékhatása, hogy a Youtube videók elkezdik feltölteni a RAM-ot, majd egy ponton figyelmeztet a Windows, hogy tele van, zárjak be programokat.

És akkor mi van, bezárom, ennyi... kezelhető a dolog.

(#42796) ceia

Elképzelhető az is,1920 x 1200 a monitor.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#42798) Voice24 válasza mekker (#42790) üzenetére


Voice24
őstag

Köszönöm a segítséget, megoldódott a dolog. :R

(#42799) Man0gatya válasza ceia (#42794) üzenetére


Man0gatya
aktív tag

köszönöm szépen :)

(#42800) Steelmanus válasza Kernel (#42793) üzenetére


Steelmanus
addikt

Es ha kikapcsolod a FF alatt a hardveresgyorsitast akkor is annyit eszik a memoriabol?

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.