Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41651) csixy válasza Nagymelák (#41650) üzenetére


csixy
addikt

Nálam működik, bár én nem így szoktam beállítani.
A végén az OK gombot is meg kell nyomni.

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

(#41652) Nagymelák válasza csixy (#41651) üzenetére


Nagymelák
aktív tag

Nálam,nincs oké gomb.

(#41653) dragonfx válasza dragonfx (#41625) üzenetére


dragonfx
veterán

valakinek ötlet? mit daráljak még le?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#41654) spammer válasza dragonfx (#41625) üzenetére


spammer
veterán

"profile cannot be loaded. missing unneccessera y fax tudja mi."

Hát valószínűleg pont az a "fax tudja mi" lenne a lényeges. :))

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#41655) dragonfx válasza spammer (#41654) üzenetére


dragonfx
veterán

:C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#41656) csako válasza dragonfx (#41653) üzenetére


csako
veterán

Próbáld meg a Profile Manager-t. Ha van a listában profil, azt töröld, egyébként meg hozz létre egy újat.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#41657) amadeus11


amadeus11
senior tag

Üdv!
Androidon próbálgatom a Firefoxot. Be lehet valahogy állítani, hogy mindig asztali webhelyadatokat kérjen?
Vagy asztali böngészőként azonosítsa? Nem találtam rá beállítási lehetőséget.

[ Szerkesztve ]

There is a star

(#41658) alratar


alratar
addikt

Tudtok mondani Firefox Hola alternatívát?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#41659) Matthewus válasza amadeus11 (#41657) üzenetére


Matthewus
őstag

[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#41660) amadeus11 válasza Matthewus (#41659) üzenetére


amadeus11
senior tag

Köszönöm!

There is a star

(#41661) dragonfx válasza csako (#41656) üzenetére


dragonfx
veterán

na ezt megprobálom majd otthon.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#41662) Met


Met
nagyúr

Mostanában a FF-ban a shockwaveflash plugin elég sűrűn összeomlik néhány weboldalnál. Azt hiszem az utolsó frissítés óta, előtte is látogattam azokat az oldalakat én nem volt gond.
A flash pluginnál nem tudok frissebbet letölteni.
Mi lehet a gond? Másnál nincs ilyen?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#41663) VIPowER válasza Bobrooney (#41640) üzenetére


VIPowER
senior tag

Próbáld ki ezt : [link]. Ez minden felugrót blokkol. Egy igazi gyilkológép. :)

(#41664) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Tudna valaki egy, a jelenlegi legújabb FF-el (36.0.1) működő Youtube MP3 konvertert kiegészítőt linkelni? :U
(Már vagy 8-10 darabot megnéztem, olyanokat, amiket korábban számtalanszor telepítettem, de most, ez az utolsó FF vagy nyavalyog, hogy nem megfelelő neki, avagy egyszerűen nem működnek(pl valahova be szoktak épülni a youtube oldalba, pl gomb vagy lenyíló formájában, de most sehol semmi...)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#41665) Sonja válasza Fire/SOUL/CD (#41664) üzenetére


Sonja
veterán

Youtube Center Developer

Én Chrome alatt használom a Userscript verziót, ott nincs gond. Próbáld meg, szerintem jó lesz.

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#41666) Kékes525 válasza Fire/SOUL/CD (#41664) üzenetére


Kékes525
félisten

FF-el (36.0.1) -el működik, mint az alábbi képen is látható.

Simple YouTube to MP3/MP4 Converter and Downloader

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#41667) Bobrooney válasza VIPowER (#41663) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Kell valamit configolni? Mert így is van felugróm, csak most más :DDD

(#41668) VIPowER válasza Bobrooney (#41667) üzenetére


VIPowER
senior tag

Én semmit nem állítottam rajta. Amióta fennt van, nem látok felugrót. De lehet Nálad akkor valami vírus tevékenykedik amivel Ő sem bír. :)

(#41669) Fire/SOUL/CD válasza Sonja (#41665) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Igen, ez megy, de ez meg már "kicsit" túlzás, annyira összetett... :DDD (ha én használnék ilyen addon-okat biztosan ezt használnám, de teljesen alap user-ek szokták kérni, hogy rakjak fel ilyesmiket)
Mindenesetre köszönöm!

Kékes525 #41666
Ez is működik, egyszerűségét tekintve is megfelelő lenne, ha nem ilyen adfly oldalon át vezetne az út...
Természetesen neked is köszönöm a segítőszándékot!

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#41670) dragonfx válasza csako (#41656) üzenetére


dragonfx
veterán

köszi ez bejött töröltem létrehoztam és megy. thx. ;)

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#41671) headhunter


headhunter
addikt

Sziasztok!

Firefox 36.0.1-nél,

- Nem tudok egyes oldalakat könyvjelzőbe menteni, felvenni...

- Mentett könyvjelzők közül, több nem látszik csak (CTRL+SHIFT+B) (Minden könyvjelző megjelenítése) "lapon"...

- Előzmények (CTRL+SHIFT+N) "lapon" 3-5 link látszik, amikor több ezernek kellene... (mozillahistoryview-ban megvan)

Milyen beállítást kellene megváltoztatni vagy ez 36-os "BUG"?

(#41672) Firka30


Firka30
tag

Mozilla olyat csinál mostanában,mintha nem lenne aktiv netkapcsolat...
Böngészek,megnyitok egy uj lapot azt már nem tölti be,nem mindig de sűrűn előfordul,ilyenkor perceket kell várni mire betölt valamit.
pl.online streamet nézek egy ablakban,megnyitok egy másikat azt már nem tölti,arra hivatkozva,hogy nincs net,de közbe letöltés stream megy,meg stb.
Lefutattam kém/virus keresőket is,ujra telepítettem stb.
Ez mitől lehet?:-/

(#41673) utas666 válasza Firka30 (#41672) üzenetére


utas666
tag

Nekem is volt már ilyen, de aztán valahogy megoldódott, már nem emlékszem, talán verzió váltásnál. Néztem a csomag forgalmat és a DNS kérést nem küldte ki a róka, ezért volt tetszhalott. Direkt IP-s csatlakozások viszont mentek, csak host/referer részt is kér sok oldal és akkor a megfelelő http header-t kézzel kellett felépíteni egy extension-nel.
Ha vissza lehet nézni a hozzászólásaimat itt, akkor ott lesz köztük az ezzel foglalkozó is, úgy kb. kevesebb mint fél éve.

(#41674) ledgeri válasza utas666 (#41673) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Jobbra fent a keresősáv melletti nyilacska menüjében a pirosra katt, majd alul felhasználó neve mező.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#41675) rii


rii
nagyúr

sziasztok

van egy oldalhoz egy jelszavam, és nem emlékszem rá pontosan ... az oldal beenged, de jobb volna ha tudnám is mi az a jelszó .... meg lehet nézni valahogy? (vagy Chrome-ban ... ott is bent van a passwd-m)

megvan ... csak véletlen felcseréltem két számot .. . havernak elküldtem ... írja h nem megy ... (persze h nem) és azzal próbálkoztam én is, de azt hittem h a spec. karakter kell-nemkell ....

[ Szerkesztve ]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#41676) Bobrooney válasza rii (#41675) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Eszközök -> Beállítások -> Biztonság -> mentett jelszavak -> jelszavak megjelenítése

Ha erre gondoltál :)

(#41677) #40553216 válasza yusukee (#41574) üzenetére


#40553216
törölt tag

Hali!
Nálam ezek a beállítások vannak:

(#41678) rii válasza Bobrooney (#41676) üzenetére


rii
nagyúr

igen .-)

köszönöm!

legalább most már fel fogom tudni frissíteni a gmail meg a face jelszavam is ,-)

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#41679) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Üdv.

A napokban újra kellett telepítenem a Firefoxot, mert el sem akart indulni. Biztonsági mentést pedig elindítás hiányában nem tudtam csinálni, viszont a "c-felhasználók-(felh.név)-appdata-local-mozilla-firefox" elérési útvonalról a "Profiles" mappát kimentettem.
Újratelepítést követően ezt visszamásoltam, de az új firefoxban nem található semmi a régi könyvjelzőimből, előzményeiből. Ötlet, hogy ezzel most mit lehet csinálni?

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#41680) Rimuru válasza AssAssynn (#41679) üzenetére


Rimuru
veterán

Indítsd el a profilkezelőt és csinálj egy új profilt aminek megadod a régi elérési útvonalát.
firefox -ProfileManage

Vigyázat, csalok!

(#41681) DS39 válasza AssAssynn (#41679) üzenetére


DS39
nagyúr

szerintem rossz helyről másoltad ki, a tényleges profil, könyvjelzőstül mindenestül itt található:
..\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\

a Local alatt csak ilyen cache meg thumbnails mappák vannak.

[ Szerkesztve ]

(#41682) daimonion válasza AssAssynn (#41679) üzenetére


daimonion
senior tag

A Sync nem volt bekapcsolva ?
Ha nem akkor kapcsold be mert pont erre való

(#41683) rii


rii
nagyúr

sziasztok

ha csak a bookmark-okat szerentém kimenteni, akkor azt meg lehet tenni külső program nélkül?
(vagy kell hozzá a korábban, Vakegérke által javasolt "mozilla backup" program?)

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#41684) DS39 válasza rii (#41683) üzenetére


DS39
nagyúr

nem kell. kimentheted alapból .html-be illetve .json-be is.
ctrl+shift+b -> importálás és mentés opció.

(#41685) rii válasza DS39 (#41684) üzenetére


rii
nagyúr

köszönöm
kimentem így is őket, natúrba', meg a moz-backup-pal is ...

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#41686) papaya69


papaya69
csendes tag

Üdv.

Olyan problémám van hogy fent van a Firefox legújabb verziója 36.0.1. Valamit benyeltem vele mert állandóan különböző játék oldalak indulnak el maguktól. Mit lehet ezzel kezdeni,hogy ez megszűnjön. Meg a reklámok nem ugorjanak fel, de inkább ez a játék oldalas dolog idegesítő. Gondol egyet és bejön a játék oldal, van amikor több is. Semmilyen játék oldalon nem vagyok regisztrálva. Mit lehet ezzel kezdeni?

(#41687) spammer válasza papaya69 (#41686) üzenetére


spammer
veterán

Víruskergető. :U

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#41688) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Valaki találkozott már ilyennel firefox alatt,most mondhatná az ember videokártya gond,de csak firefox alatt és facebook ban észleltem pár pillanatra ezt a dolgot.Se explorerben se más oldalon nem jött elő.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#41689) pibácsi válasza rii (#41683) üzenetére


pibácsi
senior tag

Szia rii!
Roppant egyszerű. Megnyitod az "Előzmények"-nél a "Minden előzmény megjelenítése" részt. Ott van a felső sorban az "Importálás és mentés", amit ha lenyitsz, akkor a "Könyvjelzők exportálása HTLM-be" részt kell alkalmaznod és kész. Ugyanitt vissza is tudod tenni.Csak arra kell ügyelni, hogy mielőtt visszateszed, akkor a már bent lévőket törölni kell, mert egyébként hozzáadja a már benn lévőkhöz. Ezt pedig a "Rendszerezés"- nél teheted meg.

Üdv. Pibácsi

(#41690) rii válasza pibácsi (#41689) üzenetére


rii
nagyúr

nagyon köszönöm! .-)

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#41691) #35463424 válasza DS39 (#41684) üzenetére


#35463424
törölt tag

nem kell. kimentheted alapból .html-be illetve .json-be is.

ctrl+shift+b majd : importálás és mentés opció.

Köszi , ez pont jókor jött nekem is :R

(#41692) #35463424 válasza pibácsi (#41689) üzenetére


#35463424
törölt tag

Szintén jól jött nekem is , amúgy ezt a funkciót kitehetnék szem elé ... azaz kiemelt menüpontként ( pl. a Szerekesztés / Importálás/Mentés ), mert elég fontos funkció nekem is... :R

(#41693) Vakegérke válasza #35463424 (#41692) üzenetére


Vakegérke
veterán

A súgóban mindez benne van. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#41694) ceia


ceia
őstag

Nem tud valaki olyan keresősáv plugin-t, ami az igazi google.com-ot hozza be? Már nagyon unom hogy mindig a hu keresőt adja alapból.. Pedig be van állítva hogy usa legyen, angol XP-t használok, usa területi beállításokkal, csak a billentyűzetkiosztás magyar. De tojik ez mindenre, simán diszkriminál gondolom az ip alapján. Lent van a jobb alsó sarokban, hogy Use Google.hu tehát ott lehetne váltani a magyarra, mégis, már így is azon van! Ha a címsorba beírom a com-mal, akkor is hu lesz. :W

Próbálgattam, csak pont az usa keresőt nem hajlandó adni. Pl. az agol, vagy német működik. UK (itt ma van anyák napja!) Van ilyen USA is, de jobb lenne a sima google.com. Régebben volt ilyen keresőm amit a kiegészítős oldalról installáltam, de most nem találom.

        it's more fun to compute

(#41695) Matthewus válasza ceia (#41694) üzenetére


Matthewus
őstag

Innen telepítsd a Google (No country redirect) változatot.

(#41696) ceia válasza Matthewus (#41695) üzenetére


ceia
őstag

Köszönöm ez működik, de most már a Firefox alap gugli keresőjével is, amint ezt telepítettem! Sőt, már leszedtem és így is ;] Még az kéne, hogy ha már google.com, ne csak a címsorban legyen az, hanem a logó is olyan lenne mindig, amilyen éppen az usa-ban. Mert a logó maradt a magyar ünnepi címeres. Míg az angolnál tényleg az ott aktuális logót mutatja, az Anyák Napja témával. Azt hiszem az IP miatt a helyi ünnepi logókat mindenképpen ránk tukmálja a gugli..

        it's more fun to compute

(#41697) half333


half333
őstag

olyan kérdésem lenne,h hogyan lehetne blokkolni LinkBucks-ot i? Nagyon idegesítő,főleg ha filmet szeretnék nézni,és nem is az a gond h 5 mp,hanem az h újra és újra visszadob,és nem tudom megnyitni az oldalt.

[ Szerkesztve ]

(#41698) papaya69 válasza spammer (#41687) üzenetére


papaya69
csendes tag

Köszi az már megvolt, és fut is az Avast. Esetleg valami más megoldás, vagy egyáltalán mit kellene keresnem,hogy megszüntessem ezeknek az oldalaknak az indulását.

(#41699) anaqer


anaqer
veterán

Fos player update másnál is megborította...? :F

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#41700) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Van olyan kiterjesztés vagy beállítás hogy a lapok között jobbra balra lehessen vele lépkedni? Pl. jobb egérgombot lenyomom és mellé az előre / vissza gombot. Ezen kívül ne kelljen a lapokra vinni az egérmutatót, ha a böngészőben van akkor működjön. 19-es Firefoxhoz kell. A talán ez a kiterjesztés jó lesz meg nézd meg ezt a kiterjesztést típusú "segítségek" nem kellenek, csak konkrét megoldás érdekel.

Egy kiterjesztést találtam amivel a jobb egérgombot lenyomva és a görgőt görgetve lehet a lapok között lépkedni de ez nem jó mert erre nekem más funkció van beállítva és összeakadnak.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.