Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41301) Kelvin válasza BullZeye (#41300) üzenetére


Kelvin
őstag

Youtube High Definition-t, bár nem tudom ez miért lenne reklám blokkoló?

Itt egy szűz chrome:

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#41302) Matthewus válasza Predator2 (#41297) üzenetére


Matthewus
őstag

Igen, hufilter. Külső szűrők/Régiók, nyelvek alatt bepipálod a hufiltert.

(#41303) Rimuru válasza Fandango (#41299) üzenetére


Rimuru
veterán

Akármit használ egyszer így is, úgy is fel fogja venni, az már csak részletkérdés hogy milyen metódussal. Nekem pl könyvjelzők vannak úgy hogy kulcsszavakat társítottam hozzájuk csak így nem jelenik meg a többi kereső között (pedig ez lenne a legegyszerűbb). Amiért a vita felesleges mert a linkelt kiegészítő ugyan azt csinálja amit én linkeltem (most megnéztem) látható hogy mennyire egyszerű automatizálni a folyamatot (nézd meg a forrást nem hosszú).

Vigyázat, csalok!

(#41306) Fandango válasza Rimuru (#41303) üzenetére


Fandango
veterán

Annyira nem erdekel :P , de mind1 is, kinek mi a jobb azt hasznalja.

(#41307) lck válasza Predator2 (#41305) üzenetére


lck
senior tag

#41304

(#41308) Predator2 válasza lck (#41307) üzenetére


Predator2
addikt

Amikor elkezdtem a kommentet írni még nem volt ott a tiéd.

Viszont most is ugyan úgy 0 ír: [link]

Vagy ez így már jó?

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#41309) lck válasza Predator2 (#41308) üzenetére


lck
senior tag

Frissítsd, nálam: 1305

Esetleg gyorstár ürítés és utána frissítés.

[ Szerkesztve ]

(#41310) Predator2 válasza lck (#41309) üzenetére


Predator2
addikt

Igen az volt a baj. THX

Most majd tesztelgetem, hogy tényleg jó lett e.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#41311) lck


lck
senior tag

Frissült a µBlock 0.8.7.0-ra belekerült a helyes hufilter lista.

(#41312) flesh válasza DS39 (#41286) üzenetére


flesh
aktív tag

(#41286) DS39

Itt tudsz egyedi keresőt készíteni amit hozzá tudsz adni a keresőszolgáltatásokhoz.

[link]

Nokia 5110 > Nokia 3510 > Sonyericsson K700i > ETEN Glofish M700 WinCE 5.0 > Samsung Champ DUO WiFi > Samsung C6112 Dualsim > LG Connect 4G metroPCS (Cayman) > LG Optimus F6 (D505) > Nokia Lumia 930 WP8.1 & LeTV Max Pro x900 Snapdragon 810 octacore 4GB/128GB > P8 Lite+Samsung Note 3+iPhone 7 128Gb

(#41313) DS39 válasza flesh (#41312) üzenetére


DS39
nagyúr

köszönöm neked is. ez is praktikus, és gyors megoldás, ráadásul több böngészőnél is használható. :)

[ Szerkesztve ]

(#41314) csferke


csferke
senior tag

Aki eddig használta a Forecastfox-ot de nem működik az FF 35-el, itt a megoldás!!

Forecastfox (fix version) 2.2.4c

[ Szerkesztve ]

(#41315) Kelvin válasza csferke (#41314) üzenetére


Kelvin
őstag

Már nagyon vártam, 2.2.4d-re ugrott a verzió :D

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#41316) Zola007


Zola007
veterán

Srácok, másnak is akad a youtube mostanság?
Elindítok egy számot és kb a felénél megáll, elkezdi tölteni és játszani is, majd a szokásos hibaüzenettel (error occured, trájögén ...) elszáll.
Chrome alatt oké :F

Szaggatni is szokott néha, 50mbites net, 6mb/s-et tudja, szóval nem ez a gond
legújabb flash

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#41317) DJ. Ru$y válasza Zola007 (#41316) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Próbálj meg átváltani html5-re. yt.com/html5 azt hiszem.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#41318) DS39 válasza Zola007 (#41316) üzenetére


DS39
nagyúr

protected mode kikapcsolása lehet segít rajta.

(#41319) Pityke78


Pityke78
őstag

Sziasztok!

Az utóbbi időben sajnos elég sokszor összeomlik a firefoxom. Jelenleg a 35.0.1-es verzió van fent.
Hogy tudom megnézni, hogy mi lehet a gondja, vagy tudok rajt változtatni, hogy megfelelően működjön?

Köszi

(#41320) mekker


mekker
őstag

Rengetegszer van, hogy megnyomom a középső gombot, elkezdek autogörgetéssel lefele menni, aztán beragad, amíg az oldal aljára nem ér.
Valami ötlet mi okozhatja ezt? (nem a finom görgetés )

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#41321) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Üdv!

Van megoldás arra, hogy 2 vagy több munkamenetet egybefésüljek (a manuális kiírosgatásnál gyorsabban...) [egy ember által használt többfelhasználósított gép]?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#41322) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Hiába van bepipálva a 'Mostantól minden hasonló fájllal tegyen ugyanígy.' opció, minden egyes torrent fájl megnyitásakor feldobja ezt a kis ablakot a BitTorrent indítása helyett. Van erre valami megoldás?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#41323) Kelvin válasza Bjørgersson (#41322) üzenetére


Kelvin
őstag

Nálam kb. minden 5.-nél, attól függ milyen kedve van :d

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#41324) DJ. Ru$y válasza Bjørgersson (#41322) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Kicsit olvass vissza :P Valakinek volt ilyen problémája, és kapott rá megoldást :)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#41325) Bjørgersson válasza DJ. Ru$y (#41324) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ok, köszi! :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#41326) bgabi1


bgabi1
aktív tag

Üdv. Mindenkinek!
10 éve használom a Mozillát, de most uninstall neki, mert nem jutok vele dűlőre. Már kétszer újratelepítettem, de egyszerűen olyan lassú, hogy egy freemailt kb másfél perc alatt tölt be. Operát feltettem, mint a villám, bár ott is akadt egyéb gond. Laptopom konfig-ja szinte fullos, Win 8.1 fut rajta. Minden weboldalt csiga lassúsággal tölt be. Nem tudom, hogy jó verziót használok-e. A mozilla magyarország oldalról szedem le.
Valaki esetleg valami ötlettel???
Köszönöm előre is.

(#41327) Vakegérke válasza bgabi1 (#41326) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egy próbát megér.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#41328) spammer válasza bgabi1 (#41326) üzenetére


spammer
veterán

Uninstall + Profil mappa törlése. Esetleg registry pucolót még eressz rá. Aztán friss telepítés.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#41329) Gaberking válasza csferke (#41314) üzenetére


Gaberking
senior tag

Köszi, ez nagyon jól jött!

(#41330) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Még mindíg semmi megoldás hogy 60FPS videó 720pnél nagyobb felbontásban menjen?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#41331) bgabi1 válasza spammer (#41328) üzenetére


bgabi1
aktív tag

Profil mappát megtaláltam, de nem engedi törölni. Rendszergazdától, azaz magamtól kérjek engedélyt.
Hol lehetne ezt végleg kiszedni, mert annyiszor lefáraszt ezzel a szöveggel. Programot el tudok indítani rendszergazdaként, de a törlésekkel mindig bajban vagyok.

(#41332) DJ. Ru$y válasza bgabi1 (#41331) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha a Total Commandert rendszergazdaként futtatod, akkor rendszergazdaként tudod elvileg törölni.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#41333) DS39 válasza bgabi1 (#41331) üzenetére


DS39
nagyúr

az UAC-ot (felhasználói fiókok felügyelete) kapcsold ki. akkor nem kérdez többet.

[ Szerkesztve ]

(#41334) mekker válasza SkyS1gn (#41330) üzenetére


mekker
őstag

Próbáld ki ezt:
http://www.ghacks.net/2014/07/25/enable-mse-h2-64-support-youtube-firefox-right-now/

Így lehet tetszőleges felbontást állítani, persze bugolhat. Kapcsold be Youtubeon a player grafikonját, ott mutatja, hogy váltott-e felbontást (amikor próbáltam volt amikor nem váltott, vagy csak késéssel).

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#41335) bgabi1 válasza DS39 (#41333) üzenetére


bgabi1
aktív tag

UAC ki van kapcsolva, ki is volt és mégis kérdez.
Total commandert rendszergazdaként futtatva-profil mappa törlése fatal error, majd a total commander lefagyása. Lassan közeledem ahhoz a ponthoz, hogy feladom.
Már letöltöttem az újat, amit belinkeltetek és registry tisztítást is meg mindenféle pucolást csináltam, de a profil mappa le van hegesztve! Valakinek egy flex esetleg?????
Amúgy teljes hozzáférésem van és mégis engedély kell a rendszergazdától.
Ha egyszer ezt a rendszergazdát elkapom, elteszem lábalól az tuti.

[ Szerkesztve ]

(#41336) DJ. Ru$y válasza bgabi1 (#41335) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Jobb katt és a biztonságban nézd meg a jogosultságokat. Add hozzá a useredhez a teljes hozzáférést.

Futó folyamatokban nézd meg, hogy nem fut-e egy firefox.exe, mert az is lehet, hogy beragadt.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#41337) SkyS1gn válasza mekker (#41334) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:C :R

-de 4K videónál összeomlik :W

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#41338) bgabi1 válasza DJ. Ru$y (#41336) üzenetére


bgabi1
aktív tag

A jogosultságokat már megnéztem és mindenre jogosult vagyok, kivéve alul a speciális kocka, de az még a rendszergazdánál sincs kipipálva, amúgy inaktív a kocka, ki sem lehet pipálni.
Már rég nincs a gépen az exe, mert napokkal ezelőtt letöröltem.
Törlésnél lemegy az 50 százalék, majd kiírja, hogy kérjek engedélyt a rendszergazdától, rányomok a továbbra-folytatja a törlést, majd kiírja, hogy ez a művelet nem fejezhető be, de most nem a rendszergazdát írja, hanem, hogy saját magamtól kérjek engedélyt. Akkor most ki a főnök? Én vagy a rendszergazda?
Nem akarnám feladni.
Most belenéztem mélyebben és a törlés is engedélyezve van nekem is, ennek ellenére kérjek azért mégis engedélyt magamtól. Megpróbálok letérdelni a gép elé.

[ Szerkesztve ]

(#41339) Vakegérke válasza bgabi1 (#41335) üzenetére


Vakegérke
veterán

Linux live, törlöd, kész.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#41340) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok !

A Mozilla Firefoxban el van szürkülve és nem tudom a Beállításokban bepipálni azt, hogy megjegyezze a jelszavakat a büngésző.

Tudnátok légyszíves segíteni, hogy mi lehet a gond ?

köszi szépen.

ITT EGY KÉPERNYŐMENTÉS A PROBLÉMÁRÓL

[ Szerkesztve ]

(#41341) stingy2 válasza Orionk (#41340) üzenetére


stingy2
senior tag

valószínűleg be van kapcsolva a privát böngészési mód az adatvédelem fülön.(legalább is az csinál ilyet)

INTJ

(#41342) bgabi1 válasza Vakegérke (#41339) üzenetére


bgabi1
aktív tag

Kicsit kifejtenéd mi az a Linux Live, mert nekem a Linux-ról egy oprendszer jut az eszembe, amit sosem használtam. Vagy azt akarod mondani, hogy felejtsem el a Windowst és jöhet a Linux. Linuxot nem akarok, de néha az agyonbonyolított Windowsból is elegem van.

[ Szerkesztve ]

(#41343) Vakegérke válasza bgabi1 (#41342) üzenetére


Vakegérke
veterán

Letöltöd, kiírod DVD-re, vagy pendrive-ra, arról boot-olsz. Kiválaszthatod a nyelvet, utána azt, hogy csak kipróbálod. Hadd szóljon, és meg fogod találni a lehetőséget, hogy töröld a nem kívánatos könyvtárt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#41344) Orionk válasza stingy2 (#41341) üzenetére


Orionk
senior tag

Valóban az volt a gond !

köszi szépen ! :)

(#41345) rii


rii
nagyúr

sziasztok

telepíteném újra hacvercsaj gépét, és nem találom firefox-ban, hogy hol kell kiexportálni a bookmark-okat, jelszavak egybe, hogy aztán visszaimportálhassam az újrahúzott gépen

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#41346) netpeti98 válasza rii (#41345) üzenetére


netpeti98
addikt

Ha nincs semmi kellemetlen böngésző beépülő akkor mentsd ki a profilját:[link] :)

(#41347) bgabi1 válasza Vakegérke (#41343) üzenetére


bgabi1
aktív tag

Köszi a segítséget, holnap kipróbálom.

(#41348) Vakegérke válasza bgabi1 (#41347) üzenetére


Vakegérke
veterán

Sok sikert. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#41349) rii válasza netpeti98 (#41346) üzenetére


rii
nagyúr

hát ... van ebbe a gépbe már minden .-)
windows xp .-/

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#41350) rii válasza rii (#41349) üzenetére


rii
nagyúr

//szépítés
jajj ... mármint azért írtam, hogy windows xp, mert ugye már nincs hozzá tárogatás, így könnyebben bekaphat dolgokat - gondolom - szerintem

nem szeretem az ms-t, de a windows xp nagyon jó OS volt
//szépítés

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.