Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41101) DJ. Ru$y válasza viharhozo (#41100) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ez szerintem valami speckó hiba nálad, mert nekem mindegyik oldal működik 35.0.1 alatt, próbáld ki, hogy egy proxy mögül nyitod meg az oldalt. Ugyanis a Tor ugye egy külső IP-t ad neked, ami nem magyar, illetve próbálj flasht frissíteni, hátha, nekem arra is volt ma bugom, kierőszakolt egy frissítést.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#41102) viharhozo válasza DJ. Ru$y (#41101) üzenetére


viharhozo
addikt

Siman a Firefoxbol proxyn keresztul ugyanaz van, mint nelkule. Pontositok, van olyan proxy, amin keresztul egymas alatt ket terkepet kapok, az egyik jo, a masik nem.

A flash-sel jatszadoztam, de nem voltam benne biztos: a vonatkozott oldalak flash-t hasznalnak?

[ Szerkesztve ]

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#41103) DJ. Ru$y válasza viharhozo (#41102) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ahogy nézem nem flash-es a dolog. :(

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#41104) geris197 válasza geris197 (#41088) üzenetére


geris197
tag

Erre a problémámra valaki valami megoldást??
Ja,és eddig ha újraindítottam FF-ot és a PC-t akkor a megnyitott oldalakkal jött vissza,most meg bezáródik minden oldal ami nyitva volt.A beállításokban az van beállítva,hogy a legutóbbi ablakok megjelenítése,de ahogy restartolom a gépet ez a beállítási opció is visszaáll a kezdőlap megnyitására.Ezt hogyan orvosolhatnám?Esetleg valami about:config beállítás netán? :U

(#41105) DS39 válasza DJ. Ru$y (#41089) üzenetére


DS39
nagyúr

FF 31 ESR-rel sem megy. valamit állíthattak a OneDrive-on, mert nálam az a chat rész sem lesz aktív két napja ezen az oldalon, míg az Outlook.com-on igen. IE-ben persze minden működik.

(#41106) DJ. Ru$y válasza DS39 (#41105) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Az a fura, hogy a kolléga meg azt írja, hogy a 37-es Dev-vel megy, és mai napon frissült nálam először 35-re aztán .0.1-re, mert be kellett zárnom és előtte még ment az átrendezés, szóval nem hiszem, hogy a One-t piszkálták meg.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#41107) netpeti98 válasza DJ. Ru$y (#41099) üzenetére


netpeti98
addikt

Azért lemondható, hogy a Nightly kivételével a Firefox teszt és fejlesztői változatai elég stabilak. :)

[ Szerkesztve ]

(#41108) net91


net91
senior tag

41092 (41093)-re semmi? :F

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#41109) DS39 válasza net91 (#41108) üzenetére


DS39
nagyúr

szerintem vmi reklám jelenne meg, de mivel van adblock-od, maga a kép nem látszik, amit leikszelve továbbléphetnél. kapcsold ki ezen az oldalon, aztán meglátjuk mit kapsz.

(#41110) net91


net91
senior tag

Köszönöm a választ, kipróbálom.

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#41111) net91 válasza DS39 (#41109) üzenetére


net91
senior tag

Kikapcsoltam, de továbbra sem jön elő az oldal, maradt a sötétség. :W

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#41112) DS39 válasza net91 (#41111) üzenetére


DS39
nagyúr

ha így állítod be, működik. (kipróbáltam)

ha az adblock aktív, nekem full fehér oldal jön be a linkre kattintva.

[ Szerkesztve ]

(#41113) _ak_


_ak_
addikt

Üdv!

Pár napja feltettem a legújabb FF-ot a gépemre, eddig nem volt fent, de állandóan crash-el. Ma reggel 2-jára még kékhalál is követte az összeomlást, amit még a win is megérzett.

2 kieg, LastPass és Xmarks van fent. Mi lehet a nyűgje, segítene, hogy ha a köv. összeomlásból bemásolnék vmit?
Érdekességképpen a DEV verzió nem csinál ilyesmit, noha azt kevesebbet is használom.

Let's begin, de gozaimasu!

(#41114) csferke


csferke
senior tag

Sziasztok!
Firefox 35.0.1-ben szeretném használni a CIB Internet Bank-ot.
Eddig a régebbiekben ment most viszont nem indul el csak ezt a hibaüzenetet kapom

Tudtok-e segíteni ezügyben?

köszi

[ Szerkesztve ]

(#41115) _ak_ válasza _ak_ (#41113) üzenetére


_ak_
addikt

Részemről lehet, hogy csak a hardveres gyorsítással volt baja. Most kikapcsoltam, remélem nem fog nyaggatni.

Let's begin, de gozaimasu!

(#41116) #40553216 válasza geris197 (#41088) üzenetére


#40553216
törölt tag

Ide is linkelhetsz képet, nem kell képfeltöltő oldalról linkelni. ;)

(#41117) Winnie The P válasza csferke (#41114) üzenetére


Winnie The P
őstag

De a htttp cím se jól van beírva nálad.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#41118) Kelvin válasza csferke (#41114) üzenetére


Kelvin
őstag

Próbáld meg a cib bank hivatalos oldaláról a belépést ne pedig kereső találat listájából!

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#41119) viharhozo válasza csferke (#41114) üzenetére


viharhozo
addikt

Nekem volt ilyen gondom regebben. A CIB javas netbankot hasznal. Volt par napja java frissites, ha nem raktad fel, akkor lehet, h a Firefox automatikusan letiltja a futtatast.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#41120) csferke válasza Winnie The P (#41117) üzenetére


csferke
senior tag

#41117
De a htttp cím se jól van beírva nálad.
De, sajna jól van beírva. Az a cím akkor jön be ha a hivatalos CIB oldalról a Belépés-re kattintasz.

#41118
Igen, ez a hivatalos oldalról a belépés és nem kereső találat. :F

#41119

Java Version 8 Update 31 és engedélyezve van :F

(#41121) Jenne


Jenne
senior tag

Sziasztok!

Egy igen rejtélyes dologgal van dolgom.
Emlékeim szerint akkor kezdődött, pontosabban utána jelentkezett amikor FF felfrissített a 34.0 verzióról a 35.-re. Azt követően naponta kétszer vagy háromszor (amikor a FF van megnyitva) a legváratlanabb időközökben egyszer csak a Windows feldob egy kék ablakot, hogy hibát észlel és pát pillanat múlva újraindul. Windows 8,1 64 bites a rendszer. Újraindulás után a FF ugyan azon az oldalon marad mint amikor behalt a win, mintha mi sem történt volna. Ha vissza teszem a régebbi verziót (34.0 ) akkor nincs ez az újraindulgatás.
Két hétig nem is volt a gépemen a FF csak a Chrome-t használtam, hibátlanul ment nem volt kék képernyő. Két nappal ez előtt feltettem vissza a régebbi FF-t (34.0) használtam próba képpen, de ebben a két napban semmi kék képernyő. Ma reggel felfrissítettem a FF-ot a 35.0 -ra és alig fél óra használat után már jött is a kék képernyő a hibaüzenettel. Ebből gondolom, hogy valamiért talán ezzel van valami gond nálam. Vírusirtókkal végignézettem a gépet (KAV van telepítve egyébkén) de semmit nem találtak. MBAM sem talált semmit.
Valami ötlet erre?
Persze így most marad a régebbi FF a gépen, és főképpen a Chrome-t fogom majd használni, de nagyon kíváncsi lennék, hogy vajon mi okozza ezt az újraindítgatásos hibát.

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#41122) Winnie The P válasza csferke (#41120) üzenetére


Winnie The P
őstag

A hiba az ön készülékében van:

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#41123) csferke válasza Winnie The P (#41122) üzenetére


csferke
senior tag

A hiba az ön készülékében van: Ezt én is gondoltam, tudtam :F

De, valamilyen segítség kellene :R

(#41124) Jenne


Jenne
senior tag

Üdv.
A FF-ban a Beállítások/Speciális /Általános fül alatt kivettem a pipát a 'Hardveres gyorsítás használata, ha lehetséges -opció elől, le is Okéztam, de minden FF indításkor újra ott van benne a pipa.
Ez így normális? Vagy mit rontok el?

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#41125) Winnie The P válasza csferke (#41123) üzenetére


Winnie The P
őstag

Ennyit tudok:




Nálam így néz ki.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#41126) scope2007


scope2007
addikt

28-as rókán egyből bejött az oldal.. lehet egyszerűbb ha csinálsz tiszta profilt

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#41127) geris197


geris197
tag

Mikor új lapot nyitok meg és megjelennek azok a csempék azokkal az oldalakkal ahol jártam és felül a kereső,no ennek az oldalnak a háttérképét hogyan tudom megváltoztatni,hogy ne fehér legyen hanem saját kép.Régen már megcsináltam,de most muszáj volt legyalulnom a FF-ot és nem tudom megcsinálni.Help.

(#41128) scope2007


scope2007
addikt

ááá ráfáztam :)
tegnap húztam újra a rendszert, és ugye én a 28as rókát preferáltam, ki is kapcsoltam a beállításokban a frissítés lehetőséget, a silent install stb.. de mégse mert most frissítette a legújabb firefox :D
na egy esélyt adok neki.. remélem kibékülök vele egyszer csak [mióta chorme féle kinézetben nem tetszik :D]

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#41129) spammer válasza geris197 (#41127) üzenetére


spammer
veterán

Például egy szimpla css segítéségével (nem kell addont telepíteni):

A profilod mappájában lévő chrome mappába készítesz egy userContent.css nevű fájlt, ha még nincs, és beleírod ezt:

@-moz-document url("about:newtab") {
#newtab-scrollbox { background: url("http://ahol.akepvan.com/kep.jpg")!important; }
}

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#41130) scope2007


scope2007
addikt

hogyan lehet elválasztó vonalakat behúzni az ikonok közé? :))

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#41131) EmptyParadox válasza scope2007 (#41130) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Jobb klikk->Customize->Separator-t behúzod oda, ahova szeretnéd. :)

[ Szerkesztve ]

(#41132) scope2007 válasza EmptyParadox (#41131) üzenetére


scope2007
addikt

sejtettem, hogy ott kellene lennie.. de nekem csak ezek vannak..
nem állítottam semmit.. friss firefox 35.0.1

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#41133) spammer válasza scope2007 (#41132) üzenetére


spammer
veterán

Megnéztem én is, de nálam sincs separator. FF35/Linux

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#41134) scope2007 válasza spammer (#41133) üzenetére


scope2007
addikt

könyvjelző eszköztárba simán csinálok.. de fel az ikonokhoz nem tudok.. ami most van, azt automatán csinálhatta

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#41135) EmptyParadox válasza scope2007 (#41132) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Hmm, nálam fent van a Classic Theme Resetorer, lehet abban van ez a funkció. Régebbi verzióban viszont biztosan használható volt.

Szerk.: Meg is néztem, ez CTR funkcó. :/

[ Szerkesztve ]

(#41136) scope2007 válasza EmptyParadox (#41135) üzenetére


scope2007
addikt

na fel is teszem gyorsan.
sokra nem megyek egyelőre.. mivel letöltések folynak, nem akarom újraindítani a firefoxot :D

akkor nem para.. felteszem.. nem zavar +1 kieg
de hogyan lehettek ekkora marhák ezek, hogy kiveszik? :W ;]

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#41137) scope2007


scope2007
addikt

ezt nem lehet eltüntetni innét?
már csak ez zavar ebbe a menüben :)

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#41138) geris197 válasza spammer (#41129) üzenetére


geris197
tag

Nem akar sikerülni.Megtaláltam a profil mappát amiben nem volt chrome mappa,csináltam.Jegyzettömböt megnyitottam,abba bemásoltam amit oda írtál.Abba beillesztettem a kép url.-jét,a képet a képfeltöltés.hu-ra töltöttem és azt a direkt link a képhez url.-t másoltam be.Majd a jegyzettömbnek a userContent.css nevet adtam és elmentettem a chrome mappába.De semmi.Valamit nagyon nem jól csinálok,ugye?? :U

(#41139) spammer válasza geris197 (#41138) üzenetére


spammer
veterán

Másold be ide, amit beírtál a fájlba, kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#41140) geris197 válasza spammer (#41139) üzenetére


geris197
tag

@-moz-document url("about:newtab") {
#newtab-scrollbox { background: url("http://kepfeltoltes.hu/150130/FF_wall1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg")!important; }
}

Vagy lehet a chrome mappa nem jó helyen van?? :U
C:\Users\Attila\AppData\Roaming\chrome
Én itt csináltam chrome mappát amibe ezt a .css fájlt tettem.Jó helyen van?

(#41141) spammer válasza geris197 (#41140) üzenetére


spammer
veterán

A kód működik, egy drótkerítéses háttér. :)

Nem jó helyen van nálad, Linuxon vagyok, nem tudom pontosan megnézni, de ha beírod az intéző (vagy sajátgép) címsorába, hogy %APPDATA%\Mozilla\ akkor elvileg a megfelelő helyre visz. Valószínűleg a Roaming mappán belül lesz egy Mozilla mappa, és abban kell lennie a chrome mappának.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#41142) geris197 válasza spammer (#41141) üzenetére


geris197
tag

Igen,egy drótkerítés háttér.Nem jó helyen van akkor a számítógépen.Kicsit még ügyködöm,keresgélek,hátha megoldom :U :B

(#41143) spammer válasza geris197 (#41142) üzenetére


spammer
veterán

Ha nem akarsz vacakolni vele, akkor megoldhatod egy kiegészítővel is: Customize about:newtab

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#41144) EmptyParadox válasza geris197 (#41142) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Nálam itt van a profile windowson:
c:\Users\Username\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\Az adott profil, amit használsz\
vagy
%APPDATA%\Mozilla\Firefox\Profiles
És ebben van a profilod mappája.
Ide rakd a chrome mappát! :)

(#41145) geris197 válasza spammer (#41141) üzenetére


geris197
tag

Rakosgatom ezt a chrome mappát a számítógépen ide-oda a kóddal,de nem akar a háttér megjelenni :F :(

(#41146) DJ. Ru$y válasza geris197 (#41145) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

De ugye bezárt állapotban másolod és utána indítod el?

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#41147) scope2007


scope2007
addikt

legegyszerűbben sztem így érhető el a profil mappa.. 4 kattintás:

menü - súgó menü megnyitása - hibakeresési információ - mappa megjelenítése



[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#41148) geris197 válasza DJ. Ru$y (#41146) üzenetére


geris197
tag

Nem,a FF mindig nyitva van :Y :F

Most bezártam,bemásoltam ésss...nem jó :O Nem tudom akkor mostmár hogy csináljam :W

[ Szerkesztve ]

(#41149) DS39 válasza csferke (#41123) üzenetére


DS39
nagyúr

vedd fel a kivételek közé a CIB netbank linkjét, utána menni fog. ;)

Vezérlőpult -> Java majd ott a beállításokban a Security fül alatt tudsz kivételt hozzáadni.

[ Szerkesztve ]

(#41150) geris197 válasza scope2007 (#41147) üzenetére


geris197
tag

Ezek szerint akkor jó helyre teszem a chrome mappát,csak most már az a gyanúm,hogy az a bizonyos .css fájl nem jó.Képfeltöltés.hu-ra van feltöltve a kép és az a link van a fájlba beillesztve.Nem véletlenül a számítógépemen lévő kép elérési útvonalát kellene megadnom?

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.