Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41601) Feri1977


Feri1977
senior tag

Badarság. Én eleve teljes képernyőre nagyítom ki az összes oldalt amit nézek, hogy 60 cm-ről is lássam, és jól olvasható legyen, ha már 24-es a monitor, legyen kihasználva, bal oldalt fentről lefele fele annyi a terület a könyjelzőknek, mint fent végig, de ha nektek így jó akkor ennyi.

[ Szerkesztve ]

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#41602) csako


csako
veterán

Így a legjobb használni :D

A második képen pedig látszik, hogy mi van, ha a felső sorhoz viszem az egeret, illetve, hogy a könyvjelzőeszköztár elemeit belenyomtam a böngésző eszköztárba, mert csak a facebook olyan, amit gyakran megnézek és kényelmesebb helyen van ott, mint az oldalsávban.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#41603) Feri1977 válasza csako (#41602) üzenetére


Feri1977
senior tag

Ez totál ronda. Nekem eleve szét van húzva teljes képernyőre a fórum...hogy valami értelme is legyen a 24-es monitornak, és jól látni mindent rajta+kutya se akar keresgélni bal oldalt abban a keresőben, értelmetlen.

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#41604) Feri1977


Feri1977
senior tag

Az enyém ilyen. És még így is nem húztam ki teljes szélig a fórumot, nehogy agyvérzést kapjatok, pedig úgy szokott lenni.

[ Szerkesztve ]

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#41605) Kelvin válasza Feri1977 (#41603) üzenetére


Kelvin
őstag

Az, hogy neked nem tetszik az nem jelenti azt, hogy ronda.
Te pedig nem széthúzod hanem kinagyítod. Kvázi sokkal kevesebb információt látsz csak nagyobba..Magyarán öt hsz. helyett látsz kettőt hatalmas betűkkel.

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#41606) Feri1977 válasza Kelvin (#41605) üzenetére


Feri1977
senior tag

De így legalább olvasható, és látom normálisan 50 cm-ről is, meg nem néz ki hülyén két oldalt az üres sáv!

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#41607) csako válasza Feri1977 (#41603) üzenetére


csako
veterán

Tudtam, hogy nem fog tetszeni :P

A keresőt én se használom, kitakartam alatta, de mappákba vannak rendezve a könyvjelzők, azokon belül is egyedi sorrendben várják a kattintást.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#41608) Rimuru


Rimuru
veterán

Azon felesleges vitatkozni hogy kinek mi a kényelmes, mindenki úgy használja ahogy akarja.

Vigyázat, csalok!

(#41609) alratar válasza Rimuru (#41608) üzenetére


alratar
addikt

Ez így van.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#41610) yusukee válasza yusukee (#41572) üzenetére


yusukee
aktív tag

Erre nincs ötlet? Még mindig nem mennek a japán / kínai / koreai stb.. karakterek, csak négyzetek jelennek meg. Kipróbáltam minden kódolást firefoxon belül, egyik sem jó. IE és chrome működik. Lehet a win10 a baja?

(#41611) csako válasza yusukee (#41610) üzenetére


csako
veterán

Csak tipp: Válaszd ki a Beállítások --> Tartalom -> Betűknél pl. az Arial-t.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#41612) trassher


trassher
addikt

Sziasztok!
Mi a gond a java-val firefox alatt? Nem tudok az istenért sem belépni egy adott oldalra már legalább 1 hónapja. Legújabb 64bit-es java fent van, engedélyezve van. Hozzáadtam a kivételekhez az oldalt de akkor sem jó. Az első képen látszik hogy engedélyezve van a java de az oldal szerint nincs. Tudnátok segíteni esetleg?

Redmi Note 7

(#41613) DS39 válasza trassher (#41612) üzenetére


DS39
nagyúr

a Firefox (jelenleg) csak 32 bites, ezért a 32 bites java-t kell telepíteni hozzá.
amúgy a beállításaid rendben vannak, attól mennie kellene. :K

(#41614) trassher válasza DS39 (#41613) üzenetére


trassher
addikt

Eddig 32 bites volt fent, azzal sem működött. Épp ezért raktam fel a 64-est, hátha ez megoldja a problémát de nem.
Akkor most java uninstall majd 32 bites újra fel? :)

Szerk.: Valóban, medium szinten nem volt semmi gond de az újakban ilyen már nincs.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7

(#41615) DS39 válasza trassher (#41614) üzenetére


DS39
nagyúr

fent lehet egyszerre a kettő is. (más böngészőhöz, alkalmazáshoz)
de legyen egy 32 bites a Firefoxhoz. nekem múltkor egy régebbi verzió volt a jó megoldás (JRE 7u71), abban még van Medium biztonsági szint is.

[ Szerkesztve ]

(#41616) trassher válasza DS39 (#41615) üzenetére


trassher
addikt

Egy régebbi netes telepítővel felraktam újra, ezzel már megy. Egyből feldobta a lapot hogy nem up to date a verzió de nem frissítettem és csodák csodájára már működik. Köszi a segítséget! :R

Redmi Note 7

(#41617) Bobrooney


Bobrooney
senior tag

Skacok, az mitől lehet ha rákattintok valakinek itt ph-n a hozzászólásoknál az adatlapjára, akkor a felugró ablakom, mindig átirányított lesz valami ilyen olyan sz@r oldalakra? :S
Mit lehet ez ellen tenni?
Malware nem talál semmit, ABP van fent, pop-up os is.

[ Szerkesztve ]

(#41618) Vakegérke válasza Bobrooney (#41617) üzenetére


Vakegérke
veterán

AdwCleaner
Egy próbát megér.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#41619) dragonfx


dragonfx
veterán

help
letöltöttm a 40mb.os firefox 36 telepitőt.
felrakja szépen.
és mikor elindulna valami prfil nem tölthető be faxság miatt nem indul el.
ez csak win 7 reinstallal orvosolható?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#41620) DJ. Ru$y válasza dragonfx (#41619) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Próbáld meg törölni a %appdata%/mozilla -ban lévő Firefox mappát, és indítsd el úgy.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#41621) scope2007


scope2007
addikt

üdv!

tudjátok mi a hufilter új címe?
mert nem jön be az oldal
újrahúztam a gépet, most állítom be a firefoxot éppen

áhhh csak megvan :)
[link]

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#41622) ledgeri válasza kispx (#41075) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Na most jutottam el oda, hogy használjam, és alapból működik is, de pont amihez kellene (Minden google adatom mentése) nem. Ha rámegyek egy letöltendő cuccomra, akkor egy pár kilobites fájlocskát szed le csak...
Ha valaki tud, segítsen :B :U

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#41623) kispx válasza ledgeri (#41622) üzenetére


kispx
addikt

Oda autentikálni kell magadat. Nem hiszem, hogy külső program azt lefogja tudni tölteni. Így azt böngészőből szedd le.

(#41624) ledgeri válasza kispx (#41623) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ó.. köszi...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#41625) dragonfx válasza DJ. Ru$y (#41620) üzenetére


dragonfx
veterán

nem nyert ugyanazt irja ki.
profile cannot be loaded. missing unneccessera y fax tudja mi.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#41626) rii


rii
nagyúr

sziasztok

havercsajnak kell újratennem a gépét
ha esetleg nem tudná pld. gmail, face jelszavát, akkor azt pár file, vagy directory lementésével, és átmásolásával át tudom majd tenni a frissen telepített gépen levő firefoxra?

nem a jelszó kell, mielőtt valaki megkérdezné .-(

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#41627) Rimuru válasza rii (#41626) üzenetére


Rimuru
veterán

Nincs akadálya neki.

Vigyázat, csalok!

(#41628) Vakegérke válasza rii (#41626) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én ezt használom.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#41629) Met válasza Vakegérke (#41628) üzenetére


Met
nagyúr

+1

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#41630) ceia válasza Vakegérke (#41628) üzenetére


ceia
őstag

Én hordozható verzióról álltam át telepítősre, ráadásul másik verziószámúra (portable 29 --> esr24) és a kimentett profil úgy nem volt használható.. még jó, hogy a könyvjelzőket külön is exportáltam html-be és hogy az about:config beállításokról képernyőfotókat csináltam előtte - nem volt kis meló végignézni és beállítgatni mindent :U De most jó, és úgy is néz ki, ahogy én szeretem. (újabb ff verzióval a classic theme restorer nem tudná ugyanilyenre sajnos)

[ Szerkesztve ]

        it's more fun to compute

(#41631) Vakegérke válasza ceia (#41630) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én is ESR-t használok, jelen pillanatban a 31.5.0 verziót. Korábban bétát használtam, arról álltam át ESR-re. Gond nélkül visszakaptam mindent, amit a MozBackup elmentett. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#41632) DS39 válasza ceia (#41630) üzenetére


DS39
nagyúr

alapvetően profilok kompatibilisek, nálad az volt a baj, hogy australisosról váltottál vissza régire, amiben vélhetően volt egy-két olyan beállítás, amit a régi nem tudott kezelni. erre figyelni kell, de ha csak rendszerújrahúzásra kell kiexportálni majd visszaimportálni a profilt, akkor ilyen nem fordulhat elő. (lévén azonos verziót telepítesz fel újra)

(#41633) Rimuru válasza DS39 (#41632) üzenetére


Rimuru
veterán

Igen, egyszer engem is megszívatott ez mikor alpha chanelt próbálgattam. Nem australis volt, de a lényegen nem változtat a prefs.js egy sorának átírásával megoldható volt.

Vigyázat, csalok!

(#41634) #35463424


#35463424
törölt tag

Sziasztok

Kellene segítség , a legfrissebb KMPlayerrel bejött egy ilyen alkalmazás : http://www.luckysearches.com/?type ... blablabla

és az istenért nem tudom eltűntetni :( de olvastam , hogy sokan így jártak . Tudtok valamit ami kiszedi ezt a rohadt nőnapis xarságot ???

(#41635) looser


looser
addikt

Helló! Nem tudja valaki, mit állíthattam el, ha az a jelenség, hogy FB-on a keresőben nem jeleníti meg a találatokat? Másik gép FF, IE, mindenhol működik (több gépen, böngészőben is próbáltam), csak ezen a gépen lévő FF-ban nem, de IE-ben igen.

Üdv :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#41636) #35463424 válasza looser (#41635) üzenetére


#35463424
törölt tag

Nekem FB eme szarság miatt csak teker és teker , minden belépésnél más a kép FF-on.

# AdwCleaner v4.111 - Logfile created 08/03/2015 at 15:45:48
# Updated 18/02/2015 by Xplode
# Database : 2015-03-05.1 [Server]
# Operating system : Windows 7 Professional Service Pack 1 (x64)
# Username : XOYOX - AMADEUS
# Running from : C:\AdwCleaner.exe
# Option : Cleaning

***** [ Services ] *****

***** [ Files / Folders ] *****

***** [ Scheduled tasks ] *****

***** [ Shortcuts ] *****

***** [ Registry ] *****

***** [ Web browsers ] *****

-\\ Internet Explorer v11.0.9600.17496

-\\ Mozilla Firefox v36.0.1 (x86 hu)

-\\ Google Chrome v40.0.2214.111

-\\ Opera v0.0.0.0

*************************

AdwCleaner[R0].txt - [1266 bytes] - [08/03/2015 15:32:13]
AdwCleaner[R1].txt - [1173 bytes] - [08/03/2015 15:36:49]
AdwCleaner[R2].txt - [1025 bytes] - [08/03/2015 15:41:37]
AdwCleaner[S0].txt - [1346 bytes] - [08/03/2015 15:34:00]
AdwCleaner[S1].txt - [1246 bytes] - [08/03/2015 15:39:18]
AdwCleaner[S2].txt - [954 bytes] - [08/03/2015 15:45:48]

########## EOF - C:\AdwCleaner\AdwCleaner[S2].txt - [1012 bytes] ##########

[ Szerkesztve ]

(#41637) Sam67


Sam67
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni Flash Player telepítésével kapcsolatban.
Win.7 64bit rendszeren futó Firefox 35.0.1 alá szeretném feltenni a fent említett program alábbi kiadását: Version 16.0.0.305
Az exe elindítását követően a következő hibaüzenet fogad:
"Az adobe Install Helper működése leállt"...és felajánlja, hogy keres megoldást a neten, vagy zárja be a programot.

Korábbi Firefox verziók esetében soha semmilyen gondom nem volt a Flash telepítéssel, ezért nem értem mi a gond.
Most raktam újra a gépet, lehet, hogy valamilyen beállítást elfelejtettem beállítani a tűzfalon?
Az feltűnt, hogy a DirectX webes telepítője is azt írja, hogy ellenőrizzem az internet kapcsolatot, mert nem találja, holott zökkenőmentesen fut a net.

Tűzfalbeállításokkal lehet a gond?
Eddig Comodo IS-t használtam, de most Avast 2015 van fent.
Itt kéne valamit be/át állítani?

A segítséget előre is köszönöm.

(#41638) Źşë' válasza Feri1977 (#41604) üzenetére


Źşë'
addikt

mit csináltál hogy a könyvjelző tabok alul maradtak?! ha lerakom címsor alá egy restart után fölé dobja megint?!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#41639) ceia válasza #35463424 (#41636) üzenetére


ceia
őstag

Nekem is KMPlayer van, de nem a legfrissebb (3.6.0.87 KMP Plus) viszont ez nem rakott fel semmi szemetet. Ha nem sikerülne levakarni, holnaptól már úgysem fog zargatni a nőnappal :)

        it's more fun to compute

(#41640) Bobrooney válasza Bobrooney (#41617) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Erre valaki valamit? :F
pl ez az egyik felugróm: http://w.softwaressecurity.com/dl/ya/hu/warningos/lp3/index.html?zoneid=7532&sxid=eqk24o583280

(#41641) ceia


ceia
őstag

Erre tud valaki megoldást? Hiába van a beállításokban kikapcsolva az átirányítás értesítés, akkor is értesít :W

Megnéztem az about:configban, ott ezt találtam - itt már a két paramétert átkapcsoltam, eredetileg nem így volt. Sajnos ettől sem megy magától az adott oldalra. Természetesen újraindítottam a rókát és úgy próbáltam :F

Ez most pont egy PDF, de weboldalaknál is előfordul a dolog.

[ Szerkesztve ]

        it's more fun to compute

(#41642) netpeti98 válasza ceia (#41641) üzenetére


netpeti98
addikt

Ha jól látom ez a Google értesítse, a Firefox csak egy kis üzenetben értesít.

(#41643) ceia válasza Bobrooney (#41640) üzenetére


ceia
őstag

Nem rossz, még jobb klikkes menü sincs és látszólag csak okézhatsz - de persze a tabot is be lehet zárni. :) Ha másképp nem megy, tiltsad le az ABP-vel az oldalt, vagy ha az nincs, a tűzfallal. (MBAM-t próbáltad már?)

(#41642) netpeti98 Igazad van, akkor a foxban működik, de hogy lehet leszoktatni erről a guglit? (pedig a biztonságos keresés is ki van kapcsolva) Azelőtt nem csinálta.. Talán az lehet az oka, hogy erre a régebbi rókára váltottam nemrég :U (esr 24)

[ Szerkesztve ]

        it's more fun to compute

(#41644) Bobrooney válasza ceia (#41643) üzenetére


Bobrooney
senior tag

MBAM semmit sem talált. Meglesem ABP popupnál be tudom-e lőni. Am be lehet zárni az ablakot nem gond, csak ennek nincs itt a helye.

(#41645) rii válasza Vakegérke (#41628) üzenetére


rii
nagyúr

nagyon faján hangzik .-)
köszönöm! .-)

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#41646) Vakegérke válasza rii (#41645) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nincs mit. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#41647) mefistofeles

Skacok!
Win 8.1 rendszeren IE11-et használok. letöltöttem a firefoxot és telepítésnél bejelöltem, hogy importálja az IE kedvenceket, jelszavakat stb. Nyugtázta is, hogy oké sikerült minden importálás, de a kedvencek megvannak, viszont a jelszavak nem. Meglehet ezt oldani, hogy az is "átmenjen"? Ha igen, hogy?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#41648) Nagymelák


Nagymelák
aktív tag

Sziasztok!

Arra van valakinek valami megoldása hogy ha bezárom a Firefoxot akkor az utoljára megjelenített oldalakat nyissa meg? A beállításoknál hiába állítom be,mindig vissza áll a kezdőlap megjelenítésére.

36-os és 37 bétánál is ezt csinálja.

Köszönöm.

(#41649) csixy válasza Nagymelák (#41648) üzenetére


csixy
addikt


Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

(#41650) Nagymelák válasza csixy (#41649) üzenetére


Nagymelák
aktív tag

Szia.

Ugyanezt állítom be,de nem marad úgy kilépés után hanem visszaáll alapra.

Üdv

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.