Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41051) potyi23 válasza HollyBoni (#41041) üzenetére


potyi23
senior tag

ja,azt elfelejtettem :D ez a hiba :

[ Szerkesztve ]

(#41052) ledgeri válasza HollyBoni (#41035) üzenetére


ledgeri
nagyúr

-normális használat
-állt a gép egy hónapot
-*normális használat*
-Win reinstall
-hibás máködés

A fenti volt teljesen, vagy a *-os nélkül? Mert nekem is az utolsó hónapban jött be a trió akadása, viszont ettől függetlenül továbbra se tudok nézni 60fps-es fullHD-t... :O

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#41053) Sátán44


Sátán44
addikt

Halvány gőzöm nincs, hogy mi van ezzel a firefox-al. Otthon az asztalimon semmi gondom nincs vele, itt a munkahelyemen, meg random szerűen fagy. Csak a feladatkezelővel tudom kilőni. Mindkét helyen ugyanaz a verzió (szinkronizálva), ugyanazon kiegészítők: abp, google fordító, mp3 podcast, Flash, java. Leszedtem az egészet, majd ismét fel, de ezúttal szinkronizálás nélkül használtam. Kb. fél óra telt el és ismét lefagyott. Még videót sem indítottam direkt, csak szimpla böngészés. FF 34-nél még nem tapasztaltam ezt, csak frissítés után és csak a laptopon.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#41054) kispx válasza Sátán44 (#41053) üzenetére


kispx
addikt

Hardveres gyorsítás és a Flash Player kikapcsolása után is csinálja?

(#41055) Sátán44 válasza kispx (#41054) üzenetére


Sátán44
addikt

Ezt még nem próbáltam :U

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#41056) Viktoár válasza Viktoár (#41044) üzenetére


Viktoár
addikt

Sziasztok

Erre van valakinek tippje?

Üdv:Viktor

(#41058) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Sziasztok!

Segítsetek nekem légy szíves. Ebay átirányít paypal-ra, de a firefox ezt az üzenetet dobja ki. Hogyan tudnám orvosolni a hibát?

Köszönöm

battletag: bossi#2666

(#41059) Winnie The P válasza bajtokarpi (#41058) üzenetére


Winnie The P
őstag


Most próbáltam.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#41060) ledgeri válasza bajtokarpi (#41058) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Valakinek volt korábban hasonló.. (szerintem nincs egy hete se... Írj neki privátot, hátha megoldotta (ha igen, majd egyikőtök ide írja be az eredményt...)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#41061) bajtokarpi válasza Winnie The P (#41059) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Köszi, hogy megnézted. ledgeri, neked is köszi az infót, megtaláltam a fórumtársnak a bejegyzéseit, írtam pü-t.

Köszi

battletag: bossi#2666

(#41062) ledgeri válasza bajtokarpi (#41061) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#41063) Kelvin


Kelvin
őstag

Sziasztok, kiegészítő nélkül be tudom állítani, hogy a youtube videók nagy felbontáson jöjjenek be automatikusan? Feleslegesen nem akarok több kieget felpakolni.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#41064) Fandango válasza Kelvin (#41063) üzenetére


Fandango
veterán

Sajnos nem, ha ez menne, akkor mindenki azt használná.

(#41065) Sátán44 válasza kispx (#41054) üzenetére


Sátán44
addikt

Csak a hardveres gyorsítást kapcsoltam ki és azóta egyszer sem fagyott le. Akkor eddig miért nem okozott problémát a korábbi verziókban?

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#41066) kispx válasza Sátán44 (#41065) üzenetére


kispx
addikt

Pontosan nem tudom, hogy miért de a azért beszédes, hogy a 35.1 pár összeomlásos hibát javított.

"Mozilla has just released Firefox 35.0.1, a stability update for the web browser that fixes eight issues in total including three that may have caused crashes on user systems."

[ Szerkesztve ]

(#41067) Kelvin válasza Fandango (#41064) üzenetére


Kelvin
őstag

Ok köszi, az a pár mb-s kiegészítő nem fog földhöz vágni. (Youtube High Definition)

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#41068) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Megoldható, hogy kihelyezzük külső alkalmazásba, vagy programba a letöltések kezelését?
Ezalatt olyanra gondolok, hogy FF-on belül elindítok egy letöltést, ami a böngésző bezárása után is folyatódik, attól független. (akár úgy, hogy a FF-ba van egy kis beépülő egy külön progihoz, vagy valami..)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#41069) Fandango válasza ledgeri (#41068) üzenetére


Fandango
veterán

Internet Download Manager, nekem ez vált be. De van elég sok ilyen program.

[ Szerkesztve ]

(#41070) ledgeri válasza Fandango (#41069) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Köszi!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#41071) elekracz válasza utas666 (#41001) üzenetére


elekracz
csendes tag

Sziasztok!

Szeretném kérni a segítségeteket. Lehet, hogy nem a legjobb helyre írok, de végül is Firefoxban jelentkezett a problémám..

Tegnap nejem kérésére letöltöttem egy kis átalakító progit ami wmw-ből avit csinál...
Gyorsan akartam siettem ami az első volt telepítős csoda volt már kezdtem félni de haladjunk....
Amikor kérdés nélkül mást is felrakott amit kértem kezdtem begurulni.. Átkonvertáltam amit kell és letöröltem mindent amit felrakott. Gondoltam én... A Firefox-om elkezdett bolondozni. minden oldalt teletett likekkel random, ami ugyanoda mutat. kis ablakok jelentek meg fent és lent.....
Újratettem a Firefoxot, nem segített... Leszedtem egy adware írtót ami talált dolgokat, rövid időre elmúlt de most újra van....

Kezd felhúzni a dolog mit nyaltam össze, és mit tudnék ellene tenni...

Minden segítséget előre is köszönök

Elek

(#41072) Fandango válasza elekracz (#41071) üzenetére


Fandango
veterán

Próbáld meg ezzel: AdwCleaner

Illetve nézd meg, hogy az addonok között nem találsz e valamit amit nem te raktál fel.

[ Szerkesztve ]

(#41073) elekracz válasza Fandango (#41072) üzenetére


elekracz
csendes tag

Elnézést de hol vannak azok az addonok??? Vagy mi is az magyarul??

Ennek a proginak egy verziójával próbálkoztam, de nem vezetett eredményre :(

(#41074) Pityu. válasza Fandango (#41069) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Ez a legjobb letöltő progi amivel eddig találkoztam én már régóta ezt használom :)

#elekracz

Csinálj egy ellenőrzést Malwarebytes Anti-Malwarel is,meg nézd meg nincs e valami toolbar szerűség fent ezt meg tudod tenni a Toolbar Cleaner,meg ha ki akarsz védeni ilyen felesleges dolgok feltelepítését rakd fel az Unchecky programot az automatikusan minden reklám vagy egyéb hülyeséget nem enged telepíteni ha valami programot telepítesz,ja és ezt a programot hagyhatod állandóan futni.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#41075) kispx válasza ledgeri (#41068) üzenetére


kispx
addikt

Free Download Manager
Nekem ez vált be. Különösen tetszik benne, hogy a Flash videókat is leszedi.

(#41076) Fandango válasza elekracz (#41073) üzenetére


Fandango
veterán

Eszközök menü alatt Kiegészítők rész. Tehetsz még egy próbát ezzel: MBAM Free

(#41077) elekracz válasza Pityu. (#41074) üzenetére


elekracz
csendes tag

Nagyon köszönöm... Megpróbálom őket...

(#41078) Pityu. válasza elekracz (#41077) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Szívesen :)

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#41079) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Srácok!
Aki benne van nagyon az about:config-os beállításokban, hogy tudnám az elérni, hogy az eddig működő OneDrive-os fájlátrendezés működjön 35-ös FF-en is? 600+ képes album van rendezgetve, és ez egyre bővül, de mióta 35.0 és 35.0.1 van, azóta nem enged átrendezni, mert az hiszi, hogy húzni akarom valahova, IE alatt rákukkantottam, ott megy, nem OneDrive hiba. Sajnos.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#41080) Kelvin


Kelvin
őstag

Sziasztok! Nemrég raktam fel újra a Firefoxot és elégedett vagyok vele. Azonban időnként pár másodpercre mintha lefagyna, néha elég idegesítő tud lenni. Összesen 6 kiegészítőt használok. Más is észrevett hasonlót?

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#41081) csako válasza Kelvin (#41080) üzenetére


csako
veterán

Lehetséges, hogy a 6 kiegészítő közül az egyik a ludas.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#41082) DJ. Ru$y válasza DJ. Ru$y (#41079) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Visszaálltam 34.0.5-re és most már itt sem megy, szóval nem tudom mit csinált a 35-ös frissítés, de ez így nem kerek. :(

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#41083) vlevi válasza Kelvin (#41080) üzenetére


vlevi
nagyúr

"Összesen 6 kiegészítőt használok. Más is észrevett hasonlót?"
Én csak hármat, de időnként nálam is előfordul. Nem fagy le, mert ha átváltasz egy másik programra, és vissza a FF-ra, már megint rögtön jól működik.
De tényleg zavaró tud lenni.

(#41084) Kelvin válasza vlevi (#41083) üzenetére


Kelvin
őstag

Az pont az a pár másodperc amíg lefagy vagyis nem reagál. Megnyugodtam, hogy nem egyedül vagyok a csónakban :D Azért kérdeztem mert még régebben volt valami hasonló de akkor javították ha jól emlékszem.(ezek szerint nem vagy megint előjött)

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#41085) HZoli87 válasza vlevi (#41083) üzenetére


HZoli87
veterán

Nálam is ugyanezt csinálja, még nem jöttem rá a hiba okára.

(#41086) geris197


geris197
tag

Sziasztok!Pár napja van egy dolog a böngészőmmel(legfrissebbet használom 35.01),hogy akármilyen oldalt megnyitok-nézek,vannak a szövegekben más színnel írott dolgok,akár nevek akármi,amire ha ráteszem a kurzort kiugrik egy ablak és irkál nekem össze-vissza dolgokat.Borzasztó idegesítő.Gondolom ez valamivel települt féreg lehet.Hogyan tudnék megszabadulni tőle?Futtattam a MalwerbytesAnti-Malware-t,talált pár dolgot,de a bajomon nem segített, sem az ADW Cleaner sem.Amúgy az AWG Free vírusirtóm van.Szóval hogyan szabaduljak meg ettől a valamitől??

(#41087) spammer válasza geris197 (#41086) üzenetére


spammer
veterán

A kiegészítők között kerested már? Ha lősz róla (a kiugró ablakról, szövegről) egy képet, talán többet is tudunk mondani.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#41088) geris197 válasza spammer (#41087) üzenetére


geris197
tag

Valahogy így nézne ki :U

(#41089) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

FF - Ahova húzom a képet, ott kellene helyet csináljon, de nem teszi, úgy csinál, mintha valahova akarnám húzni, de nem a OneDrive-on belül

Szemben az IE - ezt kellene látni a fenti képen is.

Valaki tipp, hogy mit lehetne állítani?

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#41090) scope2007 válasza HZoli87 (#41085) üzenetére


scope2007
addikt

Jókor írjátok, akkor fel sem telepítem xD
Most váltottam volna saját gépen is 28as rókáról, a legujabbra, de így lehet mégsem kellene
Pont most települ a windows

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#41091) DJ. Ru$y válasza scope2007 (#41090) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

És némelyik problémát a régebbi FF visszarakása sem oldja meg, szóval most kiadtak egy rakás szemetet, amire kiadtak egy másik szemét javítást. Kárt, hogy ősellenségem a Chrome és így nincs más választásom...

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#41092) net91


net91
senior tag

Sziasztok,

A következő a problémám:

Az oldal betöltése helyett csak nagy feketeség jön be középen egy ponttal és az oldal címe helyett azt írja ki, hogy rd.php (gif 1X1 képpont). Mi lehet a probléma?

Konkrétan, legutóbb a startlapról a "Euronics: Készletkisöprés 10-15 %" cikket szerettem volna elolvasni és csak a nagy feketeség jött be.
Help, please.

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#41093) net91


net91
senior tag

Erről van szó:

[ Szerkesztve ]

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#41094) scope2007 válasza DJ. Ru$y (#41091) üzenetére


scope2007
addikt

Chromet én is utálom, azt alapból nem teszem fel.
Akkor marad az ff28 továbbra is

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#41095) DJ. Ru$y válasza scope2007 (#41094) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Lehet meg kellene próbálnom visszamenni olyan "mélyre", bár nem tudom megoldaná-e a problémám.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#41096) scope2007 válasza DJ. Ru$y (#41095) üzenetére


scope2007
addikt

Én azért ragadtam le régóta ennél a verziónál, mert ez az utolsó, ami még nem chromeosodott
Tehát a menü is még bal felső sárga firefox fül

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#41097) Wasp91 válasza scope2007 (#41096) üzenetére


Wasp91
aktív tag

Classic Theme Restore-al vissza lehet állítani a sárga firefox fület.

Enyésszen minden rút kötöttség korlátozás, szabály életterem ne szűkítse ócska, poros morál

(#41098) csako válasza DJ. Ru$y (#41095) üzenetére


csako
veterán

Nem visszafele, hanem előre kell menekülni :D
FF 37 Developer Edition - menüben kiválasztom és működik az áthelyezés.

(#41099) DJ. Ru$y: Csak miután felraktad, a beállításokban kapcsold ki azt, hogy egyidejűleg fut a dev és a sima verzió.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#41099) DJ. Ru$y válasza csako (#41098) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ez most komoly? :D Tegyek fel (magamnak még oké) a barátnőmnek egy Dev editiont? Hajaj :D Próba szerencse.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#41100) viharhozo


viharhozo
addikt

Felig-meddig passzol ide, de hatha tud vki segiteni. Az a gondom, h par napja Firefox alatt egyszeruen nem mennek normalisan az idokep oldalai. Itt nincsenek ikonanimaciok a terkepen, es a nagyitas se megy rendesen, itt meg csak egy ures terkepet kapok.

Firefox 35.0.1, ha letiltok minden kiegeszitot, akkor is ez van. Annyit tudok meg mondani, h minden normalis bongeszovel ugyanez a helyzet (IE, Opera, Chrome), a Tor Browserrel viszont normalisan mukodik.

Otletek?

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.