Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18351) MurdR válasza Earl_Muttley (#18346) üzenetére


MurdR
veterán

,,És ha
megnézzük, hogy 65 ezresért miket lehet kapni… mondjuk
házon belül Xperia U-t, ami oda-vissza felpofozza a J-t''

Mobilarena teszt :DDD

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#18352) chubii


chubii
senior tag

Tényleg van fekete S2 Edigitalban vagy csak képzelődöm ? Tegnap írtam rájuk, ma reggel jött az e-mail,hogy sajnos már nem lesz feketében, mert kifutó termék... WTF ? :DDD
Biztonság kedvéért : az MM és az Edigital rendes Samu garit ad, ugye ?
Már csak hozzá kellene vágniuk az asztali akkutöltő szettet a feketéhez is, és már repül is a kosaramba. Bár ettől függetlenül is nagy a kéztetés :)

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#18353) w333 válasza chubii (#18352) üzenetére


w333
félisten

Igen gyári Samsung garancia van :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#18354) Švejk válasza Earl_Muttley (#18346) üzenetére


Švejk
őstag

Egy ismerősöm épp most kapott egyet, Telenoros. Nem akart divattelefont, de megkérdezett engem is, mondtam CSAK J-t NE! S Advance+4.000 forint, de olyat nem akart, mert randa szegény. Ace II -7.000 forint, még olcsóbb is, és ezerszer jobb. De 0 ráfizetéssel lett volna a Sola, ami házon belül is szétpofozza. Mire ezt elmondtam már késő volt... :O

(#18355) tresh válasza Švejk (#18354) üzenetére


tresh
addikt

hát nem mindig az ész szerűség dönt :)

(#18356) borg315 válasza chubii (#18352) üzenetére


borg315
aktív tag

ma is járok MM közelében, megkérdezem neked. azért 85-ért sztem drága az s2, hiába új...

(ps. vigyázz, a MM is g3cizik, használt-gariztatott telókat adnak ki, mindig ellenőrizd a doboz tartalmát.)

(#18357) MurdR válasza borg315 (#18356) üzenetére


MurdR
veterán

Használt gariztatott telók a MMban? :F

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#18358) HuMarc válasza MurdR (#18357) üzenetére


HuMarc
addikt

Refurbished termékek :F Erről nem hallottam még. Azt tudtam, hogy a Nexus 7 szinte mindenhol Refurbished, de hogy az MM árulna ilyen termékeket...

(#18359) MurdR válasza HuMarc (#18358) üzenetére


MurdR
veterán

Az N7nél fel van tűntetve ha refurb. Meg olcsóbb is. Nekem MMből van az n7.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#18360) HuMarc válasza MurdR (#18359) üzenetére


HuMarc
addikt

Persze. Ebből arra következtetek, hogy az SGSII-nél is kiírnák.

(#18361) MurdR válasza HuMarc (#18360) üzenetére


MurdR
veterán

Biztos ki írnák... nem egy akkora genyó cég az a MM. Drága, de én csak jókat tudok mondani..

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#18362) borg315 válasza HuMarc (#18358) üzenetére


borg315
aktív tag

hivatalosan csak újat, de a gyakorlatban simán odaadnak olyat amit más épp visszavitt gariztatni. hátha van akkora madár a kedves vásárló hogy benyeli... volt már sztori amikor az "új" készüléken családi fotók voltak... t*sco dettó, ott meg dobozos játékból lopta ki a gárda a serial numbert, majd szépen becsomagolta a dobozt. mint anno a readykft-nél, mindig a pénztárnál egyből kinyitni a dobozt és ellenőrizni :)

ps. The stories and information posted here are artistic works of fiction and falsehood. természetesen sem a mediamarkt sem a tesco nem csinál ilyet... én csak egy képzeletbeli, MM és t*sco nevű áruházról írtam, szal k...dves ügyvédek, ne pereljetek pls:)

[ Szerkesztve ]

(#18363) HuMarc válasza borg315 (#18362) üzenetére


HuMarc
addikt

MM-ben volt olyan, hogy az eladó mondta, hogy bontsuk ki most a játékot, mert azokban nem mindig van benne. Benne volt, de megköszöntük, hogy szólt, elvégre akár az is előfordulhatott volna, hogy nincs benne :)

(#18364) tresh válasza MurdR (#18357) üzenetére


tresh
addikt

Vagy odaadja az utsó beéget kijelzős sz@rrá nyomkodott telefont ahogy itt is az egyik kollégának origi áron.. mondjuk ott a kolléga is figyelmetlen volt..de azért ez g*ciség kint volt kb 1 évig az a teló aksi kapásból kuka és akkor meg veszed 8x ért majd már az nap leadod gariban nevetséges.. adja olcsóbban és akkor nincs gond :)

(#18365) deere: két teljesen más kategóriájú készüléket választottál még ha az áruk kb egy helyen mocorog.. elsőnek döntsd el mi a fontosabb egy kicsit zártabb op.rendszer (iOS) cserébe tömérdek alkalmazás kompakt méret.. vagy a nyitottabb android jóval erősebb hw-el nagyobb kijelzővel ami szerintem csak megszokás kérdése. Multimédia terén szerintem hasonló képességekkel bírnak..én mindenképp először a méretet dönteném el (bár net játék stb terén a nagy kijelző a nyerő) aztán talán hogy melyik rendszer áll közelebb hozzád..én ebből az s3 at venném

[ Szerkesztve ]

(#18365) deere


deere
csendes tag

Sziasztok!
Ugy dontottem a napokban le szeretnem cserelni a telefonomat (Nokia N8). Sajnos mar kisse "elavult".
Szoval a kovetkezo telefonban, inkabb a multimedia resz erdekel, szoval: jatek, internet, zene es a kamera is fontos.
Utannaneztem en is es, most ott allok hogy leszukitettem a lehetseges telefonok szamt kettore: iPhone 4s es sgs3.
Talan nekem kicsit nagy az sgs3 kijelzoje, de gondolom ha a samsung melett dontok majd megszokom.
Szoval azt szeretnem kerdezni, hogy ezek alapjan ti mit ajanlanatok? Akar mas keszuleket is mondhattok hasonlo arban?
Koszonom szepen!

(#18366) HuMarc válasza deere (#18365) üzenetére


HuMarc
addikt

Pontosan milyen árban? :)

(#18367) deere válasza HuMarc (#18366) üzenetére


deere
csendes tag

Olyan 100eFt, hasznaltan. Fontos hogy kifogastalan allapotu legyen!

(#18368) tresh válasza deere (#18367) üzenetére


tresh
addikt

akkor csak az s3 mert arra 2év+2hó gari van és ennyiért makulátlan gyári garis példányt kapsz :)

w333: ja én is :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18369) w333 válasza deere (#18367) üzenetére


w333
félisten

Galaxy S3 LTE 2GB/RAM :K

"Most már részesedést kérek a Samsung-tól" :DDD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#18370) chubii válasza borg315 (#18362) üzenetére


chubii
senior tag

Pont minap írtam én is,hogy babás fotókkal volt tele a "vadi új" telefonom az MM-ben. Edigital lesz ebből szerintem , a MM honlapján folyamatosan változik a termék elérhetősége.
Kicsit sokallom érte én is a 85öt, de nincs mese, ennyibe kerül. Mivel hosszútávra tervezek, így jobbnak látom venni egy új készüléket, mint egy zsákbamacska használtat.

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#18371) w333 válasza chubii (#18370) üzenetére


w333
félisten

+1 :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#18372) Laybee válasza chubii (#18370) üzenetére


Laybee
őstag

Esetleg L9?

(#18373) tresh válasza Laybee (#18372) üzenetére


tresh
addikt

LG csak mikroból. Na jó nexus 4 vagy Dzsí többi felejtős :))

(#18374) deere


deere
csendes tag

Koszonom a gyors valaszokat, azert meg megfontolom. Nagyon tetszik i4S...
Amugy van egy kozeli ismerosom aki tud egy i4s-t, gyarilag fuggetlen, egy honapja volt vasarolva 100e Ft alatt.
(nem kamu, tegnap lattam, szamla minden renben van, a telefon makulatlan)

[ Szerkesztve ]

(#18375) Flyme


Flyme
senior tag

Nekem is soknak tűnik a 85K (Független, újonnan lévő árra gondolok), de ennyiért nem hiszem, hogy ilyen kategóriában van jobb, mint az S2. Vagy mégis? :))

(#18376) MurdR válasza w333 (#18369) üzenetére


MurdR
veterán

Te valami beépített ember lehetsz :DDD

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#18377) tresh válasza deere (#18374) üzenetére


tresh
addikt

garancia van rá? Meg azért azt jó tudni hogy az alma csak 1 évet ad ami szerintem ekkora összegnél karcsú :)

(#18378) deere válasza tresh (#18377) üzenetére


deere
csendes tag

Természetesen!
Amúgy engem a garancia, nem nagyon érdekel, menjen a teló és kész. :)

(#18379) matyi19 válasza deere (#18378) üzenetére


matyi19
őstag

Én is ezen a két telefonon gondolkodtam, és az i4S-t választottam, még nem bántam meg. Szerintem jó kis tel. Ez az első Apple készülékem.

(#18380) MurdR válasza matyi19 (#18379) üzenetére


MurdR
veterán

Én is sokat gondolkodtam az i és a galaxy között :)
Én nem tudom hogy megbántam e, de szerintem ha i5öt hoztam volna ki akkor azt is imádnám :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#18381) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Sziasztok

Napok óta gondolkodom

Most egy HTC One x-em van, szeretem nagyon, de androidtól néha kikészülök, és a legnagyobb gondom hogy pont ezt a készüléket nem lehet tört romozni, mert garanciavesztés, és nem állítható vissza, pedig egy miui nem lenne rossz vele

Mit ajánlotok? Ha androidnál maradok akkor csak HTC, viszont One x-ről csak visszalépést tehetek (One nagyon drága), annak pedig mi értelme?

WP-ből néztem 8x-et, lenne is rá cserém 1:1-ben, de van egy két dolog ami zavar, pl az értesítősáv hiánya, és nagyon rég volt wp telefonom, akkor még egy omnia 7-em volt, szerettem a wp-t, de bevallom jó lenne kicsit használni mielőtt elhatározom magam

És gondolkodok i4s-en, de az meg nagyon kicsi, pedig semmi más bajom nem lenne vele, csak hogy kicsi

Valami vélemény bármiről?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18382) tresh válasza deere (#18378) üzenetére


tresh
addikt

rendben ez egyértelmű de azért jó tudni ha bármi gond lenne akkor javítják ingyen és nem hagysz ott egy vagyont ha nagy a baj :B

(#18383) matyi19 válasza MurdR (#18380) üzenetére


matyi19
őstag

Azért nálad is volt egy "kis" méretbeli különbség a két telefon kijelzője között :DD aláírásodból ítélve...

(#18384) jooker82 válasza tresh (#18373) üzenetére


jooker82
nagyúr

A G-vel,vagy 4x-el pl.mi a gondod?de az L9-ről is nyilatkozhatsz...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#18385) MurdR válasza enginev3.0 (#18381) üzenetére


MurdR
veterán

Nekem rohadtul tetszik a 8x, csak hát az a fránya wp..
Igazából ha a HTC-ket nézzük akkor valóban nem sok választásod van. Ha meg tudsz barátkozni az iPhone4s kijelzőméretével, akkor nem lenne az rossz választás szerintem..
Csak hát radikális váltás. Majdnem másfél collal kisebb a kijelző, más rendszer...

Szabadna tudni hogy mire szoktad a telódat használni? (És persze hogy milyen arányban)

Matyi19: ha az e71re gondolsz, az nekem másodtelefon, én a Note2re Alcatel 995ről váltottam. Igazából csak akkor kényelmetlen ha ágyban vagyok, mert akkor ha magam fölé emelem a telót akkor két kézzel kell tartani, mert pötyögéshez nem találok olyan fogást, amivel kivitelezhető lenne. :D

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#18386) enginev3.0 válasza MurdR (#18385) üzenetére


enginev3.0
félisten

Netezés, facebook, zene (fülhallgatóval), nagyon ritkán játék, de csak kisebb címekkel, angry birds, doodle jump, fruit ninja, telefonálás, facebook chat, ja és sok fényképezés

WP-vel személy szerint nincs bajom, vagy is nem tudom, zavarnak azok hogy nincs értesítősáv, nincs fm rádió (még ha ritkán is használom), nincs csak egy hangerőszabályzó

A sok netezés miatt zavarna az i4s kicsi kijelzője, abban pedig semmi más kivetnivalóm nincs, csak a mérete

Na és fontos lenne az akksi idő is

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18387) tresh válasza jooker82 (#18384) üzenetére


tresh
addikt

Mint írtam LG G vagy Nexus 4 amit vennék.. mert az mind hw-en mind sw-en helyt áll..(mind kettőt próbáltam igaz a G-t csak pár óráig nyomkodtam de rögtön meggyőzött, nexus 4 kb 1 hétig volt nálam kölcsönbe havertól hogy meglesem) L9 pedig a kollégámnak van és hozzá mérve minden téren az s2-et semmi pénzér nem cserélném rá...(vicc hogy a kollégám is megjegyezte mennyivel gördülékenyebb az s2öm) Mind két telefonon gyári rendszer csücsült.. tesztek meg ilyen badarságokkal én nem foglalkoztam mert nálam az nem mérvadó (bár utána néztem és az s2 jobban teljesít nála) Hanem a mindennapi használatra cseréltünk 2 hétig..se aksi időbe se minőségbe pl hívások terén nem voltam megelégedve főleg hogy bent cégénél ahol az s2 vel vígan telefonáltam ott az L9 ha úgy gondolta megszakadt a vonal..nálam alap funkciókba nem nyerte el a tetszésemet főleg annyi pénzért amit kérnek érte..viszont maga az UI amit az LG rátett nagyon tetszett és ötletes megoldások vannak benne..

(#18388) marcusa válasza enginev3.0 (#18386) üzenetére


marcusa
addikt

Ha wp, akkor _szerintem_ csak nokia... Rengeteg a nokia only cucc, ott a leggyorsabbak a frissítések, rengeteg olyan dolog van ami htc-n nincs, pl tárhelykezelő alkalmazás, eq, következő frissítéssel nokiákban aktiválódik az fm rádió, lesz adatszámláló, stb... :)

:-)

(#18389) matyi19 válasza MurdR (#18385) üzenetére


matyi19
őstag

Én az általad említett i5 vs Note2-re gondoltam.

(#18390) enginev3.0 válasza marcusa (#18388) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nokiából nem sok választás van, 920 drága, többi meg gyengébb a 8x-nél

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18391) matyi19 válasza marcusa (#18388) üzenetére


matyi19
őstag

véletlen

[ Szerkesztve ]

(#18392) MurdR válasza enginev3.0 (#18386) üzenetére


MurdR
veterán

Értelek. Még ennek ellenére sem lenne rossz az i4, csak hát az a 3,5 'ös kijelző.. de netezni is baró vele. Szerintem meg tudnál vele barátkozni.

Matyi19 bocsesz, akkor félreértettelek. :)
Igazából az akku miatt lett a Note2... a kijelzővel meg tudtam volna barátkozni ;)

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#18393) enginev3.0 válasza MurdR (#18392) üzenetére


enginev3.0
félisten

Esetleg egy pici indoklás? :)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18394) MurdR válasza enginev3.0 (#18393) üzenetére


MurdR
veterán

Hogy miért i4? Gyönyörű kijelző, és nem android :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#18395) HaaS


HaaS
addikt

Sziasztok... követem a történéséket itt egy ideje, most állt össze a kép, hogy milyen telefont szeretnék... mivel az első okostelefonom lesz, végül limitáltam az árat 50e HUF-ra, remélem még így is lesznek segítőkész emberek, hogy nem lesz csúcskategóriás a teló:)!

A telefonálás mellett valami ilyesmi a prioritás:
1. proci+ram+android: nagyon tetszik, hogy millió androidos alkalmazás van, elsősorban ezeket próbálgatnám, tesztelgetném, amíg bele nem unok teljesen, szóval valami olyan "motor" kellene, olyan androiddal, amivel nyugodtan lehet tökörészni, szétbarmolni, újrainstallálni... tudjátok:)!
2. net... WiFi az alap, de sokat chatelnék külföldi haverokkal WiFi nélkül is, képek, ezaz... ezek a gmailes lehetőségek érdekelnek, bár olvasgattam Talk.to-ról, Viberről is, (Vodafone-nal érdekes ez utóbbi, valszeg váltok, hiába vannak egyéb "megoldások", nem tetszik ez az üzletpolitika.) Facebook és társai viszont nem lényegesek.
3. Lehetőleg egészséges aksi, ne kelljen töltögetni naponta kétszer:)!
4. Közepes méretű kijelző, színmélység annyira nem számít (volt a kezemben egy 3 colos, az én ujjaimnak az már tényleg kicsi, "mellényomtam" jópárszor, a táblák meg riasztanak), felbontás sem annyira izgat, olyan 320x480 körül gondolom elég (alkalmazások a lényeg igazából)
5. 3MP kamera bőven oké, inkább a minőség izgat jobban, mint a felbontás, videofevétel jól jönne, de nem feltétlenül szükséges, autofókusz, flash nem fontos.

Asszem nemhagytam ki semmit... köszönöm a tippeket előre is:)!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#18396) marcusa válasza enginev3.0 (#18390) üzenetére


marcusa
addikt

820, felbontáson kívül semmiben sem gyengébb. Bővíthető tárhely, RGB Amoled, hardverben meg ugyan az mint a 920. :)

:-)

(#18397) mikersz1 válasza HaaS (#18395) üzenetére


mikersz1
senior tag

Nem tette magasra a mércét. :DDD
Huawei ascend Y300? Mindent tud amire szükséged van, és még pénzed is marad.

(#18398) MurdR válasza HaaS (#18395) üzenetére


MurdR
veterán

Egy tizest ha hozzátennél már SGS2-t vehetsz, ami a mai napig egy jó kis telefon, elég komoly támogatottsággal. :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#18399) quailstorm válasza HaaS (#18395) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Samsung nexus S használtan? Azzal jól járnál. De az SGS-sel is csak azok már szétmentek többnyire. Ennyiért meg kapsz MSM8255-ös Xperiákat, pl neo v, arc. Csak legyen független...
Akkuról mondj le, ha csak naponta kell tölteni az már jó. Meg használt Ace2-őt is nézegethetsz, bár ott CM nincsen.
De amit írtál arra egy galaxy gio+CM7 is tökéletes lenne.

(#18400) HaaS válasza mikersz1 (#18397) üzenetére


HaaS
addikt

Nézegettem, azt hiszem ez az, amihez semmi kiegészítő nincsen, no meg fél giga ram tán, meg a fölösleges 5MP... de valóban sokat nézegettem már... ár/értékben nagyon jónak tűnik, proci is kellemes... köszönöm! És még pénzem is marad:D!

MurdR: ühümm... ránézek még egyszer... köszi:)

quailstorm: szuper... dee használt kizárva! Én akarom szétbarmolni:D!

mikersz1: oké, szóval akkor fél giga ram az elérhető maximum, thx:)! Az extra megapixelek annyira nem zavarnak, csak hát minek;)!

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.