Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18387) tresh válasza jooker82 (#18384) üzenetére


tresh
addikt

Mint írtam LG G vagy Nexus 4 amit vennék.. mert az mind hw-en mind sw-en helyt áll..(mind kettőt próbáltam igaz a G-t csak pár óráig nyomkodtam de rögtön meggyőzött, nexus 4 kb 1 hétig volt nálam kölcsönbe havertól hogy meglesem) L9 pedig a kollégámnak van és hozzá mérve minden téren az s2-et semmi pénzér nem cserélném rá...(vicc hogy a kollégám is megjegyezte mennyivel gördülékenyebb az s2öm) Mind két telefonon gyári rendszer csücsült.. tesztek meg ilyen badarságokkal én nem foglalkoztam mert nálam az nem mérvadó (bár utána néztem és az s2 jobban teljesít nála) Hanem a mindennapi használatra cseréltünk 2 hétig..se aksi időbe se minőségbe pl hívások terén nem voltam megelégedve főleg hogy bent cégénél ahol az s2 vel vígan telefonáltam ott az L9 ha úgy gondolta megszakadt a vonal..nálam alap funkciókba nem nyerte el a tetszésemet főleg annyi pénzért amit kérnek érte..viszont maga az UI amit az LG rátett nagyon tetszett és ötletes megoldások vannak benne..

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.