Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#172023) norbert1998


norbert1998
veterán

Sziasztok!

Első körben skippelném az összefoglalós kérdőívet, mert specifikus kérdésem van:

Két telefon közül vacilálok, és nem tudom, melyik jobb nekem:
Xiaomi Mi 11
Xiaomi 12

Árban azonosak lennének nekem, fő eltérésben a kijelző felbontását és a processzort tekinteném.

Van annyival erősebb a Mi12, hogy a jobb felbontású Mi11 ellenére azt válasszam? Vagy ezen a szinten már úgyis mindegy a tempó?

Böngészek, közösségi média, kamera, néha YT. Játék nincs!

Most egy Mix 2S tulaja vagyok, 4 éves már a telefon, örülnék, ha az utód is bírna ennyit. Nem érzem lassúnak igazából, de a kijelző és a kamera az szörnyű, az akkumulátort ne is említsem (pedig többször is cseréltem már, egyszerűen újkorában is szar volt).

A kijelzős témához: Volt nekem korábban 2K IPS kijelzős telefonom, LG G6, ami után érkezett gy Oneplus 3, 1080p AMOLED, és én attól fejvesztve menekültem, annyira életlen volt a képe az LG-hez képest.

Most Galaxy A52 céges telefonom is van, szintén 1080p AMOLED, azért érzek némi zavart a felbontásban, és nem kell az orrom hegyéig húzni a kijelzőt ehhez. A betűk élei recések nekem, de szerintem meg tudnám szokni ennyi idővel az LG után.

Szóval ti mit választanátok e kettő közül?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.