Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#150961) meili


meili
tag

Sziasztok!

Feleségemnek keresek baba mellé telefont, hogy ez mit is jelent pontosan, lejjebb részletezem:
- Árkategória. 60 - 70.000 Ft
- Használt vagy új? Új
- Hol vennéd meg? Függetlenül, újonnan, gyártói garanciával
- Időtáv: 2-3 év
- Mire használnád? Normál használat internettel, stb. Fontos lenne a jó minőségű fénykép és videó készítése, továbbá az internet megosztás (Saját Xiaomi Redmi Note 5-ömön nem működik valamiért, elméletileg gyári bug, feleségemét kell használni erre.)
- Operációs rendszer: Android
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? 5,5 - 6 col, jó lenne, ha minél nagyobb lenne a kijelző/előlap arány, tetszenek a kávamentes, belógó szenzorszigetes megoldások.

Egyéb: A baba mellé telefon egyrészről azt jelenti, hogy lehessen vele gyorsan és jó minőségű fényképeket és videókat készíteni, továbbá nem elhanyagolható szempont, hogy a 10 hónapos lányunk egyik kedvenc elfoglaltsága, hogy ha valahol meglátja a telefonunkat, odamászik és többször földhöz vágja, mert az érdekes. Tehát bírja a strapát.

Míg én magamnak mindig ár-érték arányban kiemelkedő telefonokat vásároltam inkább, feleségem nem rajong a kínai márkákért (Xiaomi, Huawei, stb.), általában Samsung telefonokat szokott használni. Nem tudok mit csinálni, érzelmi döntés a részéről.

Opcióként felmerült a Samsung Galaxy A40, 60.000 Ft környékén, mert műanyag a borítása és GorillaGlass-os a kijelzője. Ez mennyire jó ár-érték arányú? Van jobb, ami a fenti paramétereket teljesíti?
(Redmi Note 7 gondolom, jobb lenne, de hát kínai, plusz annak ha jól tudom, a borítása is üveg és gondolom a kijelzője sem olyan strapabíró.)

Köszönöm előre is a válaszokat!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.