Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107599) deja vu


deja vu
addikt

Sziasztok!

Mi most az abszolút csúcs telefon?
Kamera egyáltalán nem érdekel, Fullframe fényképezőgépem Carl Zeiss objektívekkel ezerszer jobb mint bármelyik csúcs telefon. Nem is használom/használnám fotózásra a telefont, mert szégyen amit a telefonok tudnak.

-Jó anyagminőség ami fontos,
-Hosszú támogatottság
-Csúcs hardver
-Jó kinézet
stb..

Iphone 7+
OnePlus 3T
Xiaomi Mi Mix
Xiaomi Mi5S Plus

Iphone-om soha sem volt, és őszintén szólva eléggé sokallom az árát, de meg tudnám venni, de utólag lehet, hogy bánnám mert ez mégis csak egy "szaros" telefon és 300 ezertől indul az ára boltban. Vagy vegyek egy 6s+ 64gb-ot próbának "olcsón" ~200 körül és ha tetszik akkor följebb váltok 7+-ra. Lehet, hogy nem tetszene, hogy nagyon zárt meg minden, de már kinőttem a rom cserélgetésből és lehet megfelelne a zártsága most már. Ha nem tetszik akkor meg OnePlus 3T-t vennék.

Mondjuk irtózom egy kicsit ezektől a márkáktól mint a xiaomi, oneplus mert még egy ismerősömnek sem volt soha ilyenje.
A Samsung S7 Edgé-ról meg olvastam, hogy néha eldobja a hívást?
A Samsung Note 7-et azt megvettem volna ha nincs gubanc vele.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.