Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107479) mettyuz


mettyuz
tag

Sziasztok,

Telefonvásárlásra adom a fejem, és nálam okosabb embereket kérdeznék meg:)
A kérdések alább:
- Árkategória. (talán ez a legdurvább behatároló tényező) 50-150e Ft – amennyi kell
- Használt vagy új? Nem mérvadó (használt max 4-5 hónapos)
- Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával, esetleg előfizetésre egy szolgáltatónál? Esetleg használtan az aprón? Ugye nagyon nem mindegy, mert az árak teljesen különbözőek. Lásd fent
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? 1.5 évre tervezek vele
- Mire használnád? (ez egy másik sarkalatos pontja a választásnak, hogy körülbelül miről van szó, azt alul lejjebb olvashatod)
-telefon, texting (Viber, Facebook)
-ad-hoc fényképezés
-napi szintű browsing
-fontos a multimedia (film / zene)
-üzleti alkalmazás: csatolmányból tudjak megnyitni érdemben word, ppt, excel fájlt, működjön rajta külön-külön alkalmazás prompt módon üzleti és magánjellegű emailekre.
-nem vagyok fan
- 4.5-5.1” méretben gondolkozom, de eltérések lehetnek.

Must have dolog:
-dual sim (jelenleg két telefont használok üzleti és magáncélból, és nem szeretem)
-ujjlenyomatolvasó

Eddig jellemzően Apple és Samsung termékeket használtam, általában az aktuális csúcsmodellt, vagy az előző évit.

Előre is köszönöm!

Beteg ez a világ, őrültnek titulálnak, ha nem állsz be a sorba, téged is kiutálnak

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.