Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:18

LOGOUT.hu

Vírusirtó Topic 2019

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24461) micafighter válasza #61275904 (#24452) üzenetére


micafighter
nagyúr

Igen, és sajnos a többinél is általában ez a helyzet. Ha tesztelni szeretnél pár promót, én erősen ajánlom a Win ujratelepítéses megoldást, tehát felteszel egy AV-t, mondjuk 30 napos promóba, ha lejárt, és másikat akarsz feltenni, akkor Win újratelepítés, és friss gépen teszteled mindegyiket. Win8ot online fiókba tenném, a legfontosabb dolgokat Skydrive-ba pakolnám, a többit vagy más felhőszolgáltatásba, vagy Pendrive-ra vagy más külső adathordozóra, vagy hálózati helyre. A használt alkalmazásaid telepítőinek internetes linkjeit elmenteném az IE könyvjelzőibe, mivel Win 8 újratelepítés után az online fiók azokat is visszaállítja, a fizetős programok aktiváló kódjait pedig lementeném egy txt-be. Én így tesztelgettem, és nagyon gyorsan ment a reinstall, és a gép állapotának visszaállítása.

Ha ez túl sok macera neked (egyébként nem az szerintem, lemented az adatot, összeirod a kulcsokat, elmented a telepitőket IE bookmarkba, és ennyi) akkor az uninstalleres megoldás, pl Advanced Unsinstaller Pro, de van más ingyenes megoldás is errre.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.