Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-13 09:39:52

LOGOUT.hu

A Topik fő témája a hazai bankok (kivéve az OTP):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27601) 66zio


66zio
aktív tag

Érdekesek ezek a online számlanyitások.
Unicreditnél be kellett mennem a bankba, mert kizártam magam az App-ból. Telefonon nem tudtam elintézni. Személyesen mondták jaj de jó, hogy bementem, mert így le tudják venni az aláírásom és mostmár telefonon is tudok majd intézkedni.

Most hívott a K&H, hogy menjek be a személyesen, hogy levegyék az aláírásom, meg lehet még van valami, mert így most még korlátos a fiókom. Két hónapom van rá, ha nem megyek be, kb semmit nem fogok tudni a számlámmal csinálni.

Kérdem én. Akkor mi értelme is van az online számlanyitásoknak, ha úgyis be kell menni?

(#27602) Oliverda válasza 66zio (#27601) üzenetére


Oliverda
félisten

A bankmonitoros CIB-nél is be kellett mennem anno. Ennek ellenére két dokumentumot is elfelejtettek aláíratni, ezért az aláírásomat pedig akkor vették fel, amikor megszűntettem a számlát…

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#27603) Noxy válasza 66zio (#27601) üzenetére


Noxy
veterán

Mondjuk ha tudod az UC telefonbank üf..számod, meg a PIN-t,
vagy a webes felhasználói azonosítót + psw, akkor nem kell menni sehova. Nekem kétszeri kizárás után sikerült ezekkel helyreállítanom.
Az igaz hogy nekem is be kellet menni, mert online nem sikerült a lakcímkártyát beolvasni, és így a bankban lett véglegesítve a sz..nyitás.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#27604) RR-13 válasza 66zio (#27601) üzenetére


RR-13
őstag

Nagyszerű amit csinálnak...
Mikor nyitottad a KH számládat? Minket még nem hívtak be.

(#27605) 66zio válasza Noxy (#27603) üzenetére


66zio
aktív tag

Azt hiszem 3 próbálkozásra tiltanak és az appból és a netesből is kizártam magam. Aztán kiderült, hogy itt van felső korlátja a jelszónak, de csak amikor regisztrálsz, belépésnél enged több karaktert is beírni, ezért kizártam magam. A telefonon tanácsolták azt, hogy menjek be személyesen, mert ha online nyitottam akkor nekem nincs meg az a jelszó ami nekik kell. Nem néztem utána, hogy ez tényleg így van-e, egyszerűbb volt bemenni, pont úgy jött ki a lépés.

(#27606) 66zio válasza RR-13 (#27604) üzenetére


66zio
aktív tag

Február eleje.

(#27607) Noxy válasza 66zio (#27605) üzenetére


Noxy
veterán

Az tudom hogy a telefonbank üf..számot ott kaptam, meg mindjárt a bankban kellet a telefon PIN-t is beállítanom.
De lehet hogy a netes belépést is ott intézték, de erre már nem emlékszem. Na mind, ezzel a 2-l lehet újraaktiválni az mBanking-t.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#27608) HussarF válasza RR-13 (#27566) üzenetére

Köszi. Megvolt ma a számlanyitás. Egy valami nem világos. Az elején lehetett kiegészítő dolgokat választani, mint pl az sms szolgáltatást:

Ez nem lett hozzáadva, feleslegesen vinné csak a pénzt, mikor mobilbankban bármikor rá lehet nézni, lehet push üzenet is jön róla.
A számlanyitási procedúra végén viszont ez volt a szerződésben:

Most ez így miért lett "IGEN"?
Mondjuk, ha jól értem, díj csak akkor van, ha ténylegesen érkezik SMS, amit be lehet állítani, hogy semmire se küldjön. De akkor is, ha egyszer nem lett hozzáadva a szolgáltatás, akkor miért?

Ezen kívül nem volt más furcsaság, csak hogy a 150 ezres kp. felvételi nyilatkozathoz bezzeg be kell menni fiókba... Gondolom nem érdekük, hogy megkönnyítsék azt, hogy rájuk szálljon a díj.

(#27609) 66zio válasza HussarF (#27608) üzenetére


66zio
aktív tag

Kp felvételi nyilatkozatot én online a netbankban adtam le.

(#27610) Noxy válasza HussarF (#27608) üzenetére


Noxy
veterán

Ha PC-n lépsz be az Internet bankba, előtte generálj tokent a mobil app-ba (MTOKEN), így nem jön SMS a belépéshez.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#27611) RR-13 válasza HussarF (#27608) üzenetére


RR-13
őstag

Az úgy teljesen rendben volt a szerződésben azért, hogy a lehetőséged meglegyen sms jóváhagyással történő belépésre is, és tranzakció jóváhagyásra szintén sms-el.
Ugyanis a netbankos belépéshez sms-t küldenek, amíg nem aktiválod az mTokent az appban.
A netbankos belépő jóváhagyási sms díjmentes.

Csakis a netbankban jóváhagyott tranzakcióknak az sms aláírása kerül 38 Ft-ba, de ha a fentebb javasolt mTokent aktiválod, akkor többet nem megy sms, amit be kellene irkálni a netbank belépésnél.

Kp. felvételi nyilatkozat megadására van lehetőség mBankingban (netbank), nem kell bemenni. :N

[ Szerkesztve ]

(#27612) bigdady válasza HussarF (#27608) üzenetére


bigdady
nagyúr

Ugyanez volt… telefonon kellett módosítani. Hiba nem lett kérve be volt kapcsolva az sms

[ Szerkesztve ]

(#27613) vacs válasza RR-13 (#27611) üzenetére


vacs
veterán

"Az UniCredit netbankos belépő jóváhagyási sms díjmentes."

Sajnos nem!
Nálunk fizetős volt az első belépéshez szükséges sms, ráadásul 2x is, mert asszony elfelejtette a jelszót!
Jeleztem az ügyfélszolgálaton és válasz e-mailben írták, hogy bizony fizetős!
Akkor most hogy van ez?

(^)(>.<)(^)

(#27614) Oliverda válasza axioma (#27598) üzenetére


Oliverda
félisten

Kipróbáltam egy eurós Revolut feltöltés erejéig, és flottul működött az oda-vissza váltás.:K

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#27615) RR-13 válasza vacs (#27613) üzenetére


RR-13
őstag

Tévedés, mert díjmentes a belépő sms Partner Aktív Zéró csomagban.
Panaszt kellett volna leadni, és jóváírták volna, de szerintem kizárt, hogy azért számoltak fel díjat, de ha mégis akkor jogtalan volt... Így van ez.
Csakis az sms-el történő tranzakció jóváírás kerül 38 Ft-ba.

Nekem még az 1db tranzakció aláíró sms díját is jóváírták 1,5 éve kb.
Az netbankban a Telefonos azonosító módosítására számoltak fel sms díjat, de mivel kötelező módosítás volt, ezért igazságtalan is volt a díj, és jóváírták. Viszont az tranzakció jóváíró sms díj volt, nem belépő.

[ Szerkesztve ]

(#27616) 66zio válasza RR-13 (#27611) üzenetére


66zio
aktív tag

Ezt nem tudtam, hogy a jóváíró sms is pénzbe kerül! Be is állítottam az mTokent. Köszi srácok.

(#27617) RR-13 válasza 66zio (#27616) üzenetére


RR-13
őstag

Nem jóváíró, hanem aláíró sms, és csak az kerül díjba, a netbank belépő sms díj törvényileg NEM lehet díjköteles egy banknál sem. :N

[ Szerkesztve ]

(#27618) RR-13 válasza vacs (#27613) üzenetére


RR-13
őstag

És azért, hogy ezen tovább ne legyen már "vita", a 2023. május 01-túl hatályos hirdetményben már 43 Ft lesz a tranzakció hitelesítés sms díja, de a belépési hitelesítés továbbra is Díjmentes.

(#27619) Boond


Boond
addikt

Én erre rákérdeztem, hogy miért korlátos ha nfc-vel és chippel ellátott személyivel lett megnyitva. Amire azt írta még az app is, mindent intézhetek korlátozások nélkül.

Válasz: Csak szeretnének aláírás mintát meg elmondani pár dolgot a szolgáltatásokkal kapcsolatban. Marketing fogásnak tűnik, csak kellett egy indok, miért menj be :D
A két hónapot nem említette már emiatt :DD

Számlanyitási tapasztalat:
A számlanyitás gördülékeny volt, úgy mint a Revolutnál, rövid idő alatt meg volt. Több hasonlóságot is észleltem, profil fotókészítés módja. Mire használod a bankszámlád kérdések is. A számla is azonnal elérhetővé vált. Mobil app jól müködik.

Másnap volt egy privát hívásom. A bank lehetett, mert később másik számról is kerestek, ami nyilvános volt. Visszahívtam, akkor mondták amit írtok.

" tranzakció hitelesítés sms díja"
Ezt utalásnál vagy más tevékenységnél kérik ugye?

[ Szerkesztve ]

(#27620) axioma válasza Oliverda (#27614) üzenetére


axioma
veterán

szuper, kosz, en me'g ma nem jutottam el odaig...

(#27621) RR-13 válasza Boond (#27619) üzenetére


RR-13
őstag

"Ezt utalásnál vagy más tevékenységnél kérik ugye?"

Minden tranzakciónál, ami aláírás köteles. És csak akkor küldenek sms aláíró kódot, ha nem aktív az mToken az appban.

Ez UniCreditre vonatkozik.

[ Szerkesztve ]

(#27622) do3om


do3om
addikt

Hi
Nem tudja valaki nagyobb összegű talásnál ,1,5M Erste bankból, belföldi számlára milyen díjszabással kell számolni?

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#27623) Oliverda válasza do3om (#27622) üzenetére


Oliverda
félisten

Az aktuális díjcsomagodnak megfelelővel.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#27624) do3om válasza Oliverda (#27623) üzenetére


do3om
addikt

Azt hogy tudom megnézni?

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#27625) Oliverda válasza do3om (#27624) üzenetére


Oliverda
félisten

Szerződés, netbank (George), ügyfélszolgálat.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#27626) do3om válasza Oliverda (#27625) üzenetére


do3om
addikt

Nem találtam infot a Georgeban, akkor ügyfélszolgálat

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#27627) TrollBalint válasza do3om (#27626) üzenetére


TrollBalint
addikt

Ha tudod milyen csomagod van, itt ki is tudod keresni a "Díjjegyzékek lakossági bankszámlákra vonatkozóan" pont alatt (elvileg*):
https://gate.erstebank.hu/hirdetmenyek

*megnéztem ezzel a lendülettel a sajátomat, ami elvileg szeptember óta 211 Ft-ot számol fel 20.000 Ft-os utalásig, de nekem nem rémlik, hogy számolt volna fel. A George-ba persze nem tudom megnézni, csak egyben látom a hónap végén :(

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#27628) cocka


cocka
veterán

Gránit számlámról utaltam cibesre és nem érkezett meg a lóvé AFR-ben. Ilyenkor melyik bank a hunyó?

Most lehet, hogy a cibnél van valami gebasz, mert az ellenkező irányú jóváírást is csak a Gránitnál látom. Egy másik tranzakció is volt és az meg AFR jóváírás volt a Gránitra és CIB-es számlatörténetben nem látszik terhelésként.

[ Szerkesztve ]

(#27629) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Sziasztok! Gránit Sztár számlám van Nem dombornyomott Standard Mastercarddal, van most a Kamat Plusz számlájuk. Ha erre átváltanék akkor ugyebár jövőre a Standard MC kártyadíja is változni fog? Mondjuk ez még kevesebb veszteség mint amit nyerhetek a váltással.

Igazából azt nem értem, hogy ebben a váltásban mi még a buktató? Ha állandó fizetésem van ami felette van az elvárt 200000 forintnak amit minden hónap 5.-én megkapok, akkor mi még itt a kockázat számomra?

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#27630) cocka


cocka
veterán

2023.03.23. 22:00 – 2023.03.24. 03:00 közötti időszakokban karbantartósdit játszottak, csakhogy én 24-én este tíz körül utaltam. Tehát elvileg nem érintett a probléma.

Aztán ha így lespórolja a bank a számlatörténetből a tételeket vajon mi lesz a következő, eggyel balra csúszik az egyenlegnél a tizedesvessző csak úgy?

De már máskor is volt a cibnél anomália. Akkor pedig az volt, hogy volt x összeg a számlámon és csináltam egy utalást AFR-ben, ugye azt azonnal levonja, majd megnéztem mennyi az utalás után a látra szóló és kevesebbet mutatott. Többszöri frissítésre ugyanaz a hibás összeg maradt, aztán feladtam és kiléptem. Aztán amikor visszaléptem, már hirtelen a jó összeg fogadott.

Szóval lassan ott tartunk, hogy saját "csekkfüzetet" vagy excel táblát kell vezetnem és összenéznem, hogy stimmel-e az aktuális egyenleggel.

(#27631) sifarr válasza Bogyi007 (#27629) üzenetére


sifarr
senior tag

... a Kamat Plusz számlájuk. Ha erre átváltanék akkor ugyebár jövőre a Standard MC kártyadíja is változni fog?
Igen.

Igazából azt nem értem, hogy ebben a váltásban mi még a buktató?
Mivel nálad a kártyadíj növekedése "még kevesebb veszteség mint amit nyerhetek a váltással", ezért semmi.

akkor mi még itt a kockázat számomra?
Semmi.

(#27632) Gallmix


Gallmix
aktív tag

https://fintechzone.hu/lehet-penztarca-barat-egy-szamlacsomag-az-mnb-segitseget-nyujt-a-bankszamlavalasztasban/

Az MNB-hez érkezett adatok alapján az ügyfelek több mint negyede 6 000 forintnál is többet fizetett a bankkártya szolgáltatásért, pedig a legtöbb banknál már elérhető évi 3-4000 forintért is bankkártya.

Az SMS szolgáltatásért fizetett átlagos éves díj 6390 forint körül alakult. Azonban van, aki havonta fizet ennyit, és többszázezer ügyfél esetében az SMS-ekért fizetett díj meghaladta az évi 20 000 forintot. Az SMS-eket legtöbbször kiválthatja az általában ingyenes mobilértesítés (push üzenet).

(#27633) bigdady válasza Bogyi007 (#27629) üzenetére


bigdady
nagyúr

Feltétel nélküli betét lekötés 1 hóra 8% és nem kell bíbelődni a váltással

[ Szerkesztve ]

(#27634) smgy


smgy
újonc

Hitelkártyával kapcsolatban kérdeznék egy példán keresztül

Keret: 100.000
Március 1-től 31-ig: költési időszak
Április 14-ig fizetési türelmi időszak.

Március elején elköltöm a 100e-t.
Április 5-én visszafizetem a 100e-t és jóváírják a számlán.
Április 5-én újra elköltöm a 100e-t.

A feltöltés a márciusi mínuszt rendezi a költés pedig már az áprilisi időszakra megy?
Működik a napon belüli feltöltés és elköltés?

(#27635) axioma válasza smgy (#27634) üzenetére


axioma
veterán

persze, csak a turelmi idon belul legyen [foleg ha hetvege miatt hetfo a zaras pl. 2-a, akkor 2-an ezt ne csinald, mert az me'g elozo honap lesz ha le is konyvelik a vasarlast, a zaras este van - az a tuti ha mar latod a kivonatot vagy a kartyanal mobilbankban hogy megjelent az uj esedekessegi osszeg]
sms ertesito is jo lenne mint jel ha azonnali, de par bank nagyon keson kuldi, fiz hataridonel [es akkor is ha mar kifizetted]

[ Szerkesztve ]

(#27636) smgy válasza axioma (#27635) üzenetére


smgy
újonc

Banktól függetlenül így működik minden hitelkártya, hogy a türelmi időszak feltöltését előző hónapra számolja?
Ugyanabban a periódusban történő költést pedig már a tárgyhóra?

Nem lehet abból baj, hogy napon belül újra elköltöm?
Eltekintve a fordulónapi hétvégi kavarásoktól.

[ Szerkesztve ]

(#27637) axioma válasza smgy (#27636) üzenetére


axioma
veterán

A teljes keret egy idoszakon belul 1-nel tobbszor elkolteset [foleg visszateritoson] volt mar hogy [elvileg indoklas nelkuli] felmondassal jutalmaztak. Nyilvan volt mar h visszatoltottunk pl euronics kartyara vasarlas elott [ugy jart csak a kedvezmeny], az 1x elment, de ahol rendszeres ott felfigyelhetnek ra [illetve egy algo nyilvan].
Az amex utan volt me'g olyan h a visszatoltes csak a fordulon kerult a kartya koltheto egyenlegere, de azt se tudom igy van-e me'g, mashol nem lattam me'g mas korlatozast.
Amugy a szabaly az ingyenesseghez [az atcsuszkalo konyvelesek miatt] pontosabban ugy szol, hogy a kivonaton szereplo osszegnyi jovairas erkezik a fiz. hataridoig [ami jovairas esetleg a kivonatban mar aka'r "erre a honapra" benne van, az nyilvan nem adodik ujra bele, az a kivonat osszeget csokkenti.]
Egyes hitelkartyak havi dijat nem terhelnek akkor, ha fordulonapon nincs tartozas [akkor se ha full ki volt meritve csak visszatoltve is].

[ Szerkesztve ]

(#27638) cocka válasza cocka (#27630) üzenetére


cocka
veterán

Megfejtettem a problémát, bár nem teljesen értem, hogy ennek mi köze a hétvégéhez, mivel mint írtam az utalások pénteken késő este történtek. Az egyik bank képes ezt a számlatörténetbe azonnal könyvelni a másik nem? Ma jelent meg a cibnél a számlatörténetben meg az is, hogy könyvelési dátum holnap lesz.

(#27639) smgy válasza axioma (#27637) üzenetére


smgy
újonc

Eltekintve a hétvégi, fordulónapi, átcsúszó könyvelésektől.
Valamint előbb történik a visszafizetés napon belül (türelmi időszak közepén) és aztán történik az elköltés még aznap. Ha aznap nagyon necces, akkor másnap.

Ez így rendben van?

Dupla elköltés szerintem nem lehet, mert előző hónapra törlesztek és tárgyhóra költök.

[ Szerkesztve ]

(#27640) axioma válasza smgy (#27639) üzenetére


axioma
veterán

Ha nem "porgetni" akarod ezzel azaz havi 1 alkalom, plusz tuti megvolt a zarasod plusz fiz hatarido elott vagy, akkor az aka'r egy napon belul visszafizeted, egybol elkoltod, az normalis hasznalati mod.
Ha a kereted tobb mint amit elozo honapban elkoltottel, akkor koltheted is tovabb, 200e-es keretnel (tfh nincs koltsegterheles se) az se baj ha elobb elkoltesz me'g 100e-et majd 100-at visszatoltesz, az is lezarja az elozo havi tartozast es a kov. honapra ingyeneskent indul az uj koltes, nincs olyan feltetel hogy legyen olyan idopont amikor fel van toltve 0-ra (korulire).

[ Szerkesztve ]

(#27641) RR-13


RR-13
őstag

Nem emlékszem, hogy valaki írta itt már azt, hogy a Raiff Gold 2.0 csomagban a díjmentes éves kártyadíj, 500 ezres kártyás vásárlási feltételt, lehet-e a Revolut feltöltéssel teljesíteni.
Valaki esetleg ezt így már sikeresen megoldotta?

És akinek könyveltek Revolut feltöltést Raiffeisen Banknál (Gold 2.0 csomagban), az megírná, hogy pontosan milyen tranzakcióként könyvelték, esetleg, ha látszik mellette az MCC kód azt is? Köszi. :K

[ Szerkesztve ]

(#27642) axioma válasza RR-13 (#27641) üzenetére


axioma
veterán

Ugyan Select de ebben ugyanaz, nekem csak a hitelkartyan azon is MAK terheles van csak, es nincs a beteti kartyadij terhelve (mondjuk forgalom se sok van rajta, de valamennyi igen, par visszateritesre nem jogosito vasarlas, 1 evben talan kpfelvet se volt).
Sajna MCC nem latszik se webesen se appban.

Mas, korabbi BB-s app-ra visszaterve: a januarban nyitott szamlam 101 kezdetu (ex-BB) nem pedig 103 (ex-MKB), amit furanak tartok...

[ Szerkesztve ]

(#27643) Fifi válasza axioma (#27642) üzenetére


Fifi
őstag

Pedig erre a BB-s kérdésre már #27490 sifarr megadva a választ.

(#27644) axioma válasza Fifi (#27643) üzenetére


axioma
veterán

Jogos, ez kiment a fejembol csak en sztem mar akkor is irtam hogy premium vagy privat, mert premiumnak vettek (600e feletti jovedelem), elvileg a csomag alapjan. Persze ha az MKB nem a premium hanem a mashol privat-nak nevezett reteg, az mas.
Igaz, a szamot most neztem csak meg, hogy 101-es, az tunt fel. De akkor a 101-hez a bb-s app jogos, csak igy se tudok belepni. Be kene mar mennem hozzajuk...

(#27645) RR-13 válasza axioma (#27642) üzenetére


RR-13
őstag

Köszi. A MAK terhelés az szerintem nem azonos MCC-én fut a Revolut feltöltéssel de, ha igen majd mások megírják esetleg.

A BB ügyre meg, ha esetleg Jóljárót nyitottál, akkor azért 101-es a számlaszámod, mert az régi BB kínálatából való, vagy azért is, mert volt korábban hk. náluk. :K

[ Szerkesztve ]

(#27646) peetie1 válasza RR-13 (#27645) üzenetére


peetie1
aktív tag

MCC-t nem látok, de kártyás vásárlásnak van könyvelve a revo feltöltés. Azt, hogy ez elég e a következő évi kártyadíj elengedéshez még nem tudom, mert még nincs meg egy éve :)

(#27647) smgy válasza axioma (#27640) üzenetére


smgy
újonc

pörgetés alatt mit értesz?
havi 1 alkalom, teljesen elköltve, 0-ra mindig visszatöltve

(#27648) RR-13 válasza peetie1 (#27646) üzenetére


RR-13
őstag

Köszi ez is valami. :K
Bízom benne, hogy elég lesz nekik hozzá...

(az UniCredit a saját promóciójában nem akarta elfogadni a náluk is kártyás vásárlásként könyvelt Revolut kártyás felöltést, mert szerintük az kp. felvétel volt, az általuk hivatkozott majdnem 3 éves MC állásfoglalás szerint, aztán tájékoztattam őket, hogy a 4729 MCC az nem kp. felvét kód, mert a kp. felvétel kódjai a következőek: 6010, 6011) Náluk látszik az MCC a tranzakció megjegyzésében, ami 4729, és igaz, hogy nem kártyás vásárlás, de nem is kp. felvétet jelent.

Neked mennyi idő még az 1 éves forduló, amikor kiderül? Köszi. :B

[ Szerkesztve ]

(#27649) stingy2 válasza RR-13 (#27641) üzenetére


stingy2
senior tag

Amíg Gold 2.0 számlám volt, ezt így csináltam. Revo töltés vásárlás volt, és az 500e költés nullázta a kártyadíjat. (most K&H-nál is működik, csak itt nem a kártyadíjat nullázom vele, mert az amúgy is 0, hanem a havi díjat).Többit nem tudom megnézni, mert már nincs meg a számla.
Nekem tavaly nyáron volt a forduló, és nem terheltek kártyadíjat.
2021-től 2022 októberig volt Gold 2.0-ám szűk másfél évig.

[ Szerkesztve ]

INTJ

(#27650) peetie1 válasza RR-13 (#27648) üzenetére


peetie1
aktív tag

Elég sok még, tavaly novemberben nyitottam. Addig remélem kiderül a tuti. Mondjuk ha az államkincstár vásárlást elfogadják, az is jó B tervnek :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.