Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-07 08:04:29

LOGOUT.hu

A Topik fő témája a hazai bankok (kivéve az OTP):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) fasyrt


fasyrt
őstag

Üdvözlet a tagoknak!

Azon nemes egyszerű indíttatásból nyitottam eme topikot, mert szeretném lecserélni otp junior bankkártyámat/számlámat/folyószámlámat, valami másra, ami:
-havidíj-mentes
-adott havi 1-2 ingyenes kp felvét
-nincs umbulda vele (mindenféle ilyen-olyan költség).

Jó lenne, ha használható lenne netes vásárlásra is (külföld). Vagy legalább egy másikat, ha mondanátok hozzá, hogy ezt külön kártyával szokás-e intézni.

Meg egy ilyen bank pro és kontra véleményezés is jöhetne ide bele.

Nosza, rajta!

Ha van már ilyen topik, akkor szorri, de nem tudtam megtalálni a keresővel.

Sz.: hejesirás :P

Sz2.: ahh, ezt fáradt gőzbe akartam volt... bocsi, ha valaki gondolja, átpakolhatna.
Sz3.: fáradt vagyok. :O

[Szerkesztve]

(#2) sanyixXx válasza fasyrt (#1) üzenetére


sanyixXx
senior tag

-havidíj-mentes
-adott havi 1-2 ingyenes kp felvét
-nincs umbulda vele (mindenféle ilyen-olyan költség).


ilyen nincs :( majdnemhogy ingyenes számlavezetést akarsz... a juniornál olcsóbbad meg felőttként nem lesz

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#3) NoLF válasza fasyrt (#1) üzenetére


NoLF
addikt

ez kb olyan mintha ingyen akarnál kenyeret venni a boltban. :(

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#4) robisz válasza fasyrt (#1) üzenetére


robisz
senior tag

Netes vásárlásra egyébként csak hitelkártya alkalmas, vagy rosszul tudom?? :F

(#5) Agyasima


Agyasima
senior tag

Amit szeretnél olyan nincs, talán sehol a világon. Épp most állok bankváltás előtt (uis az OTP mocskos sokat kaszál rajtam, és ebből elegem lett.) Óvatosan kijelentem, hogy szvsz a Raiffeisen banknak vannak most a legjobb ajánlatai. Én oda tartok...

Netes vásárlásra alkalmas: Visa, MasterCard, esetleg American Express, ez utóbbit Európában nem igazán komálják...

[Szerkesztve]

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#6) fasyrt


fasyrt
őstag

#3: igen, igen, én is ezen szeretnék változtatni.

Pontosítanék: nem ingyen, csak jobb kondíciókkal, mint az otp junior.
Illetve, hogy miért jobb a visa vagy a mastercard. A bankos téma elég messz eáll tőlem. :U

#7: nem kifejezetten feltétel a külföldi vásárlási lehetőség, csak jó lenne alkalomadtán...

[Szerkesztve]

(#7) tbs válasza fasyrt (#1) üzenetére


tbs
addikt

Nem vagyok túl félős, de inetre használt kártyám egy alszámlán van, amire át kell vezetnem (ingyé') a lét, ha kevés rajta az anyag.

És kicsit keveset akarsz fizetni...

Készülj minimum 10eFt költséggel /év.

(#8) szandisas válasza Agyasima (#5) üzenetére


szandisas
senior tag

ha bemész az OTP-be pénzt levenni 300ft :Y nagyon drága :( ismerem sajnos

aláírás

(#9) tbs válasza robisz (#4) üzenetére


tbs
addikt

Ja, rosszul. Az enyimé is debit, nem credit... :DDD

(#10) [w] válasza robisz (#4) üzenetére


[w]
őstag

rosszul tudod

egyébként meg Budapest Befektetési Kártya, megnézni a [link]en lehet

kondíciók: [link]

[Szerkesztve]

cmdr PETER W. VOLKOV

(#11) fasyrt


fasyrt
őstag

itt [link] évi 500 pénzért havi 2 kp. felvét ingyenes, vásárlás ingyenes.

(#12) tbs válasza fasyrt (#11) üzenetére


tbs
addikt

Hehe... VALÓJÁBAN soha nem lesz ennyi... :) Majd add össze évvégén a tranzakciós költségeket... (Tényleg elhiszed 500Ft/fő/év-ből él egy bank..? :F )

(#13) Darla


Darla
tag

www.bankkartya.hu

(#14) Flashcash


Flashcash
Közösségépítő

Általában a fiataloknak készült szolgáltatás csomagok a legolcsóbbak. Én azt ajánlom hogy ha még nem múltál el 24-25 éves akkor keress ilyeneket.
Ez az MKB ajánlata és 28 éves korig igényelhető: [link] Kondíciók: [link] De gondolom van hasonló a CIB-nél és a Raiffeisennél, általában nekik is nagyon jó áraik vannak.

[Szerkesztve]

(#15) fasyrt válasza tbs (#12) üzenetére


fasyrt
őstag

Mondom közöm nincs a bankokhoz... Úgy gondolkodom, hogy diákok számára elhúzzák a mézesmadzagot, azért kerül relatíve kevés pénzbe nekem.

Flashcash, Darla:
Köszi mind2töknek mindegyik honlapra ellátogatok.

(#16) KMan válasza fasyrt (#15) üzenetére


KMan
őstag

Nekem az OTP-nel van ket bankszamlam, amihez kartya is jart. Egyik forint alapu junior mar evek ota, a masik euro alapu mastercard. Ez dombornyomasos, 3 honapig keszitettek es ha jol emlekszem 1300 euro folott lehetett csak igenyelni. A havidijat pedig a forint alapu junioromrol vonjak, ami havi 65 Ft-ot jelent. Evi 800Ft a koltsege kb :)

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#17) RedAnt


RedAnt
aktív tag

Ha 26 év alatt vagy, vagy még tanulsz, szerintem érdemes megnézni a CIBEZZ csomagot: [link]

Én kb egy hónapja váltottam a vérszívó otp-ről... Az egyik fő indok hogy kellett neten használható kártya - itt adnak egy virtuális mastercard-ot, ami jó erre, most regeltem vele paypalre.
És olcsó is, legalábbis eddig egy fillérembe se került, ha megnézed, tényleg szinte minden ingyen van. Legalábbis nincs éves mag havi díj, éves az lesz második évtől a bankkártyáért párszáz forint, de más költség ha jól láttam nincs is nagyon, feltéve hogy nem akarod postán megkapni az értesítőket (neten ingyen kezelhetsz mindent) és ha nem veszel havi kettőnél többször fel pénzt.

╚╦╦╦

(#18) BosXx


BosXx
aktív tag

CIB, Raiffeisen, MKB, a többit meg se érdemes nézni szvsz.
mindegyiknél több számlacsomag van, amelyik legjobban illeszkedik a bankolási szokásaidhoz, azt válaszd. Dombornyomott kártyát adnak minden számlához, ha kérsz, hitelt/betéti kártyát is. VISA/Mastercard gyakorlatilag édesmind1, elfogadják mind a kettőt.
american express (amex) és egyéb speckó kártyákkal nem érdemes foglalkozni.
ha csak online célra kell dombornyomott kártya, akkor igényelj internetkártyát, kapsz egy virtuális bankkártya számot/lejáratot és egy alszámlát, sok helyen megy, sok helyen nem.
felsorolt bankok közül CIBet ismerem közelebbről, nyugodt szívvel ajánlom, főleg ha sportingbeten akarsz fogadni, mert gyorsan megjön a zseton ;)

Sikeresnek érzed magad? Nézted már a magánnyugdíjpénztári egyenlegedet?

(#19) tkazmer válasza szandisas (#8) üzenetére


tkazmer
addikt

Hehe...citibank 450...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#20) tkazmer válasza szandisas (#8) üzenetére


tkazmer
addikt

Hehe...citibank 450...jah, és pl ők nyáron, augusztusban is 290huf fölött adtak egy eurót...szal az otp még nem tart sehol..:D
md: bocs, 2x ment, elsőt kéretik törölni

[Szerkesztve]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#21) fasyrt


fasyrt
őstag

Ahh, egészen elmegy az ember ideje. Nézgelődtem mindenfelé, most ezekre szűkítettem a kört, mindegyiknél van pro és kontra:
-CIB //cibezz
-HVB //Diákszámla
-IC
-MKB
-Raiffeisen

Mindegyiknél csak a lényeget emelem ki.

CIB:
Havonta 2x díjmentesen vehetsz fel kpt bármely belföldi bankautomatából.
az összes belföldi és bankon belüli CIB Internet Bankon megadott forint átutalási megbízás díjmentes.
Díjmentes CIB Internetkártya
Féláron CIB Mobilbank Számlafigyelő

''Összeghatártól függetlenül az összes belföldi és bankon belüli CIB Internet Bankon megadott forint átutalási megbízás (eseti, illetve állandó megbízás) díjmentes.''
Ezt most hogy értsem? Másik belföldi CIB-esnek megy a pénz, vagy az összes belföldi átutalás és az összes (akár külföldi) CIB-esnek küldök supportot?

HVB:
Ingyenes számlanyitás
Ingyenes, korlátlan számú belföldi forintátutalás SpectraNeten keresztül
Ingyenes SMS-szolgáltatás a bankkártyádhoz kapcsolódóan
Ingyenes készpénzfelvétel bármelyik belföldi ATM-nél havonta egyszer

IC:
Pénzfelvétel automatából:Saját automatából havi 2 alkalom, más automatából havi 1 alkalom ingyenes
Üzenetdíj: 10 Ft / SMS
InternetBank: free
Átutalások: Ingyenes
és a legérdekesebb: Készpénz felvétel és kifizetés: Ingyenes Itt arra gondolnak, ha bebaktatok a bankfiókjukba, akkor mindenféle + díj nélkül ideadják a pénzem? :U

MKB:
na erről nemnagyon lehetett találni hasonló infókat, elég nehezen ismerem ki a honlapjukon magamat

Raiffeisen:
Díjmentes internetes banki szolgáltatás
Díjmentes készpénzfelvételi lehetőség - bármely belföldi automatából minden hónap első pénzfelvételekor.
a bankkártyával végzett tranzakcióidról SMS-t kapsz
Átutalás az egyetem felé a Neptunon keresztül - így megúszhatod a sorban állást, és az átutalt összeg azonnal megjelenik az egyetem/főiskola számláján.


Na így gyorsan ennyi, még csinálok egy pontosabb excel táblát is magamnak, ha valakit nagyon érdekel, elküldhetem mélben, de az alapja a bankkartya.hu-n elkészíthető táblázat lesz. :)


Van fontos dolog, ami elkerülte a figyelmemet a felsorolt bankok közül?

(#22) fasyrt


fasyrt
őstag

Annyit haladott előre a dolog, hogy mostmár pontosan tudom, hogy mit akarok:
havi 1-2 kp. felvét
sms értesítés mindenről
netbankon keresztüli utalás.
Persze mindezt ingyen és bérmentve. :D

Még mindig a CIB/HVB/MKB/Raiffeisen esélyes, IC egy picit drága volt, mert ők dombor kártyát adnak (évi 2600-ért [évesdíj+fix. havi díjak]), amire nekem belátom semmi szükségem.

(#23) KMan válasza fasyrt (#22) üzenetére


KMan
őstag

Nezd OTP annyira lehuzos amennyire hasznalni akarod. Nekem eves szinten ugy 1,5k a juniorom es a mastercardom egyutt. Penzfelvet atm-bol pedig 10huf+(felvett osszeg)*0,001

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#24) xcsanna


xcsanna
csendes tag

Egész megtetszett ez a CIBEZZ dolog. Még egy pár évig ki tudnám használni. És tetszik ez az internetkártya.

Viszont találtam egy-két kiegészítés:
CIB-nél havonta egy 100-as a ''rendszeres havi kivonat postán''
bár nem tudom, kötelező-e igényelni, mert neten ingyenesen nyomon lehet követni az eseményeket
mégegy, amin csodálkoztam: készpénzfelvétel bankfiók pénztárából - 0,20 % min. 400 Ft, max. 4500 Ft
viszont a havi két atm-es felvétel elvileg ingyenes

Azt nem tudja valaki megmondani, hogy a Visa Electron kártyára mennyit számolnak fel az első ingyenes év után?

(#25) mynames


mynames
senior tag

Jó a topic! :C

A mióta külföldön dolgozom nem értem, hogy, hogy lehet hogy Mo-n mindenféle díjakat kell szenie a bankoknak, h ''megéljenek'', profitot termeljenek.... :(

Otthoni bankom Erste...hááát...Nem is vok otthon (kp felvétel csak 1X, utalások, inkasszó) és lehúznak kb havi 700-1000 Ft-tal.
UK, LLoyds Tsb.: nincs kp felvételi díj, akkor sem ha 1234-szer veszek fel pénzt minden hónapban, nincs havidíj, nincs számlavezetési díj, nincs kártyadíj (akkor sincs ha elhagyod a kártyádat és újat kérsz), a havi kivonat itt ugyan 10-12 hetente jön, de neten nyomom követhető. És igen, a netbanking is ingyenes. + az sms értesítés is.
Utalás annyiba kerül mint otthon, egyedül az overseas drága 20 Font/alkalom.

Szal én nem vok diák, de az Erstét szívesen lecserélném...
Emlékeim szerint a pszaf honlapon volt egy bankkártya hasonlító, vagy már linkelte valaki?

(#26) mynames


mynames
senior tag

Na itt is a pszaf-es link: [link] alul vannak az excell táblák.

Ja a fenti OFF eszmefuttatásom záró gondolata lemaradt: ...és a bankok UK- ben meg tudnak élni az egyéb tevékenységeikből. Persze senki ne gondolja, hogy a bankszámlákra ráfizetnek, vagy buknak rajta. Egyszerűen a piaci verseny ''kiforralta'' a piacot.

(#27) fasyrt válasza mynames (#25) üzenetére


fasyrt
őstag

Hahh vicc, OTP jan. 01-től árat emel (nem mindenhol, csak azt néztem, ami számomra fontos: netbankon kereszüli forint átutalás belfoldre): eddig min. 80 forint volt (bankon belül), ezentúl 100 lesz, bankon kívülre pedig azeddigi 140 helyett 160. :(
CIB, HVB full ingyenes netbankon keresztül.

Itt is van egy összehasonlító táblázat, jó részletes: [link] (THX 2 Darla)

Kman: a január 01-től lévő anyagban kp. felvétre már 20 Ft + 0,45% van...

Egész megtetszett ez a CIBEZZ dolog. Még egy pár évig ki tudnám használni. És tetszik ez az internetkártya.

xcsanna:
Nem kötelező igényelni, csak ha kívánod a postai értesítőt. :)
Drága a kp. felvét, viszont nekem elég a havi 2 alkalom...
Eddig én is leginkább a CIB felé hajlok... :U

[Szerkesztve]

(#28) fasyrt


fasyrt
őstag

Azt hiszem, sikerül végülis eldönteni: MKB Student.
24éves korig lehet, 0 ft éves és havidíj, ingyenes netbank (átutalások is), ingyenes sms értesítés kártyaforgalommal kapcsolatban, 10ft/sms számlaforgalommal kapcsolatban. Havi 2 ingyenes kp felvét bármely belföldi ATM-nél, a további a saját banknál 60 ft (fix, akkor is, ha 100e-t veszek fel). Évi 600Ft-ért lehet netkártyát igényelni, ha szükségem lenne rá. Küldenek havi értesítőt is. Nekem megfelel. :)

(#29) Flashcash válasza fasyrt (#28) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

24 éves kor után meg átlépsz majd a 28 éves korig jó karrier csomagba.
Ez a bank eddig nagyon korrekt volt velem semmi gondom nem volt még velük, a Ferenciek terén levő központi fiókban intéztem amit a neten nem lehetett. (számlanyitás, bankkártya átvétel stb.)

(#30) Flashcash válasza xcsanna (#24) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

A Visa Electron a legtöbb banknál 1-2000FT körül van évente.

(#31) fasyrt válasza Flashcash (#29) üzenetére


fasyrt
őstag

Igen, előszörén is a karrier csomagot néztem, néhány pontosítás miatt hívtam fel őket telefonon... Akkor mondta a nő, hogy hát inkább ezt ajánlaná. Jó csomag mind a kettő, és korrekt volt az üfsz. is.
Először néztem honlapot (máshol, nem ott, ahol te mutattad) nincs fenn adat a karrierről. Nosza, felhívom őket telefonon (este 9-kor), hogy mi a helyzet. Elnézés, meg bocsánat, meg elküldték mailba az anyagot, és elkérték a számom, hogy holnap (ma) felhívnak evvel. Reggel negyed9-kor hívnak, hogy ismerem-e, mondom igen, és a pár kérdésemet sikerült tisztázni. Aztán eszembejutott mégvalami, megint üfsz tel, de mást mondott mint a nő reggel. Na nő száma kinyomoz, visszahív,tisztáz, elnézést kér. Mondom, hogy tetszik, és ezt fogom választani, erre felajánlja, hogy ha hozzá megyek megkötni, akkor mehetek soron kívül holnap.

Tényleg jó cucc, az is tetszik, hogy nem százalékolás van, hanem alkalmankénti fix összeg minden banknak menő zsold. Januárban meg is lesz, le is mondom otp-t.

(#32) Flashcash válasza fasyrt (#31) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Én is OTP-ről váltottam anno. A jelenlegi MKB csomagommal összegtől függetlenül ingyen veszek fel kp-t, bármilyen akár OTP automatákból is. Az OTP-nél meg a saját OTP automatából ugyanez 35ft+0,45%-tól indult, magyarul egy 100-as felvétele 485FT ami egyszerűen nevetséges.

Az ügyfélszolgálat/várakozási idő a bankfiókban/hozzáértés/vevőközpontúság szempontokat figyelembe véve pedig az MKB nálam magasan veri az OTP/Cib/Erste hármast, (ezek vannak még a családban).

[Szerkesztve]

(#33) RedAnt válasza xcsanna (#24) üzenetére


RedAnt
aktív tag

nem kell kérni a kivonatot.
Belföldi ATM-ből havi két pénzfelvétel ingyenes (ha nem Visa Electronod van akkor csak egy). Utána saját atm-ből 100 Ft, más belföldi 250 Ft.

Nekem eléggé úgy tűnt hogy nem akarnak többet látni a bankfiókban :D Pl. kérdezték, hogy az internetkártyát kiküldjék e postán vagy bemegyek érte - mondtam bemegyek, mire kiderült, úgy 2000 Ft felvenni, postán viszont ingyen kiküldik :D Átutalni is neten ingyen van, bankfiókban 300 Ft.

A Visa Electron főkártya éves tagsági díja első évben 0 Ft, utána 490 Ft/év.

╚╦╦╦

(#34) xcsanna


xcsanna
csendes tag

Köszönöm a kimerítő válaszokat!
Azt hiszem, az OTP veszít egy ügyfelet. Nem mintha én akkora érvágás lennék a számukra. :) Nekik mindegy, én meg nyerek rajta. Így kerek az élet. :D

(#35) fasyrt


fasyrt
őstag

Megköttetett a szerződés... Az üzletkötö jan 5-re ígérte a kártyát, számla már él, de az OTP-set megtartom míg nem érkeik meg az új. Vagy érdemes megszüntetni még idén az otp-set, megúszva 1 éves kártyadíjat? Max.addig nem fogok kp.t felvenni (van 1220 huf:D) és kártyával vásárolni.

Melyiket érdemesebb?

(#36) Flashcash válasza fasyrt (#35) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Amikor én megszüntettem az OTP-t akkor még egy hónapot kifizettettek velem mint felmondási időszak.

(#37) fokukac válasza Flashcash (#36) üzenetére


fokukac
nagyúr

jaja, velem is (bankszámla vezetési díj + otp direkt havidíj még egyszer). a maradék zsét pedig csak mint bankfiókbeli kp-felvét lehetett felvenni, az egész tranzakció nem került csak 700 ft-omba.

de az ügyintéző nő azért viccből megkérdezte, hogy nem kívánok-e másik számlát nyitni, mondtam, hogy nem. ő mondta, hogy megérti... :D

[Szerkesztve]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#38) fasyrt válasza Flashcash (#36) üzenetére


fasyrt
őstag

Akkor teljesen mind1, ha éves díj van, ha havidíj, mert ígyis-úgyis átcsúszok.

Köszönöm az összes reagálónak a választ!

(#39) concret_hp válasza fasyrt (#21) üzenetére


concret_hp
addikt

ha még beleférsz a cibezz témába akkor csak ajánlani tudom.
májusban nyitottam ott a számlámat, azóta 100 azaz száz huf-ot vontak le összesen mindenféle költségre. azt is azért mert az akciós betétlekötést csak a bankban lehet intézni. (mondjuk ennek nmetom mi értelme van)

mindenféle átutalás ingyé' van, legalábbis nekem nem vontak még le érte csentót.
netbank jónak mondható sztem, és nagyjából mindent el lehet intézni. bankba eddig kb. 4-5 ször voltam, abból 1szer kellett 2 percnél többet várnom, hogy sorra kerüljek.
ingyé van értékpapír számla (bef. jegy vásárlás is csak az eladás kőccséges: 100-1000huf)
asszem devizaszámla is ingyé lehet, bár ezt nme tom mert nem volt rá szükségem. meg ilyen netkártya téma is lehet, bár erről se tudok semmit, mert nekem egyenlőre nem kellett. netbankba belépéskor kapsz sms-t (ugye ha vki más lépne be akkor is -> egyből le tudod tiltatni.)
viszont kicsit fapados, hogy az egyik jelszavadat 1szer le kell írnod papírra a bankban :(
és asszem változtatni se lehet vagy nemtom. de a belépéshez kell 1 külön, amit viszont nem, hanme tranzakciónknt van 1 másik és azt kell leírni. na ezt aztán jól megfogalmaztam :DDD
ja igen meg 1 csomó mindent lehet kérni persze ingyen (számlakivonat meg ilyen szarok, de azt nem kértem :DDD), ill. minden kártyatranzakciónál kapsz sms-t, hogy ittmegitt ennyimegennyi huf. (szintén biztonsági okokból jó: ha ellopják/elhagyod és még nme vetted észre akkor azonnal le tudod tiltatni)

naszal a cib az sztem jó :U
ja: csak kártyadíj van asszem vmi 400péz' per év de az 1. évben ingyenes azis :C

jameg aug végén 1szer kitiltott a netbank :DDD kaptam vagy 6 sms-t hogy ki vagyok tiltva és hívjam az ügyfélszolgálatot ;]

[Szerkesztve]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#40) fasyrt válasza concret_hp (#39) üzenetére


fasyrt
őstag

Én már elbattyogtam az MKB-hoz. :) Valószínűleg a követkeő otp-től elpártolódelikvensnek fog már csak segíteni (azért otp-s, mert eddig a topikban csak onnan jöttek el) :). Amiket leírtál, annyitpontosítanék, hogy:
Rendszeres havi kivonat elérése CIB Internet Bankon Díjmentes
Rendszeres havi kivonat postán 100 Ft

Köszi a beszámolót. ;)

Ja igen:
Magyar Kerskedelmi Bank, vagy Magyar Külkereskedelmi Bank? Jó lenne a saját bankom nevét tudni. :B Mellesleg nagyon szép a székházuk. (volt tiszti kaszinó)

[Szerkesztve]

(#41) concret_hp válasza fasyrt (#40) üzenetére


concret_hp
addikt

májusban még azt mondták ingyé' van a kivonat is, de nekem nem kell úgyhogy nemtom azóta mi van.
(kb. 10 féle dolgot elkérdezett aki nyitotta a számlámat és minden ingyen volt)

miután leírtam, már láttam, de másnak még jól jöhet :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#42) KMan válasza fasyrt (#27) üzenetére


KMan
őstag

a január 01-től lévő anyagban kp. felvétre már 20 Ft + 0,45% van

:Y ez vegleges? :F nem sok az egy kicsit? :F
eddig ugye 10 ft + 0,001 volt ami 10.000 forint eseten 10+10=20ft volt.
most pedig 20 ft + 0,45% az 10.000 forint eseten 20+4500=4520ft gondolom ezt elirtad.
de 0,045-el szamolva a jelenlegi 0,001 helyett is 20+450=470ft!!!

[Szerkesztve]

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#43) Flashcash válasza KMan (#42) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

20FT+0,45% az 10000FT felvételénél összesen 65FT-ot jelent nincs elírva semmi.

(#44) BosXx válasza fasyrt (#40) üzenetére


BosXx
aktív tag

Magyar Kerskedelmi Bank, vagy Magyar Külkereskedelmi Bank?

egyik sem már, simán MKB Bank, de anno a Magyar Külkereskedelmi Bank néven futott a cég.

Pontosítva, hogy mi ingyenes CIBEZZ számlacsomggal:

-számlavezetés (ebben nincs benne a havi postai számlakivonat, az 100Ft/hó)
-átutalás (csak internetbankon keresztül)
-bankkártya (első évben, utána évi 400Ft, visa electron, abból is a netes vásárlásra nem jó fajta)
-első két ATM kp felvét bármely belföldi automatából
-csoportos beszedési megbízás
-internetkártya
-szokásos internetbank/telefonbank(CIB24), wapbank
-sms kártyahasználatról: most még ingyenes, de jövőre 25Ft/Hó

[Szerkesztve]

Sikeresnek érzed magad? Nézted már a magánnyugdíjpénztári egyenlegedet?

(#45) Integra válasza fasyrt (#21) üzenetére


Integra
titán

rafinál saját terminál ingyenes, bármely másikról pedig kétszer lehet ingyen felvenni
650ft bruttó havidíj, mindennel bennefoglaltatva

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#46) concret_hp válasza BosXx (#44) üzenetére


concret_hp
addikt

''sms kártyahasználatról: most még ingyenes, de jövőre 25Ft/Hó''

25/hó vagy 25/sms? meg hol olvastad ezt? (a 25/hót elég elhanyagolhatónak érzem, a 25/sms-t meg elég soknak...)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#47) Geli


Geli
senior tag

Király totyik :C

A Cibezz internetkártyáért kell külön fizetni,vagy az ingyen van? :U
Nekem főleg internetes vásárláshoz kell, azon belül is amerikai, úgy hallottam azok elég finnyásak,nem mindent fogadnak el :U ezt igen?

KKÜ és BUÉK :)

(#48) RedAnt válasza Geli (#47) üzenetére


RedAnt
aktív tag

ingyen van. [link]

╚╦╦╦

(#49) BosXx válasza concret_hp (#46) üzenetére


BosXx
aktív tag

[link]

utolsó sor, havi fix költségek.
a kártyahasználat 25ft/hó, a számlahasználatról 200Ft/hó, az internetbankos továbbra is díjmentes.

szvsz elég korrekt hogy már decemberben kirakták a jövő évi változott kondíciós listát.

Sikeresnek érzed magad? Nézted már a magánnyugdíjpénztári egyenlegedet?

(#50) Integra válasza Geli (#47) üzenetére


Integra
titán

dombornyomott kártya kell, hogy mastercard vagy visa, tök mindegy

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.