Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-13 09:39:52

LOGOUT.hu

A Topik fő témája a hazai bankok (kivéve az OTP):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9001) maestro87


maestro87
őstag

Sziasztok!
Napokban jött a K&H-tól egy levél, hogy megszüntetik a számlacsomagomat (K&H trambulin) és hogy fáradjak be és nyissak egy másikat. Ezt a szerződés alapján megtehetik? :F
Tudtuk ajánlani valamit, hogy mire váltsak? Jelenleg 845Ft a havi számlavezetési díj amit sokallok, ettől van valami jobb ajánlat? Leginkább csak netes vásárlásra használom. Más bank is szóba jöhet, bár utálok bankba járni. :DDD

(#9002) kiszi07 válasza odrif (#9000) üzenetére


kiszi07
senior tag

Köszi. :B

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#9003) nimfas válasza maestro87 (#9001) üzenetére


nimfas
addikt

Velem ezt a Budapestbank játszotta el anno... akkor váltottam Ersre-re (Privilegium L). Sajnos ez a csomag sincs már és jövőre meg is szűnik. Van a Raiffeisen és a Granit banknak is "ingyenes" csomagja, kicsit olvass vissza, pár oldallal visszább volt róla szó! :D

(#9004) maestro87 válasza nimfas (#9003) üzenetére


maestro87
őstag

Köszi!
És bankot váltani hogy érdemes? Anno olvastam, hogy szeretik még utoljára lehúzni az embereket holmi pénzfelvételi és egyéb díjakkal... de nem tudom pontosan mire is lehet számítani ebben az esetben.

(#9005) nimfas válasza maestro87 (#9004) üzenetére


nimfas
addikt

Ha jól tudom van olyan opció hogy az új bankokban kezdeményezed a váltást és ők intézik. Én speciel bementem és közöltem hogy szeretném megszüntetni a számlámat. De miért? Hát elmondtam. Nem volt fennakadás. Sok pénz nem volt a számlán már, szóval mondtam hogy számolja ki mennyi lenne az utalás díja és vonja le a többit utalja a megadott számlára.

Annyi hogy az állandó utalásokat és beszedési megbízásokat az új netbankon be kell állítani.

(#9006) VIBO


VIBO
őstag

Sziasztok. Tudjátok, hogy Budapest Banknál kasszából felvenni mennyibe kerül? :R

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#9007) axioma válasza maestro87 (#9004) üzenetére


axioma
veterán

Leurited a szamladat es a kartya(i)don nem csinalsz az elozo 5 munkanapban terhelest. Akkor tudjak egybol zarni.

(#9008) tlac


tlac
nagyúr

nálatok is szarakodik az erste netbankja?

"A funkció jelenleg nem elérhető, kérjük próbálja meg később (Háttérrendszeri kapcsolat hiba)!"

egy kis idő után mindig bedobja ezt a hibát

(#9009) tlac válasza tlac (#9008) üzenetére


tlac
nagyúr

jelentettem a hibát az erste felületén
várható válasz szept. 26, lol

(#9010) Brave_86


Brave_86
aktív tag

Az új CIB mobil alkalmazásnál, O-key jelszó generálásakor a korábbi verziónál lehetett új jelszót kérni 1 login alatt.
Most 90 másodpercig használható fel a jelszó, majd kilép az alkalmazásból, ha idő előtt szeretnék újat, akkor is ki kell lépni, majd újra loginolni. Erre van beállítás, vagy meg kell így szoknunk?
A webes online felületen -ha oda kell belépnem ügyintézés miatt- akkor általában 4-5 jelszóra is szükségem van.

(#9011) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

Nagyobb összeget kellene levennem a számlámról (tetőfelújítás miatt a teljes összeg másik felét 800 000-et)...
Természetesen az automatánál nem tudok.Holnap megyek be a bankhoz.Van plusz költség ilyenkor?
Erste Privilégium L csomagban vagyok.
Valamint a havi egyszer ingyenes pénzfelvétel idegen automatánál van még?
Általában Erste automatáknál veszek le,de akkor ma vennék le ebből az összegből a munkahelyi K&H ATM-nél is.

Nagyon köszönöm!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#9012) Huroq válasza Orlin (#9011) üzenetére


Huroq
senior tag

Erste Privilégium "L" Bankszámla esetén a felvételi díj: 0,559% + 121 Ft (max. 12.174 Ft + 0,60%)

A kondíciós listában ez szerepel:

"0 Ft a tárgyhónapot követő hónapban, korlátlan számban a Bank saját ATM-jeinél belföldön és az Erste
Bankcsoportba tartozó bankok ATM-jeinél külföldön végzett készpénzfelvétel díja"

Tehát idegen banki ATM -ből csak a törvényileg meghatározott összeg vehető fel ingyenesen.

Itt egy régebbi Bankmonitor cikk, hogy melyik ATM -ből mennyi vehető fel egyszerre.

(#9013) Sanyi.mTs válasza Huroq (#9012) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

ezek alapján keresni kell egy Erste ATM-et és kivenni 2x400 ezer Ft-ot.

(#9014) Orlin válasza Sanyi.mTs (#9013) üzenetére


Orlin
addikt

Csak 200 a napi limitem.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#9015) Huroq válasza Orlin (#9014) üzenetére


Huroq
senior tag

Mintha rémlene, hogy netbankban feljebb lehet állítani ideiglenesen 200 főlé is.
Sajnos rég voltam Erste ügyfél.

(#9016) nimfas válasza Orlin (#9014) üzenetére


nimfas
addikt

Netbank-on, akár mobilos appon keresztül is fel tudod emelni a limitet akár ideiglenesen is. Erste saját automatából ingyenes és korlátlan számban. Tehát max 2x400-at veszel fel.

(#9017) Sanyi.mTs válasza Huroq (#9015) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

igen, feljebb lehet állítani. én is így vettem fel lakásfelújításra a pénzt

(#9018) Met válasza Brave_86 (#9010) üzenetére


Met
nagyúr

Ezt akartam már én is kérdezni.
Próbált az időcsúszkát húzgálni de nem engedte.
Elég bosszantó.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#9019) kleinguru válasza Huroq (#9012) üzenetére


kleinguru
addikt

Azt mondták nekem a bankba, hogy vagy a havi 2 (max150K) ingyen bármely automatából opció aktív, vagy a bármennyi ingyen, de csak erste automatából.

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#9020) Sanyi.mTs válasza kleinguru (#9019) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

én emiatt mondtam le az ingyen 150k felvételét, mert a számlacsomagom díjmentes kp felvételt biztosít saját ATM-ből korlátlan számban.

(#9021) maestro87 válasza axioma (#9007) üzenetére


maestro87
őstag

Maga a zárás nem kerül pénzbe ebben az esetben?

Egyébként néztem ezt a Gránit bankot, ennek csak Budapesten van bankfiókja? Magyarul ha nagyobb készpénzt akarok felvenni, akkor nem éppen a legjobb választás? Milyen hátránya lehet még?

Raiffeisen-nél én meg nem találok 0 Ft havidíjas számlacsomagot, mindegyikhez kell havi 100-150 ezres utalás rá. Ha ezek nem teljesülnek akkor drágábbak a díjak mint a K&H-nál. Vagy melyik csomagot kellene néznem?

(#9022) axioma válasza maestro87 (#9021) üzenetére


axioma
veterán

Hat ebben az esetben legalabb nem huznak le plusz dijakkal azert, hogy meg a kartya nem szuntetheto meg, akkor a szamla sem, akkor a szolgaltatasokat se huzzak le rola...
A raiff ugyan ahol en vagyok, de en tudok premiumhoz elegendo beutalast produkalni, szoval nem is ajanlgattam neked.
Ha nem hirtelen kell a penz es ahol laksz van allamkincstari penztar, akkor oldd meg azon keresztul... amugy a Granit pont egy olyan bank amivel me'g epp sose volt kapcsolatom (nem sok ilyen van mar).

(#9023) w333


w333
félisten

Sziasztok 2 kérdésem is lenne ... valami tanácsot kérnék ! :R

1. Anyámnak van OTP bankszámlája (bankkártya nincs) havi 20 ezer forgalom mozog rajta (személyi kölcsön amit bankban befizetésre kerül és erről vonják a pénzt), ehhez kéne valami bánkártya amit ATM automatánál fel lehet tölteni készpénzzel, külföldi vásárlásra kéne !

2. Nekem nincs bankszámlám sehol de szeretnék valami jó ajánlatot, fizetés sajnos nem érkezne rá és szintén feltölteni szeretném, közüzemi számlák fizetése (telefonszámla) és külföldi vásárlás miatt !

Hol merre induljak el ? segítségeiteket előre is köszönöm ! :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#9024) KTU válasza w333 (#9023) üzenetére


KTU
addikt

Igényeljen anyukád OTP bankkártyát,
te regisztrálsz Revolut fiókot és TransferWise Borderless account.
Pénz OTP kártyával, OTP automatába berak,
OTP kártyát, hozzárendeled Revolut vagy TransferWise fiókodhoz, én mindkettőhöz hozzáadtam,
sőt a Revolut és TransferWise kártyát keresztben egymáséihoz.
És tudod mozgatni a pénzed a kártyáid közt.
pl. vagy másik pl.
Lehet a TransferWise-nak nem tetszhet ha különböző, más névről töltenéd,
akkor regisztrálj anyukádnak TransferWise account-ot is. :U
Nem mellesleg jó árfolyamon is tudsz váltani a vásárláshoz.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#9025) Brave_86


Brave_86
aktív tag

CIB mobil alkalmazás:
1 mobilra lehet 2 különböző számlához tartozó appot regisztrálni (token generáláshoz)?

(#9026) Brave_86 válasza Brave_86 (#9025) üzenetére


Brave_86
aktív tag

tt úgy látom van rá lehetőség

(#9027) kleinguru válasza Sanyi.mTs (#9020) üzenetére


kleinguru
addikt

Igen, én is gondolkodtam rajta, csak amerre járok sehol nincs erste automata még a környéken sem :(

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#9028) w333 válasza KTU (#9024) üzenetére


w333
félisten

:R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#9029) betyarr


betyarr
veterán

üdv!

mennyire éri meg manapság hitelkártyát használni?
ha megéri,akkor melyik az a bank,amelyiknél nagyon megéri?otp-nél vagyok,de gondolom nem itt éri meg leginkább.

a k&h-t néztem [link],jól értem,hogy havi minimum 150k vásárlás mellett évi 36k-t kapok vissza?hogyan lehet ingyenesen visszajuttatni a pénzt a kártyára,ha nincs k&h számlám?

(#9030) .tnm válasza maestro87 (#9021) üzenetére


.tnm
addikt

Évek óta Gránit-os vagyok. Budapesten is csak két fiókja van, ebből csak a Westend-ben lévőben voltam. Kétszer. Először számlanyitáskor, másodszor mikor állandó lakcímem változott. (Ehhez muszáj volt személyesen, ha megelégedtem volna azzal, hogy csak az értesítési címemet írják át, akkor ehhez se kellett volna bemennem.)

A lényegre térve, készpénzfelvételhez ATM-hez kell vonulni. Mivel nincs saját ATM-je, ezért mindenképp idegen bankéhoz kell fordulni. Nagyobb összeg felvételénél nem árt ismerni, hogy melyik banknál mennyi a felvételi limit.

Befizetnem még soha nem kellett, és tudom is magamról, hogy nem is valószínű, hogy ilyen előálljon, ezek fényében mertem egy próbát tenni a Gránittal anno.

Múltkor én úgy jártam, hogy egy nagyobb összeget akartam felvenni és a K&H csak 150000-et hagyott az ATM-ből. Gondoltam több részletben veszem fel, de csak 3 részletig jutottam el. Utána megtagadta a az ATM (átszaladtam egy Erste ATM-hez és az se volt hajlandó pénzt adni.)

Felhívtam a telefonos ügyfélszolgálatot, ahol elmondták, hogy napi 3 felvétel a limitem (ami engem meglepett, mert 5 rémlett). 100 Ft-ért tudtam ezt ott telefonban megemelni. (Sajnos ezt netbank-ban és az android applikációban pont nem lehet állítani, napi felvételi limitet igen -ingyen.)

Ennek ellenére csak ajánlani tudom. Voltam OTP-s (fiatal voltam és balga), Erste-s, BB-s, most lakáshitelem megint Erste-nél van, mivel Gránitnál nem volt (gondolom azóta sincs) fogyasztóbarát lakáshitel. Szerintem sokat elmond, hogy inkább lemondtam a kamatkedvezményről az erste-nél, csak hogy az Gránithoz érkezzen továbbra is a fizum. Lehet, hogy olcsóbb lenne, de a Gránit egyszerű, átlátható és sose kerültem olyan helyzetbe, hogy ne tudtam volna fizetni legalább kártyával valahol (ha a telefonos fizetés esetleg épp nem ment) és a netbankba is talán kb. kétszer nem tudtam belépni, mindkét esetben pár óra múlva újra ment.

A telefonos app-nál néha vannak kisebb döccenések, de ha nem javul magától, akkor telebank segít.

Nekem nagyon tetszik, hogy ők ugyanannyira nem akarnak veled sz@rakodni, mint Te velük. Értsd: ha csinálnának valami pofátlan, vagy valami zavaros módosítást, akkor kilométeres sorok lennének az egyszem bankfiókban, és folyton csörögne a telebank. Ehelyett a dolgok 90%-át mindenki meg tudja oldani magának, a maradékra meg ott a netbank-ban a szabadformátumú levél, amiben szépen magyarul leírod, hogy mit szeretnél és másnapra valaki válaszol. Nekem eddig mindig az volt, hogy meg is csinálták, kivéve az állandó lakcím váltás, de ott is az értesítésit egyből át is írták. Sürgős esetben a telebank.

Az OBA miatt a "kisbank"-sága sem zavar.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#9031) nimfas válasza .tnm (#9030) üzenetére


nimfas
addikt

Nekem is szimpi lenne mint a Raiff mind a Granit, de Siófokról kivonult a Raiff, Granit sosem volt (Megint csak BP).
Van kp-s forgalmam bőven, tehát szükség lenne a kp befizetésre ami saját fiókban ingyenes. Másik fiókban nem az.
Megtakarítási számla a Cetelemnél van, ingyen utalok (Erste Privilegium L) és ha kéne vissza is ingyen jönne a pénz.

A Privilegium L-es csomag feltétele a havi min. 150eFt utalás érkezés, amit nemes egyszerűséggel úgy oldottam meg, hogy anyám utal, majd 3 nap múlva vissza. (Ingyenes) Be van állítva az állandó utalás azt jónapot....

ATM-nél pénzt befizetni megint nem buli, csak szólok hogy nem ingyenes. Nekem is ajánlgatták, de mikor kérdeztem, hogy ingyenes-e akkor mindjárt látták, hogy képben vagyok. :DDD

Ahogy a bankos kisasszony a megtakarítási formákat is ajánlotta, mikor közöltem, hogy köszönöm, közel 4x annyi kamatot kapok lekötés nélkül akkor meg is kérdezte, hogy hol. :C

(#9032) temporello válasza betyarr (#9029) üzenetére


temporello
tag

Nem kell visszajuttatni,a visszatérítést a hitelkártyaszámlán (egyszerűbben a kártyán) írják jóvá.

(#9033) betyarr


betyarr
veterán

van itt valaki,aki már töltött fel revolut számlát budapest bank upc hitelkártyával?vásárlásnak vagy pénzfelvétnek könyveli el?egyáltalán engedi?itt van egy régebbi hsz,ami szerint nem is engedi [link]

temporello: félreértettél.én az elköltött pénzt akarom a hitelkártyára visszamozgatni,nem a hasznot a hitelkártyáról.

[ Szerkesztve ]

(#9034) KTU válasza betyarr (#9033) üzenetére


KTU
addikt

"hogyan lehet ingyenesen visszajuttatni a pénzt a kártyára,ha nincs k&h számlám?"

Ha jól értem, a hitelkeret feltöltés / visszatöltés érdekel, biztosan lesz számlád,
arra pedig tudsz utalni. Vagy ATM kp. befizetés stb.
Azt is nézd meg ezeknek van-e külön díja.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#9035) noorbertt válasza .tnm (#9030) üzenetére


noorbertt
őstag

Köszönöm, mostanában angyalok én is a váltáson és ez az egyik bank amit néztem.
Jelenleg az MKB-nal vagyok de szerintem ahhoz képest amilyen bejövő forgalmat generálok túl sokat fizetek és nem kapok erte sok mindent. (Jah de néha nem jó a mobilapplikáció, ami nélkül élni nem tudok)...

Jól tudom a gránit bank ad olyan appot ahol írni is lehet a kiadást?

(#9036) tboy93


tboy93
nagyúr

Sziasztok!

Páromnak lejár a diák számlája, szeretnénk egy közös számlát, ahol mindeketten tulajdonosok vagyunk. Semmi extra nem kell, sima forint számla jó lesz. Ami számomra fontos, hogy legyen normálisan használható netbank rendszerük és mobilappjuk. Most erstés vagyok, ezzel meg vagyok elégedve, az OTP rendszerétől viszont ver a víz. Melyik bank környékén lenne érdemes nézelődnünk?

(#9037) maestro87 válasza nimfas (#9031) üzenetére


maestro87
őstag

Ez a készpénz befizetés nekem eszembe se jutott így elsőre, pedig volt már hogy adtam el valamit és csak így tudtak fizetni érte. Sajnos akkor ez a Gránit bank nálam kilőve. :(
Lehet maradok akkor a K&H-nál. A K&H minimum plusz számlacsomag például nem tűnik rossznak, 500 ezer megtakarításnál csak 333 Ft a havidíj, ami ha jól nézem még kamatozik is egy keveset, így lehet nullára ki is jönne a díj. [link]

Egyébként nincs valami befektetési javaslatotok? :D Anno mindig lekötöttem netbankon keresztül a lóvét és volt hogy kamatozott évi 40 ezret is, de ma már hála a 0,01%-os kamatnak ez lecsökkent kb. 20 Ft-ra. :W
Az nekem már elég lenne ha ők fizetnek, hogy használják a pénzemet és nem fordítva. :DDD

(#9038) .tnm válasza noorbertt (#9035) üzenetére


.tnm
addikt

"ahol írni is lehet a kiadást?"

ezen mit értesz pontosan?

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#9039) nimfas válasza maestro87 (#9037) üzenetére


nimfas
addikt

Megtakarítás : Cetelem megtakarítási szla. Ingyenes számlavezetés, ingyenes visszautalás (ha kell a pénz épp), lekötés nélkül jelenleg 1,5%.

[link]

Most októberben lesz mobilapp is hozzá, le is lehet majd kötni a pénzt. Kérdés hogy akkor többet kamatozik mint most lekötés nélkül vagy pont annyit és a nem lekötött fog kevesebbet. (van egy ötletem).

[ Szerkesztve ]

(#9040) polonic válasza nimfas (#9039) üzenetére


polonic
félisten

Ott van az oldalon pedig az októbertől 13-től esedékes hirdetmény is. Benne van, hogy lekötés esetén milyen kamatok vannak.

(#9041) maestro87 válasza nimfas (#9039) üzenetére


maestro87
őstag

Ez nem rossz, köszi. :R Mondjuk gyanús hogy minden 0 Ft. ;]

(#9042) nimfas válasza polonic (#9040) üzenetére


nimfas
addikt

Valóban, bocsi. Azt a PDF - et nem olvastam. 1,5% lekötés nélkül 2% lekötve 1 évre. Ha mégis fel kell törni akkor gyanítom 0%....

Érdekes hogy most jöttek ki ezzel a lekötéssel mikor már mindenki kamatemelést vár. Szépen lekötöd és tuti pár hónap múlva felé megy a kamat. 😇

Maestro87:nekem több éve oda megy a megtakarítás.

[ Szerkesztve ]

(#9043) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Remélem jó helyen kérdezek.

Valutára pontosabban Angol fontra volna szükségem. Jó lenne deviza is, de nincs devizaszámlám.

(Ersténél vagyok) Privilégium L, de van Paypal-om is.

Hol nézelődtök ilyen esetben, hogy hol váltják a számomra a legjobb árfolyamon? Forint->Font.

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#9044) KTU válasza Predator2 (#9043) üzenetére


KTU
addikt

Számlapénz vagy kp. kell?
Ha a utalnod kell TransferWise.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#9045) Predator2 válasza KTU (#9044) üzenetére


Predator2
addikt

Kp is kellene.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#9046) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Sziasztok!

Van esetleg köztetek olyan, akinek a Takaréknál, vagy a Sberbanknál van hitelkártyája legalább 3 hónapja? Írj egy PM-et vagy itt, lenne pár kérdésem. :R

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#9047) tboy93 válasza tboy93 (#9036) üzenetére


tboy93
nagyúr

Esetleg erre van valakinek tippje? :R

(#9048) Alg


Alg
veterán

Sziasztok,

Hosszabb kiküldetésre jöttem Bécsbe, viszont a fizetésemet(+egyebeket) továbbra is forintban kapom az otthoni folyószámlámra (OTP).

Tudnátok abban segíteni, hogy mi a legjobb megoldás arra hogy a forint bevételt és az eurós kiadásokat "összekössem"?

- Ne csináljak semmit, igyekezzek mindenhol kártyával fizetni és néha váltsak valamennyi KP-t szükség szerint?
- Nyissak osztrák bankszámlát és oda utaljak havonta valamekkora összeget (mivel barátnőm is velem van és szeretnénk közös számlát, lehet ez lenne a legjobb - ő euróban kapja a fizetését)?
- Hitelkártya? (Céges AmEx-em van jelenleg).
- Vigyem át az otthoni számlát a magyar ERSTE-hez?

Köszönöm előre is!

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#9049) Hintalow válasza tboy93 (#9036) üzenetére


Hintalow
senior tag

Ha ténylegesen olyan számlát szeretnél ahol két tulajdonos lehet azonos jogkörrel, és még esetleg a számla is "XY és YX" névre szól, akkor nem sok jóval bíztathatlak, tudtommal az OTP-n kívül senki nem nyújt ilyet, és az infóim szerint (egyéb bankban dolgozom) ők is vezetik ki, mert sok macera volt vele. (egy ilyen számlával egy durva válóper gyönyörű lehet...)
A legtöbb banknál olyan megoldás van, hogy van a számlának egy tulajdonosa, és lehet megadni állandó meghatalmazottat, akinek lehet saját kártyái, netes/telefonos kódjai, ügyintézési joga szolgáltatásokat illetően, viszont alapadatokat csak a számlatulajdonos módosíthat.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#9050) tboy93 válasza Hintalow (#9049) üzenetére


tboy93
nagyúr

Igen, azt szerettem volna, hogy ket azonos jogu tulajdonosa lehessen a szamlanak, esetleg valami nyilatkozattal azt is meg lehessen oldani, hogy lehessen ugyeket intezni a masik személy nelkul...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.