Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-13 09:39:52

LOGOUT.hu

A Topik fő témája a hazai bankok (kivéve az OTP):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32001) Gallmix válasza dozen (#32000) üzenetére


Gallmix
aktív tag

Ebben nincs újdonság eddig is így volt. Kivéve a BF akciót és talán az utána következőt, azok kivételek voltak.

A banki nyitásnál az ajánlás él (mind3 esetben).

Ma voltam okmány irodában és mondták, már rég csak chipes személyit adnak, régit már kérni sem lehet, futnak ki a régi személyik folyamatosan. Volt egy stoc a srácnál még régi.

Azt is mondta, hogy az applikációban (személyi akár otthonról is lehet aktiválni, majd ha megérkezik).

Nem az összeggel van bajom, hanem az elvvel.
Nem tudsz vele mit tenni, a bank hozza a szabályt. Most bármelyik másik bevezethet változtathat. Akár a Rafi is, olyan feltételt ami nem tetszik. Nekem pl az 1-2 éves kikötés nem tetszik, Rafi, Cib. alapvetően (nem ingyenes feltétel nélküli számla ugye). De ha behozza, a Rafi, hogy csak munkabért fogad el, vagy kötelező x vásárlás, esetleg kötelező sms kérést akkor sem tudsz mást tenni, mint nem nyitsz maximum.

Másik topikba OTP 1500 forintot kér februártól befizetésre - nem saját számlára. Szerintem ez súlyosabb dolog és többeket érint, mint a kártya megtartása. Ahol inkább már a fillér...ról szól a dolog. Azért is súlyosabb dolog, mert esetleg másoknak is támad ilyen ötlete...

De jó, hogy te ezt is "tudod".
Mielőtt valaki megint belém ál, ugye... :U
Nem én vagyok ilyen okos, erről cikkek, statisztikák, pénzügyi emberek tudnának nagyon nagyon sokat beszélni... Van kivétel, de az meglehetősen kevés.

[ Szerkesztve ]

(#32002) RR-13 válasza Gallmix (#32001) üzenetére


RR-13
őstag

Amúgy a válaszodban megint össze-vissza keverted a fenti Hsz.-eket, megszólítás nélkül.
A személyi igazolvány az nem a Topik témája. Főleg ON-ban!
Tedd meg, hogy nem magyarázod meg ezt is..., nem is kell válaszolnod már többet. Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#32003) Gallmix válasza RR-13 (#32002) üzenetére


Gallmix
aktív tag

Egybe írtam igen, a válaszok természetesen a te idézetedre mentek.

De a topik témája is, ha a bankszámlanyítással összefüggésbe írtam le. Másnak is lehet hasznos információ. Korábban itt is felmerült lehet-e aktiválni, vagy egyéb a chipet otthonról.

[ Szerkesztve ]

(#32004) Pfiucska


Pfiucska
aktív tag

Erste MAX hitelkartyanak van éves dija? A kartyakibocsajtas ~8k ha jol latom.
Kulfoldi autoberles(ek)hez gondolkozom, hogy beszerzek egyet, de csak ezert nem akarok fizetni evente egy forintot se. Normal es ertekpapir szamlam is naluk van, ezert lenne evidens ez a valtozat.

iPhone 11, PS5, 18’ cbr500r, 23’ Octavia 2.0 TDI

(#32005) axioma válasza Pfiucska (#32004) üzenetére


axioma
veterán

Pont jobban jarnal csak eves dijas konstrukcioval, mert ha nyaralas utan visszaadod, a 2-3 honapon feluli reszt idoaranyosan vissza kell adjak, mig a kibocsatasit nem. A MAX mondjuk pont fura akkor, nekem sztem kibocsatasi (akcioban?) nem volt, de eves dijat [6505] most vontak, es havi zarlati dijas is [270].

(#32006) RR-13 válasza Pfiucska (#32004) üzenetére


RR-13
őstag

Ez nem konkrét "ajánlás" csak a száraz tények:

A jelenlegi MAX Hitelkártya igénylésnél a jelenlegi hirdetmény szerinti alábbi árak vannak (2023. április 01. óta):

Főkártya kibocsátási díj 6.821 Ft, de levásárolható.
Főkártya éves díj 6.821 Ft
Zárlati díj (főkártya) 590 Ft

Az éves díjat utólag terhelik, visszamenőleg, 1 év múlva (ha megvárod), akár időarányosan is, ha mondjuk 3 hónap múlva megszünteted.

"Éves díj (főkártya és társkártya) időarányosan megszolgált része: hitelkártya megszüntetéskor
Főkártya éves díj: évente a kártyagyártás fordulónapján"

axioma:
Neked elég jó "áras" szerződésed van, és mivel az régebbi - 2014. október 02. előtt igényelt - Max Hk. szerződés, így kedvezőbb a Zárlati díjad, ezért az "csak" 270 Ft.
A jelenlegi 590 Ft az más sok.

[ Szerkesztve ]

(#32007) Pfiucska válasza RR-13 (#32006) üzenetére


Pfiucska
aktív tag

A levasarlas az h mukodik? Annyival kevesebbet kell visszautalnom ra?

Minden evben igenyelhetek es megszuntethetem? Elobbi mukodik sztem online, de utobbi?

Februar vegen lenne szuksegem ra. Ha a kartyadijat levasarolhatom, az eves dijat es zarlatot csak ~2 honapra fizetem, akkor nem draga. Egyeb esetben azert ugy latom lennenek koltsegei.

iPhone 11, PS5, 18’ cbr500r, 23’ Octavia 2.0 TDI

(#32008) pictigjis válasza Pfiucska (#32007) üzenetére


pictigjis
senior tag

Minden evben igenyelhetek es megszuntethetem? Elobbi mukodik sztem online, de utobbi?

ezt megis hogy gondolod? ugy repulnel a tiltolistara, mint a huzat

(#32009) Pfiucska válasza pictigjis (#32008) üzenetére


Pfiucska
aktív tag

Nem tudok, nekem budget megoldás kell erre :P

Podgoricában 4 napra 10k se(!) lenne a berles egy minimal autoval, de fizessek ki ugyanennyit egy nyamvadt kartyaert? Amit soha nem fogok hasznalni csak evente nagyon max 2 alkalommal, deposit gyanánt. Mindezt persze amelle h mar sima meg ertekpapirszamlam utan is terhelgetnek ezt-azt.

iPhone 11, PS5, 18’ cbr500r, 23’ Octavia 2.0 TDI

(#32010) RR-13 válasza Pfiucska (#32007) üzenetére


RR-13
őstag

Egy alap példa:
amennyiben csak a kibocsátási díjnak megfelelő összeget költenéd el pontosan, akkor csak 1x 6.821 Ft-ot kell visszafizetni, nem pedig 2x 6.821 Ft-ot.

A 6.821 Ft-os kibocsátási díjat mindenképp terhelik.
Költesz pl. a hitelkeretből 20 ezret, akkor 26.821 Ft helyett csak összesen 20 ezret kell visszafizetni, mert jóváírnak 6.821 Ft-ot a költésedből.

Az, hogy évente lehet-e igényelni Max hk., ha korábban megszüntetted már 1 éven belül, nem hiszem, mert a második ilyennél már nem adnák meg logikusan gondolva.
Megszüntetni csak személyesen lehet Hk., vagy írásban.
Más költségei nem nagyon vannak alaphasználat esetén, mint a zárlati díj, vagy a nem kötelezően kérhető push értesítő havi díja.

Most akció van:
Erste Max Hitelkártya:
Gyűjts levásárolható Erste Forintokat!
Most akár 20% visszatérítés (maximum 13 000 Erste Forint) élelmiszerbolti vásárlásaid után.²
Igényeld online február 12-ig, mi pedig 10 000 Erste Forintot adunk!
THM 49,23%

Részvételi feltételek.

Akkor az éves kártyadíj probléma is "fizetve" a 10 ezerben.

[ Szerkesztve ]

(#32011) Pfiucska válasza RR-13 (#32010) üzenetére


Pfiucska
aktív tag

Van ingyenes hitelkartya a piacon?

Ugy ertve, ami nem ilyen trukkokkel akarja “ingyen” adni.

iPhone 11, PS5, 18’ cbr500r, 23’ Octavia 2.0 TDI

(#32012) Boond


Boond
addikt

K&H
Tájékoztatjuk, hogy 2024. január 20-án 18:00-tól 2024. január 21-én 12:00-ig banki informatikai rendszerek fejlesztése miatt elektronikus csatornáink és az azon elérhető pénzügyi, kiegészítő pénzügyi és befektetési szolgáltatások, valamint az ATM készpénzbefizetési szolgáltatás szünetelhetnek, a bejövő azonnali utalások visszautasításra kerülnek. Az ezzel járó szolgáltatáskiesés a jelenlegi szabályozás értelmében bankszünnapnak minősül. További információ: https://www.kh.hu/karbantartasok

[ Szerkesztve ]

(#32013) INGJOKE válasza RR-13 (#32010) üzenetére


INGJOKE
veterán

Most akció van:
Erste Max Hitelkártya:
Gyűjts levásárolható Erste Forintokat!
Most akár 20% visszatérítés (maximum 13 000 Erste Forint) élelmiszerbolti vásárlásaid után.²
Igényeld online február 12-ig, mi pedig 10 000 Erste Forintot adunk!
THM 49,23%

Részvételi feltételek.

Ez ránk régi használokra is vonatkozik?

(#32014) peetie1 válasza INGJOKE (#32013) üzenetére


peetie1
aktív tag

Ha legorgetsz a lap aljára ahhoz a kis 2-eshez,akkor látod h nem.

(#32015) tlac válasza RR-13 (#32010) üzenetére


tlac
nagyúr

hasonló nyitási akciók már legalább tavaly nyár óta mennek náluk, mindig meghosszabbítgatják

(#32016) axioma válasza RR-13 (#32006) üzenetére


axioma
veterán

Kosz a kiigazitast, valoban, mar az igenylestol fuggo kondilistak miatt az se rleg h ugyanolyan kartyam van...
Pfiucska: Ingyen hk sztem nincs, de van amelyik ha nincs tranzakcio akkor nem terhel, vagy akkor ha fordulonapon nincs tartozas [meg van ahol akkor nincs ha van keret*70% tartozas]. Nyilvan a hitelkartya a banknak is koltseg... be is hajtja, csak nem ara'nyosan, hanem valami egysegesitett dijstruktura alapjan.

[ Szerkesztve ]

(#32017) bigdady válasza RR-13 (#32010) üzenetére


bigdady
nagyúr

Ehhez normál erste folyószámla is szükséges?
Van valami buktató vagy rejtett költség? Pl 70%-ig kell használni stb? :R

[ Szerkesztve ]

(#32018) tlac válasza bigdady (#32017) üzenetére


tlac
nagyúr

nem

(#32019) skt


skt
tag

Sziasztok,
Mostmár tényleg aktuális a bankváltás, nekem és a barátnőmnek is. Mind a ketten teljesen átlagosan használjuk a számlát, utalások vannnak, sok kártyás vásárlás, minimális kp felvét. Push még jó lenne SMS helyett. Valamint ha van virtuális kártya, az is jó lenne
Amiket ki néztem az BM-en keresztül CIB ECO, Erste Privilégium 2.0,UniCredit Partner Aktív Zéró,valamint OTP Smart.
Ezek közül melyiket érdemes? Valamint látom, hogy vannak ajánlókódok, ezek bm-en keresztül is érvényesek? Ha igen az erstenél összevonódik az alap 30-al? Vagy mi ezeknek a folyamata? Köszönöm előre is :R

(#32020) RR-13 válasza skt (#32019) üzenetére


RR-13
őstag

Szia. Az összefoglalót olvastad?
Ott előnyök hátrányok is vannak írva pl. a CIB BM ECO esetében.
Az Erste Privilégium 2.0 nem került be az összefoglalóba, mert ott csak jövedelem alapú jóváírást fogadnak el, ami nem mindenkinek kedvező feltétel.
Ezért erről az Erste csomagról előny és hátrány ott nem olvasható, de a CIB BM ECO csomagról igen.

A BM CIB ECO számlánál nem összevonható az ajánlási, és a számlanyitási akció a BM kedvezménnyel, de a többinél igen.

[ Szerkesztve ]

(#32021) .tnm válasza RR-13 (#32020) üzenetére


.tnm
addikt

Hiteluügyintéző azt mondta, van valami spéci számlacsomag az erste-nél, ha onnan utalsz a másik számládra, akkor azt jövedelemnek veszik. (Azt hiszem egyéni vállalkozók miatt.)
Persze nem tudom a részleteket, mert végül ben erste lett, elképzelhető, hogy többe kerül a leves, mint a hús.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#32022) skt válasza RR-13 (#32020) üzenetére


skt
tag

Köszönöm az információkat. :R
Akkor vagy CIB vagy Erste lesz vagy az OTP esetleg
Van esetleg valakinek tapasztalata mind a kettővel? Vagy igazávol teljesen mindegy hova megy az ember :R

[ Szerkesztve ]

(#32023) RR-13 válasza .tnm (#32021) üzenetére


RR-13
őstag

Ez érdekes infó, csak jó lenne többet tudni arról, mert így nehéz megnézni miről van szó, ha a csomag nevét sem tudjuk.
Amennyiben csak vállalkozóknak nyitható az a csomag, akkor meg nem sok jelentősége van a partner kedvezményes számlát nyitók esetében. :N

"mert végül ben erste lett"

BM Erste lett?

[ Szerkesztve ]

(#32024) RR-13 válasza skt (#32022) üzenetére


RR-13
őstag

Itt a Topikban ne nagyon várj támogatást az OTP irányába, mert amúgy sem a Topik témája itt. :N

Mivel a BM Erste Privi. 2.0 Partner csomag-ban jelenlegi megkötés esetén több mint 3 évre adják a Partner kedvezményeket, vagyis 2027. március 1-ig, amiben díjmentesek a Push értesítők is, ezért én azt "ajánlom" inkább, mint a CIB BM ECO csomagot, aminél csak 2 évre van a BM kedvezmény.

Ezeket arra az estere írtam, ha nem nagyon könnyű a döntés, valamint jelenlegi állás szerint jobb a rendszere szvsz. az Erstének, mint a CIB-nek, ahol jelenleg szerintem nem annyira jó, mint amikor volt még a Javas felület is. :U

VISA virtuális kártya az Ersténél is van, de ott sajnos nem díjmentes (mint a CIB-nél), hanem 2.030 Ft/kibocsátási / és éves díja is van.
Itt tudod megnézni a virtuális kártya díjait.

Viszont talán van más díjmentes alternatíva az internetes vásárlásra (pl. Revolut virtuális kártya), mint a fizetős Erste virtuális kártya. :K

[ Szerkesztve ]

(#32025) gameboy


gameboy
csendes tag

Sziasztok! A K&H banknál szeretnék számlát nyitni és olvasom hogy van ez a 40 ezer Ft-os jóváírási akció új számlanyitás esetén. Az lenne a kérdésem, hogy ebben az akcióban kötelezően részt kell venni és az ebben való részvétel is feltétele a számlanyitásnak tehát bent van szerződésbe? Személyesen nyitnám meg a számlát a bankfiókban tehát nem online, és csak internetbanki szolgáltatást kérnék mert mobilbankot egyáltalán nem használok, és nem is szeretnék. Viszont olvasom hogy a 40 ezer Ft-os jóváírás egyik feltétele, hogy legalább 2 aláírást igénylő tranzakció történjen a mobilalkalmazás segítségével. Amint mondtam a mobilalkalmazást biztosan nem használnám. Tehát ebből kifolyólag a mobilalkalmazás 2-szeri használata mint a jóváírás egyik feltétele nem fog teljesülni. Lehet-e bármilyen hátrányom abból, hogy nem teljesítem a bank által meghirdetett akció feltételeit azon kívül, hogy nem kapom meg a 40 ezer Ft-ot. Kötelezhetnek arra, hogy teljesítsem a számlanyitási akció feltételeit szerződésben esetleg nincs-e ilyen feltétel? Köszi előre is.

(#32026) RR-13 válasza gameboy (#32025) üzenetére


RR-13
őstag

Szia.
Semmilyen "további" hátrányod nem lesz abból, ha nem teljesíted az akciós feltételeket főleg, ha nem is akarsz részt venni benne. :N
Egyszerűen csak nem kapod meg a 40 ezres jóváírást.

A szerződési feltételekben sem kötelezhetnek arra, hogy teljesítsd az akciós feltételeket, és/vagy használd az appot is.
Más kérdés az, hogy az internetbanki belépésnél "csak" az sms alapú bejelentkezést fogod tudni így használni, ha nem akarsz appot használni.

[ Szerkesztve ]

(#32027) Simulacrum válasza RR-13 (#31988) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Mi a tipped, tippetek mennyivel emelhetik meg ezt a 400 ezres összeget. Régóta gondolkodom, hogy váltok hozzájuk, most az 50 ezres nyitási akció is nagyon csábító, de ha nagyon megemelik utalgathatom máshonnan a kért összeget.
A 400 ezer előtt volt már kisebb összeg ugyanennél a csomagnál, mi volt a korábbi emelés mértéke, esetleg ezt tudja valaki?

(#32028) gameboy válasza RR-13 (#32026) üzenetére


gameboy
csendes tag

Köszönöm szépen a választ. És amikor szeretném megnyitni a számlát akkor külön kell jeleznem a bankfiókban az ügyintézőnek, hogy nem szeretnék részt venni az említett jóváírási akcióban? Igazából egy kisebb megtakarítást szeretnék elhelyezni a megnyitott számlán, valamint a munkabérem szeretném ide utaltatni ezentúl. Melyik számlacsomag lenne megfelelő?

(#32029) .tnm válasza RR-13 (#32023) üzenetére


.tnm
addikt

*végül nem erste lett

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#32030) RR-13 válasza gameboy (#32028) üzenetére


RR-13
őstag

Jelezheted nekik igen, mert akkor nem erőltetik a mobilapp szerződést stb. :K

(#32031) RR-13 válasza Simulacrum (#32027) üzenetére


RR-13
őstag

Szvsz. nem emelik a 400 ezres elvárást még egy darabig, de lehet, hogy nem is ilyen irányba történik majd a változtatás.
Évek óta 400 ezer az elvárt utalási jóváírás.
Pl. 2016. márciusban is már ennyi volt, és azóta nem emelték biztosan.

[ Szerkesztve ]

(#32032) Boond válasza gameboy (#32025) üzenetére


Boond
addikt

Mobilbank nélkül nem fog menni, ez az egyik feltétel:

"legyen legalább 2db aláírást igénylő tranzakciód a mobilbankban vagy beszélgess Kate-tel"
b. kapcsolatba lépett Kate pénzügyi asszisztenssel a K&H mobilbankban.

Sem a nyitási bónusz, sem az ajánlásért járó bónusz, nem jár mobil bank nélkül. Tehát legalább 3 hónapig szükséged lenne mobil bankra.

"Kötelezhetnek arra, hogy teljesítsem a számlanyitási akció feltételeit szerződésben esetleg nincs-e ilyen feltétel? "
Nem köteleznek ilyesmire, viszont, ha nincs mobil bankod, akkor valószínüleg sms díjakkal is kell számolnod.
Lehet, más költség is adódik.

[ Szerkesztve ]

(#32033) RR-13 válasza Boond (#32032) üzenetére


RR-13
őstag

Szerintem elég világosan leírta, hogy sem akciózni nem akar, sem mobilbankot!
Tehát nem hogy 3 hónapig nem akarja, hanem 1 napig sem!

Az ajánlást meg ismét csak te hoztad fel...
Ez csak neked probléma ahogy látom, hogy ő nem akar részt venni egyik akcióban sem, főleg ha az ajánlásiban sem akar. :U

Már kapott választ egyébként mindkét kérdésre, "helyzetre".

És az nem válasz, hogy lehet, hogy más költség is adódik.
Ha van konkrétum, akkor írd le, ha nincs akkor meg nem kell "ijesztgetni".

[ Szerkesztve ]

(#32034) Boond válasza RR-13 (#31988) üzenetére


Boond
addikt

Ehhez, nem Gold 3.0 számlát kellene indítaniuk?

(#32035) Boond válasza RR-13 (#32033) üzenetére


Boond
addikt

Nekem8 :D
A Bank biztos örül ilyen ügyfeleknek :)
Meg marad 90 ezer forintja, és még máson is keres. :B

Nekem nem probléma. :)

Személyes nyitásnál egyébként sem játszik az ajánlás. Csak jelzem neked, nem a mobil bankon bukik a dolog.
"nyissanak K&H számlát a K&H számlanyitás appban az egyedi ajánlólinkeden megadott telefonszámmal, és teljesítsék a feltételeket a számlanyitást követő második hónap végéig"

"Melyik számlacsomag lenne megfelelő?"
Erre a kérdésedre a válasz, amelyik jobban illik a használati szokásaidhoz. Megtakarítás elhelyezése mellett van olyan ami nullázható, havidíj esetén.

[ Szerkesztve ]

(#32036) Boond válasza RR-13 (#32033) üzenetére


Boond
addikt

Nekem van mobil bankom az sms díj, biztos egy olyan tétel (ha kötelezik rá) amivel számolni kell. Lehet más hasonló is lehet, ami nekem nem jut eszembe. Ez nem ijesztgetés, figyelem felhívásnak hívják.

Takaréknál azért sem akartak utolsó években netbank elérést engedélyezni, mert sms-t nem kértem, mert havidíjas lett volna és még sms-enként is fizetni kellett volna rá. Lehet más bankban is így állnak hozzá. (Lehet az MBHban már máshogy állnak hozzá, kitudja...)

Amikor Nyitottam K&Hnál rákérdeztem, hogy smsdíj ugye nem lesz? Azt mondták nem. De, hogy mobil bank nélkül is engedik-e azt nem tudom. Ha szerencséje van akkor sms díjjal sem kell számolni viszont értesítéseket sem fog kapni push hiányában ugye.

[ Szerkesztve ]

(#32037) RR-13 válasza Boond (#32035) üzenetére


RR-13
őstag

Amúgy nem logikus, hogy miért is hoztad fel az ajánlásit a válaszodban, ha láttad, hogy ő azt fel sem hozta, és személyesen szeretné megnyitni a számlát, ahol meg nem is járna az ajánlási jóváírás. Tudjuk miért...

#32036:
A netbankos belépési sms-ek díjmentesek lesznek, és ez nem a szerencsén múlik.
Tehát app. nélkül is tudja használni a számlát, ha neki ez elég.

Érdekes lenne, ha nem engednének "bármit" a számlanyitással kapcsolatban, mert nem szeretne mobilappot használni. :U
Az nem figyelemfelhívás, ami mögött nincs érdemi, és valós tény, az csak az "ijesztgetés" szintjén marad.

[ Szerkesztve ]

(#32038) Boond válasza RR-13 (#32037) üzenetére


Boond
addikt

Az eredeti kérdésre válaszoltam, a nyitási akcióval kapcs. Az ajánlást csak megemlítettem, nem feltétlenül kell egyforma feltételek legyenek. Nem tudjuk, miért nem említette, lehet nem is tud róla pl. Megtakarítási akciót sem említette, de megtakarítást elhelyezését viszont igen. Szerintem a nyitásnál (ha van egy normális ügyintéző) akkor úgyis ajánlaná neki, mert azzal ilyen esetben jobban járhat az ügyfél. Hosszabb távon meg elégedettebb is lehet. Utólag megbánhatja, hogy kihagyta.

Nem a netbankos belépési smsekre gondoltam. Én is tudtam használni a takaréknál. Igaz netban nélkül :D
Amíg nem volt Revolut ez nem is volt gond... utána is csak a napi limit miatt kellett volna... de elengedtem... később meg bankot váltottam, nem számla csomagot :)

Nem írtam, hogy nem engedik mobilbank nélkül használni a számlát, szerintem még netbank nélkül is engedik.

A Raiffeisenes megszólalásomon viszont átsiklottál. Ha Gold 2.0 azért van, mert emelték az összeget, akkor Gold 3.0 kellene legye, ha újra megtennék. Ez akkor a Gold 2.0 tulajokat nem érintené.

(#32039) bigdady


bigdady
nagyúr

Elinditottam egy erste max hitelkártya igénylést vagyis george appot szedette le velem majd azt mondtam nem szàmlanyitás hanem más termékért jöttem majd el kellett fogadni egy rakás dolgot és azt írja 2 nap múlva jelentkeznek e csatorna azonosítóval stb.
Ez így Oke? Mert leírás [kép] nem ezt írja hanem válasszam erste max-ot de ilyen nem volt sehol :U

Mekkora összeget lehet igényelni, van valami max? Kinek mekkora van? :DDD

Jól látom semmi kártyadij se semmi rejtett költség nincs áznézve az anyagot?

Mondjuk nem találom ez az élelmiszerre visszatérítés meddig él. Forever? Korrekt

[ Szerkesztve ]

(#32040) RR-13 válasza Boond (#32038) üzenetére


RR-13
őstag

Nem siklottam át semmin. Gondoltam költői kérdés volt. :U
Nem is biztos, hogy hátrányos változás lesz, ha lesz.
Az összeget szerintem nem fogják emelni, mert a csomag egyik fő alapja a 400 ezres összegű feltétel.
Amennyiben hátrányos változás lesz, akkor azt min. 60 nappal előtte tudni fogjuk.

Felesleges amúgy találgatni még most a Gold 3.0 "csomagról" is, ami valóban nem érintené a Gold 2.0 csomagot használókat.

(#32041) RR-13 válasza bigdady (#32039) üzenetére


RR-13
őstag

Gondolom igen.
Nekem van még George app. hozzáférésem, és abban nem találtam Max Hk. igénylést.
Beléptem a George Web-re és ott is csak értékpapírszámla nyitásra, és személyi kölcsönre ad lehetőséget.

Milyen anyagot néztél át, ha nem hozta fel a Max Hk. igénylést? A fenti linkelt anyagot?

[ Szerkesztve ]

(#32042) bigdady válasza RR-13 (#32041) üzenetére


bigdady
nagyúr

[kép]
Eszerint igényeltem eszerint nem mennek el két napra.
Nekem ez a kérdésem

[ Szerkesztve ]

(#32043) RR-13 válasza bigdady (#32042) üzenetére


RR-13
őstag

A leírás alapján lehet választani Max Hk. a George store-ban, de az sincs így...

[ Szerkesztve ]

(#32044) petike2014


petike2014
aktív tag

Olvasom itt a korábbi hsz-ekben , hogy Rafi gold 2.0-nál sima külsős beutalás is elég egy összegben, nem kell jövedelemnek lennie... Ezzel kapcsolatban 100%-ig biztosak vagytok? Használja így valaki a számlát?

A honlapon ez másképp van feltűntetve, én pedig csak ezért iránnyítattam át a fizumat :DDD

"legalább 400 ezer forint havonta beérkező jövedelem"
[link]

(#32045) Fifi válasza petike2014 (#32044) üzenetére


Fifi
őstag

Nem kell jövedelemnek lennie 100%. A lap alján ott van a "Díj, kondíció - Premium Banking"

Ebben pedig:
"Ügyfél bankszámlájára (i) bankon kívülről vagy (ii) bankon belülről jogi személytől, jogi személyiséggel nem rendelkező gazdasági társaságtól, vagy egyéni vállalkozótól egyösszegben összesen minimum 400 ezer Ft vagy annak megfelelő összegű deviza jóváírás érkezik a Bank által jegyzett devizában. A tárgyhónapra vonatkozó díjterhelés során vizsgált időszak: tárgyhónapot megelőző hónap 27. napjától a tárgyhónap utolsó munkanapjáig (beleértve a kizárólag Bankon belüli azonnali és az azonnali átutalással érintett banki munkanapokat) terjedő időszak."

(#32046) bigdady válasza RR-13 (#32043) üzenetére


bigdady
nagyúr

Fura. 2 nap múlva kiderül :)

(#32047) Uyuarasy válasza bigdady (#32039) üzenetére

Par hete nyitottam igy, nekem sem volt befektetesen kivul semmi George appban, beleptem PC-rol magyar nyelven aztan ott volt. Nem tudom hogy a nyelv vagy masik platform volt-e a megoldas… :F

Talan egy het lehetett az egesz folyamat, a max. limit a csuszka szerint 3M volt, elokalkulacional kijott hogy az lehet magas (van masfele hitelunk es egy masik hitelkartyam is), szoval lejjebb vittem az igenyelt keretet, elfogadtak aztan jott a kartya talan masfel het mulva.

(#32048) RR-13 válasza petike2014 (#32044) üzenetére


RR-13
őstag

Igen használjuk. :K
Nem kötelezően kell jövedelem, az oldalon a "jövedelem" kifejezés az félrevezető a hirdetményükkel szemben.
Jóváírást kellett volna írniuk. :U

[ Szerkesztve ]

(#32049) pictigjis válasza bigdady (#32039) üzenetére


pictigjis
senior tag

mit olvastal te at? az erstenel van kartyadij, van havi zarlati dij, az elelmiszeres visszaterites meg csak kezdeti akcio max. 10 ezer forintig. mert az elelmiszer egyebkent nem szerepel a max 8 kiemelt kategoriaja kozott

[ Szerkesztve ]

(#32050) bigdady válasza pictigjis (#32049) üzenetére


bigdady
nagyúr

Részvételit. Hirdetményt mondjuk nem kerestem ja
Ja látom csak negyedévre szól..

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.