Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-13 09:39:52

LOGOUT.hu

A Topik fő témája a hazai bankok (kivéve az OTP):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27051) titi1990


titi1990
tag

A leveleken levő dátum alapján előbb a kártyának kellett volna megérkeznie de mégis a PIN jött hamarabb és másnap a b.kártya.

(#27052) peetie1 válasza Catman (#27047) üzenetére


peetie1
aktív tag

Ha online nyitottad te adtad meg a pinkodot. Mondjuk én is elfelejtettem hogy mi ez a kód aztán esett le h én írtam be :D

(#27053) dredjudge84 válasza RR-13 (#27050) üzenetére


dredjudge84
őstag

A magyar postánál már nem kell meglepődni semmin.

(#27054) Catman válasza peetie1 (#27052) üzenetére


Catman
aktív tag

Hm, hát ezt én is teljesen elfelejtettem. És csak tippelni tudok, milyen kódot adhattam meg... Valahol le tudom ellenőrizni, hogy jól emlékszem-e a kódra?

(#27055) peetie1 válasza Catman (#27054) üzenetére


peetie1
aktív tag

Hát lehet a legegyszerubb ha telefonon/ videó bankon megváltoztatod a pin kódot( ezt majd a többiek megmondjak pontosan hogy kell, én sem tudom), vagy vársz még egy kicsit hátha megjön a postán.

(#27056) RR-13 válasza titi1990 (#27051) üzenetére


RR-13
őstag

Akkor ott a Posta keverte meg a dolgokat.

Én 2 kártyát is kaptam januári igényléssel, és mindkettőnél a kártya érkezett meg elsőnek, majd az egyiknél +2 munkanap (+hétvége) a PIN, a másiknál +4 munkanap (+hétvége) a PIN érkezés.

Az elsőnél a kártya január 13. dátummal készült, a PIN kód január 19-el.
A másiknál a kártya január 24. dátummal készült, a PIN kód január 31-el
a levelek dátuma szerint.

(#27057) RR-13 válasza peetie1 (#27052) üzenetére


RR-13
őstag

Nálunk a családban online nyitásnál nem lehetett megadni a bankkártya PIN kódot, azt mondták, hogy az is postán érkezik meg.

[ Szerkesztve ]

(#27058) RR-13 válasza dredjudge84 (#27053) üzenetére


RR-13
őstag

Ez igaz, de a Raiff annyira figyel erre, hogy pár nap késéssel adja csak fel a PIN-t, hogy nem gondoltam, hogy a Posta ezt is "megoldja" így. :U

(#27059) peetie1 válasza RR-13 (#27057) üzenetére


peetie1
aktív tag

Én regisztráltam a weboldalon az online nyitáshoz és ott egyből kérdezte hogy milyen kártyát akarok, majd be kellett írni a pin kódot is. Legalábbis tuti hogy valamelyik lépésben meg kellett adnom.

[ Szerkesztve ]

(#27060) dredjudge84 válasza RR-13 (#27058) üzenetére


dredjudge84
őstag

Én napi szinten postázok, és már hozzászoktam hogy itt bármi előfordulhat. :D

(#27061) pictigjis


pictigjis
senior tag

járt le valakinek mostanában erste hitelkártyája? az enyém hónap végén lejár, és ugyan a george-ban látom az újat, még nem jött semmi postán

(#27062) peetie1 válasza pictigjis (#27061) üzenetére


peetie1
aktív tag

Tavaly, és az utolsó napokban jött meg... Már kezdtem izgulni, hogy emiatt is mászkálni kell, de pont időben megoldódott.

(#27063) pictigjis válasza peetie1 (#27062) üzenetére


pictigjis
senior tag

aha, akkor ez a kicentizés a standard működés... köszi, jó tudni :)

(#27064) RR-13 válasza peetie1 (#27059) üzenetére


RR-13
őstag

Melyik weboldalon? Ezen? https://szamlanekem.raiffeisen.hu/

Itt sehol nem lehetett beírni a kártya PIN kódját előre. :(

(#27065) RR-13 válasza pictigjis (#27061) üzenetére


RR-13
őstag

Az új cserekártya, az adott hónap 20-a körül szokott érkezni, vagyis esetedben majd kb. hétfőn. (esetleg holnap, ha a Posta is úgy akarja). :))

(#27066) peetie1 válasza RR-13 (#27064) üzenetére


peetie1
aktív tag

Pedig én is ott indítottam, és valamikor be tudtam írni. Lehet egy későbbi lépcső volt? Vagy azóta ezt a funkciót kiszedték belőle? Még agyaltam is, hogy akkor az erstés bankkártyám pin kódját adjam e meg, vagy változtassak rajta, pl az utolsó számjegyben, mégse ugyanaz legyen.

(#27067) pictigjis válasza RR-13 (#27065) üzenetére


pictigjis
senior tag

köszi!

(#27068) RR-13 válasza peetie1 (#27066) üzenetére


RR-13
őstag

Mikor nyitottad a Raiff-nál a számládat?
Mert se a telefonon megnyitva, se a PC-én nem lehet sehol beírni a PIN kódot a kártyához, és később sincs erre felület, és a videóhívásban sem lehet megadni. :N

Lehet, hogy kiszedték, mert a PIN kód biztonsági elem, és érdekes, volt az is, hogy ha megadható volt korábban...

Csak a kártyavásárlási limit kivételére van lehetőség, hogy korlátlan legyen a vásárlás, vagyis a bankszámla erejéig.

(#27069) kopeter1982 válasza pictigjis (#27063) üzenetére


kopeter1982
újonc

Ezt meg tudom erősíteni, szintén Erste HK:
Én már felhívtam a telefonos ügyfélszolgálatot, hogy még nem jött meg a kártyám, erre azt mondták, hogy ha nem jön meg pár napon belül, akkor jelezzem és küldenek újat.
Erre pont aznap délután hozta a posta, szintén huszadika körül volt. :D

(#27070) kopeter1982 válasza peetie1 (#27066) üzenetére


kopeter1982
újonc

Nem a PIN2-vel kevered véletlenül, mármint hogy nem azt kellett megadnod az online felületen?
Mert már van az is, azt itt lehet megváltoztatni, vagy lekérdezni, persze csak azonosítás után:
https://pin2.raiffeisen.hu/

(#27071) peetie1 válasza RR-13 (#27068) üzenetére


peetie1
aktív tag

Tavaly novemberben nyitottam.
Nem keverem pin2-vel, én a pin kódot valahol beírtam a folyamat alatt :D Na mindegy, most ezekszerint nem lehet ilyet.

Még olyan lehet, hogy mikor elkészült a számla, akkor az appban (vagy a direktneten) már egyből látszott a kártya, és ott lehetett esetleg megadni a pin kódját?

[ Szerkesztve ]

(#27072) titi1990 válasza RR-13 (#27042) üzenetére


titi1990
tag

A mai takeaway a virtuális találkozóról: a tanácsadó nem lát rá elvileg ezekre a dolgokra de újra jelzi az adott háttérműveleti csoport felé, hogy még nem érkezett meg a dokumentációs csomag.

(#27073) kaszaking


kaszaking
tag

Sziasztok!
Unicredit Partner Aktív Zéró számlacsomagot csak a meghatározott cégnél dolgozók nyithatnak?
Elkezdtem az igénylést de addig nem engedi végigvinni a regisztrációt amíg ezt a nyomtatványt nem töltöm ki és nem töltöm fel.

[kép]
[kép]

(#27074) janes1976 válasza kaszaking (#27073) üzenetére


janes1976
őstag

Szia. Nem. Bankmonitoron keresztül kell intézni.

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#27075) kaszaking


kaszaking
tag

Köszönöm, már megyek is bankmonitorra :R

(#27076) RR-13 válasza peetie1 (#27071) üzenetére


RR-13
őstag

Látszott a kártya az appban nálam is, aznap, de nem lehetett megadni PIN kódot a számlanyitás folyamatnál személyesen sem, az appban sem, mert a kártya rendelésnél már a PIN kód gyártását is elindították.

[ Szerkesztve ]

(#27077) RR-13 válasza titi1990 (#27072) üzenetére


RR-13
őstag

Mindkettő rokon, a videóbankos ügyintézéssel kérte a szerződés pótlását, ahol a számlát is nyitották.
Ezt követően azoktól az ügyintézőktől e-mailen is kérték a szerződés pótlását, akiknél a számlát megnyitották, a korábbi chat beszélgetés e-mailre válaszolva.

Eredmény:
Az a rokonom, aki február 14-én kérte videó bankon a szerződés pótlást, és akinek 2 hetet mondtak, még mindig nem kapta meg egyik e-mail címére sem, pedig egy gmail címet is megadott, másodlagos e-mailnek.

A másik rokonnak 1 hetet mondtak február 15-én reggel, amikor kérte a pótlást, neki már tegnap megküldték 16:20-kor a szerződéscsomagot (csak a gmail-re kapta meg, ő is megadott egy másodlagos gmail címet).

Mindkét rokonnak freemail címe volt megadva alapértelmezettnek, ahová egyébként az összes Raiff e-mail megérkezett csak a szerződéscsomagos e-mail nem

Majd a másik rokont hívta az ügyintéző ma, hogy azért mondott 2 hetet neki a videóhívásban, mert ennyi ideig szokott tartani a szerződés pótlása, mert engedélyeztetni kell ( :F ), amire elmondta a rokon, hogy a másik rokonunk már tegnap megkapta, a pótlási kérést követően fél napon belül, aki 1 nappal később kérte a pótlást.

Viszont ennek ellenére a szerződést azóta sem kapta meg. :(((

[ Szerkesztve ]

(#27078) janes1976 válasza RR-13 (#27077) üzenetére


janes1976
őstag

Csak kíváncsiságból, miért nem a Unicredithez mentek a rokonok?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#27079) RR-13 válasza janes1976 (#27078) üzenetére


RR-13
őstag

Ott már nyitottak számlát 2021. decemberben.
Ez másodlagos számlának lesz egyelőre, aztán majd meglátják, hogy melyik marad, de addig akartak nyitni egy olyan számlát is (amíg lehet), amiben nincs lejáró kedvezmény, vagyis határozatlan ideig van. :K

(#27080) bzolika10


bzolika10
aktív tag

Sziasztok!

Nyitottam egy bankszámlát a k&h számlanyitás alkalmazással, viszont nem tudok belépni. Honnan tudom megszerezni a szükséges adatokat pl az énazonosítót?

(#27081) 66zio válasza bzolika10 (#27080) üzenetére


66zio
aktív tag

SMS-ben küldik ki. Egyből nyitás után.

[ Szerkesztve ]

(#27082) janakbacsi


janakbacsi
őstag

Unicredites ATM nél tudok pénzt befizetni a gránit bankos bankkártyámmal a számlámra?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#27083) Noxy válasza janakbacsi (#27082) üzenetére


Noxy
veterán

Persze. Előtte kiveszed kp-ban, majd az UC ATM-ben befizeted.
Gránit számla utal --> UC b..számla.
Miért nem jó? Sok a költség ? :U

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#27084) RR-13 válasza janakbacsi (#27082) üzenetére


RR-13
őstag

Ez a kombó sehogy sem fog működni. :N
UniCredit nem látja a Gránit számládat, és fordítva sem, ezért a fenti 2 opció maradt.

(#27085) bzolika10 válasza 66zio (#27081) üzenetére


bzolika10
aktív tag

Köszi meglett. :R

(#27086) Gallmix válasza janakbacsi (#27082) üzenetére


Gallmix
aktív tag

HA UC-s számlára akarsz befizetni, inkább egy fiókban tedd meg ügyintézőnél (munkaidőben), az ingyenes biztosan.

Ha szerencséd van akkor adott számlára tudsz befizetni készpénzzel uc atm-nél.
A díjakat nem tudom, ha van.

Vagy marad az utalás.

[ Szerkesztve ]

(#27087) janakbacsi válasza Gallmix (#27086) üzenetére


janakbacsi
őstag

Akkor másképpen teszem fel a kérdést. Van a kezemben 200000 Ft készpénz.. Hogyan tudom azt elérni hogy a Gránit Bank nál vezetett számlámra rákerüljön? Fiókba nem akarok menni.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#27088) SzGee válasza janakbacsi (#27087) üzenetére


SzGee
aktív tag

Gránit Bank - A Digitális BankKedves! Köszönjük az érdeklődést. A GRÁNIT Bankos bankszámlára kétféle módon helyezhető el pénz: bármilyen bankszámláról átutalással, vagy készpénzbefizetéssel Központi fiókunkban a 1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 8. címen.

If you leave me, can I come, too?

(#27089) Gallmix válasza janakbacsi (#27087) üzenetére


Gallmix
aktív tag

1. lehetőség (amit nem akarsz).
2. Lehetőség vkit megkérsz, hogy utaljon neked 200.000-t te pedig odaadod neki a készpénzt.
(Akár Revoluton, wise-on keresztül).

(#27090) fatal` válasza janakbacsi (#27087) üzenetére


fatal`
titán

Ha nem akarsz fiókba menni, akkor valakinek odaadod a pénzt és ő átutalja neked a számlára. Más megoldás nincs.

ATM-es befizetés csak az adott bank számlájára lehetséges.

(#27091) Sisco2


Sisco2
tag

Sziasztok!

Van valaki esetleg aki még a Budapest Bank PP3 csomagban volt/van?
Most ez még fut tovább amíg a szla csomag le nem jár, de utána gondolom valami alap drága csomagba kerül az ember. Ilyenkor szólnak hogy hahó, le fog járni és drágább csomagba kerülsz vagy lapítanak mint x*r a fűben? :) Gondolom ez utóbbi mert miért is szólnának.

Van valami ehhez hasonló Premium csomag az MKB -nál vagy érdemes Bankot váltani szerintetek? CIB BM ECO felé kacsingatok, ez még olcsobb is lenne mint a PP3 volt BB-nél.
Mert itt volt 0,3% utalási díj is, kártya díj is, szinte csak a szla vezetés volt ingyenes az is csak magas jövedelem esetén.

(#27092) axioma


axioma
veterán

Unicredit app-ban latszik valahol, hogy a 150e kp ervenyes-e? Nem talaltam. Online nyitaskor ugy remlik be lett pipalva, de a szerzodeseket atfutva se latom a nyomat.
Ha nem, jol emlekszem hogy 25-eig bejelentve marc.1-tol el, me'g az nincs lekesve?

(#27093) RR-13 válasza axioma (#27092) üzenetére


RR-13
őstag

Nem látszik az appban sehol sem ez. :N
Minden hónap 20-ig lehet úgy nyilatkozni (vagyis holnapig) hogy a díjmentes készpénzfelvétel az azt követő hónap 1-től ingyenes legyen max. 150 ezerig.
A nyilatkozatot UniCredit eBanking felületen meglehet adni.

(#27094) RR-13 válasza axioma (#27092) üzenetére


RR-13
őstag

Minden hónap 20-ig lehet úgy nyilatkozni (vagyis holnapig) hogy díjmentes készpénzfelvétel az azt követő hónap 1-től érvényes legyen, max. 150 ezerig.
A nyilatkozatot UniCredit eBanking felületen meglehet adni.

[ Szerkesztve ]

(#27095) Bogyi007 válasza janakbacsi (#27087) üzenetére


Bogyi007
veterán

Keresel olyan személyt akinek van Revolut vagy inkább Wise fiókja odaadod neki a készpénzt és aztán átutalja neked.

Bár ha Budapesten élsz (profilod szerint) nem értem miért nem jó számodra a személyes befizetés...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#27096) matt22 válasza Sisco2 (#27091) üzenetére


matt22
tag

Lejárat előtt küldenek emailt és a számlavezető fiókból is felhívnak hogy hamarosan lejár a 2 év. Legalábbis az egyesülés előtt még így volt, azóta mondjuk inkább negatív tapasztalataim vannak.

(#27097) Sisco2 válasza matt22 (#27096) üzenetére


Sisco2
tag

Köszi, meglátjuk hívnak e. Sejtéseim vannak csak hogy mikor jár le a számlacsomagom. :)
Ezt meglehet nézni valahol online felületen hónap napra hogy meddig él?
Applikácioban a bankszámlák alatt olyat találtam a számlanyitás dátuma, de az nem egyezik meg a számlacsomag indulásával mert utána váltottam csomagot.

(#27098) axioma válasza RR-13 (#27094) üzenetére


axioma
veterán

Koszonom, megoldjuk holnap ha nincs [nem enyem, rokonnak segitek].

(#27099) Gallmix válasza Sisco2 (#27097) üzenetére


Gallmix
aktív tag

Csomagváltásról is kellett legyen vmilyen dokumentum. Vagy megkérdezed .

(#27100) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Az Erste hk-nál meddig van a visszatérítés határa? 200 va 250k?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.