Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#15095) mocsanisi válasza BÁ Nutrition (#15091) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Jelenleg 2 élű eléggé a dolog. Edzeni muszáj mert szeretek, viszont betömegelni nem szeretnék mert nemsokára jön az alkalmasságim (2-3hónap), Nemzeti Közszolgálati Egyetemre. Így most úgy lőttem be a dolgokat, hogy cukrot nem eszem semennyit, fehérjéből megvan a napi 2g/tskg, szénhidrátot meg érzésre. Szóval valamiféle minőségi tömegnövelés lenne a cél, minimális testzsír% növekedéssel. Egyik ismerősöm azt mondta, hogy szerinte ezzel a kajával formásodni fogok, max. 1-2 kiló feljön. Ha lement ez az alkalmasságis, érettségis, tanulós időszak, akkor vagy az lesz hogy elindul a HC tömegnövelés, vagy pedig megvárom a szeptembert, mert nem biztos hogy nyáron kivitelezni tudnám a normális tömegnövelést (nyaralás, bulik, elvégre 18 éves vagyok). Szóval valahogy így fest a helyzet.
Egyetemekre meg 2 alkalmasságim lesz mert így jelöltem meg őket:
-Közlekedésrendészeti szakirány (NKE)
-Határrendészeti szakirány (NKE)
-Testnevelő edzői (SE)
-Biztonsági szakirány (NKE) <--- valszeg ez lesz a befutó :)

Gery15: Erről beszélek sikerült belekötnöd BÁ-ba, meg God-ba, és pont ők azok akik a topicban a legtöbbet tudnak segíteni, a legtöbb tapasztalattal rendelkeznek...

[ Szerkesztve ]

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.