Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63251) morvaigaben válasza reelc (#63248) üzenetére


morvaigaben
tag

Igen, 1 dodót fizettem.
Amúgy engem is érdekelne honnan bányásztad zone? :D

[ Szerkesztve ]

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#63252) reelc válasza morvaigaben (#63251) üzenetére


reelc
veterán

Most látom, a Redditen fent van fél órája a hír a linkkel együtt.

Annyiért alkalmi vétel az a 2 játék. Az még normális Duke játék volt. Vagy a normális Duke játék, hogy pontosabb legyek.

[ Szerkesztve ]

(#63253) BoneDragon válasza zone (#63238) üzenetére


BoneDragon
veterán

Még mindig csak 96 eladott példánynál jár, ez mindent elárul...

(#63254) KubanitoS válasza BoneDragon (#63253) üzenetére


KubanitoS
veterán

Én azt nézem, hogy mi alapján várnak ezek 10 dollárt a nagyobbik pakkért? Egy értelmes dolgot nem látok benne, ami ezt indokolná.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#63255) Cheesus válasza Arkennys (#63225) üzenetére


Cheesus
senior tag

Én a gépemről előbányásztam egy Sounds mappát, csak a te kedvedért! feldobtam a Postal2-t. Először megnéztem natúrba, és angol volt a játék, majd átmásoltam a sounds mappámat, és igaz hogy csak az első 2 percet néztem meg, de az magyar szinkronos volt. Ha akarod megpróbálhatom vmi tárhelyre feldobni a cuccost. :)

https://www.twitch.tv/csehla

(#63256) #79621120 válasza Cheesus (#63255) üzenetére


#79621120
törölt tag

" Ha akarod megpróbálhatom vmi tárhelyre feldobni a cuccost."

Ugye tudod , hogy ez már a warez kategória határát súrolja ?

[ Szerkesztve ]

(#63257) RedMan válasza #79621120 (#63256) üzenetére


RedMan
tag

A sounds mappáról beszél, nem osztja meg a játék teljes tartalmát. :)
Ja és amúgy legálisan vásárolt játékhoz... (nem egy virágbolti verzióhoz osztja meg)
Nehéz lenne erről egyértelműen megállapítani, hogy ez warez vagy sem.

[ Szerkesztve ]

TFT tisztítás: ''Nagyon egyszerü a képlet: kirakni a kertben a füre, és gőzborotvával adni neki. után hagyni kell a napon állni, hogy jol kiszáradjanak az elektronikus alkatrészek.'' -by Vicces

(#63258) #79621120 válasza RedMan (#63257) üzenetére


#79621120
törölt tag

Én is éppen a sounds mappa tartalmáról beszéltem . Gondolom , hogy a magyar nyelvű hanganyag jogvédett . De lehet , hogy tévedek .

(#63259) zone válasza Cheesus (#63249) üzenetére


zone
őstag

groupees chaten linkelték

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#63260) reelc válasza RedMan (#63257) üzenetére


reelc
veterán

A jogvédelem a komplett műre kiterjed, és ebből kifolyólag a részleteire is. Nem?

(#63261) wwenigma válasza #79621120 (#63258) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Pfff... drága barátom, akkor mutasd már meg hol lehet megvásárolni...

Hihetetlen mibe nem köttök bele, azért megnézném a winyótokat, egy kósza MP3 nem e figyel valamerre...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#63262) Cheesus válasza #79621120 (#63256) üzenetére


Cheesus
senior tag

Direkt visszaolvastam,és ott asszem nem említett konkrétan szinkront, csak magyarítást, viszont az meg fennt van a magyaritasok.hu-n, tehát vagy én értettem valamit félre, vagy ő is a szinkronra gondolt... Én erre írtam egy választ, de ha ez sérti a PH-s szabályokat akkor a hsz-em törölhető, és elnézést kérek, nem akartam bajt okozni, pusztán a jószándék vezérelt.

https://www.twitch.tv/csehla

(#63263) #79621120


#79621120
törölt tag

(#63264) djculture


djculture
félisten

Lassan a finisbe ér a Watch Dogs 2014. május 27-én jön ki. Melyik a legolcsóbb ára most?

(#63265) szami777 válasza djculture (#63264) üzenetére


szami777
addikt

gamersgate-n nálam 30 dollár ( már napok óta dollárba vagyok, 2 nappal ezelőttig mindössze 23 dollár volt náluk)
go2arenan 28 euroval eddig a legolcsóbb.
Én steamest várok már. :)

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#63266) FollowTheORI válasza maross (#63191) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ha szinte ingyen szerezte és még az áfát is elcsalja akkor bármi beleférhet a mesébe... :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#63267) tipuka válasza szami777 (#63265) üzenetére


tipuka
addikt

Én is, sokat nyom a látatlanba, hogy magyarul is megjelenik, érteni fogok mindent így. :D
Amíg nem megy le az ára addig GTA-zok, most lett meg az eddigi összes része végre Steamen. :D
Bár fura, hogy a GTAIII-ban pl. nem tudok gugolni, 10 éve ezt észre se vettem. :D

(#63268) djculture válasza szami777 (#63265) üzenetére


djculture
félisten

Steamen lesz 50 euro ugyhogy én eleve nem számitok rá, jó lesz a sima uplayes is.

(#63269) Crytek válasza djculture (#63268) üzenetére


Crytek
veterán

A steames is az uplayt fogja használni;-)

Next PC Upgrade: 2022

(#63270) Wolverine válasza djculture (#63232) üzenetére


Wolverine
félisten

Ezzel a PopCap bundle-lel valsz. sokkal többet fogok játszani játékonként, mint az utóbbi 10 legfelkapottabb fps-sel együtt :U (mondjuk azokat az fps-eket nem fogom megvenni, és le sem töltöm, mert csak rabolná a sávszált)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#63271) eami válasza BoneDragon (#63253) üzenetére


eami
addikt

pl azt hogy ha itt nem olvasom akkor nem tudnék róla én sem ?:D

(#63272) Crytek válasza szami777 (#63265) üzenetére


Crytek
veterán

Annyit még adnék is érte,de nekem dollárba nincs ár üres:(

Euros árat látom azt félelmetes :(
A dolláros érdekelne de azt nekem nem irja ki :(

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#63273) szami777 válasza Crytek (#63272) üzenetére


szami777
addikt

[link]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#63274) Mate válasza Crytek (#63272) üzenetére


Mate
nagyúr

Nekem ír ki árat.

50€ a sima és 60€ a deluxe.

(#63275) zone válasza szami777 (#63273) üzenetére


zone
őstag

Nálam:
Watch_Dogs
€49.99
or 68 711 Blue Coins
(List price: €59.99)

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#63276) maddionmax válasza zone (#63275) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Gamersgate.com, de ez az ár a ruszkiknak szól!!!

(#63277) szami777 válasza maddionmax (#63276) üzenetére


szami777
addikt

én nem trükközök, csak simán ruszkinak gondol. Vajh ez beaktiválhatom itthonról?

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#63278) maddionmax válasza szami777 (#63277) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Én tudom, hogy nem trükközöl :)

Szvsz igen. Uplay alatt nem nagyon hallottam régió korlátról.

(#63279) csaba951 válasza szami777 (#63277) üzenetére


csaba951
veterán

UPlay kicsit olyan mint az Origin. Nincs régiózár, viszont a "keleti" kulcsoknál előfordul, hogy a játékból csak bizonyos nyelvi változatok érhetőek el (jellemzően orosz, lengyel, magyar, cseh), viszont az angol nyelvű változat nem.

(#63280) djculture válasza szami777 (#63277) üzenetére


djculture
félisten

Be csak bennevan apakliban hogy orosz nyelv lesz csak benne, ac4 nekem szintén igy lett meg és only orosz de engem nem izgat

(#63281) ollie válasza djculture (#63244) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezek vadonatúj filmek, melyeket a Devolver pénzelt.

***

(#63282) Mate válasza djculture (#63280) üzenetére


Mate
nagyúr

Beaktiválás után hol lehet megnézni, hogy milyen nyelvek érhetőek el?

(#63283) Amantius válasza Mate (#63282) üzenetére


Amantius
senior tag

Úgy tudom a telepítéskor megkérdezi, milyen nyelvet szeretnél.

Nagy gáz, kis szerencse!

(#63284) nubreed


nubreed
veterán

Bocs az offért, de muszáj kicsit kutakodnom, mert sajna hiába beszéltem tegnap a g2a supporttal élő chatben, nem lettem sokkal okosabb.

Szóval, vannak itt olyanok akik a g2a.com -on PayPalt használva sikeresen vásároltak már?

Röviden: tegnap este akartam venni egy játékot (Dark Souls Prepare to Die Edition STEAM CD-KEY GLOBAL) de a tranzakciót a g2a.com viszadobta, az cancelled státuszba került, de a pénz már levonódott tőlem, ez most zárolva van és a g2a.com szerint 28 nap is lehet mire vissza kapom a pénzt, mivel kártyás vásárlás volt de ugye PayPalon keresztül: nem töltöttem fel a PayPal számlámat, hanem a Paypal fiókomhoz hozzá van rendelve egy kártya és az ehhez tartozó számlán természetesen rendelkezésre állt az elköltendő összeg. Millió más alkalommal vásároltam már így a neten, soha nem volt semmi gond, a g2a.com az első aki visszadobja a tranzakciót.

Kérdésem az, hogy lehet, hogy jobb lett volna, ha közvetlenül a PayPal fiókomba töltöm fel a pénzt, kihagyva ezzel a bankkártyát a történetből? Hiába beszéltem a supporttal, nem lettem okosabb, fogalamam sincs és az a durva, hogy nekik sem, hogy miért hiúsult meg a tranzakció, ők is csak általános tippeket tudtak adni.
A másik opció nekem a Moneybookers (Skrill) lenne, már sajnálom, hogy nem eleve azt használtam a fizetéshez, de közvetlenül kártyaszámot biztos nem akarok megadni a g2a.com -nak, ezek után meg pláne.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#63285) zone válasza nubreed (#63284) üzenetére


zone
őstag

Kétszer vásároltam onnan, feltöltött PayPal számláról. Semmi gond nem volt, bár ez lehet az 5€ alatti ár miatt is.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#63286) atomeec válasza nubreed (#63284) üzenetére


atomeec
senior tag

Ha nagyon sok időbe telne, fordulhatsz a PayPal-hoz is segítségért. Hátha ők kicsit fel tudják gyorsítani a dolgokat, vagy ők kárpótolnak és majd elintézik a g2a.com-mal. Persze ettől még játékod nem lesz...

(#63287) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Srácok, a Nuuvem-es LA Noir-ról tud nekem valaki annyi infót mondani hogy régiózáras-e?

(#63288) JoolsNOS válasza kriszpontaz (#63287) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Én régebben ott vettem, nem tudom változtattak-e rajta, de akkor jó volt.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#63289) leikomessi válasza kriszpontaz (#63287) üzenetére


leikomessi
aktív tag

Nem régiózáras. Én múltkor megvettem mikor olcsóbb volt. Ráadásul úgy, hogy az alap már megvolt, és hozzáadta úgy is. Bár azt nem írja, hogy Complete lenne, de a DLC-ket már megvásároltnak írja a Store.

(#63290) po1son válasza kriszpontaz (#63287) üzenetére


po1son
addikt

Tudod aktiválni gond nélkül. Én már vettem egy darabot 1 héttel ezelőtt.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#63291) LaleeeSan válasza kriszpontaz (#63287) üzenetére


LaleeeSan
tag

Szintén 1-2 hete vettem és gond nélkül figyel a steam account -omon ámbár játszani még nem játszottam vele. ;)

Through 20 years of effort, We've successfully trained everyone to use passwords that are hard for humans to remember, but easy for computers to guess.

(#63292) nubreed válasza atomeec (#63286) üzenetére


nubreed
veterán

Köszi, jó ötlet, írtam is egyet a paypal supportnak.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#63293) ollie válasza nubreed (#63284) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

NA várjunk csak. A zároláshoz semmi köze a kereskedőnek, azt a bank csinálja. Technikailag továbbra is a számládon van a pénz, csak zárolva van, vagyis amíg nem oldják fel, nem tudsz hozzáférni. Még egyszer: ehhez semmi köze a kereskedőnek, se a g2a-nak, se a paypalnak. Ők semmi hatással nincsenek a zárolás idejére, az csak és kizárólag a te bankodtól függ, a zárolást a bankod csinálja, márpedig biztonsági okokból. A tranzakció sikertelenségéről is csak a bankod tud felvilágosítást adni, mert ilyenkor a bank utasítja vissza a tranzakciót.

***

(#63294) atomeec válasza ollie (#63293) üzenetére


atomeec
senior tag

Bocsánat, ez így van. Nekem a "levonódott"-ra helyeződött a figyelmem. :B

(#63295) FollowTheORI válasza nubreed (#63292) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem jópáran vásárolnak ott rendszeresen innen is meg európa/világ szerte.

Amit én tippelni tudok hogy valami adatod nem stimmel a PP, G2A reg és a Bankkártya között.

Amit én javasolni tudok az az amit előtte is írtam.
Állítsd át a PP és a G2A/Go2Arena oldalon is az adataid ékezet nélkülire és legyen mindenhol pontosan ugyanaz a cím név stb. Használj angol formátumot (kereszt aztán család) a névnél, stb stb. Nemzetközileg az ékezetet van pár rendszer ami nem szereti/nem tudja kezelni jól, ezért dobhat hibát is. Tehát legyen az adat mindenhol pöpec és akkor működnie kell. A másik lehetőség hogy elfelejted ezt a webkártyás izét és közvetlen beregisztrálod a bankkártyád PP alá. Én már kb 2009-óta használom így és sosem volt probléma, tehát kár azon parázni hogy ellopnak valamit és ezért külön számlával meg ilyesmivel macerázni. Talán egy nem webkártyát jobban elfogad a pénzügyi/nemzetközi rendszer.

(#63293) ollie

Cancel-nél nem a bank utasítja el hanem a fogadó fél valamiért. Pl mert lopást vagy fraud-ot sejt.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#63296) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Ezer éves játék de jó. Ingyenes, flash, böngészőben játszató, 1 pixeles arkanoid :D jó tanács: várjátok meg amíg beindul.

Nem tudtam hova rakjam be, ma találtam rá megint. (Óvatosan, addiktív!)

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#63297) wwenigma válasza AlexWolf (#63296) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Wáháháhá, ez hatalmas!

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#63298) smisa válasza AlexWolf (#63296) üzenetére


smisa
őstag

Übber maister :Y

(#63299) cskamacska válasza Wolverine (#63270) üzenetére


cskamacska
addikt

Mondjuk ez nem nehéz, mert nem is játszol FPS-el, utálod őket. :P
Én meg a Blizzard cuccaihoz nem nyúlok a Warcraft 3 óta, te meg bármit amit kiadnak díszdobozban rendeled elő kiadás előtt egy évvel. :DDD

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#63300) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Köszi mindenkinek az infókat!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.