Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63101) Hangm4n válasza Alien83 (#63094) üzenetére


Hangm4n
tag

Olyannal is szoktak próbálkozni, hogy XY haverom fel akar venni, de nem tud, ezért vedd fel ezen a linken (persze egy kamu Steam oldal linkje). Szoktam őket jelenteni, de nem tudom, hogy a Steam foglalkozik-e velük.

(#63102) SAABPEPE válasza maross (#63095) üzenetére


SAABPEPE
tag

Nekem se akarja 2x szeres kattintásra se semmit :D se többszörösre :)

(#63103) maross válasza SAABPEPE (#63102) üzenetére


maross
veterán

Hat nekem sem..kiprobalom mas bongeszokkel.

szerk: haha, lenyomod az egergombot, tartod, erre ugye felugrik...odaviszed az egeret (meg mindig lenyomva), es nagyon gyorsan rakattintasz :) igy jo. ha lassu vagy visszaugrik a helyere :P

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#63104) Sirpi válasza maross (#63095) üzenetére


Sirpi
senior tag

Oldal forrásában keress rá a "Steam game key" szövegre, ott lesznek közvetlen felette a kulcsok (8 ilyet fogsz találni).
Ugyanez a két "Desura game key" keresésre.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#63105) bul07


bul07
nagyúr

Remélem elfér itt(én nem játszok mert nem használom a Facebook-ot)

Ipon nyereményjáték
[link]
Elkezdődött egy újabb hét, és mi újfent egy nyereményjátékkal készültünk Nektek! A hamarosan megjelenő Titanfallból kínálunk egy példányt a szerencsés nyertesnek, méghozzá az általa választott platformra (PC, Xbox 360, Xbox One)

Hogy bekerüljetek a kalapba, nem kell mást tennetek, mint likeolni az iPont és válaszolni a poszt alatt a következő kérdésre:

Mikor jelenik meg Magyarországon a Titanfall?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#63106) smisa


smisa
őstag

Az AMD Raptr biztos ismeritek :D sok sok lehetőség nyerni.

Ha valaki kipróbálja írja már meg hogy neki laggolnak e játékok tőle vagy csak nekem van ilyen szerencsém

[ Szerkesztve ]

(#63107) genndy válasza smisa (#63106) üzenetére


genndy
addikt

Nem laggolnak. Csak nem kell hagyni hogy "optimalizálja" őket :N

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#63108) szami777 válasza smisa (#63106) üzenetére


szami777
addikt

Nekem sok jatek fagy alatta, mar nem hasznalom.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#63109) smisa válasza genndy (#63107) üzenetére


smisa
őstag

nem optimalizáltam vele semmit és laggolnak de fura mert grafikai terhelésnél úszik el mintha dirket rontaná a teljesítményt hogy vegyél újat ;]

(#63110) LaleeeSan válasza smisa (#63106) üzenetére


LaleeeSan
tag

Próbáld úgy, hogy a játékoknál kikapcsolod az In-game apps -ot lehet az miatt laggol.
Mindegyiknél egyesével ki kell kapcsolni.
Nálam még nem volt olyan játék ami laggolt volna, pedig a playfire is fut még a raptr mellett.

Through 20 years of effort, We've successfully trained everyone to use passwords that are hard for humans to remember, but easy for computers to guess.

(#63111) wwenigma válasza bul07 (#63105) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Remélem a Thief és a Nether után megnyerem ezt is. :D :D

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#63112) echterion válasza bul07 (#63105) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszi, szerintem belefér. Nekem az ilyenek miatt van egy facebook accountom, nulla ismerőssel. ;)

**********

(#63113) Kareszovics válasza smisa (#63106) üzenetére


Kareszovics
addikt

Nekem hibátlanul megy Raptr, egyedül a Runespell Overture nem indul tovább main menu után, de az tán elég ismert bug.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#63114) ZsZso válasza wwenigma (#63111) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Úgy nézem, hogy nyílvános kövezés áldozata szeretnél lenni. Mázli, hogy csak fériak vehetnek rajta részt. (álszakáll árusító topikom a hardveraprón találjátok :D )

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#63116) wwenigma válasza ZsZso (#63114) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Beszállok a titánba felőlem dobálhatják a köveket. ;]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#63117) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Van pár akciós Steam kuponom, amiket odaadok annak, akinek kell.
Adni értük nem kell semmit (de ha valakinek van portal 2-höz kártyája, elfogadom)

X-Blades -90%
Jack Orlando Directors Cut -75%
Ultratron -75%
Zigfrak -50%
Nuclear Dawn -50%
Broken Age -25%

(#63118) echterion válasza wjbhbdux (#63115) üzenetére


echterion
nagyúr

Amire használom, arra nem kell ismerős. :P

**********

(#63119) Ventur@


Ventur@
senior tag

Üdv!

Valaki tud ajánlani jólárasított GT IV-et :) ? Legjobb lenne egy GTA IV + EFLC, ha tud valaki jó áron.

Amazon meg ilyesmi nem játszik nálam, mert nincs oda regisztrációm, meg már így is annyi van máshol, hogy követni sem tudom már :) . Akár PH-es eladó is lehet, csak jó áron adja a játékot. Keresgéltem, de páran csak sima GTA IV-et árulnak, nekem meg jobb volna az EFLC-vel együtt :) . De lehet Amazon is, ha valaki megveszi nekem. Én meg átutalom neki a gubát :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#63120) leikomessi válasza Ventur@ (#63119) üzenetére


leikomessi
aktív tag

Talán itt olcsó most.
1100 forint körülbelül. Ha a San Andreas, Vice City, GTA 3 sincs meg, akkor 400 forinttal többért megéri ezt.

(#63121) Ventur@ válasza leikomessi (#63120) üzenetére


Ventur@
senior tag

:R Az első linked ennyiért ajándék. Akkor ezt be is húzom. Maxi nagy köszönet!

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#63122) szallasi007 válasza smisa (#63106) üzenetére


szallasi007
őstag

Már január óta használom, semmi para nincs vele. Én spec optimalizáltam vele minden gémet, de nyerni nem nyertem vele semmit (ezt az opciót 1 hete vettem észre pedig van csillió pontom már :) )

[ Szerkesztve ]

(#63123) leikomessi válasza Ventur@ (#63121) üzenetére


leikomessi
aktív tag

Szívesen! :)

Pár napja írtam, hogy érdemes-e Tescoban megvenni a Deus Ex: Human Revolution-t 1245 forintért.
Most Nuuvemen a Director's Cut kerül ennyibe. 1316 forintért inkább ezt vettem :)

(#63124) Mate válasza smisa (#63106) üzenetére


Mate
nagyúr

:R Nem is tudtam, hogy zöld oldallal is működik :D Majd harcolhat a két programjuk az optimizálásért, amit végül úgy is én csinálok meg, mert képtelenek jól beállítani :)

(#63125) ollie válasza szami777 (#63108) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na de a raptr az égvilágon nem csinál azon kívül semmit, hogy átállítja a játék beállításait, és ezt is csak akkor, ha hagyod.

(#63113) Kareszovics : érdekes, mert nekem futott alatta. De tényleg lehet probléma az az ingame chat vagy micsoda engedélyezése, azt tiltsd le.

[ Szerkesztve ]

***

(#63126) Ventur@


Ventur@
senior tag

Üdv ismét!

leikomessi által ajánlott GTA IV Complete Pack-ot szeretném megvenni ezen a nuuwem oldalon, de elakadtam. Aki vásárolt már innen az segítsen már :B .

Ide mit kell megadni:

Informe o endereço para entrega:
CEP

és még ez:

CPF do dono do cartão

Többit azt kitotóztam már és azok az adatok jók is, de ez a kettő kifog rajtam. Google Translate sem sokat segít. OTP-és kártyámmal akarom megvenni (MasterCard-os). Tudom is használni netes vásárlásra, de totál elakadtam. Előre is köszöntem és bocs az offért!

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#63127) smisa válasza szallasi007 (#63122) üzenetére


smisa
őstag

Akkor a Titanfallt megtudod venni most akciós csak 25k pont :)

viszatérve a lagra akkor valmi nálam nem ok mert minden laggol pedig már az in-game apps is kivetem (a Track gameplay-t is ki kell venni ?) konfigom a leírásba nem hiszem hogy azzal lenne a baj

[ Szerkesztve ]

(#63128) Agyzuzo válasza Ventur@ (#63126) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Melyik nem egyértelmű? A harmadik meg sztem a kártyádon szereplő név lesz.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#63129) szami777 válasza ollie (#63125) üzenetére


szami777
addikt

Pont emiatt sem értem, hogy xy.exe leállt hibaüzenetet miért okoz indítás után azonnal.
Másnál nem volt ilyen, de biztos, hogy az okozza, mert amint leállítom megszűnik a gond.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#63130) Arkennys válasza Ventur@ (#63126) üzenetére


Arkennys
addikt

nézd chromeból és fordíttasd le. Én alap úgy kezdtem.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#63131) Ventur@ válasza Agyzuzo (#63128) üzenetére


Ventur@
senior tag

Írtam inkább privátot neked, hogy ne offoljam szét a topikot a hülyeségemmel :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#63132) warcat


warcat
veterán

Megérkezett a Race Injection bonuszként a Groupees bundlihoz,így 1 dollárért elvihető.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#63133) kriszpontaz válasza ollie (#63125) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Meg mellé bónuszban jó kis bazári kinézete van. ;]
Ezen azért volna még mit csiszolni. Az első dolgom letakarítani ha véletlenül a driverrel felmenne. Ez az "optimalizálás" meg minden csak nem az amiről szólnia kellene. Összekaparja a nagy átlag beállítását (aki még lehet hozzá sem nyúl még a felbontáshoz sem) és nagylelkűen "optimalizál" egyet a gépemen, ami mondjuk lehet hogy 2x jobb beállítást is elbírna. Az NV féle cucc beállításain is csak röhögök néha.

(#63134) morvaigaben


morvaigaben
tag

Bocsi ha vótmá

Az lenne érdeklődésem tárgya, hogy az itthoni dobozos SP:Stick of Truth aktiválható lesz majd "steamon" ?

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#63135) TheStigKrisz válasza morvaigaben (#63134) üzenetére


TheStigKrisz
tag

cd galaxis
"internetkapcsolat és ingyenes steam-fiók szükséges az aktiváláshoz"

[ Szerkesztve ]

(#63136) csaba951 válasza morvaigaben (#63134) üzenetére


csaba951
veterán

Igen, sőt elve kötelező is lesz a Steames aktiválás!

(#63137) ayo válasza csaba951 (#63136) üzenetére


ayo
addikt

és a másik kérdés, hogy az US verzió jelenleg jó nálunk? mert én majd a cenzúrázatlan verziót nézém meg inkább...

http://jateknaplo.blog.hu

(#63138) morvaigaben válasza TheStigKrisz (#63135) üzenetére


morvaigaben
tag

Köszi, olyan jó hogy eddig a THQ-s doboz volt kitéve... basszus, gondolom a kérdés beírásakor frissíthették, mert ma is néztem... :D
Amúgy mindig megnézem itt a doboz hátulját, hogy ott van-e a steam logó.

(#63136) csaba951: Köszi neked is :R

(#63137) ayo: Elvileg csak a konfosokon van cenzúra, a PC változat mentes efféle kitakarásoktól.

[ Szerkesztve ]

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#63139) Arkennys válasza morvaigaben (#63138) üzenetére


Arkennys
addikt

konfos = konzol?

oké, menő a szóátalakítgatás, de érthető maradjon már :)

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#63140) morvaigaben válasza Arkennys (#63139) üzenetére


morvaigaben
tag

Elnézést kérek Uram! :DDD

Igen az, de pl ebben a helyzetben is ráillő jelző :B

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#63141) Arkennys válasza morvaigaben (#63140) üzenetére


Arkennys
addikt

np, csak a tisztánlátás végett érdekelt. Akkor tán nem lesz cenzúrázva a pc verzió? Jó lenne.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#63142) csaba951 válasza ayo (#63137) üzenetére


csaba951
veterán

USA változat:South Park™: The Stick of Truth™
AllowCrossRegionTradingAndGifting: No

Vagyis az NA régióban vásárolt Steam giftek nem lesznek cserélhetőek/ajándékozhatóak más régióban élő játékosoknak. Tehát a magyar fiókodon biztosan nem tudod majd használni az USA verziót. Viszont ha van egy elfekvő USA fiókod... Bár akkor már jobban megéri egy brazil fiókra megvenni. A játék ugyanazt a licencet kapja és mégiscsak olcsóbb! ;]

#63141 Arkennys
Jelenleg 100%-ban megegyezik a Magyarországon és az USA-ban kapható változat telepítőkészlete. Szóval nem lehet cenzúrázott verzió. De ez persze még változhat a kiadásig.

[ Szerkesztve ]

(#63143) Arkennys válasza csaba951 (#63142) üzenetére


Arkennys
addikt

így kapott sok előre vett ruszki gift is nemrég ru/cis régiózárat? :D

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#63144) morvaigaben válasza Arkennys (#63141) üzenetére


morvaigaben
tag

Biztosat nem tudok mondani,

"As revealed last month, seven scenes of about 20 seconds each were censored for the PlayStation 3 and Xbox 360 versions in Europe. In their place is a screen with a background image and text written by the series' creators Trey Parker and Matt Stone. In the UK the PC version is uncensored."

mindenesetre vicces hogy Németországban késik még a steames megjelenés is, mert ki kell venni a horogkereszteket a játékból...

Ez lesz majd látható a bizonyos jeleneteknél.

[ Szerkesztve ]

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#63145) csaba951 válasza Arkennys (#63143) üzenetére


csaba951
veterán

Nem, az teljesen más eset! Az orosz Steam gift-ek már az első nap óta teljes régiózárasak.

#63144 morvaigaben
>ki kell venni a horogkereszteket a játékból...

Szóval akkor nem lesz benne horogkereszt, de Cartman zsidós viccei maradhatnak? :N

Egyébként miért nem gondolkodnak el azon, hogy a világ más részén nincs ilyen tiltás, mégsem lesznek tömegesen fasiszták az emberek!

A dolog másik fele meg, hogy a Market miatt rendszeresen nézegetem az avatarokat. Hát nem 1-2 német nyíltan fasiszta témájúval találkoztam már! Szóval ezt hivatalosan hiába tiltják nekik, egy rétegnek egyszerűen igénye van rá. :(((

[ Szerkesztve ]

(#63146) Arkennys válasza csaba951 (#63145) üzenetére


Arkennys
addikt

Akkor én tudtam rosszul :)
Gondolkoztam, körülnézek olcsón beszerezni lehet e, de nem igazán. Marad, hogy kivárom, amíg kellően lemegy az ára :D

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#63147) kriszpontaz válasza csaba951 (#63145) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ha most jelenne meg a Wolfenstein 3D, takarítgathatnának benne rendesen..... Retardált egy szabályozás ez. Kíváncsi vagyok hány negyedikes fog vele játszani attól függetlenül hányszor kell benne análszondázniuk... -.-"

(#63148) Arkennys válasza csaba951 (#63145) üzenetére


Arkennys
addikt

bocs a dupláért, de épp előbb játszottam coutnert. Másik csapat tagjai a "nazi" klánban vannak benne. Szóval, ja :D

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#63149) csaba951 válasza Arkennys (#63146) üzenetére


csaba951
veterán

South Park

Nagyjából az a helyzet, hogy a kiadó szerint ezt a játékot vagy megveszed a magyar Steam Storeban/hivatalos boltban vagy nem játszol vele! Kifejezetten akadályozzák a más országból történő beszerzést, pár helyen a használatot is.

[ Szerkesztve ]

(#63150) Arkennys válasza csaba951 (#63149) üzenetére


Arkennys
addikt

Hja, én is így látom, ezért vagyok így vele, hogy várok. Idővel lesz ez olcsóbb. Ráérek.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.