Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63401) parandroid válasza reelc (#63400) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem maradtál le semmiről, a 3 legjobb ott van az U2 előttiek között...

Szerk.: Na jó, a Most Wanted a maga módján annyira nem volt rossz, az összes többi kb említésre sem méltó. Most vettem meg a Rivalst XBOX-ra, de már bánom egy kicsit, igaz, még sokat nem játszottam vele.

Szerk2.: Első helyre én személy szerint a Porsche Unleashed-et hoznám természetesen, utána meg talán az első részt, vagy az NFS2-t, ha azt nézzük, hogy a maga idejében mekkorát szólt. A harmadik meg éppen az Underground (mindegy melyik, gyakorlatilag a második az elsőnek a javított kiadása, de az igazán nagy ötletek már az első részben is benne voltak).

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#63402) Jofi81 válasza reelc (#63400) üzenetére


Jofi81
őstag

Nekem az Underground 2, aztán az Underground. A harmadikban nem vagyok biztos.

(#63403) Cheesus válasza reelc (#63400) üzenetére


Cheesus
senior tag

Ha lenne belőle digitális példány, én a Most Wanted-re is tennék egy szavazatot. Nagyon sok időt eltöltöttem azzal a játékkal :))

https://www.twitch.tv/csehla

(#63404) Crytek


Crytek
veterán

A Pro Street tetszett még nekem,de mobilról nem látom van e steamen!

Next PC Upgrade: 2022

(#63405) FollowTheORI válasza Crytek (#63404) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nincs. :)

Az csak Originre szerezhető be.

Nekem kb ez a sorrend:

1. Porsche 2000/Unleashed
2. Underground
3. Pro Street
4. Most Wanted (a régi első)
5. Hot Pursuit (a régi)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#63406) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Akinek a prostreet / shift vonal jön be vessen egy pillantést a Project CARS-ra, idén jön ugyanattól a csapattól, csak az EA pénzbeli meg időbeli megkötései nélkül csiszolgatva jó ideje.

/s

(#63407) ricsiii01 válasza reelc (#63400) üzenetére


ricsiii01
tag

Ez ízlés kérdése, de a Most wanted 2005 és az Underground 2 benne van a legjobb 3 között, a legtöbb ember szerint.

.

(#63408) reelc válasza ricsiii01 (#63407) üzenetére


reelc
veterán

Köszi, mindenkinek.
Igen, ízlés dolga. Éppen ez a lényeg.
Csak kíváncsi voltam, hogy ebből a régi, nagymultú sorozatból kb. milyen arányban jönnek be a régi, ill. új részek az embereknek.
Az évenkénti rész, és a változó fejlesztőcsapatok nem tesznek jót ennek a szériának (sem).
De a kiadónak az a lényeg, hogy vigyék, mint a cukrot.
Ha lenne egy életképes vetélytársa sorozat formájában, talán ez a széria sem itt tartana.

(#63409) eami


eami
addikt

nfs2, aztán underground, de egyik sem mai darab :-P

(#63410) tipuka válasza reelc (#63400) üzenetére


tipuka
addikt

A régi Most Wanted és az Underground 2, ezeket 8-9x minimum végigjátszottam, többször is 100%-ra minden vacakkal direkt. :D De mivel a 3-at kérdeztél hozzá venném félként a Carbont, mert azt is végignyomtam párszor, de az nem volt olyan "durván jó". Bár még az NFS II-t is sokat toltam (az se ma volt), de azt még általánosban és demóban, szóval azt nem tekintem annyira véleménynek, mert akkor úgy mond nem tudatosan játszottam, örültem, hogy brummoghattam a kocsival a mecsboksz" helyett. :D

[ Szerkesztve ]

(#63411) szami777 válasza reelc (#63400) üzenetére


szami777
addikt

Szamomra az nfs2 , a regi hot pursuit és a porshe a kedvenc. Ezekután underground2 es regi most wanted. Ha a digitálisan kaphatot nezzuk akkor shift 1 es uj hot pursuit. (ettől még én az osszes nfs-el remekul elszorakoztam eddig) Ha csak egyet akarsz most steamen behuzni akkor az a hot pursuit legyen :)

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#63412) reelc válasza tipuka (#63410) üzenetére


reelc
veterán

Én sosem szerettem az autós játékokat.
Inkább az újdonság ereje volt egy ideig. Nem sokat játszottam velük. Akkoriban azért még divatban voltak a demók is.
NFS: jó kis játék volt, szép grafikával. Akkoriban tényleg nagy szám volt.
NFS 2:SE: már használt 3D grafikus kártyát.
A későbbiekben haveroktól hallottam, hogy milyen jó a Porsche-s, meg másikban rendőrök üldöznek.
Az Underground 2 volt az utolsó amivel játszottam (és egyben a harmadik), EA Classic akció volt, és kellett mégvalami a kiszemeltem mellé. Ezt választottam.
Több évig olvastam PC-s játék újságokat, később a neten nézelődtem, és azt láttam, hogy egyre több embernek nem tetszik az eredmény, amit évente kiadnak. Egy idő után már a haverok is azt mondták, hogy szebb, de a régi xy sokkal jobb volt.

Akkor volt élmény a matchbox helyett?. :)

(#63411) xsanyi77: köszi, de nem akarok venni NFS-t.

[ Szerkesztve ]

(#63413) tipuka válasza reelc (#63412) üzenetére


tipuka
addikt

Egyet tudok érteni velük, mert az új NFS-ek már nem az igaziak az én számomra se. :)
Utólag jó lett volna megvenni eredetiben a régieket.
Igen, amikor NFS II-ztem, akkor voltam általános iskolás alsóban, és a matchbox után nagy élmény volt gépen is autózni, persze akkor még nem a saját gépemen, örültem, hogy magyarul tudok már olvasni meg írni. :DDD

(#63414) reelc válasza tipuka (#63413) üzenetére


reelc
veterán

Én meg egy Commodore Plus4-ről váltottam, ahhoz képest PC-n már eszméletlen szép játékok voltak.
Én is sajnálom, hogy a régi részeknek nincsen digitális változatuk.

(#63415) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ugyan nem játék, de a Comixologyn most van egy képregény bundle, 100 képregény 10 USD-ért. Hátha valaki szereti itt a képregényeket.

***

(#63416) Heavyrain válasza ollie (#63415) üzenetére


Heavyrain
őstag

Egész jó lenne,ha nem minden szériának csak az első része lenne benne.... a többit meg vedd meg teljes áron,ha tetszett :((( :DDD

[ Szerkesztve ]

(#63417) reelc válasza Heavyrain (#63416) üzenetére


reelc
veterán

Osztom a véleményed.
Egyrészesekből tuti lenne (különszámok, vagy amik eleve egyrészesek).

[ Szerkesztve ]

(#63418) bullseye válasza ollie (#63415) üzenetére


bullseye
addikt

Nem rossz ízelítő, de az ilyet akkor már adhatnák ingyen. Az első belövés mindig ingyenes :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#63419) wjbhbdux válasza bullseye (#63418) üzenetére


wjbhbdux
veterán

bemutathatnál a dílerednek.

/s

(#63420) fpeter07 válasza cunnir (#63389) üzenetére


fpeter07
veterán

A Hot Pursuitot, a hegyen játszódó pályák nagyon hangulatosak.

(#63421) pigster


pigster
senior tag

A Shift 2 Unleashed esetében (lehet, hogy a többinél is van) hogyan kell érteni ezt:
Külső másolásvédelem (DRM): TAGES Solidshield 5 gépenkénti aktiválási korlát
Egyszerre 5 gépen lehet aktiválva, vagy összességében az egész játékot ötször aktiválhatom (mondjuk telepítem, aktiválom, leszedem, utána veszek egy új gépet, akkor az már +1-nek számít, vagy nem?)

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#63422) Hyperion válasza pigster (#63421) üzenetére


Hyperion
senior tag

Gyanítom, hogy az utóbbi.. :/
Szóval ne cserélgesd a géped :)

(#63423) zone


zone
őstag

Bundle Bandits indie játékokkal, min. $1

6180 the moon ingyen letölthető még egy napig, Steam kulcsot ad, ha Zöldutat kap

Freebie Bundle 8

Child of Light a preorder $5 játékokra levásárolható kredited ad.

[ Szerkesztve ]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#63424) Csapoati válasza pigster (#63421) üzenetére


Csapoati
nagyúr

5x aktiválhatod, de amikor uninstallálod, visszaveheted az egyik aktivációt. Szóval nagyjából végtelenszer lehet, csak figyelj erre.
Így kell amúgy csinálni.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#63425) pigster válasza Csapoati (#63424) üzenetére


pigster
senior tag

Kösz, akkor végül is nem olyan óriási megkötés.

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#63426) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Steam napi ajánlat: Age of Empires II: HD Edition -75% = 4,74€

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#63427) djculture válasza Csapoati (#63424) üzenetére


djculture
félisten

Ja persze, csak éppen nemszokott működni a visszavonás akkor lehet levelezni a kiadóval.. Kétszer szivtam igy meglegutóbb a splitsecond játékkal azóta nálam az ilyen védelmes játékot bekaphatják.

[ Szerkesztve ]

(#63428) Csapoati válasza djculture (#63427) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nekem a Shift 2-vel működött eddig, meg az EA-nek van külön toolja is hozzá (ráadásul a support is korrekt). Persze ez az 5 aktiváció attól még baromság szerintem is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#63429) BigBlue69 válasza djculture (#63427) üzenetére


BigBlue69
őstag

Jó, de nálad sose müködik semmi rendesen. Ami megtörténthet az megtörténik, ha nem is veled akkor egy haveroddal.. És minden %*#@ de postal 3 aaaz jó.

[ Szerkesztve ]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#63430) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Hálisten az origin változaton nincs ilyen... legalábbis nekem nem rémlik. :)
Nekem ott van meg az összes NFS.

(#63431) Csapoati

Akkor rosszul emlékszem, pedig feltettem már párszor de nem rémlett hogy lenne ilyen külön aktiváció. De akkor majd egyszer megnézem.
A legtöbb játékból kiszedték ezeket originen, főleg az újabbakból.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#63431) Csapoati válasza FollowTheORI (#63430) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ó, dehogynem. :(

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#63432) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Szerintetek Medal of Honor: Airborne megér 2.49€-t? (Steam)

(#63433) Csapoati válasza maddionmax (#63432) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Kb. 5-6 óra a singleplayer módja, úgy számolj vele. Nekem bejött anno, de tényleg nagyon rövid. A multiját viszont nem próbáltam.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#63434) Cheesus válasza maddionmax (#63432) üzenetére


Cheesus
senior tag

Szerintem mint játék nagyon jó, viszont ha jól emlékszem amikor egyszer megpróbáltam felrakni vmi hiba lépett fel, és igaz hogy azóta nem néztem feléje, de azt hiszem a közösségközpontban megtaláltam rá a megoldást, csak épp nem próbáltam ki.

Szerk: Viszont akkor nekem is lenen egy kérdésem: az Alice: Madness Returns megéri a pénzét? Tudom hogy fillérekért be lehetett Origines változatot szerezni, de akkor még nem igazán érdekelt. Illetve kérdezem ezt úgy, hogy egyenlőre csak +1 sornak menne, és csak késöbb tudnék vele érdemben foglalkozni :U

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/csehla

(#63435) tipuka válasza maddionmax (#63432) üzenetére


tipuka
addikt

Én reggeltől estig kitoltam bőven(8 óránál nem volt több), tetszeni tetszett, de nem volt hosszú életű nálam, mint mondjuk a Pacific Assault, amit kitoltam 6-7x.

Chessus: Ha nem játszottál még vele semmilyen formában, akkor próbáld ki. Nekem tetszett, de ráuntam menet közben a párszor ismétlődő ellenfél miatt, többet nem mondok, mert spoilereznék.

[ Szerkesztve ]

(#63436) Alien83 válasza maddionmax (#63432) üzenetére


Alien83
senior tag

Igen, nekem régen tetszett. ha szereted a témát megéri.
Mondj egy játékot, ami nem ér meg 1 doboz cigit.

[ Szerkesztve ]

(#63437) szami777 válasza Alien83 (#63436) üzenetére


szami777
addikt

mondok többet is ;]

egyébként az airborne 2-t is megér.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#63438) FollowTheORI válasza maddionmax (#63432) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem meg. Nem rossz. :)

(#63434) Cheesus

Azis meg éri, ha olcsón hozzájutsz, ilyen pár euróért.
Ha tetszik az a világ akkor meg pláne. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#63439) dredbiro válasza maddionmax (#63432) üzenetére


dredbiro
senior tag

annyit simán,ahogyan előttem is írták elég rövidre sikerült,ettől függetlenül jó játék

Good hunting,STALKER !

(#63440) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Köszönöm az infókat, 1 kulcsért bevállaltam :)

(#63441) Alien83 válasza maddionmax (#63440) üzenetére


Alien83
senior tag

Most 1 kulcs vagy 1.5? :D

(#63442) maddionmax válasza Alien83 (#63441) üzenetére


maddionmax
aktív tag

1 kulcs

(#63443) Alien83 válasza maddionmax (#63442) üzenetére


Alien83
senior tag

jó csak 2.7 eurot irtál. :D
akkor meg pláne jó.

(#63444) maddionmax válasza Alien83 (#63443) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Igen, de közben felhívták a figyelmemet, hogy tradernél 1 kulcs az ára.
Mivel wallet pénzből ment, így olcsóbban jöttem ki :)

Oroszoknál egyébként nincs 1€ az ára :)

(#63445) Dilikutya válasza maddionmax (#63432) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én 1,5€-ért vettem Origin-en a nyáron, annyit megért. Régen nem volt hozzá elég a gépem, később meg csak valahogy elmaradt, hogy kipróbáljam. A nyáron meg szinte ingyen dobálta az Origin. :)
Nem volt rossz, bár az eleje meg a vége nem tetszett, de ennyit megért.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#63446) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Szakértő kerestetik.

Dark Souls II-nél mi a helyzet a régiózárral?
Az oroszoknál és a braziloknál is pontosan ugyan azt a változatot lehet megvenni mint nálunk (36517),azaz elvileg nem régiókorlátos. Viszont Steam kiírja,hogy csak az adott xy országokból aktiválható.
Ha "kiugrok" Kirgizisztán-ba,ott aktiválom az orosz kulcsomat,majd visszajövök,akkor később Magyarországon is fogom tudni használni?

(#63447) wwenigma válasza Heavyrain (#63446) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Sanszos hogy ha mukodik is, több kulcsot mar sehogy sem aktivalsz azon az accon csak ha elég meggyőző vagy steam support fele.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#63448) eami válasza Cheesus (#63434) üzenetére


eami
addikt

én ezt az alice traliert megnéztem és megvettem xD

najó... amúgy is már jó ideje vártam hogy €5ért meg lehessen venni, mert eredetileg €40 volt az ára :)

[ Szerkesztve ]

(#63449) Cheesus válasza eami (#63448) üzenetére


Cheesus
senior tag

Hát igazából csak jókat írtatok, úgyhogy dobtam fel egy pár kártyát Marketre. és ha összejön az ára akk megveszem :)

https://www.twitch.tv/csehla

(#63450) maddionmax válasza eami (#63448) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Jónak tűnik, de lesz ez még olcsóbb is :P

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.