Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63901) marcusa


marcusa
addikt

Arma 3 egyik intersparbab sem volt ahol voltam, a sw-t meg igy nem mertem megvenni...
Köszi a segítséget. :)

:-)

(#63902) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Srácok most ledöbbentem, és nem értem a lentebb leírt dolog hogy jött össze, de hátha valaki elmagyarázza nekem.
A Steames Rockstar leárazás alatt kiszúrtam a Grand Theft Auto Complete Pack csomagot 5,99-ért.
Törtem a fejem, mert nem volt csak 3 juró a Steam egyenlegemen, viszont 5 euróval tölteni sem tudtam, mert a virtuális számlámon nem volt annyi lóvé.
Namost poénból rámentem a vásárlás gombra, gondoltam mint szokta szépen visszautasítja a vásárlást, de nem, sikeres vásárlással hozzáadta a könyvtáramhoz a cuccot.
Értetlenül néztem, gyorsan felmentem a fiókhoz kapcsolt számlám egyenlegét megnézni, erre úgy néz ki automatikusan kiegészítette a hiányzó összeget a számlámon szereplő pénz egy részével.

Tehát úgy is lehet vásárolni Steamen hogy nem töltögetem fel az egyenlegem csak megadom a számlaszámom és lekapkodja a pénzt amennyi kell?
Nekem ez új, eddig mindig töltöttem, tehát nem kell ezzel szórakozni?

(#63903) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Ma délután megyek Interspar-ba, van több Arma 3 is náluk.
1-2 embernek vállalom, ha lesz még, akkor veszek szívesen és átküldöm a termékkulcsot.

(#63904) raggg válasza kriszpontaz (#63902) üzenetére


raggg
senior tag

Hát a többletet le tudja húzni számláról. Valamelyik ablakban rá is kérdez.

ragklaatPS

(#63905) maross válasza kriszpontaz (#63902) üzenetére


maross
veterán

Jatekvasarlashoz nem kell steam egyenleg, az csak "marketozashoz" kell.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#63906) FollowTheORI válasza djculture (#63846) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Megette Uplay, szóval igen lehet erről van csak szó. Ami meg nem baj. :)

Nem gondoltam ilyen olcsón Rayman-hoz jutok, az eddigi árazása alapján.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#63907) AlexWolf válasza kriszpontaz (#63902) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Ha steamen be van állítva bankkártyaszám, akkor vásárláskor elsőre az steam egyenlegedet vonja le az árból, a maradékot meg a bankkártyával egyenlíti ki.

Így a te esetedben 3 eurót a steam egyenlegedről 3 eurót meg a számládról vont le.
Vásárlásnál figyeld majd meg, hogy két sor is szerepel a check out-nál. Ha van steam egyenleged, akkor az is meg a bankszámlaszámod (utcsó 4 jegye). Elvileg bármelyiket törölheted a vásárláskor (pl ha van elég pénzed a steam egyenlegeden és nem akarod még véletlenül sem, hogy a bankkártyádhoz nyúljon, vagy akár fordítva is, ha nem akarsz a steam egyenlegedről költeni, akkor azt törölheted az adott vásárlásnál)

De ha nem nyúlsz semmihez, akkor alapból az árat a steam egyenlegeddel kezdi el kiegyenlíteni, ha az meg elfogyott, akkor kártyával folytatja.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#63908) kriszpontaz válasza AlexWolf (#63907) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ezt eddig nem is figyeltem.

Mindenkinek köszi a tájékoztatást, megint érdemes volt ma felkelni. :)

(#63909) wwenigma válasza kriszpontaz (#63902) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Jahh pontosan, megkérdezi. Én asszem csak 1x töltöttem 5€-t az egyenlegemre, az első alkalommal. Azota igy vasarolok.

ui: nézzétek meg az akciokat, 90%-ba van pl a régi WarZ. :D

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#63910) kriszpontaz válasza wwenigma (#63909) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Most már én sem fogok szenvedni vele. Tradelni alig szoktam, azt majd megoldom kártyákból :D.

(#63911) EnDaN


EnDaN
tag

Nálam maradt egy Spar-os Arma3, ha kell valakinek és tud PayPal-al fizetni akkor szívesen átküldöm a kódot.

(#63912) csaba951 válasza kriszpontaz (#63902) üzenetére


csaba951
veterán

>Nekem ez új, eddig mindig töltöttem, tehát nem kell ezzel szórakozni?

Rajtad kívül csak igen kevés ember tölt fel a walletre saját pénzt! Gyakorlatilag majdnem mindenki PayPal-lal, meg bankkártyával vásárol és csak annyit fizetnek mint amennyi a számla összege. Jobb helyen van a pénzed nálad, mint náluk! :)

Egyébként akkor éri meg "előre" odaadni a pénzt ha éppen erős a forint és azt gondolod, hogy később jelentősen gyengülni fog. Vagy esetleg egyfajta önkontrollnak jó, az akciós időszakokban. Arra gondolok, hogy például előre eldöntöd, hogy a Summer Sale-ben max. 100 €-t vagy hajlandó költeni. Akkor feltöltesz ennyit, és minden vásárlásnál látod, hogy belefér-e még a keretedbe a vásárlás.

Wallet-ről szinte kizárólag azok vásárolnak akik a Market-ről szednek össze valamennyi pénzt. Tehát "nem a saját" pénzükből költenek.

(#63913) kriszpontaz válasza csaba951 (#63912) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Pontosan ahogy leírtad, ez volt a keretem eddig, az az összeg amit feltöltöttem, amiből megengedtem magamnak a vásárlást, mert el tud szaladni velem is a ló rendesen. ;)

(#63914) marcusa válasza maddionmax (#63903) üzenetére


marcusa
addikt

Én örülnék egynek, természetesen utalnám rögtön az árát :)

:-)

(#63915) Mate


Mate
nagyúr

GMG-n vett már valaki Watch dogs-ot?

(#63916) maddionmax válasza marcusa (#63914) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Ok, délután megyek, késő este jelentkezem, hogy sikerrel jértam-e.

(#63917) marcusa válasza maddionmax (#63916) üzenetére


marcusa
addikt

Köszi :)

:-)

(#63918) budo82 válasza Mate (#63915) üzenetére


budo82
tag

Vettem.
Igaz tegnap kértem rá refund-ot :DDD
Inkább megvárom a megjelenést, hogy milyen lett...

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó...

(#63919) ollie válasza budo82 (#63918) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hogy kérted a refundot? GMG-től közvetlen?

[ Szerkesztve ]

***

(#63920) budo82 válasza ollie (#63919) üzenetére


budo82
tag

Igen. Pre-orderre lehet tőlük kérni. (ha még nem kaptál rá semmilyen kódot).

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó...

(#63921) Mate válasza budo82 (#63918) üzenetére


Mate
nagyúr

Engem az érdekelne igazából, hogy van-e esély a magyar nyelvre gmg-s verzió esetén :D

Illetve mi a helyzet, ha uplay-en veszem meg? Nem írja, hogy milyen nyelvű példányt veszek.

Most néztem meg egy játékot uplay-en, ami megvan. Ott se tudom megnézni, hogy milyen nyelvek érhetőek el. Csak akkor derül ki, ha letöltöm? :F

[ Szerkesztve ]

(#63922) Crytek válasza Mate (#63921) üzenetére


Crytek
veterán

Szerintem Uplay-en nincs ilyen szarakodás mint a steam-en hogy ha nem innen meg onnan veszed akkor nem lesz benne ilyen meg olyan nyelv!

De írj ubi supportnak egy mailt és tuti leírják neked a frankót!

Next PC Upgrade: 2022

(#63923) budo82 válasza Crytek (#63922) üzenetére


budo82
tag

Én is így tudom...

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó...

(#63924) RedMan válasza maddionmax (#63903) üzenetére


RedMan
tag

Ha van rá lehetőség, engem is érdekelne egy Arma 3. Természetesen azonnal utalom, akár most is ha megadod az adatokat. :)

TFT tisztítás: ''Nagyon egyszerü a képlet: kirakni a kertben a füre, és gőzborotvával adni neki. után hagyni kell a napon állni, hogy jol kiszáradjanak az elektronikus alkatrészek.'' -by Vicces

(#63925) djculture válasza maddionmax (#63916) üzenetére


djculture
félisten

Kiváncsi leszek rá hogy lesz e , lehet én is beugrok szolnokra akkor holnap.. Esetleg feltudok érte ajánlani egy bontatlan binary domaint

[ Szerkesztve ]

(#63926) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Diósdra senki se menjen, mert leraboltam. Akik jelezték azokkal jelentkezés sorrendjében felveszem a kapcsolatot.

b

[ Szerkesztve ]

(#63927) batman91 válasza djculture (#63925) üzenetére


batman91
őstag

Helló!

Ha GoG.com-on megveszem Outlastet akkor kell hozzá Steam is?

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#63928) wwenigma válasza maddionmax (#63926) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Bátor. :D JÓL tedd el a szamlat és a dobozt. :D Megnézzem itt miskolcon van-e még?

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#63929) Csapoati


Csapoati
nagyúr

A pesterzsébeti Intersparban volt még néhány Arma 3. Én ETS2-t + Go Eastet vettem, abból is láttam még párat.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#63930) maddionmax válasza wwenigma (#63928) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Mi ebben a bátorság?

(#63931) Csapoati válasza maddionmax (#63930) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem arra céloz, hogy nehogy kiderüljön később, hogy az Interspar is lopott bankkártyával vette az Armákat. :DDD (nem akarom megint kezdeni, csak szerintem így értette a kolléga)

Ja az ETS2-höz még annyit, hogy a dobozos változat is aktiválható Steamen! :)

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#63932) djculture válasza batman91 (#63927) üzenetére


djculture
félisten

GoG -on nem kell hozzá semmi mivel nem tartalmaz védelmet, letöltheted és bárhol nyomhatod nem kell hozzá internet sem letöltés után..

(#63933) maddionmax válasza Csapoati (#63931) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Értem, ,ironizálni próbált, nem sikerült

(#63934) batman91 válasza djculture (#63932) üzenetére


batman91
őstag

Én is erre gondoltam, de azért inkább megkérdeztem. :)

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#63935) djculture válasza batman91 (#63934) üzenetére


djculture
félisten

Én szeretem mert tényleg sokszor van olyan élethelyzet hogy jó lenne játszani de net nincs épp elérhető közelségben...

[ Szerkesztve ]

(#63936) gmx9 válasza djculture (#63932) üzenetére


gmx9
aktív tag

Amúgy a Steambe is be lehet lépni internet nélkül, persze multis játékokat nehezen lehetne játszani. Viszont a már letöltött single playereseket, vagy single player móddal is rendelkezőket minden gond nélkül lehet.

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#63937) djculture válasza gmx9 (#63936) üzenetére


djculture
félisten

Jó de kell eleve internet hogy egy fiókba beléjél majd offline.ra állitsad ez sokszor eleve kivitelezhetetlen.
Én is gépeket javitok nem fogok hozzá feltenni egy steam-et meg fiókot létrehozni egy ismeretlen gépen ami nem az enyém.

[ Szerkesztve ]

(#63938) Assimilator válasza djculture (#63937) üzenetére


Assimilator
őstag

Amikor elindítod a klienst és nem talál netet akkor van "Go Offline" opció. Simán belép, lehet játszani, single-ben.

szerk.: a kliens felrakós témával már tényleg más tészta

[ Szerkesztve ]

(#63939) batman91 válasza djculture (#63935) üzenetére


batman91
őstag

Na bezsákoltam Outlastet 6.79 $ volt az kb. 1500 forint. Ennyit szerintem bőven megér mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#63940) ayo


ayo
addikt

ez megvan? Titanfall ARCADE

http://jateknaplo.blog.hu

(#63941) #79621120


#79621120
törölt tag

GOG :

Luck of the Irish .

BIG games BIG sale

A Shadow Warrior 2013 $9.99-be kerül .

[ Szerkesztve ]

(#63942) Hangm4n


Hangm4n
tag

Raptr-on 10 pontért lehet kapni Elder Scrolls Online Beta kulcsot.

(#63943) sittes79 válasza Hangm4n (#63942) üzenetére


sittes79
addikt

Most akartam írni, hogy tudok adni vagy 50 kódot :)

visszaszívom csak egyet enged venni! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#63944) BoneDragon válasza Hangm4n (#63942) üzenetére


BoneDragon
veterán

Máshol meg ingyen hozzád vágják, csak vigyed már. Sok érte a 10 pont, nehogy valaki onnan szerezze be...

(#63945) Wolverine válasza Hangm4n (#63942) üzenetére


Wolverine
félisten

Az mmorpg.com-on ingyen osztják és van még belőle 20k darab :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#63946) bullseye válasza #79621120 (#63941) üzenetére


bullseye
addikt

Van pár szemrevaló akciójuk mindkét csomagban.

Bár az kicsit fura, hogy a big sale-ben ott a Dragon Commander, az Imperial Update, meg a a Dragon Commander Imperial is. :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#63947) Jofi81 válasza maddionmax (#63926) üzenetére


Jofi81
őstag

A dunaújvárosi Intersparban van még pár. Ennyire jó ár érte a 999? Lehet, hogy vennem kellett volna? :DDD

(#63948) Assimilator


Assimilator
őstag

Budapesten az Árkád intersparban is hagytam még 5 db-ot az Arma 3-ból egy ezresért.

(#63949) #79621120 válasza Jofi81 (#63947) üzenetére


#79621120
törölt tag

Megveszed 999 forintért , eladod háromezerért .

(#63950) smisa


smisa
őstag

Aki esetleg megy InterSparba egy EuroTruckot 2 beszrezhetne nekem :R

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.