Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) TazLeacher válasza $p@rr0w (#1547) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Az AC-val azért elég szépen "alájuk rugtak". 1,5 hónapba telt.

Igen, mondhatod, hogy csak megcsinálták végül, de...igen, ott a DE. Ugyanis kicsit még rágyurnak a srácok a védelemmel, a 1,5 hónapot kitolják 2,5 hónapra és (pusztán elméletben) holnaptól minden játék ezzel a védelemmel fog kijönni...az jó lesz. Heti szinten 10 jeáték jelenenik meg, mindegyiket egyenként felördelni...

Persz ez csak elmélet, de hidd el, már az is elég, ha vérpistike nem tud azonnal játszani a warezgammel, és józsika, aki eredetit vett, már végigvitte, pistike meg nem tudja még elíndítani, aztán csak kikönyörgi anyutól, mert nem bír a se**én ülni...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1552) TazLeacher válasza fpeter07 (#1550) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Én 10.000-ért vettem a CE-t, a sima meg 9K volt akkor (megjelenés napján)...most a CE ingyen van, a sima mellé meg adnak még egy Mátyás Királyt? :DDD

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1553) ollie válasza $p@rr0w (#1547) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Dede, nagyon is komolyan gondolom.

***

(#1554) HaaS válasza ollie (#1553) üzenetére


HaaS
addikt

Előbb vagy utóbb kihal az emberiség... dede, nagyon is komolyan gondolom:D!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#1555) BaLee válasza fpeter07 (#1550) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Ez teljesen játékfüggő.

Gondolom nagyon nagyot estek az eladások az első pár hónap után így muszáj volt akciózniuk. De ezt megjelenéskor még nem tudhatod. Nézz meg egy COD MW2-t, lassan 1 éves a játék és egy forintot nem esett az ára...

Dragon Aget is inkább azért akciózzák, hogy a kiegészítőt még hátha megveszik páran jó áron (aztán szerintem majd azt is leakciózzák) meg ugye hamarosan jön a 2. rész.

(#1556) D1Rect válasza $p@rr0w (#1547) üzenetére


D1Rect
félisten

SC2 miért nincs feltörve?
Persze van kint belőle, csak 17 oldalas manual van a töréshez írva...

[ Szerkesztve ]

(#1557) bpx válasza D1Rect (#1556) üzenetére


bpx
őstag

a "manual" pár sor - mint az összes többi játéknál

időhúzás is csak az első alkalommal van, hiába jön a következő játék ugyanazzal a védelemmel, ha már megvan a módszer ellene

továbbra is tartom, hogy nincs tökéletes offline védelem
én ha játékot fejlesztenék, tuti hogy a multira mennék rá, akkor úgyis megveszik az emberek

(#1558) Źşë' válasza BaLee (#1555) üzenetére


Źşë'
addikt

mert ez lenne a normális árkategória a nem premier játékokra, emlékszem anno még mikor sega mega drive-om volt :DD (azok a régi szép idők :U :K ) és egy kazetta került hozzá 1000-3000 hufba, reális ár volt, igaz ezekkel a játékokkal sokkalta több meló van, de a piac is megnőtt, egész világ méretűre, egyetlen nagy baj ezzel a világgal az az h mindenki spórolni akar mindenen (vevő), ill. nagyon gyorsan meggazdagodni (vállalkozó) és sajnos ez a normális de nem éppen egy jó dolog, mivel sok probléma ebből fakad :S

am hétvégén láttam egy Batman AA-ot mindössze 5k ért teszkóban, egyre jobb árban lesz, nekem nagyon tetszett az a játék, várom a folytatást :))

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#1559) ollie válasza Źşë' (#1558) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kicsit el vagy szállva. Manapság egy komolyabb játék készítésének költsége a filmekével vetekszik.

***

(#1560) DeFranco válasza ollie (#1559) üzenetére


DeFranco
nagyúr

...és aztán egy kétpálcás flash-szintű játék (pl.: Plants vs. Zombies) állva hagyja a kasszánál.

Azért nem feltétlenül lenne muszáj ekkora költségvetéssel dolgozni, csak hát az eredeti ötletek hiánya miatt igény van az optikai tuningra.

[ Szerkesztve ]

(#1561) TazLeacher válasza Źşë' (#1558) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Most vagy neked volt viszonylag későn (múlt héten?) Mega Drive-od, vagy elfelejed, hogy ahhoz képest a fieztés is nőtt egy "kicsit". Ami annó a '90-es évek elején 3K volt, az ma simán 9K.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1562) ollie válasza DeFranco (#1560) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mondjuk a Plants Vs Zombies-ban kb. annyi az új ötlet, mint egy sokadik Diablo klónban (konkrétan semmi). Azért lett sikeres, mert a megfelelő időben és jó marketinggel jelent meg. Különben ment volna a süllyesztőbe, mint több tucat elődje (igen jól olvastad, több tucat).

Egyébként meg a fejlesztési költségek arányaihoz képest sokkal drágább volt a PvsZ mint a legtöbb 10k feletti játék.

[ Szerkesztve ]

***

(#1563) Źşë' válasza ollie (#1559) üzenetére


Źşë'
addikt

egyáltalán nem vagyok elszállva, én inkább úgy fogalmaznék h "kevésbé vagyok informálódva" e téren, nem én csinálom a játékot és efféle híreket sem lehet nagyon olvasni netszerte.. de ha egyáltalán belegondolok abba hogy mennyi helyre lehet szállítva az adott termékből, és a Világpiac mekkora, szerintem bőven megvan belőle a hasznuk... elég csak belegondolni egy gigapolisz méretű városba, ami amerikában rengeteg van... és akkor ott van még a többi kontinens

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#1564) FehérHolló válasza ollie (#1559) üzenetére


FehérHolló
veterán

Megjegyezném, hogy külföldön is ugyanilyen árban vannak a szoftverek. Tőlünk nyugatabbra szinte mindenki a megfelelő módon szerzi be, keletebbre pedig a zöldségesbódé a favorizált beszerzési forrás.

Én azóta veszek meg mindent fehéren, mióta jómagam is kerestem pár forintot szoftverek fejlesztésével. Nem azért, mert "megtehetem", hanem mert már pofátlanságnak érzem a lopást.

A fejlesztési költségekről meg annyit, hogy tudtommal manapság egy játékfejlesztő csapat aktívan átlag 30-50 fejlesztőt foglalkoztat. Ők egyenként naponta 100-150k forintba fájnak a cégnek (irodabérlet, fejlesztőeszközök, bér, juttatások, stb). Egy-egy játék kifejlesztése tegyük fel, hogy másfél év. Szorozgassunk. Az eredményhez még hozzájön a kisegítő személyzet költsége, a reklám, gyártás, szállítás, satöbbi. Rengeteg zsé. Ekkor még a profitról nem is beszéltünk :)

Skynet is real. It's called Google.

(#1565) DeFranco válasza ollie (#1562) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Csak a vita kedvéért: az új ötlet nem a játékmódban volt, hanem a humorban, a grafikában, és a "cukiságban".

A feljesztési költségek meg lehetnek szép kerek/szögletes alacsony/magas számok, nem igazán érdekelnek, mint fogyasztó. A FUN/HUF hányados annál inkább... ami egy jól eltalált ingyenes kijutós flash-nál közelít a végtelenhez :D

[ Szerkesztve ]

(#1566) Źşë' válasza TazLeacher (#1561) üzenetére


Źşë'
addikt

én akkoriban eljártam melózni diákmunkára, és olyan 70-80at kerestem meg/hó, ez volt kb 12éve, a megadriveom meg 14éve, ehhez viszonyítva sztem az a pár ezer huf nem mérvadó és a fizetés növekedése sem, mivel azalatt a közel 10év alatt csak nőtt az infláció...

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#1567) ollie válasza Źşë' (#1563) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Persze, meg van a hasznuk. És? Mindenkinek megvan a haszna az után a termék után, melyet gyárt. Ha ez nincs így, tönkremegy a vállalkozás. Miért baj az, ha van haszna a kiadónak, fejlesztőnek? Komolyan nem értem ezt a mentalitást. Senkit sem láttam még fikázni a Porsche gyártóját, hogy mekkora haszonnal árulja az autóit, bezzeg a szoftverkiadókat fikázza mindenki. Komolyan nem értem ezt a dumát, mert nem kötelező megvenni ezeket, senki sem hal éhen, ha nem tud Diablo hármazni.

Egyébként meg sok fejlesztő és kiadó ment tönkre azért, mert veszteségesek voltak.

***

(#1568) ollie válasza DeFranco (#1565) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, ebben igazad van. Én is megvettem a PvsZ-t, mert tényleg magával ragadó még úgy is, hogy nem új ötletekre épül. És tényleg sok nagy címben nincs sok ötlet, ezért nem is játszom velük. Egyébként a Borderlands-ben sincs sok új ötlet, mégis nagyon jól sikerült, nem is bántam meg, hogy megvettem.

(#1566) Źşë': az infláció mértéke évről-évre csökken már legalább 15 éve (ill. talán az elmúlt 2 évben nem a válság miatt). Feltételezem arra gondolsz, hogy minden évben romlik a Ft. Ez persze így van.

[ Szerkesztve ]

***

(#1569) HaaS


HaaS
addikt

Végre egy olyan iiigazi péhás téma megint...

Szerintem pénz, pénz, warez, ingyenélő, tolvaj, marketing, pénz, pénz, feltörik, nem törik, régebben régen volt, pénz, pénz, déelcé, nincs igazi játék, déerem, pénz, pénz, na az meg fos.

Az a vicces, hogy ez az egész szórakozásról szól, és egyesek már évekkel ezelőtt elfelejtették, hogy egy játék a játékért van:D!

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#1570) DeFranco válasza ollie (#1568) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Én sem :) Tolhatjuk majd együtt megint. ;)

HaaS: az nem zavar, hogy most realtíve értelmes vita kezd kibontakozni? De igazad van, hőbör, hőbör, hőbör brrrrrrrrrrrrrrrrr.... :D

[ Szerkesztve ]

(#1571) Źşë' válasza ollie (#1567) üzenetére


Źşë'
addikt

akkor biztos elolvastad amit írtam és amire te írtál :)

a lényeg annyi h csak egy összehasonlítást csináltam a régi megadrive és a mai dvd játék árak között, közbejött jer1cho által említett eltelt idő, én meg említettem rá az inflációt, és h azóta a fizuk nagyon nem emelkedtek, leginkább a forint ami romlott, kb ennyi dióhéjban

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#1572) ollie válasza Źşë' (#1571) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Félreértettem valamit? Mindegy, a lényeg, hogy Haas jól szórakozik megint. :D

***

(#1573) HaaS válasza DeFranco (#1570) üzenetére


HaaS
addikt

Nyomjátok, tartom, amit mondtam:D! Hasonló a véleményünk, annyival egészítettem ki, hogy néhányan már képtelenek a játékra figyelni... na meg felhoztam pár majdnem elfeledett témát:DDD!

ollie: jaja:DDD! Majd olvasgatok inkább!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#1574) Źşë' válasza ollie (#1572) üzenetére


Źşë'
addikt

na igen, az avatarja is milyen célratörő :DDD

az mindenképp figyelemre méltó a játék gyártóktól h a PC-s vonal árazása, picit alább szorult, am én manapság egy premier játékért a 7-8ezer huf elkérését tartom a reálisnak, mai fizetések mellett persze (tegyük fel h 100k az átlag mindenkinek)

alatta pedig a már idejét múlt alkotások ugye a már említett árkategóriákban 2-5k, játék minőségétől függően

Activisiont nem értem h lehet bőr a képükön elkérni cod 4, 6, és most a 7 ért 11k feletti árat, a motor adott, picit húztak rajta max, és beszkriptelték a küldetéseket stb, a 6 nak a multija egy az egyben a 7é lesz, ismételten némi extrával, magyarán újabb bőrlehúzás, na én az ilyeneket nem veszem meg :)) mint kb pro street, shift stb mások ctrl+c, ctrl+v legalábbis sztm

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#1575) kovsol


kovsol
titán

S.T.A.L.K.E.R. Weekend Deal Bundle (ends 8/23) 7.5€, ez tartalmazza mind a két játékot ugye?
és ha nekem már megvan az egyik, akkor el tudom ajándékozni azt amiből kettő lesz? vagy szimplán bukom az egyiket? Igaz így is olcsóbb a kettő együtt mintha csak az egyiket venném meg

May the Force be with you!

(#1576) HaaS


HaaS
addikt

Na jó, leestem a székről, úgy röhögök... köszönöm és bocsánat:DDD!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#1577) ollie válasza Źşë' (#1574) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát, nézd meg a Starcraft 2, Mafia 2, Civ5 árait. Egyre több a játék a rohadtdrága kategóriában. Ezt én is túlzásnak tartom, és szépen megvárom, amíg lejjebb megy az áruk, még ha 2 évet is kell rá várnom. A 8k körüli ár valóban barátságos, szerencsére még vannak olyanok is.

***

(#1578) Wolverine válasza HaaS (#1569) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez az... Kit érdekel a grafika, az eredetiség vagy a sztori, ha egyszer élvezed a játékot és bármikor leülsz mellé 1 órára? :U Épp ezért nem értem azokat, akik a fentiek bármelyike miatt panaszkodnak, de csakazértis végigjátszanak valamit - ha nem jó, akkor le kell írni a veszteséget és hagyni a fenébe a játékot.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1579) fpeter07 válasza BaLee (#1555) üzenetére


fpeter07
veterán

Az azért jóval nagyobb név, mint a mass effect (ezek szerint). És amilyen irányba ment már nem is nagyon játszanék vele, legalábbis interneten.

A legtöbb játék már beszerezhető jó áron. Crysis Max Edition/ Medal of Honor 10 éves kiadás szintén 2000Ft volt. Media Marktban a filmeket órákig ellehetne nézegetni. Lassan már nem is éri meg letölteni, mert 2x annyiba kerül az extra változat mint egy db DVD. :)

Már lassan annyi játék lesz ilyen olcsón hogy nem tudok választani, most se volt könnyű. :O :D

(#1580) Kanczy válasza fpeter07 (#1579) üzenetére


Kanczy
veterán

"Már lassan annyi játék lesz ilyen olcsón hogy nem tudok választani, most se volt könnyű."

Azért ne vidd túlzásba ;]

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#1581) Devil Smile


Devil Smile
őstag

Teny h mostanaban eleg sok jo aru jatek van itt ott (uzlet, steam..) pl en is megvettem a Moha 10eves pack ot steamen a l4d-1-2 ot most a borderlands elotte a cod pack most meg ott tartok h neha van kis idom jatszani es akkor ecc pecc van h most melyikkel jatszak..
de inkabb igy legyen minthogy evekig 10+ legyenek a jatekok es meg 1-2 evesen se lehessen megvenni a mai berek miatt..

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#1582) ollie válasza kovsol (#1575) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mindkettőt tartalmazza igen, de sajnos nem lehet továbbajándékozni, az extra copy elveszik ebben az esetben (utánanéztem).
Én pont ezért nem veszem meg, inkább várok Karácsonyig, akkor szerintem úgyis leárazzák majd az összes STALKER-t külön-külön.

***

(#1583) kovsol válasza ollie (#1582) üzenetére


kovsol
titán

kösz az infót

így én se veszem meg, mert akkor ha már kiadok valamiért pénzt kapjam meg érte a teljes szolgáltatást, mert ha tovább ajándékozhattam volna egy barátomnak akkor az úgy okés nekem, még akkor is ha nem kapok érte pénzt, de legalább valaki jól jár

May the Force be with you!

(#1584) adalbert1 válasza ollie (#1577) üzenetére


adalbert1
veterán

Ezek közül csak a Civ V érdekel, de 11900-ért én sem fogom megvenni. Ennek ellenére nem tartom magasnak az árat egy olyan játékért amivel valószínűleg sokszáz órát lehet majd játszani.

(#1585) fpeter07 válasza Kanczy (#1580) üzenetére


fpeter07
veterán

Pedig de, vagy 5 percig gondolkodtam a Crysis/Mass-on. Azért nyert az utóbbi, mert azzal még nem játszottam. :D

[ Szerkesztve ]

(#1586) $p@rr0w válasza TazLeacher (#1551) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Mi az az AC Assassins Creed?
"mindegyiket egyenként felördelni..." - egy védelmet egyszer kell feltörni...

ollie: Valami érvet is tudsz hozni h miert gondolod komolyan? :)
Én megvettem a Stalkert, sztem 7,50-nél olcsóbb biztos h nem lesz, ha meg igen karácsonykor még lesz pár best buy sztem, amúgy meg ki tudja mennyit romlik a forint...

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#1587) ollie válasza $p@rr0w (#1586) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Már most is létezik olyan technológia, amivel egyszerűen lehetetlen feltörni játékokat. Csak iszonyatos sávszél kell hozzá mind kliens, mind szerver oldalon.

Lényege, hogy a szerveren fut a játék, és csak a renderelt képeket küldi a kliensnek, vagyis a játékból semmi nincs a játékos gépén, így nincs mit feltörni. Legfeljebb videót vehet fel belőle, de azzal nem lehet játszani.

Csak idő kérdése, hogy mikor adják ki a játékokat csak ilyen módon (egyébként már van szolgáltató, ami így működik), sőt, még az operációs rendszerek is ebbe az irányba fognak elmenni, vagyis a saját géped csak egy konzol lesz, és csak állandó online kapcsolattal tudod majd használni még az oprendszert is, vagyis mindenki kénytelen lesz fizetni a windows-ért.

[ Szerkesztve ]

***

(#1588) HaaS válasza ollie (#1587) üzenetére


HaaS
addikt

Idő kérdése, és kihal az emberiség, mondom én.... akkor nem lesz csalás, lopás, hazudás:DDD!

szerk: jah és mindenki olyan lesz, mint ollie!

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#1589) GypsFulvus2 válasza ollie (#1587) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Aha... Olvastad E. Abbot - S Johannesson: A nagy számítógép c könyvét? Ha nem, tedd meg. Ők kb a '80-as évek elején belementek ebbe a cloud network témába. És arra a következtetésre jutottak amit Haas írt az imént: kihal az emberiség :)
Nem tudom eljön-e még a cloud computing ideje az én halálom előtt. Remélem nem. Ha mégis, majd veszek egy kekszboxot és gyűjtöm hozzá az antik játékokat...

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#1590) ollie válasza GypsFulvus2 (#1589) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Köszi, mindenképpen elolvasom. :)

***

(#1591) Doki16


Doki16
addikt

Nem tervezi valaki mostanában egy Worms Reloaded 4-Pack vásárlását?

Steamen most Midweek Madness alkalmával le van árazva a Plain Sight, ha valakit érdekel.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#1592) bpx válasza Doki16 (#1591) üzenetére


bpx
őstag

de, én igen

csak mondjuk azt nem tudom hogy megy ez
pl. vásárlásnál rögtön meg kell adni a másik 3 embert hogy kinek adod, vagy ráér később is

(#1593) ollie válasza bpx (#1592) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem kell rögtön megadni, sőt, nem is lehet. Amint megveszed, lesz az accountodon 1 Worms, meg a gift-ek között még 3 (manage gift passes), és azokat bármikor továbbpasszolhatod.

Amúgy mennyire jön így ki egy Worms? Lehet, hogy benn lennék én is.

[ Szerkesztve ]

***

(#1594) Doki16 válasza ollie (#1593) üzenetére


Doki16
addikt

11,25 € lesz személyenként.

-Zeratul-: Mikor tervezed megvenni mert hamarosan lejár az előrendelői kedvezmény.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#1595) TazLeacher válasza Doki16 (#1594) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Beszálltam harmadiknak, ment PÜ!

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1596) bpx válasza Doki16 (#1594) üzenetére


bpx
őstag

mondjuk ha összejön a 4 ember, akkor megveszi valaki (akár én is, nekem mindegy)
1 nap múlva már megjelenik, szóval addig van még a 10% kedvezmény
úgy látom hárman már vagyunk (te, jer1cho, én), akkor még 1 valaki kell
esetleg ollie 4.-nek, ha elhatározta magát? :)

és igen, az ára így 44,97 / 4 ~= 11.25 €, ami ~3200 Ft

[ Szerkesztve ]

(#1597) Doki16 válasza bpx (#1596) üzenetére


Doki16
addikt

Jól van, akkor vedd meg, mert meg van a 4 ember. Írt BaLee egy pü-t, hogy őt is érdekelné. Privátban adj egy számlaszámot és akkor én már utalok is.

[ Szerkesztve ]

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#1598) BaLee válasza Doki16 (#1597) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Bizony. Benne vagyok én is, jó lesz egy kis nosztalgiának. Anno a Worms1-en meg Worms2-n nevelkedtünk. :))

(#1599) bpx


bpx
őstag

ok, megvettem

többit akkor privátban

(#1600) $p@rr0w válasza ollie (#1587) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Mindig lesz dobozos termék, mivel rengetegen tartanak rá igényt. Azon kívül nézd meg a WoW-ot ott sem elérhető a szerver, mégis elkészítették a kalóz változatát, ami most már elérheti az eredeti szintjét, persze nem teljesen naprakészen, de akkor is működik és rengetegen használják ingyen...
Amint az op rendszeerk elmennek az OnLive féle irányba rohamosan terjedni kezdenek majd a Unix disztribúciók erre fogadni mernék... A játékok futtatásához pedig biztos hogy a mostaninál sokkal gyorsabban fejlődnek majd az emulátorok is.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.