Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2751) Perillustris válasza Źşë' (#2750) üzenetére


Perillustris
senior tag

576-nál viszont nem muszáj két játékot venni. Szóval mindhárom bolt különféle módon akciózik. Ez jó, mert csak el kell dönteni, mire van szükséged, és megvenni ott, ahol a legolcsóbb.

Perillustris

(#2752) zsiga_667 válasza ollie (#2745) üzenetére


zsiga_667
tag

Dehogynem. Vásároltam kint, el is fogadta, csak a számlázási címben kellett átírni az országot. (Ugyanez volt pl. a nyáron Horvátországból vásárolva is.) Mondjuk észrevették és rákérdezett a support email-ben, de amikor átküldtem nekik egy fotót az vízumomról mondták hogy így OK.

(#2753) fpeter07 válasza Perillustris (#2751) üzenetére


fpeter07
veterán

A Splinter Cell és a Kane&Lynch még megfizethető áron van.
Iponos akció se rossz, csak nincs választék az úgymond ajándék játékokból.

(#2754) Lala6 válasza Perillustris (#2751) üzenetére


Lala6
őstag

Tegnap még az 576-nál is kint volt, hogy 2 játéknál van kedvezmény, mára már ez eltűnt.
De örülök, hogy nem gondolkoztam sokat, a Battlefield BC2 csak a Galaxisban volt kapható, ma már el is tűnt a kínálatból. Nem teketóriáztam, elhoztam egy Medal of Honorral együtt.

(#2755) Perillustris válasza Lala6 (#2754) üzenetére


Perillustris
senior tag

A minapi EA Store-os 17 eurós BC2 Digital Deluxe Edition-t nem üti, de megérte annyiért is, nem kétséges. Én az 576-nál egy Need for Speed Hot Pursuit-ot vettem. A döntésben szerepet játszott, hogy a CD Galaxisban a tegnapi nap folyamán nem vette fel senki a telefont, s a reggel küldött email-re sem reagáltak.

Perillustris

(#2756) Źşë'


Źşë'
addikt

steamen is vannak szép akciók

Killing Floor Bundlee (összes dlcvel) 5,31€ tegnap még 6,05€ért vettem az akció első perceiben! ezért nem szabad elkapkodni

Mirrors Edge 2,49€

Serious Sam Gold Edition (mindegyik HD rész és még mellé a klasszikus darabok 2001-2ből) 3,99€ amúgy ezek külön is megvásárolhatók! én csakis a klasszikus részek miatt döntöttem ez mellett

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#2757) Gordiann válasza Źşë' (#2756) üzenetére


Gordiann
őstag

A killing Floor-t ha összeszámoltad volna, rájöttél volna, hogy darabokban összeszedve kijön 5.31-re. :D De nem nagy veszteség az a pár cent...

(#2758) Źşë' válasza Gordiann (#2757) üzenetére


Źşë'
addikt

szted majd számolgatom azt :DD, de tényleg nem sok ,így is megérte

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#2759) kovsol


kovsol
titán

születésnapomra az EA től kaptam az EA storba 10€ -os kupon kódot és 30€ fölött érvényes csak

ez kicsit elírás szagú: Az ajánlat május 31/12/2010-ig érvényes, és nem használható együtt semmilyen más ajánlattal, ajándékkártyával, visszatérítésre vagy egyéb kedvezményre jogosító utalvánnyal.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#2760) Doki16


Doki16
addikt

Beregeltem az EA downloaderben a steamen vett BC2-t és lehetett választani hogy simaként vagy Limited Editionként, természetesen az utóbbit választottam, ha most innen letöltöm akkor kapok vele valami pluszt? Mi jár egyébként a limited editionhoz?

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#2761) HS 2142 válasza Doki16 (#2760) üzenetére


HS 2142
őstag

Egy két cucchoz hozzájutsz rögtön, amihez nagyjából 1-2 óra játék után amúgy is hozzájutnál. (2 fejlesztés járművekre, tracer dart jelölőpisztoly és M1911 pisztoly+M1A1 "Thompson" géppisztoly)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#2762) Blaise válasza Doki16 (#2760) üzenetére


Blaise
veterán

A játék elején megkapsz rögtön pár fegyvert, amit csak később tudnál unlock-olni, kb ennyi. Semmi kézzelfogható előny.

(#2763) ittakary


ittakary
nagyúr

Crysisokra 75% akcijó van :)

Én be is szereztem egy Maximum Edition-t 5€-ért... 1401 FT-ot vontak le :)

(#2764) Neoteric válasza ittakary (#2763) üzenetére


Neoteric
addikt

Szintén megvéve.
SimCity4 Deluxe dettó.
Lassan de biztosan azér költök én is megint elég sokat.. ;]

PSN: ne0teric_sAN

(#2765) Doki16 válasza HS 2142 (#2761) üzenetére


Doki16
addikt

Letöltöttem az EA downloaderrel ezt a limited editiont, de nem kaptam meg a fegyvereket. Aztán beleolvastam a kézikönyvben, hogy a Redeem Code-t kellene beírnom, hogy feloldja. Csak hogy a digitális verzióhoz nem találom sehol. Esetleg tudja valaki, hogy hol lehet ez a kód vagy, hogyan lehet kérni?

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#2766) ittakary válasza Neoteric (#2764) üzenetére


ittakary
nagyúr

na ja... most számoltam össze hogy eddig 15k ment el steamre...

(#2767) Tsabi84


Tsabi84
csendes tag

Sziasztok!

Hát ez a Steam teljesen kiforgat a zsebemből minden pénzt. Eddig elég sokat warezoltam, de mostanság leszoktam róla és inkább összekuporgatok egy kis pénzt játékra és megveszem eredetibe. Így legalább nem kell crackelni, normálisan vannak patch-ek és ami legfontosabb neten is tudok játszani rendesen!
A karácsonyi Steam akicó ideje alatt én is elköltöttem már 15-20k-t biztos. De ha összeszámolom, hogy hány játékot vettem belőle akkor igencsak azt mondom, hogy nem bántam meg.

Tegnap én is megvettem a Crysis Maximum Edition+Dirt2.

De eddig vettem BC2-t, Commandos pack, Batman AA, Mirror's Edge, CS:S, Day of Defeat: S, Machinarium és még sorolhatnám.
Viszont bánom, hogy AvP-t meg BioShock2-t kihagytam :(

| BF4: Tsabi1984 | BF3: Tsabi1984 | Origin: Tsabi1984 | Steam: Tsabi84

(#2768) chungee válasza Tsabi84 (#2767) üzenetére


chungee
addikt

Ennyi pénzből ilyen kaliberű játékokat boltban max 2 db-ot tudtál volna venni. Szal nagyon megérte. Grat.

(#2769) Źşë' válasza Tsabi84 (#2767) üzenetére


Źşë'
addikt

volt bioshock 2 is? az mennyi volt? Batman Goty nak én nagyon örülök! Én is vettem egy rahedli játékot. Megérte a dolog így nagyon is! csak hellyel alig bírok :DD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#2770) TazLeacher válasza ittakary (#2766) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Felbuzdulva én is összeszámolatam tegnap estig:

106,49€ ~ 30K

Elsőre soknak tűnhet, viszont ebből elég sok, amit lecseréltem (dobozosat digitálisra), a STEAM akció ideje alatt befolyt összeg: 17.600 Ft.

Tehát lényegében 12.400 Ft-ot költöttem, és még van amit MÉG nem adtam el, így abból még jön be lóvé. (Pl.: a Witcheren, Crysison elég jót kerestem, ezeket megérte bőven lecserélni). És még van 6 nap... :Y

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2771) Polllen válasza TazLeacher (#2770) üzenetére


Polllen
nagyúr

Sztem én összesen nem költöttem még 30k-t el a steam-n... minden csak akcióban, ha van olyan, amit még nem játszottam, szigorúan 75 %-s leárazás vagy a felett... Így pénzem is marad, meg nem áll halmokban a játék... :)

A legdrágább tétel sztem az MW2, de ott a dobozost vettem meg.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2772) TazLeacher válasza Polllen (#2771) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

MW2-s kupont vettem 4K-ért...annyit megért, többet nem.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2773) agemate válasza Lala6 (#2754) üzenetére


agemate
addikt

Én is így tettem, ~9k-t így bőven megért ez a két játék, a dupláját biztosan nem fizettem volna ki értük.

(#2774) Polllen válasza TazLeacher (#2772) üzenetére


Polllen
nagyúr

Kinek a pap... én valami 600 órát multiztam vele haverokkal eddig, uh a 10k-s árát is megérte. :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2775) Tsabi84 válasza Źşë' (#2769) üzenetére


Tsabi84
csendes tag

Ha jól emlékszem a 2.napon volt, 50%-os áron 9,99 ajróért. 4-s packba meg 7,50E.
A Batman meg nagyon állat most is lenyomtam vele 2és fél órát és alig bírtam felkelni előle, ráadásul a magyarítás is működik vele!

| BF4: Tsabi1984 | BF3: Tsabi1984 | Origin: Tsabi1984 | Steam: Tsabi84

(#2776) kapeti07 válasza TazLeacher (#2772) üzenetére


kapeti07
senior tag

Az igen csak jó ár volt, annyiért még én is beruháznék érte.

Xbox: kapeti

(#2777) Neoteric


Neoteric
addikt

Én meg 2.5k-ért vettem olyan steam accot amin rajta volt MW2 is többek között.
De sztem még annyit sem ér. ;]

PSN: ne0teric_sAN

(#2778) Źşë' válasza Tsabi84 (#2775) üzenetére


Źşë'
addikt

nekem is marhára tetszik! igen nagyot alkottak vele, grafika, hangok, történet, megvalósítás! én most viszem ki 3adxrra

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#2779) zseko


zseko
veterán

Assassin's Creed I+II összesen £15.86 a The Hut-ról rendelve :)

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#2780) Tsabi84 válasza Źşë' (#2778) üzenetére


Tsabi84
csendes tag

Próbáltad esetleg 3D-s szemüveggel?? Mert elvileg a GOTY-s kiadásba van, de ha jól tudom csak NV karival működik. Láttam neked meg az van.

| BF4: Tsabi1984 | BF3: Tsabi1984 | Origin: Tsabi1984 | Steam: Tsabi84

(#2781) TazLeacher válasza Tsabi84 (#2780) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Én úgy tudom, hogy csak BOX-on 3D-s... :F

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2782) TazLeacher válasza zseko (#2779) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ha jól emlékszem ugyan ennyi volt (vagy talán olcsóbb, mert ha jól rémli 4.990 Ft) az 576-ban egy pár napja...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2783) Tsabi84 válasza TazLeacher (#2781) üzenetére


Tsabi84
csendes tag

Hát nem tudom, de a beállításokban ott van nekem "nvidia sztereószkópikus 3D" de beállítani nem tudom mert azt írja "Geforce 8800+ szükséges"
Na majd utána nézek mi helyzet vele.

[ Szerkesztve ]

| BF4: Tsabi1984 | BF3: Tsabi1984 | Origin: Tsabi1984 | Steam: Tsabi84

(#2784) TazLeacher válasza Tsabi84 (#2783) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Lehet tévedtem...mindenesetre még az lehet, hogy 3D-s monitor kell hozzá. :U

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2785) Źşë' válasza TazLeacher (#2784) üzenetére


Źşë'
addikt

nem feltétlen, az csak az nvidia méregdrága szemcsijéhez kell elvileg, moziban is ha nézel egy filmet ott sem magas képfrissítéssel vetítik, legalábbis szerintem, de elég ha csak a sima mezei 3ds filmet nézed meg szemüveggel monitoron, működik a dolog (szvsz ez amolyan marketing fogás lehet, ha már lúd legyen kövér)

egyik haver kipróbálta a dolgot és elmondása szerint működik :D bad company 2 vel próbálta, írtam neki játék alatt, de nem vette észre h írtam, picit szemetel azért, lehet a magasabb képfrissítés esetén nem annyira, kipróbálni azért nem fogom, nem ment el az eszem h vegyek egy ilyen 120-600hzes tvt akár több százezerért/millióért :D

am nekem is rémlik valami 3d opció, így reklámozták steamen

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#2786) fpeter07 válasza TazLeacher (#2784) üzenetére


fpeter07
veterán

Úgy már korántsem mókás a dolog. :D :N

(#2787) Źşë' válasza Źşë' (#2785) üzenetére


Źşë'
addikt

megvan hogy hol láttam az opciót, a beállítások menüpont alatt

Nvidia(s) Stereoscopic 3D és nvidia control panelen lehet bekapcsolni

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#2788) bpx


bpx
őstag

nem kell ehhez a 3D-hez semmi spéci cucc
steames batman goty, nvidia gtx460, 7 éves 17" monitor (képen koszosabbnak látszik, mint amilyen valójában :D)

screenshoton természetesen nem látszana, csak a sima a kép, azért kellett a digitgép :)

[ Szerkesztve ]

(#2789) TazLeacher válasza bpx (#2788) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Frankón 3D-s PC-n is? Milyen szemüveg kell hozzá, mert van itthon egy 3D-s szemüvegem...már csak nVidia kari kellene hozzá... :DDD

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2790) Tsabi84 válasza bpx (#2788) üzenetére


Tsabi84
csendes tag

Jól éreztem én hogy működnie kell. Ahogy elnézem a képet szerintem piros-kék szemcsi kell hozzá, de -Zeratul- biztos jobban tudja.
Lehet én is szerzek egy nvidia karit.

| BF4: Tsabi1984 | BF3: Tsabi1984 | Origin: Tsabi1984 | Steam: Tsabi84

(#2791) Tsabi84


Tsabi84
csendes tag

Mit szóltok mai akcióhoz egyébként?

- Dead Space
- Kane and Lynch 2
- Quake Colletion
- Brother's in Arms pack

[ Szerkesztve ]

| BF4: Tsabi1984 | BF3: Tsabi1984 | Origin: Tsabi1984 | Steam: Tsabi84

(#2792) bpx válasza TazLeacher (#2789) üzenetére


bpx
őstag

passz, nekem semmi ilyen cuccom nincs, nem tudom "ténylegesen" kipróbálni
nvidia-s 3D Vision varázslóban két változatot lehet beállítani, az egyik az olyan szemüveg, amit usb-n keresztül a gépbe kell dugni (illetve ide tartoznak a 3d-s megjelenítők is), a másik meg ilyen piros-kék szemüveg, én az utóbbi beállítást választottam

[ Szerkesztve ]

(#2793) Polllen válasza Tsabi84 (#2791) üzenetére


Polllen
nagyúr

Természetesen a Quake Collection-ban nincs a Q4... úgy lenne tényleg teljes kollekció...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2794) #65675776 válasza Polllen (#2793) üzenetére


#65675776
törölt tag

Hogy lenne benne ha egyszer Steam-en egyáltalán nincs fent a Q4?

(#2795) TazLeacher válasza Polllen (#2793) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Q4 nincs STEAM-en egyáltalán, tehát valószínűleg ezért.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2796) kovsol válasza #65675776 (#2794) üzenetére


kovsol
titán

nem egy játék van amit több évvel megjelenés után raknak fel steamre, ez lehetett volna a jó időpont a debütálásra

May the Force be with you!

(#2797) Źşë' válasza Tsabi84 (#2791) üzenetére


Źşë'
addikt

quake kolekcióban en is csalódtam, hogy a büdös fenébe lehet h a régi részek fenn vannak az új meg nem, ha lenne oylan akció h q3,TA,q4,Doom3,Doom3 RoE - akkor kellene

K&L2n gondolkozok, coopban nagyon jó, DS se rossz, de az megvan origi korongban és a BiA-HH is méghozzá metál boxban :))

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#2798) Scholes9 válasza Źşë' (#2797) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Csak külön vannak, tehát Doom Pack és Quake Pack :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#2799) #65675776 válasza kovsol (#2796) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ezt az id-del kell megbeszélni. De lehet inkább az Activision-nel.

(#2800) Wolverine válasza Tsabi84 (#2791) üzenetére


Wolverine
félisten

PvZ :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.