Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2451) cskamacska válasza TazLeacher (#2443) üzenetére


cskamacska
addikt

Csak ajánlani tudom. :K Anno tavaly karácsonykor kvázi ismeretlenül vettem meg(ócsó vót :DDD ), de ekkorát pozitívan még nem csalódtam játékban. :R Sokszor jobban leköt, mint a L4D, nem is játszottam azzal év eleje óta, a 2.(khm 1,5.) rész pedig már ingyen sem kellene. :U
Csapatjátékra jobban kell összpontosítani, a különböző ellenfelek ellen hatásos fegyvereket több kaszt között osztották szét, nincs szétfutkosás(mint amikor L4D-ben a veteránok is néha a speedrunt választják a rendes játék helyett), illetve van, az életedért. :)
A grafika egész tűrhető, nem kell túl nagy netkapcsolat hozzá(pl 200-as ping egy világvégi szerveren is még játszható), rengeteg szerver van, rengetek a játékos, igaz túl sok magyarral nem találkoztam.
De a legnagyobb élvezetet a 6-nál több játékosnak helyet adó szerverek nyújtják. Ott nagyon másként zajlik a játékmenet, mikor 40 ember mászkál a pályán, és a nagy létszámtól feltápolódott szörnyek egy féltucat embert hajkurásznak, miközben másik teremben még sziklaszilárd a védelem, az ember meg kommandózik körben a pályán, és segít ahol kell. Néha igazi "háborús" hangulat alakul ki, az egy helyre beszorított csapat kitör, és visszaszorítja az ellent, amit jobban lehet élvezni, mint mondjuk egy Battlefieldben, ahol az ember átlag 1,5-3 perces életében futkorászik az ellenőrző pontok között, és szétnézni nincs ideje, mert leordítják a haját, hogy miért nem megy a pont után. :U Néha pedig pedig komikus/feszült a hangulat, amikor már csak pár ember marad, és Benny Hillt megszégyenítve sikítva rohansz az üldöző szörny falka elől, és egyenként leszedegetve őket megpróbálod elfogyasztani a körre jutó mennyiséget. :))

Leárazás karácsonykor biztos lesz, de nem a mértéke már nem az. Tavaly 50%-ban volt leárazva, majd egy napi akcióban 75% lett a leárazás, amit az utolsó nap megismételtek. No igen ám, de arra nincs biztosíték hogy lesz napi akcióban, per pillanat így is viszik mint a cukrot.
Várni egyébként is felesleges, tegnap kezdődött a Twisted Christmas Event, ami csak január 4-ig fog tartani, és addig kell a hozzá kapcsolódó achievementeket begyűjteni, és az azokhoz járó mikulás modellt. Nem mellesleg az összes szörny is le lett ideiglenesen cserélve valami torz ünnepi jelképre; van itt őrült manó, véres cukortőrt markoló mézeskalács ember, tüzet lövöldöző hóember, és maga Télapó, beépített rakétavetővel. :D

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#2452) TazLeacher válasza cskamacska (#2451) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Eldöntöttem, hogy nem veszem meg, de elbizonytalanítottál... :DDD

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2453) Jofi81


Jofi81
őstag

Az egyetlen játék, amit vártam az 576-os akciókból, az a mai Cod:MW2. (A többi vagy nem érdekel, vagy már megvan.) Erre csak XBox 360 meg PS3 verzió szerepel az akcióban. :(

(#2454) Lala6 válasza Jofi81 (#2453) üzenetére


Lala6
őstag

Ezzel én is így vagyok, megörültem nagyon, de a PC-t nem találtam. Van ezeknek eszük... magyar akciózás, ismét nem csalódtam... Még a BC2-őt várom, de már nem is reménykedek benne.

(#2455) Archer válasza cskamacska (#2451) üzenetére


Archer
őstag

Azért azt tegyük hozzá, hogy az ilyen 40 fős buliknak rendszerint az a vége, hogy a gép bedarálja a játékosokat mint a sz.rt mert olyan túlerőben van :) Amúgy tényleg hatalmas feeling amit írtál, eléggé addiktív játék.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#2456) BalaNce87 válasza Jofi81 (#2453) üzenetére


BalaNce87
addikt

Valahogy egyértelmű volt hogy egy mw2-t nem fognak leárazni durván, konzolra meg ugye már egy 8000 ft-os ár is jónak számít az alaphoz képest, rá kell nézni az eddigi részekre azok is még mindig drágának minősülnek a korukhoz képest.
Ahogy nézem pc-s változatot nem is lehet kapni, de árulni se árulják, tehát nem az hogy ott van, de nincs raktáron.

(#2457) cskamacska válasza Archer (#2455) üzenetére


cskamacska
addikt

:D
Ez viszont a játékosok sara, voltam olyan suicidal(!) nehézségű levelmod nélküli(!) japó szerveren, ahol a játékosok fele profi volt, és így nem volt gond az egyszerre támadó 100 szörny levágásával. :) De az azóta már megboldogult, ugyancsak levelmod nélküli Zombiehell.fr 200 szörnyes szervere sem volt rossz, persze csak tágasabb pályák közül lehetett inkább választani, volt egy-két icebreaker menet, háát nem volt túl sok találkozó ott a Patriarch atyánkkal. :DDD

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#2458) Polllen válasza TazLeacher (#2452) üzenetére


Polllen
nagyúr

Legutóbb én is lemondtam róla... l4d-n se gondolkodtam, aztán mégis meglett... nem bántam meg... ;)

Sztem ezt is megveszem majd... olyan 1k körül :DDD nekem furák benne az animációk, de persze lehet, csak a felvétel miatt...
link

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2459) TazLeacher válasza Polllen (#2458) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Megnéztem a gamplayt, a lépcsőn lejövetel nem volt semmi. :DDD Keresek még, kíváncsi vagyok, hogy máshol is ilyen-e.

Megnéztem még 1-2 gameplayt, és, hát, igen. Elég béna. Meg minden gameplayben a piros szín az uralkodó. Eddig azt hittem csak 1-2 pályában. Nem jön be ez a "mindenpiros" világ. Maradok a L4D 1-2-nél.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2460) Polllen válasza TazLeacher (#2459) üzenetére


Polllen
nagyúr

Sokat gondolkodtam, hogy mire emlékeztet ez a mozgás és valamiért a q2 ugrott be... :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2461) ProEvoFan válasza Jofi81 (#2453) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Küldtem PÜt!

Ettől a Zombi Drivertől megfájdul a fejem ahogy a kamera fentről mutatja játékot :U
A másik akciós ugra bugra elég jónak tűnik...

[ Szerkesztve ]

(#2462) ittakary válasza ProEvoFan (#2461) üzenetére


ittakary
nagyúr

jaja az eléggé olyan játék :D

(#2463) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

STEAM-en Worms Reloded van akcióba, ismét 50%. 1 hónapon belül másodszor. Nincs sok fantáziájuk, a Metro 2033 is harmadszor van 2 hónapon belül, a Zombie driver is le volt már akciózva múlt hónapban...mind a Haloween-i akcióban.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2464) kovsol válasza TazLeacher (#2463) üzenetére


kovsol
titán

megint valami TF2 item jár a játék mellé, kb ezért vették meg szerintem a KF -t is nagyon sokan, most meg worms -t is megpróbálják így elsózni még pár embernek, bevallom végigfutott az agyamon, hogy megveszem, de rájöttem minek? itt van a worms armageddon már vagy 10 éve ha nem több és ha akarok játszani feltelepítem akkor azt, 2k még sok érte számomra, talán ha 1k körül le lenne árazva akkor még1x átgondolnám a dolgot

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#2465) TazLeacher válasza kovsol (#2464) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nekem megvan, játszottam vele, szerintem rohadt jó. Én még előrendelőként vettem (a mellé is járt item, de igazából még nem is játszottam a TF2-vel), de ez a játék nekem még annyit is megért. Mondjuk nekem nincs otthon régebbi worms játékom...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2466) bpx


bpx
őstag

worms szerintem sokszor lesz leárazva, nagyon gyenge eresztés az elődökhöz képest
ezt az 1 játékot bántam meg, hogy megvettem, de ezt nagyon

(#2467) TazLeacher válasza bpx (#2466) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nekem nincs vele bajom. Nem egy AAA cím, de szerintem nem rosszabb, mint az elődök, kb. ugyan az, kicsit felújították a grafikát, és kész.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2468) cskamacska válasza TazLeacher (#2459) üzenetére


cskamacska
addikt

Hát így jártunk, nem lehet mindenkit megtéríteni. :DDD

De pont a L4D-nél? :U Anyám borogass. Mint itt elmésen felvetődött inkább Q2/UT/akármi, de pont L4D? :O

kovsol: Lehet benne valami, ennyi értetlen ragequitelő noob-ot még nem láttam azelőtt. :Y CoD2/CoD4/L4D játékok sem lennének alapból rosszak, de az ember úgy érzi, hogy éretlen vérpistikéken kívül nem is játszik velük senki. :(
Killing Floorban egy nagy szerveren ha h@lye valaki, akkor maximum kinyíratja magát, de belepiszkítani mások játékélményébe nem nagyon tud hála istennek. :R

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#2469) TazLeacher válasza cskamacska (#2468) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Általában ismerősökkel, vagy egyedül játszom. 2-3 ember játszik, és max beengedünk 1 idegent, de nem szoktam csak úgy játszani. Alapvetően én igazából nem szeretem a PvP játékokat, inkább a coop-ot (tehát a PvE), és ott is az ismerősökkel való játékot.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2470) 7 válasza cskamacska (#2468) üzenetére


7
addikt

Azért jó társasággal a L4D is megy rendesen. :K
A pubolásnál általános érvényű, hogy könnyen összefut az ember olyanokkal, akiknek nem megy annyira, de ez valahol magától is értetődik.

(#2471) adalbert1


adalbert1
veterán

Közben Gog.com-on elkezdődött az Activision katalógus akciója is. 30%, én azért bíztam egy 50-ben. :) Legalábbis a Caesar 3-at és a Gabriel Knight 1-et megvenném, de az 5.99 helyett a 4.19 eléggé sovány... :(
Örülnék még ha a Heroes-okra is lenne valami a jelenleginél nagyobb akció, igaz csak az 1 és a 2 kiegje érdekelne, de személy szerint ezeket még így is drágának tartom (legalábbis a 2-t és a kiegészítőt úgy igen hogy a 2 már megvan, az első részért meg szimplán sokat kérnek szerintem).

(#2472) nepszter1


nepszter1
addikt

nah a karácsonyi vásárra beraktam +ba 10k-t a bankba hátha elég lesz :DDD

(#2473) Neoteric válasza cskamacska (#2468) üzenetére


Neoteric
addikt

Nem ismeretlen nyomikkal kell játszani, hanem haverokkal. ;]
Úgy a fun. Főleg a L4D2.

PSN: ne0teric_sAN

(#2474) iwu válasza Neoteric (#2473) üzenetére


iwu
addikt

:K :K :K
Mi nagyon jófajtákat szoktunk tolni!

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#2475) HS 2142 válasza ProEvoFan (#2461) üzenetére


HS 2142
őstag

A Zombie Drivert ismertem korábbról, de ha fél óráig lekötött akkor sokat mondtam, pedig ígéretes játéknak hangzott amikor bemutatták.
A Bob Came in Pieces aranyos kis játéknak tűnik a demo alapján, bár ahogy néztem elég kevés fejezet van. Van köztetek olyan, aki bővebbet tudna mondani róla?

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#2476) TazLeacher válasza nepszter1 (#2472) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Tavaly mikor indúlt?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2477) kovsol válasza TazLeacher (#2476) üzenetére


kovsol
titán

ez volt az első hír róla [link]
előtte csak hétvégi akciók voltak és itt indult meg a napról napra új

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#2478) Polllen


Polllen
nagyúr

D2D leárazásokat néztétek? A 20%-s promó kóddal pl Moha ~5.900 HUF...

De van még Metro 2033 (erre nem érvényes a 20% kedvezmény), Company of Heroes, Warhammer, stb-stb...

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2479) TazLeacher válasza kovsol (#2477) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Akkor remélhetőleg megint várhatunk ilyenekre... :R 23-adikán figyelni a STEAM-et.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2480) Doki16 válasza TazLeacher (#2479) üzenetére


Doki16
addikt

Biztos, hogy lesz. Egyszerűen nem szalaszthatnak el egy ekkora lehetőséget.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#2481) Neoteric válasza TazLeacher (#2479) üzenetére


Neoteric
addikt

Én bízom benne, hogy már 20ika után lesz valami, akkor ér véget eza kincsvadászatos izé.

PSN: ne0teric_sAN

(#2482) TazLeacher válasza Neoteric (#2481) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Néztem, tavaly 23-adika szerda volt (midweed madness), és a szerdai akció helyett kezdődött akkor elvileg. Idén 22-edike szerda, remélem ismét szerdán elkezdik. Ha jók lesznek az akciók, bevásárlok. Van egy pár játék, amit már meg akartam venni, de nem vettem, mert kíváncsi vagyok mik lesznek az akciós ajánlatok. Ebben a kincsvadász izében nem találtam eddig nekem tetsző játékot, amit megérte volna megvenni. Remélem nem megint az elmúlt pár hónap akicóit ismétlik, mint mostanában, hanem vagy újabb címeket, vagy elővesznek olyanokat, amik már régen voltak akcióban.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2483) cskamacska válasza Neoteric (#2473) üzenetére


cskamacska
addikt

Szívből örülök, hogy nektek 24 órás szolgálatban azt várja 4-8 haver(barát?), hogy nektek éppen mikor van kedvetek/lehetőségetek egy meccsre, sajna nekem ez nem adatott meg. :( Egy akármilyen multi meccset nehéz összeszervezni, akkor is előfordul hogy hiányzik valaki. Az plusz poén, hogy sokan bottal sem piszkálnák azt, amiért én éppen aktuálisan oda és vissza vagyok, szóval tényleg szerencsések vagytok. :R
(pl egy éve megvan a Dawn of War II, de coop kampányt ki sem tudtam próbálni, mert nincs kivel - senkit nem izgat az "elrontott" DoW folytatás :O )

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#2484) Neoteric válasza cskamacska (#2483) üzenetére


Neoteric
addikt

Vegyél fel Steamen ("razerhun"), azt ha épp megyünk akk tudlak hívni.
Sok haver nekem sincs készenlétben amúgy, ha épp nincs ember L4D2-re akkor irány BC2 :DDD

PSN: ne0teric_sAN

(#2485) TazLeacher válasza cskamacska (#2483) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ezzel kapcsolatban keresd meg D1Rect-et. Ő is nyomja a DoW 2-t... ;)

Neoteric: hozzáadtalak cimbilistához!

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2486) Neoteric válasza TazLeacher (#2485) üzenetére


Neoteric
addikt

EA Storeon 1et fizet, 2t vihet akció van. (persze feltételekkel..)

PSN: ne0teric_sAN

(#2487) Polllen


Polllen
nagyúr

Itt többeknél szóba került a Bc2 - Vietnam kiegészítő...

D2D-n még megy a 20%-s IGN akció, így ha a Vietnam mellé teszel egy IGN-s játékot, mindkettő árából 20%-t engednek... (persze a promo code-t, ne felejtsd el beírni a végén, amit frappánsan levettek már az oldalról... "2010ignbest")

Angol oldalon pl. Metro 2033+Vietnam = 15,92... Így a Metro 2033 ára kb olyan, mintha steam-n 75%-s leárazásban lenne és még a Vietnam-n is spóroltál... ;)

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2488) ollie


ollie
MODERÁTOR

Beat Hazard + Girl Talk album -> pay what you want

***

(#2489) Doki16 válasza ollie (#2488) üzenetére


Doki16
addikt

Ez is regelhető talán steamen?

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#2490) Źşë' válasza Neoteric (#2473) üzenetére


Źşë'
addikt

ez így igaz, össze tudtok beszélni kit hogyan kajatok el :D megtervezve kell támadni, ezért jó áték a l4d 1és 2 is :R

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#2491) ollie válasza Doki16 (#2489) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem tudom. De ha nem, tuti megint le lesz árazva a karácsonyi akciók alatt a Steam-en, meg valszeg lesz megint indie packban is.

GamersGate:

Civilization 4 Complete - 6.24 EUR
Sid Meier's Pirates - 1.74 EUR
Sid Meier's Railroads - 1.24 EUR

[ Szerkesztve ]

***

(#2492) TazLeacher válasza ollie (#2491) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Jól sejtem, hogy ez a Civ 4 nem regelhető STEAM-en? Megnéztem a leírást, de nem látok ilyet sehol...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2493) Doki16 válasza TazLeacher (#2492) üzenetére


Doki16
addikt

Jól sejted. :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#2494) TazLeacher válasza Doki16 (#2493) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Inkább csak "gyűjteménybe" kellene, akkor megvárom, hátha STEAM-ék is bedobják. Elvagyok nélküle azért addig. :)

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2495) Doki16 válasza TazLeacher (#2494) üzenetére


Doki16
addikt

Ha a gyűjteményed akarod gyarapítani akkor ezt ki ne hagyd, elég "olcsóért" lehet 3 játékod steamen :) aztán majd még kettő amint megjelenik.

[ Szerkesztve ]

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#2496) TazLeacher válasza Doki16 (#2495) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Csak ezek nem igazából olyan játékok, amik nekem tetszenek... :( Olyat még gyűjteménybe se veszek, amivel 1 percet se fogok játszani. A Civ3-al is játszottam, tiszta retro feeling volt.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2497) Doki16 válasza TazLeacher (#2496) üzenetére


Doki16
addikt

Igazándiból akár 2 Ft-ért is megveheted.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#2498) TazLeacher válasza Doki16 (#2497) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Azért nem veszek valamit, hogy "legyen". Még ingyen se. Minek, ha sosem fogok vele játszani? :F

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2499) adalbert1 válasza TazLeacher (#2494) üzenetére


adalbert1
veterán

Az elmúlt ~1 évben szerintem már kétszer is volt Civ4 complete 10 € körüli áron, persze ez nem zárja ki hogy későbbi akciókba is bekerüljön. :)

(#2500) TazLeacher válasza adalbert1 (#2499) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Tudom, pont ezért reménykedek. A STEAM akciók az utóbbi időben elég "belterjesek", így talán van egy kis mázlim, és bedobják idén is...mondjuk nem értem, hogy amikor kijött a 5, akkor miért nem. Amikor kijön valmainek az X-edik része, akkor kéne szerintem leakciózni az előzőeket, ezzel is egy kis promót csinálni az új részeknek. Ez persze nem csak a CIV-re, hanem bármire.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.