Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) Blaise


Blaise
veterán

Steamen:

Left 4 Dead 2: 15 EUR (4pack-ban fejenként ~11 EUR)

Call of Duty 4: 12.5 EUR

(#1152) kovsol válasza Blaise (#1151) üzenetére


kovsol
titán

én egy cod4-re beruháztam, öcsém is szereti az ilyen játékokat és én se próbáltam még, 3333Ft volt

May the Force be with you!

(#1153) Blaise válasza kovsol (#1152) üzenetére


Blaise
veterán

Ha nem vettem volna meg a Battlefield BC2-t 2 hete, akkor lehet, hogy én is elgondolkodtam volna rajta.

(#1154) chungee


chungee
addikt

Mivel nem sikerült olyan jó a a COD: MW2, ezért ebből az alkalomból az 1-et megveszem :P

Csak a kár, hogy előlről kezdhetem a szinteket. Vagy van módja a jelenlegi warez szintet átvinni a legálishoz:F

[ Szerkesztve ]

(#1156) dbius


dbius
veterán

Steamen a GTA IV jó akcióban van, 7.49 EUR! [link]. Ez tényleg jó ár!

ill. az egész gta kollekció is kedvezménnyel vásárolható meg.

(#1157) ittakary válasza dbius (#1156) üzenetére


ittakary
nagyúr

jaja, az egész Rockstar pakk 43 euroért

amugy GTA IV-et én is megvettem :DD

(#1158) Enton


Enton
addikt

Ha valakinek még nem lenne meg:

Dirt 2 dobozos

Ennyit már tényleg megér egy majd féléves játék. :C

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#1159) dbius válasza Enton (#1158) üzenetére


dbius
veterán

Hétvégi akció Steamen: Codemasters Racing Pack (Dirt, Dirt2, Fuel, Grid, ToCa Race Driver 3): 16 EUR [link]

Meg is vettem.

(#1160) Enton válasza dbius (#1159) üzenetére


Enton
addikt

Sokan még a dobozra esküsznek. Ez nekik szól. ;)

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#1162) dbius válasza Enton (#1160) üzenetére


dbius
veterán

Nincs nekem ezzel semmi gondom ;) Nekem pont hátrány a doboz, ill. ezzel járó lemezpakolgatás.

dabül?? :F ez mit jelent?

[ Szerkesztve ]

(#1163) Wolverine válasza dbius (#1162) üzenetére


Wolverine
félisten

Double, nagyon vidéki akcentussal :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1164) dbius válasza Wolverine (#1163) üzenetére


dbius
veterán

ááááááá, hogy nem esett le..... :B remélem most nem koppant túl nagyot :DDD

Thx anyway :R

(#1165) BioNiCMaN


BioNiCMaN
addikt

Csak jelzem, hogy most 20%-os akció van a Conviction-re a CDGalaxisban, így most 7.990,- Ft. :K

[ Szerkesztve ]

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#1166) dbius


dbius
veterán

Steamen május 24-ig ingyenes a Portal: [link]

(#1167) ittakary válasza dbius (#1166) üzenetére


ittakary
nagyúr

múlthéten majdnem megvettem... jó hogy nem tettem :)

(#1168) HaaS


HaaS
addikt

Green Man Gamingen átvette a vezetést az Uplink... (mondjuk én már eleve nem értettem, miért nem az első helyen kezdett).

Hatalmas adag adrenalinbomba a játék, egy-egy összehangolt akciónál, mikor majdnem visszakeresnek, és sípol az egész rendszer, aaaz kegyetlen... ami után meg nincs vége, nyomulni kell tovább, azonnal törölni az ipéket, átírni a logokat a szervereken.. imádtam, imádtam.

Jahh... szóval egy hackert kell játszani, aki küldetéseket vállalhat, fejlesztheti a hardvert... ááh, egy század fontért nézzétek meg:D!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#1169) ollie válasza HaaS (#1168) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem csak az a bajom az oldallal, hogy nem lehet PayPal-on keresztül fizetni, így meg inkább hagyom az egészet.

***

(#1170) fpeter07 válasza ittakary (#1167) üzenetére


fpeter07
veterán

Alapjáték mondhatjuk úgy hogy nagyon gyenge lett... Csak a sztori miatt éri meg végigjátszani. Van pár mód hozzá, amikor sok mapt tartalmaznak, pl: Prelude-> ez számomra elég nehéz volt... :K

(#1171) #65675776 válasza fpeter07 (#1170) üzenetére


#65675776
törölt tag

Felháborító, egy játék, aminek van sztorija... Az tényleg gyenge.

(#1172) fpeter07 válasza #65675776 (#1171) üzenetére


fpeter07
veterán

Gyakorlatilag 1 óra alatt végig lehet vinni. (persze ehhez már ismerni kell a pályákat) Pont hogy a sztori tetszett benne :)

(#1173) #65675776 válasza fpeter07 (#1172) üzenetére


#65675776
törölt tag

Szóval sokadik végigjátszásra egy óra... Az, hogy egyébként meg kell rajta gondolkodni, nyilván nem számít. Elsőre mennyi idő is volt?

Doom3-at meg kevesebb mint két perc alatt végig lehet játszani ha ismered, cserébe sztorija sincs... Az első CoD Veteran szinten elsőre sem több 4,5h-nál, pedig direkt nehezítettem a dolgomat (a vízerőműves pályát három lövést leszámítva pisztollyal nyomtam végig). De az nyilván jó játék...

(#1174) dbius válasza HaaS (#1168) üzenetére


dbius
veterán

Nem ismertem az oldalt, de köszi, mert így a World of Goo-t megvettem 0,01 fontért :C

(#1175) vhunor válasza dbius (#1174) üzenetére


vhunor
őstag

De jó, hogy szóltál! :C

(#1176) fpeter07 válasza #65675776 (#1173) üzenetére


fpeter07
veterán

Elsőre jópárszor hosszabb.

(#1177) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Nem akartam neki külön hírt írni, ezért itt jelzem, hogy a Steam-en egy teljes héten keresztül 70-75%-os engedménnyel lehet három játékot is megvásárolni!

Tropico 3: Steam Special Edition ára most: 7,50€

Mellette a QuantZ című játék szintén 75%-al olcsóbban kapható, 2,70€-ért.

Valamint a Torchlight is 70%-al olcsóbb, így most csak 7,99€.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1178) HaaS válasza Vistaboy (#1177) üzenetére


HaaS
addikt

Szép!

Gamersgate-en féláron van kábé 25 játék, de ami a lényeg, loyalty offer (50-től 80% engedmény) a Monkey Island Complete bundle-ra, 5 rész, PC-re és Mac-re = 10 játék.

Jaj, és az új kedvenc, a Green Man Gaming! Itt az első hatot fussátok át... én az Uplinket ajánlom, legalább kipróbálásra, nagyon jó, aztán persze World of Goo... a Darwiniát ismeri vki?

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#1179) HaaS válasza dbius (#1174) üzenetére


HaaS
addikt

Nézd már meg a kedvemért, neked vontak valamit a kártyáról? Nagyon úgy tűnik, mintha ingyenes lenne az a hat 1p játék... vagy túl kicsi az összeg, ennyit nem is lehet levonni... heheh...

0.01 GBP = 3.14129 HUF :)!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#1180) D1Rect válasza HaaS (#1178) üzenetére


D1Rect
félisten

A Darwinia demójával játszottam, 0.1 fontot megér. :K

(#1181) HaaS válasza D1Rect (#1180) üzenetére


HaaS
addikt

Oké, kösz... akkor tízszeresen megérte;)!

A három forintos ára az meglehetősen jó, ez nem is kérdés... hogy érdemes-e időt tölteni vele, az annál inkább... sebaj, ha csak 10 percig szórakoztat, kiegyezek vele:D! Olyan mély benyomást nem tett rád, ha jól értem... :)

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#1182) dízelracer válasza Enton (#1160) üzenetére


dízelracer
senior tag

Én ha tehetem a dobozos játékot veszem. Jó nézegetni a szekrényen a "gyűjteményt". :)
Az audio lemezeimmel is így vagyok.

(#1183) ollie válasza HaaS (#1178) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Darwinia megvan nekem, ötletes RTS. Mindenképpen megéri a pár Forintot, pár órát biztos el voltam vele. ;)

[ Szerkesztve ]

***

(#1184) D1Rect


D1Rect
félisten

Egyébként fizetett már valaki a greenmangamingnél?
Hogy vonnak le?

(#1185) ollie válasza D1Rect (#1184) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én inkább távol maradok tőlük, mert nincs PayPal-os fizetés, és náluk a kliensbe van beépítve a védelem (securom azt hiszem). Bár a védelem annyira nem izgat, inkább csak nem akarom megadni egy - egyelőre még - ismeretlen cégnek a kártyám adatait.

Bár kétségtelenül vonzó a játék visszavásároltatási lehetőség, de olyan ritkán lenne rá szükségem, hogy egyelőre nem izgat a dolog. Na meg egyelőre még nem akarok még egy klienst az Impulse meg a Steam mellé.

[ Szerkesztve ]

***

(#1186) D1Rect válasza ollie (#1185) üzenetére


D1Rect
félisten

Igen, a PP-t én is hiányolom.

(#1187) HaaS válasza D1Rect (#1186) üzenetére


HaaS
addikt

Pedig ha megvetted volna a Darwiniát, becseréltem volna veled egy Uplinkra, csak hogy kipróbáld... :DDD!

Ismétlem (halljátok ott fent;)?!), jó lenne egy cikk erről a Green Man Gamingről, mert ahogy elnézem, haaaatalmas sötétség uralkodik:D!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#1188) ollie válasza HaaS (#1187) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Egyébként van egy ingyenes remake-je az uplink-nek, onlink néven, és állítólag jobb.

***

(#1189) D1Rect válasza ollie (#1188) üzenetére


D1Rect
félisten

Egyébként írhatnál egy cikket a remakekről, mert annyit ajánlottál már. :)

(#1190) HaaS válasza D1Rect (#1184) üzenetére


HaaS
addikt

Elméletileg három napon belül vonnak, de az egy pennys játékoknál nem történt semmi... valószínű, hogy csak jelképes az összeg. Két hétig megy a full refund, ha nem aktiváltad a játékot. Remélem dbius is megnézi nála mi a helyzet, akkor többet tudunk.

Fizetésről:
Payment may be made by credit card, debit card or any other such method as GMGL may introduce it its absolute discretion (including, but not limited to, Google Checkout and Paypal).

Átfutottam anno a Privacy Policyt, Terms and Conditions-t, de semmi meglepő... amit én tudok, az is bőven a sötétség kategória.

"Pénzesebb" játékot még nem vettem. A Capsule könnyen kezelhető, nem túl gyorsan szedi le a játékokat, de tölt, telepít, indít.... ahogy kell, semmi meglepő. Csak az aktiváláshoz kell (SecuROM), utána már el sem kell indítani. gyakorlatilag ő tudja visszaadni a lefoglalt kódot, és ezt a kódot tudja használni később egy másik Green Man.
A játékoknak van egy visszadobási értéke, ez 40-85%-a az eredeti árnak.

Ami a biztonságot illeti: VeriSign SSL megy, és
CONTACT INFORMATION
* All questions, comments or enquiries should be directed:
o By email to GMGL at helpdesk@greenmangaming.com
o By telephone to +44 (0) 330 500 1515 (phone lines open 9am to 5pm GMT)
* We will endeavour to respond to any query or questions within 48 hours.

Sajnos amit én tudok, az is bőven a sötétség kategória. Egyelőre működni látszik.

ollie: hallod, megesküdtem volna, hogy lehúzod a vécén a a sztímet, most, hogy warezszagú lett ;)!

(#1188) ollie: ááh, most nagyon elhatároztam, hogy az Uplinket végigjátszom... nagyon jó hardware-em volt már, mikor elkaptak anno, sajnáltam a lóvét a mozgásérzékelőre a szerverszobában, meg a bombára, és passzívan visszakerestek... gőzöm sincs hogy, csodálatosan tüntettem el a logokat, hogy milyen szervereken jártam... szóval az infót köszi, ha evvel végeztem, tuti ránézek!
Lehet, hogy év játéka volt egyébként a GalCiv2, de nem tudom... inkább Sword of the Stars...

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#1191) ollie válasza HaaS (#1190) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Most akkor lehet paypallal fizetni, vagy nem?

***

(#1192) HaaS válasza ollie (#1191) üzenetére


HaaS
addikt

Nem élek vele, a próba alighanem rád marad...

Feltételezem, ha most esetleg nem működne, tervben van, hogy fog. Ne felejtsük el, hogy megállították a countert, és a beharangozott megnyitó jópár nappal elmaradt... szerintem csonkoltak, hogy ne csússzanak sokat.

szerk: "any other such method as GMGL may introduce it its absolute discretion"
Én úgy értelmezem, hogy egyéb módok (Paypal is) menni fog, ha garantálni tudják a teljes biztonságot...

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#1193) dbius válasza HaaS (#1179) üzenetére


dbius
veterán

Nem kaptam sms-t, hogy megterhelték volna a kártyámat. netbankba még nem léptem be, hogy megjelent-e valamilyen terhelés, de nem hinném, mivel minden terhelésről kapok sms-t.

Szerk: eddig pedig ahányszor vásároltam neten a kártyámmal, mindig azonnal megterhelték és jött is az sms. Szóval lehet, hogy tényleg nem terhelik meg azzal a ~4 Ft-al.

[ Szerkesztve ]

(#1194) HaaS válasza dbius (#1193) üzenetére


HaaS
addikt

Kösz:)!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#1195) eastsider válasza dbius (#1193) üzenetére


eastsider
nagyúr

valszeg be van állítva egy limit, h mi felett küldenek SMS-t mert az is pénzbe kerül...(ahol)

(#1196) dbius válasza eastsider (#1195) üzenetére


dbius
veterán

Van beállítva nálam is egy limit az sms értesítésre, de valamiért az otp rendszere figyelmen kívül hagyja, mindenről kapok értesítést, akkor is, ha limit alatti összegű a kártyaforgalom (ill. jóváírás vagy terhelés).

Most beléptem netbankra, megnéztem, ott sincs lekönyvelve egyelőre semmi ezzel kapcsolatban, előjegyzett díjak vannak feltüntetve, de azok között sem látom ezt a tételt.

Jövő héten kiderül, hogy lesz-e terhelés, vagy sem.

(#1197) HaaS válasza dbius (#1196) üzenetére


HaaS
addikt

Én barom, meg kellett volna "venni" az összes ingyenes játékot :W!

Láttad már? Vége van az akciónak, 3.51 euróért lehetne beváltani mindet... én meg megvettem kettőt a hatból áááááááá...

:W :W :W!!!

Áhh, shebai, Trine 5,84 ojró (vissza 3,5 ojró)... de van akció bőven: GGG.

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#1198) dbius válasza HaaS (#1197) üzenetére


dbius
veterán

Nem néztem még. Én nem bánkódom, a többivel úgy sem játszottam volna, ez az egy érdekelt. Terhelés továbbra sem volt a számlámra.

Most steamen nézegetem nagyon a Complete Sega Packot... csábító, mondjuk ebből is csak pár játék érdekel, de az a pár többe lenne, mint maga a csomag, szóval ha megveszem, akkor a komplett pakkot veszem, vagy egyet sem. [link]

(#1199) dbius válasza HaaS (#1197) üzenetére


dbius
veterán

És most már lehet Paypallal is fizetni :C :K

(#1200) HaaS válasza dbius (#1199) üzenetére


HaaS
addikt

Zupa... ami meg az előző témát illeti: értem én, én is azt vettem meg, ami érdekelt, csak az "bosszant", hogy itt mennyire nem működik az "azt vedd meg akciósan, ami tényleg kell" elv. Ha úgy nézzük, akkor a portál beindításánál adtak mindenkinek hat rugót zsebbe (aki végiggondolta, hogy ezeknek a játékoknak valós értéke is lesz később). Nem rossz kezdőtőke... pölö Darwiniát helyből dobom majd vissza: 1 rugó, köszönöm.
Uplink még tart, de hasonló sorsra fog jutni...

"a sárkány is csak ember" - oxox

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.