Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2351) cskamacska válasza TazLeacher (#2344) üzenetére


cskamacska
addikt

Ha Steam tojik is a fejünkre pl a mai 10000 forintos(33€) Mafia II "leárazással" :DDD, a Green Man Gaming-en igen bedurvult a Sega hét.
~3700 forintért adják a legutolsó két Total War játékot(Empire és Napoleon) az összes DLC-vel együtt!!! :Y
Teljes nevén Empire & Napoleon Total War™ - Game of the Year Edition
A játékok többi újabb Sega játékhoz hasonlóan Steam-ről tölthetők csak le, így mindegy honnan vannak megvéve.
Amire a Steam legutóbb hajlandó volt, hogy a nyeszlett Empire alapjátékot 16 euróra(~4600Ft) leárazta, és az addig megjelent Empire kiegeket féláron lehetett kapni(kb +2000 forintért). Illetve volt valami Sega Meagapack nyáron 50 euróért(?) az összes Sega játékkal(?), de az összes DLC ott még nem volt meg, egyébként sincs más a Sega kínálatában a Total War játékokon, az AvP2010-en, és Alpha Protocol-on kívül, ami megérné az árát. Egyébként simán 50 eurót(~14400Ft) kérnek ezért a Total War csomagért a Steam-en, ami kb azt jelenti, hogy jó esetben egy 50% leárazással 7200 forintért is meg lehet majd venni az ünnepi zakciók alatt.. többre semmiképp nem lehet számítani az elkövetkezendő pár hónapban. Boltban Pesten kb 10000 forint az ára.
Azért hülye nem vagyok. ;]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#2352) Neoteric


Neoteric
addikt

Erről van vkinek bővebb infoja?

Beraktam 2 digitális játékot, de egészen a kasszáig nem kaptam semmilyen 50%-os kedvezményt. Megvenni meg ugye nem vettem meg teljes áron.
Vagy én értettem valamit félre? :F

PSN: ne0teric_sAN

(#2353) TazLeacher válasza cskamacska (#2351) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Banyek...ennyiért jól hangzik. Nézegettem már őket, most lehet megveszem (igen, azért mert olcsó...azt hiszem erről volt szó pár napja.... :D ), nézek egy pár tesztet, és videót, aztán még kitalálom, fölösre azért nem akarok költeni, de köszi a tippet.

Szerk.: nem gond, hogy Európában vagyunk? A linkelt oldalról lehet ettől függetlenül vásárolni?

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2354) Neoteric válasza TazLeacher (#2353) üzenetére


Neoteric
addikt

Hát nemtom, nekem UK címen van beregizve itt is minden, mint Games for Windows Liveon, mert magyarra rakva használhatatlan.

PSN: ne0teric_sAN

(#2355) L3zl13 válasza Neoteric (#2352) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Nekem működik. A checkoutnál kidobta a discount-ot.

Azt ugye nézted, hogy a preorderek meg bizonyos egyéb játékok (MoH, Late Night, NFS:HP) nem vesznek részt az akcióban?

Aki hülye, haljon meg!

(#2356) ollie válasza TazLeacher (#2350) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Köszi! Akkor nem veszem meg.

(#2355) L3zl13: érdekes, nálam sem működött, pedig direkt figyelmem a kikötésekre

(#2353) jer1cho: az EA store olyan, hogy eleve csak olyan akciókat látsz, mely engedélyezve van a régiódban (már a promó oldal sem jelenne meg, ha itthon nem lenne érvényes)

Hopp, mégis működik, most kipróbáltam más játékokkal is.

[ Szerkesztve ]

***

(#2357) Neoteric válasza L3zl13 (#2355) üzenetére


Neoteric
addikt

Ohhsh*t..
Ott qrtam el. Pedig h megörültem, az occsóbb bc2 vietnamnak :DDD

köszi :R

PSN: ne0teric_sAN

(#2358) Polllen


Polllen
nagyúr

Nem tudjátok az EA akció meddig van :F

Még 3 napig kitarthatna és akkor egy BF Vietnam-ra meg Dead Space-re beruháznék... :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2359) Neoteric válasza Polllen (#2358) üzenetére


Neoteric
addikt

13.-ig tart, Vietnam meg 18.-án jön. :(

PSN: ne0teric_sAN

(#2360) Doki16


Doki16
addikt

Találtam egy egész barátságos akciót a D2D-n. AvP mindössze 3.95 font és simán aktiválható steamen. Minden játkéhoz adnak 20% kedvezményt ha beírjátok a RUDOLPH kódot a pénztárnál és így lesz 4 font. Néztem mindenhol és az angol oldalon a legolcsóbb.

[ Szerkesztve ]

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#2361) Polllen válasza Neoteric (#2359) üzenetére


Polllen
nagyúr

Akkor lehet nézek mást a Dead Space mellé... :) Amúgy hogy lehet EA Store-ban teljes listát varázsolni... :F

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2362) Neoteric válasza Polllen (#2361) üzenetére


Neoteric
addikt

Nekem még nem jött össze..

Más: Ha itt veszem meg vietnamot, akkor a serialját be lehet regisztrálni EA Download managerbe? Vagy ez csak külön használható a spéci d2d download managerével?

PSN: ne0teric_sAN

(#2363) cskamacska válasza Doki16 (#2360) üzenetére


cskamacska
addikt

Alpha Protocol is annyi. Ez bezony a Steam 7,5 eurós hiperakciós árához képest is -30%. :R
És megéltük, hogy a D2D megveri Steam játék leárazásokban magát a Steam-et. :DDD +Green Man +néha a GetGamesGo +..
A végén megéljük, hogy Steam-es játékokat mindenki a konkurenseknél vesz majd. :P

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#2364) Doki16 válasza cskamacska (#2363) üzenetére


Doki16
addikt

Ez most egy elég különleges ajánlat, csak azért olcsóbb a steamnél, mert két akciót össze lehet vonni. Én azért megvettem, nekem ennyit megért. Azért még bízok a nagy karácsonyi/újévi leárazásban.

[ Szerkesztve ]

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#2365) cskamacska válasza Doki16 (#2364) üzenetére


cskamacska
addikt

És ha már örülünk Vincent, akkor egy kis morgás:
A játékok jóárasításának van előzménye, leszámítva a Total War sorozatot, a többi Sega játék elég gyengén teljesített az utóbbi 1-2 évben. És ebben vastagon benne van a keze a szar-szemétségben az EA és Activision után loholó kiadónak, amelyik nagy magasról toszik a supportra, és pénzéhes módon dobáltatja ki a DLC-ket. :W Gyakorlatilag mindegyik játékuk erősen bugosan kerül kiadásra, azután vagy megpeccselik és viszonylag játszható lesz(pl Empire TW), vagy nem foglalkoznak már vele a játék bukása után(pl Alpha Protocol). DLC buli is nagyon megy nekik, Empire is kapott 5 kiegészítést aminek egy részét direkt kivetették a játékból kiadás előtt :U , AvP-nél is bepróbálkoztak az CoD: MW2 féle multi pálya DLC-vel, csak ez csúnyán visszafelé sült el, az AvP magában sem lett világsiker, de később a multi kvázi fizetőssé tételével gyorsan ki is nyírták ezen részét a játéknak. :W

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#2366) Polllen válasza Neoteric (#2362) üzenetére


Polllen
nagyúr

Úgy tudom, hogy minden EA játékot le lehet tölteni tőlük, függetlenül attól, hogy hol vetted...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2367) ProEvoFan válasza Doki16 (#2360) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

a D2D-n hl lehet megnézni h Steamen is lehet regisztrálni a játékot?
amit Te is linkeltél, sehol sem találom az infot...
ugyan is nekem csak a Steam játszik

(#2368) kovsol válasza Neoteric (#2362) üzenetére


kovsol
titán

én a tescoban vett játékokat is be tudtam regisztrálni

(#2367) ProEvoFan az avp nél ott írja hogy harmadik félnél kell letölteni egy kis képen, amelyik játék csak steames az amúgy bárhol veszed elfogadja steam, pl ha veszel egy HL2 -t vagy Orange Boxot a boltban, vagy CoD6 -t, CoD7 stb azt steamen be tudod regisztrálni majd, mert anélkül fel se tudod telepíteni

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#2369) ProEvoFan válasza kovsol (#2368) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

értem, tehát amelyiknél nincs kint az a "jel", akkor esély sincs Steamen aktiválni, köszi!

(#2370) kovsol válasza ProEvoFan (#2369) üzenetére


kovsol
titán

ezt nem merném tutira kijelenteni, de pl a CoD nál is kint van, de Unreal Tournament 3 az aktiválható steamen de nem kötelező hozzá a steam és itt az oldalon se írja oda mellé, de ami steam only cucc ott írja
egy lista [link]

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#2371) Neoteric válasza kovsol (#2368) üzenetére


Neoteric
addikt

Az rendbe van, én is beregisztráltam a saturnosat, csak itt ugye ez eleve digitális cucc és nemtom h kapok-e serialt.

PSN: ne0teric_sAN

(#2372) ProEvoFan válasza kovsol (#2370) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

:R
D2Dn elvileg csak EU régi alatt lehet vásárolnom?
G2Play-tis szoktam nézegetni [link]
Steames haver innen szokott vásárolni Steamre:)

(#2373) ollie válasza ProEvoFan (#2372) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Bármelyik D2D (EU, UK, COM) oldalon vásárolhatsz, amennyiben az adott játéknál nincs régiókorlát, de ezt mindig feltüntetik az adatlapján, hogy mely országokban vásárolható meg. Én általában megnézem mindhárom oldalon a kérdéses játék adatlapját, és ott veszem, ahol a legolcsóbb (a COM-osnál még rájön az ÁFA is), amennyiben engedi ott vásárolni.

G2Play-t felejtsd el, mert nem hivatalos viszonteladó, nem ritkán bannolják az általuk árult kulcsokat.

És még valami, vannak olyan - elvileg Steam only - játékok, melyeket ha nem Steam-en veszel, nem tudod beregisztrálni, mivel direkt eltávolították a multi részét. Ilyen pl. az AvP 2000 (itt konkrétan GamersGate és Impulse vásárlásnál). De az ilyen nagyon ritka, és szerintem mindig feltüntetik a játék adatlapján

(#2362) Neoteric: nem minden EA játékot lehet beregisztrálni az EADM-ben (saját tapasztalat), így vásárlás előtt mindig célszerű utánanézni.

[ Szerkesztve ]

***

(#2374) Doki16 válasza ProEvoFan (#2372) üzenetére


Doki16
addikt

Megnéztem mind három régióban és az angol jött ki a legolcsóbbra. Biztosan megtudod venni és steamre is tudod regelni, mert nekem is és haveromnak is sikerült.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#2375) ProEvoFan válasza ollie (#2373) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

:R
D2D-ről még nem merek vásárolni, ugyan is egy az egyben vonnák le a pénzt a kártyáról, ezt csak a steamnél merem megcsinálni...pedig 1400ft lenne az AvP, 576Shopban 10K, Steamen 20euró
G2Play: igen, tavaly az MW2nél letiltották az összes cd kulcsot

[ Szerkesztve ]

(#2376) Neoteric válasza ProEvoFan (#2375) üzenetére


Neoteric
addikt

Hát én eddig vettem steamről, ea storeból meg most d2d-tól is.
Remélem nem bánom meg. :))

PSN: ne0teric_sAN

(#2377) ollie válasza ProEvoFan (#2375) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

PayPal-al is fizethetsz a D2D-n.

***

(#2378) 7 válasza kovsol (#2346) üzenetére


7
addikt

Volt asszem valami ID-hét, akkor vettem meg olcsóért a Quake pakkot. Q4-en kívül benne van asszem minden.

(#2379) kovsol válasza Neoteric (#2376) üzenetére


kovsol
titán

ezek a cégek akkora kártya forgalmat csinálnak világ szerte, hogy nem tudom elképzelni, hogy vissza mernének élni vele, mert mi értelme lenne kockára tenni az egész boltot egy kis csalás miatt?

(#2378) yetike pedig q4 jóra sikerült, az érdekelne legjobban mind közül

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#2380) cskamacska válasza ProEvoFan (#2375) üzenetére


cskamacska
addikt

D2D nem harap, vagy legalább nem jobban mint a Steam/GamersGate/stb. :) Mind a GamersGate-en, mind a D2D-nál van Paypal számla opció, illetve bankkártyás fizetés Paypal közvetítéssel, amikor Paypal rabolja le a számlád, és azon keresztül kapja meg a bolt, a Paypal pedig elég megbízható.

G2Play és a többi kulcsbót erősen felejtős, pláne így év végi direct download boltos leárazások közepette. Szerencsétől függően nem lesz gond/elveszik a játékodat/letiltják az egész fiókod a Steamen, ha a sunyi kulcsukat próbálod használni, illetve, ha nem Steam/EADM kulcsot kapsz, akkor lehet szépen lewarezolni a kiszemelt játékot, és belerakni a ki tudja honnét szerzett kulcsukat.
Ez különösen poén egy multival nem rendelkező játéknál, ahol a pénzedért plusz szolgáltatást nem kapsz a virágboltihoz képest, de egy esetleges BSA/HENT razzia során ugyanúgy nem tudod bizonyítani a játékod legalitását.. ;]

más: Kis korrekció a részemről. :B
Úgy néz ki hogy a Direct 2 Drive féle Alpha Protocol mégsem regisztrálható a Steam-en! Vagy legalábbis senki nem erősítette meg e felvetést. Ugye Green Man Gaming féle játék egy darab Steam kulcsból áll, viszont a dobozos változat nem Steam-es alapból, és úgy néz ki a GamersGate-en, és Direct 2 Drive-on is annak módosított változatát árulják.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#2381) Lenry válasza cskamacska (#2380) üzenetére


Lenry
félisten

csak az ebben a listában szereplő játékok regisztrálhatók be Steamre.

én a héten akartam a Dragon Agemet regisztrálni, de sajna nem lehetett :(

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#2382) cskamacska válasza Lenry (#2381) üzenetére


cskamacska
addikt

Doh. Párszor már láttam ezt a listát, de ez nem magyarázza meg, hogy Green Man-től miért lehet akkor Alpha Protocolt regisztrálni, de épp a Humble Indie Bundle is kimaradt, meg úgy általában a Steam-en kívül kapható csomagolt ajánlatok. Sőt, állítólag az igen csak Steamworks-ös Dawn of War II: Chaos Rising kieg is sokáig hiányzott erről a listáról. :))
EA játékok kulcsait általában az EA Store-ban lehet beváltani, pl Steam-es Bad Company 2 simán ott figyel az EA Download Manager-ben is, de az ugyancsak Steam-ről vásárolt Dead Space-t, és a Mirror's Edge-t elérhető kulcs hiányában nem tudtam bebiztosítani. :(

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#2383) Lenry válasza cskamacska (#2382) üzenetére


Lenry
félisten

akkor a dobozos Dragon Age-t is be tudnám regelni a EA-nél?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#2384) Doki16 válasza Lenry (#2383) üzenetére


Doki16
addikt

Ha nem próbálod ki nem derül ki :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#2385) 7 válasza Lenry (#2383) üzenetére


7
addikt

Elméletileg igen. De ha valamiért nem megy, akkor írhatsz a supportnak, hogy ez és ez a problémád, és ők igény esetén adnak egy keyt, amivel már tudod regisztrálni az EADM-ben is, cserébe letiltják a dobozban található kulcsot.

(#2386) Lenry válasza Doki16 (#2384) üzenetére


Lenry
félisten

ha hazaérek este, akkor kipróbálom
(nem nagyon akarom koptatni az eredeti DVD-t :) )

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#2387) cskamacska válasza Lenry (#2383) üzenetére


cskamacska
addikt

Mindenesetre meg lehet próbálni. :)
Arra vigyázz, hogy ha kidob egy ablakot, hogy melyik verziót szeretnéd regisztrálni az oldalon(BC2-nél nekem kiadta, hogy Limited kell, vagy sima - na valyon? :D - igaz, eleve limitedben lett megvéve), akkor az angol nyelvűt válaszd, mert a DLC-k nem kompatibilisek a magyar változattal.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#2388) cskamacska válasza 7 (#2385) üzenetére


cskamacska
addikt

Ez letiltogatás nekem furcsának tűnik, mert az EA játékok egy részénél így is, úgy is be kell jelentkezni az EA fiókba, akkor meg nem tökmindegy, hogy lemezről van telepítve, vagy épp le van töltve? Teljesen offline cuccnál meg hogy tiltják le? :F
Valószínűleg épp ezért csak az aktív online résszel rendelkező játékok regisztrálhatók a Download Manager-be. Dragon Age is ilyen, DLC-hez kell a Bio Ware Social Klub :)

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#2389) Lenry válasza cskamacska (#2388) üzenetére


Lenry
félisten

gond nélkül beregisztráltam, a dobozos serial letilásáról egy szó sem volt

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#2390) Neoteric


Neoteric
addikt

Left 4 Dead 2 +a Strategy Guideja le van árazva Steamen.

PSN: ne0teric_sAN

(#2391) ollie válasza cskamacska (#2388) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azért, mert van egy EA játékod, még nem biztos, hogy beregisztrálható az EADM-be. Sőt, a legtöbb nem. Na most kérhetsz olyan kulcsot, amit be lehet regisztrálni, de ekkor értelemszerűen letiltják a régi kulcsod, ami annyit jelent, hogy nem tudsz vele belépni az EA accountodba, ill. el is távolítják az accountodbók azt a kulcsot. Vagyis onnantól kezdve nem tudod használni hozzá a fizetős DLC-ket (azokat sem, amiket a játékhoz adtak).

***

(#2392) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Assassin’s Creed I+II 5K [link]

(#2393) fpeter07 válasza ProEvoFan (#2392) üzenetére


fpeter07
veterán

2500 részenként. Most jön a döntés; ezt a pakkot, vagy a Crysis-osat vegyem meg? :N
Gondolom a Maximum edition lenne leárazva, ami tartalmazza az eddig megjelent részeket. Még van 7 órám eldönteni. :D

(#2394) Archer válasza fpeter07 (#2393) üzenetére


Archer
őstag

Azoknak mér most sem húzós az áruk, a Maximum edition 3,5k. Itt a kettő együtt mostani áron lenne 10k így meg csak 5k. Azért az nem rossz. Kérdés azoknak aki már játszott velük: megérik azt a 2,5k-t?

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#2395) BalaNce87 válasza Archer (#2394) üzenetére


BalaNce87
addikt

Én csak az 1-el játszottam több mint 2 éve, 2-vel vártam míg olcsóbb lesz, és végülis a második rész 2,5k-ért elég nice.

(#2396) D1Rect


D1Rect
félisten

Evil Genius akcióban steamen 2,5€:

D1Rect: Mi ez az evil genius?
Ilyen tycoon, world dominésönös
D1Rect: Jó az?
2,5€-ért sztem jó, olyan mint a dungeon keeper csak más theme
Ilyen titkos komplexumot építesz amivel meghódítod a világot, vagy ilyenek:)

Megyek és megveszem. :)

(#2397) Darth_Revan válasza D1Rect (#2396) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Tesco-ban ólcsóbban, 499 Ft-ért láttam :B

(#2398) lorcsi válasza ProEvoFan (#2392) üzenetére


lorcsi
veterán

ha bemegyek a helyi 576 boltba és mondom, hogy neten ezt így ennyiért láttam ott is meg tudom venni ?

(#2399) D1Rect válasza Darth_Revan (#2397) üzenetére


D1Rect
félisten

Az dobozos, nem kell. :P

Aranyos játék, olyan Austin Powerses Dungeon Keeperes.

Ha nincs nagyon DK elvonásod nem megvevős.

(#2400) S0m30n3 válasza lorcsi (#2398) üzenetére


S0m30n3
aktív tag

Nem. Én ma voltam bent pécsi 576-ban, ott mondták, hogy csak netről lehet rendelni kiszállítással, boltban nem érvényes az akció, de teljesen mindegy, mert a kiszállítás meg ingyenes az ilyen naponta leárazott játékokra.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.