Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) HaaS


HaaS
addikt

Értelmesebb screenshotok itt, akinek tetszett a Fallout Tactics, annak különösen ajánlom... a 7.62 századmásodperc alapú taktikai játék, a fegyvereknél pontossági görbékkel, belátható területtel, rejtőzködéssel-lopakodással, modolható fegyverekkel és a jó öreg fejlövésekkel. Azok mindig beválnak. Precízeknek:)!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#1102) #65675776


#65675776
törölt tag

(#1103) Blaise


Blaise
veterán

(#1104) szn0rbi


szn0rbi
csendes tag

1 embert keresnék left 4 dead 2 four packhoz !!! (3700 ft fejenként)

[ Szerkesztve ]

(#1105) HaaS


HaaS
addikt

Holnaptól (azaz március 26-tól) 75% off a Torchlightra. A jelenlegi árával számolva 4 ojró lesz.

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#1106) HaaS válasza HaaS (#1105) üzenetére


HaaS
addikt

Aye, 3.98 ojró a Torchlight.

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#1107) Tüzi

CD Galaxisban 490.- a Haegemonia gold. Alap+kieg lemez. Szerintem vétek ott hagyni. Egy hamburger ára :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#1108) bpx válasza HaaS (#1106) üzenetére


bpx
őstag

steam-en is annyi a hétvégén (tegnap óta), én ott vettem meg :)

[ Szerkesztve ]

(#1109) HaaS válasza bpx (#1108) üzenetére


HaaS
addikt

Arra nem járok, kösz az infót:K!

(#1107) Tüzi: Divine Divinity ugyanígy 500 HUF, hasonló kategória:)!

Meg beszélgettünk tegnap a Witcherről, ezt sem tudom mennyire jó ár: The Witcher: Enhanced Edition Director's Cut kettőezer forint. (9GB, szóval lehet benne némi extra.)

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#1110) GypsFulvus2 válasza HaaS (#1109) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Witcher: Enhanced Edition Director's Cut :
In addition to the in-game updates, The Witcher: Enhanced Edition is loaded with value, including the multilingual game allowing you to play with any combination of voice-over and subtitles, two new adventures with full voice-over, the D’jinni Adventure Editor, the Official Soundtrack CD, a Music Inspired by The Witcher CD, an official game guide, a Making-of DVD with behind-the-scenes video footage, and a map of The Witcher’s world.*

A Beyond Divinity 938 Ft-os ára sem rossz.

Homályosítsatok fel kérlek, milyen formátumban tölthetőek le a programok? Otthon nem tudom letölteni ezeket, mivel mobilnetem van. Az megoldható, hogy a melóhelyen háttérfolyamatként lehúzom a külső winchesteremre, és otthon telepítem a gépemre?

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#1111) ollie válasza GypsFulvus2 (#1110) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A letöltéshez kell az Impulse kliens (viszont a futtatásához nem kell).

***

(#1112) HaaS válasza GypsFulvus2 (#1110) üzenetére


HaaS
addikt

Hát install fájlok... csomó dat meg temp, meg mittudoménmi, akár egy install dvd-n. Ha akarod felírod (elrakod), ha nem, hát nem... én eddig mindig töröltem mindent, hiszen annyiszor töltöm le és ott installálom, ahányszor, ahol akarom. Az internet csak az install fájlok letöltéséhez kell. Ez a gAmersgAte-re igaz. Az impulse-on is vannak megszorítások, tőlük sem vettem még semmit... Divine Divinity is régóta megvan már. A steam az nálam üres halmaz, tőlük nem is fogok vásárolni.

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#1113) GypsFulvus2 válasza HaaS (#1112) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Hát akkor így jártam. Az itteni gépre nem tudok semmit sem installálni, nincs jogosultságom. Otthon meg a mobilnet erre a célra használhatatlan. Amikor a vírusirtót frissítettem egy új verzióra, meg letöltöttem a Stone Prisoner kieget a DAO-hoz két egymást követő napon, a Pannon azonnal levágta a sávszéleséget egy hónapra... Marad a barátok csesztetése UK-ban :(.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#1114) HaaS válasza GypsFulvus2 (#1110) üzenetére


HaaS
addikt

Ez a másik gépen telepítés gAmersgAte-en biztosan működik, de azt olvasom, hogy mindenképp kell internet azon a gépen is... ki fogom próbálni működik-e net nélkül, engem is érdekel:)!

(#1113) GypsFulvus2 : miért? tempfájlokat leszeded a melóhelyen, felírod dévédére, vagy kimásolod pendrive-ra, hazaviszed, paste, bejelentkezel a mobilneten az accountodra és install... engem az érdekel, hogy mindenképp kell-é a net...

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#1115) GypsFulvus2 válasza HaaS (#1114) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Ok. Várom az erdményt! :)

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#1116) ollie válasza HaaS (#1114) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

GamersGate-es játékhoz biztos kell internet telepítésnél (kivéve, ha DRM mentes, mert van olyan is, bár ritka). De ez csak leellenőrzi, hogy jogosult vagy-e a telepítésre. Az persze igaz, hogy bármilyen gépen le lehet tölteni, majd átvinni másik gépre a telepítőfájlokat. Ugyanez igaz Direct2Drive esetében, de Impulse-nál és Steam-nél kell a kliens.
Viszont(!) Impulse-nál el tudod ajándékozni a vásárolt játékokat másnak (azt meg úgysem tudják ellenőrizni, hogy kaptál e cserébe valamit).

***

(#1117) HaaS válasza ollie (#1116) üzenetére


HaaS
addikt

Itt azért annyira nem ritka a drm free:)! Persze játékfüggő, igen...

Mindenképp megpróbálom a securom-os és drm free háló nélküli installálást is, bár logikusnak tűnik, hogy csak a drm free-hez nem kell háló, ahogy írod is, ollie.

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#1118) ollie válasza HaaS (#1117) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pár napja telepítettem a GamersGate-es Fantasy Wars-t, és ott kellett net a DRM miatt. :)

Amúgy abban igazad lehet, hogy sok játékban nincs náluk DRM.

***

(#1119) HaaS válasza ollie (#1118) üzenetére


HaaS
addikt

Ohh, látom ez starforce-os... olyanom nincsen, csak drm free, meg egy vagy talán két darab securomos... akkor a securomos talán működhet net nélkül (itt ugye serialt adnak). Starforce-nál ez hogy nézett ki?

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#1120) ollie válasza HaaS (#1119) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Starforce-nál is volt serial, beírtam, majd kavart valamit a neten, és közölte, hogy 4 aktiválásom van hátra. :DDD

***

(#1121) HaaS válasza ollie (#1120) üzenetére


HaaS
addikt

A-ha! Akkor az aktiválások számát is figyelembe veszi starforce-nál... köszi:)!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#1122) GypsFulvus2


GypsFulvus2
őstag

És a GOG-gal mi a helyzet? Az nagy öröm hogy DRM-free, viszont kell hozzá valamilyen kliens? Ha letöltöm a külső vinyóra, utána oda telepítem ahová akarom? Most láttam náluk a Sanitarium-ot 10 USD -ért, ami már szintén régóta szerepel a beszerzendő listámon.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#1123) ollie válasza GypsFulvus2 (#1122) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nincs semmi kliens. Letöltöd (akárhányszor) és oda és akkor telepíted, amikor akarod. Nem kell hozzá aktíváció és így online kapcsolat sem. Én már jó néhány játékot vettem tőlük, korrekt banda.

***

(#1124) GypsFulvus2 válasza ollie (#1123) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Isteni! :) Köszi!

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#1125) HaaS válasza GypsFulvus2 (#1124) üzenetére


HaaS
addikt

Kipróbáltam, simán megy a dolog. Letöltöd a játékot az egyik gépen, átmásolod a másikra a letöltő exe-ét a temporary könyvtárral, és elindítod megint az exe-ét. Eleve onnan folytatja, hogy indítja a játék setup-ját, azaz nem is akar töltögetni a netről, hanem egyből felrakja a játékot. Net az kell, de csak felnéz a netre, oszt jóvan.

Na most akkor megnézem megy-e a drm free offline... :)!

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#1126) HaaS válasza HaaS (#1125) üzenetére


HaaS
addikt

Nos, a drm free megy offline is... de ahogy olvasom, _elméletileg_ ehhez is kellene net. Szóval általánosságban maradjunk annyiban, hogy a játék setupjának indításakor (felinstalláláskor) kell élő netkapcsolat, kábé két másodpercig:)!

Nna és akkor most a Torment...

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#1127) Sonja


Sonja
veterán

Saboteur 4eHUF-ért! :C

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1128) fpeter07 válasza Sonja (#1127) üzenetére


fpeter07
veterán

Jó kis akson. Manapság már egyáltalán nem éri meg új játékot venni, pár hónap múlva legalább felére esik az ára...

(#1129) bozont válasza fpeter07 (#1128) üzenetére


bozont
veterán

Kicsit off, de esetleg tud valaki olyan helyet ahol még lehet kapni az Oni PC verziót emberi áron és Mo-ra is postáznak?

[ Szerkesztve ]

(#1130) HaaS válasza ollie (#1118) üzenetére


HaaS
addikt

Megnéztem, 72 oldalnyi játékukat filterezve drm free-re 44 oldalnyi marad bent... szóval több, mint a fele, nem kevés:)! (24 játék/oldal )

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#1131) hejesírásó válasza Tüzi (#1107) üzenetére


hejesírásó
senior tag

az kemény!

benevezek egyre ha még van. köszi!

(#1132) adalbert1


adalbert1
veterán

Új budget játék sorozat a CD Galaxisnál: Gamemania (még ilyen eredeti nevet adni :D ).
Egész nagy címek vannak benne : Mafia, GTA3 (itt a dolog szépséghibája, hogy úgy írják, GTA 1, 2 és 3, miközben az 1-2 már évek óta letölthető ingyen), Vice City, Max Payne 1-2, Oblivion, Civ 3 Complete, Civ4 (itt is van egy kis szépséghiba, a Civilization Chronicles-t vettem annyiért mint ez a 2, és abban még volt 1 és 2 is).

(#1133) Crytek


Crytek
veterán

Van ez az oldal: https://www.direct2drive.co.uk

Regeltem magam ide.Hungary -val ,freemail-el.
Rendelésnél ki kell választani milyen régióban vagyok. UK vagy EU.Ezt én átverhetem úgy hogy adok fake UK címet ?? Mert EU-s az drágább sajnos !

Next PC Upgrade: 2022

(#1134) ollie válasza Crytek (#1133) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Magyar címmel tudsz vásárolni mind az EU, mind a UK oldalon.

***

(#1135) Crytek válasza ollie (#1134) üzenetére


Crytek
veterán

De akkor minek van két lehetőség nem értem?
Amúgy 100% hogy drágább árat vonják majd le :( amilyen szerencsém van nekem!

Egyébként erről az oldalról a letöltött játékok milyen "formátumban" jönnek le?
Archiválás célja miatt kérdezem!

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#1136) ollie válasza Crytek (#1135) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak pár hónapja van EU-s, korábban csak COM és UK volt. Bármelyik oldalról vásárolhatsz, ahol nincs korlátozva a játék területileg. Az UK oldalról a legtöbb nincs korlátozva, az US oldalról viszont sok, ráadásul plusz vámot is kell fizetned.

Fizetni annyit fizetsz, amennyi ki van írva az adott oldalon. A játékoknak a telepítőjét töltheted le, tehát simán kiírhatod DVD-re, de bármikor, bármennyiszer le lehet tölteni.

***

(#1137) Crytek válasza ollie (#1136) üzenetére


Crytek
veterán

Azóta már megjött az sms 3113 ft-ot vontak le tehát a font értéket!Nagyon megérte fullal is tölti!

Next PC Upgrade: 2022

(#1138) ollie válasza Crytek (#1137) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És mit vettél amúgy?

***

(#1139) Crytek válasza ollie (#1138) üzenetére


Crytek
veterán

Ja azt nem írtam :C

Empire Total War! Abban bíztam hogy mivel az összes részt kiadták magyarul ez is kijön és arra vártam.De ennyi pénzért nem "hagytam" ott.Majd max elkérem a nyelvi fájlokat valakitől! Feltéve ha ezt is kiadják magyarul!

Next PC Upgrade: 2022

(#1140) HaaS


HaaS
addikt

King's Bounty: The Legend 4,97 ojró, bátran ajánlom!

Ez volt az a játék, amit végignyomtam élő egység elvesztése nélkül lehetetlen fokozaton. Azóta rá sem bírok nézni, de nagyon jó játék, ennyi pénzért szinte kihagyhatatlan (a körös stratégia kedvelőinek).

szerk: a Civ rajongóknak: 50%-os leárazások ugyanitt...

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#1141) vhunor


vhunor
őstag

Keresek még 3 vállalkozó kedvű játékost egy Borderlands 4-pack (75 euro) megvásárlásához a Steamen.

(#1142) HaaS


HaaS
addikt

Ohó, stratégák: Disciples Bundle 5,295.03 HUF!

Disciples - Sacred Lands Gold
Disciples 2 - Dark Prophecy
Disciples 2 - Gallean's Return
Disciples 2 - Rise of the Elves Gold
egyben:)!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#1143) HaaS


HaaS
addikt

Ezt nézzétek át, szvsz érdemes:)!.

Pölö a KB van ahol már csak 747 HUF...

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#1144) ollie


ollie
MODERÁTOR

Mostani akciók.

A gog.com promó különösen érdekes lehet RPG rajongóknak.

Pl. Spellforce Gold (alapjáték + mindkét kieg) csak 5 USD (1000Ft).

[ Szerkesztve ]

***

(#1145) HaaS válasza ollie (#1144) üzenetére


HaaS
addikt

Azegen... Te végigjátszottad a Spellforce-t?

Azt hiszem ez volt az a játék, aminél a pályák úgy "indultak be", hogy letette az ember a város alapkövét... én azon kaptam magam, hogy a klikkelgetés elkerülésére csak hősökkel csináltam a pályákat, amíg csak lehetett...

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#1146) ollie válasza HaaS (#1145) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem játszottam végig, de ezt nem is írtam. Amúgy a legtöbb pályán egy ideig nem is tudtál építkezni, csak a főhőssel kavarni amolyan Diablo stílusban.

***

(#1147) HaaS válasza ollie (#1146) üzenetére


HaaS
addikt

...én sem írtam... kérdeztem. Ezután majd óvatosabban csinálom... szóval akkor ez az, köszi.

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#1148) HaaS


HaaS
addikt

Relaxációs játék sakknagymestereknek: Zombie Driver, 1186 HUF.

Összetett gazdasági és politikai zombietámadás-szimulációs szoftver... mint a gameplay is mutatja... :D!

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#1149) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

Látom nagy a pangás de aki szerette anno annak megérhet ennyit a Max Payne & Max Payne 2. És még sok cím van elég olcsón: [link]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#1150) HaaS


HaaS
addikt

Hogy éreztem, hogy a gogkom bele fog tenyerelni a Master of Magic-be, jaaaj... hhh... sebaj, hátha szerez még néhány hívet magának a játék:)!

"a sárkány is csak ember" - oxox

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.