Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106801) djculture válasza sqpp (#106799) üzenetére


djculture
félisten

Látom pénzt adtál érte és remegsz ha szidják a befektetésedet. De sajnos ezek létező dolgok. Amúgy is ha annyira jó a játék inkább játszál és ne foglalkozz vele mit irkálunk ide:)

Csalás nélkül amúgy állítólag 6-nál előbb nekünk nem lehet vele játszani, akkor indul be a vélemény özön is addig off.

[ Szerkesztve ]

(#106802) sqpp válasza Crytek (#106800) üzenetére


sqpp
őstag

Elnézést kérek :D Nyugi egyébként én is így voltam nemrégen. Intel Celeron 1.2 GHz meg Inteles GPU 64 MB vrammal...

djculture

Lehet olyan játék is, ami nincs megvéve, akkor is így van. Te sem láttad még nem tudom miért fikázod. De nem vitázom, mert tudom hogy igazam van. Csak van pár ember aki nem képes belátni dolgokat. Meg azt sem tudja mennyi idő/fejfájás van egy játék elkészítésébe.

[ Szerkesztve ]

(#106803) djculture válasza sqpp (#106802) üzenetére


djculture
félisten

Neked tudom hogy igazad van ilyenek miatt jönnek ki kókány portok pc.re. De abba hagytam csak felmérgelem magamat, semmi értelme az egésznek :) Inkább megyek játszani.

[ Szerkesztve ]

(#106804) sqpp válasza djculture (#106803) üzenetére


sqpp
őstag

Egyébként most jött ki M.O-n is nem 6kor. :)

(#106805) bullseye


bullseye
addikt

Nekem a stream/videók alapján az fura, hogy az átvezetőkben az arcokat nagyon jól megcsinálták, bőrhibák, sérülések 3D-ben, szemek is élők, akiknél láttam. De a testek néha teljesen furán bénák, mintha ott félúton leálltak volna a modellezéssel, vagy évekkel korábbi motort használnának.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#106806) cyberkind


cyberkind
félisten

Eddig nálam bejövős a játék, grafikára azt kell, hogy mondjam valahol nagyon szép valahol viszont pont annyira mint a 2. rész, ami szomorú.
30fps lock-nál azt hittem hasonlóan szar, lagos irányítás lesz PC-n mint a Dead Space 1-nél(meg a játékok 90%-ánál) de nem, pont olyan tökéletes mint a Dead Space 2-3-nál, semmi bug nincs, tökéletesen megy, de ez csak nálam van így, valamiért fura a gépem és 10/9.5 játékot úgy visz ahogy kell, de, hogy ezek kiderüljenek játszani kell a játékkal és nem szagot érteni videók alapján.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#106807) micafighter válasza sqpp (#106802) üzenetére


micafighter
nagyúr

Crytek más eset, neki perpillanat bika gépe van csak továbbra is sajnál egy szintnél többet kiadni játékra.

Egy korábbi hszedre válaszolva pedig engem érdekel a játékról a pozitív és a negatív is, mivel érdekel a játék és azt fontolgatom mikor vegyem meg. Viszont mielőtt pénzt adok valamiért szeretek tisztában lenni vele mit is kapok a pénzemért, így tudom pontosan hogy az nekem mennyit ér. Örülök hogy te boldogan játszik a Mafia 3al, viszont nekem jelenlegi állapotában 6-7 ezernél többet nem ér.

(#106808) Egon


Egon
nagyúr

Single player klasszikus stílusú fps-eket keresnék az elmúlt 3-4 év terméséből (Hard Reset-en és Doom-on kívül). Tudtok ajánlani párat? :R

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#106809) tomsolo válasza Egon (#106808) üzenetére


tomsolo
őstag

Far Cry sorozat, Shadow Master, Bulletstorm, Wolfeinstenek

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#106810) Egon válasza tomsolo (#106809) üzenetére


Egon
nagyúr

Köszi! :R
Wolfok nem jöttek be (kivéve a RtCW, azt vagy négyszer újrajátszottam), az nem bejövős ha 16 ujjal kellene irányítani egy fps-t. Far Cry szérián rajta vagyok, a másik kettőt meglesem. :B

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#106811) Agyzuzo válasza cyberkind (#106806) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Egyetértek, ameddig eljutottam a story nagyon fasza, az irányítás jó, a fedezékrendszer baró és van benne kihívás, nem lehet csak úgy rambózni benne (mint amit az előzetes videóból gondolni lehetett), mert töltényből nagyon gyorsan ki lehet fogyni és pár lövés után végünk van. A zenék állati hangulatosan, a grafika alapvetően nagyon szép (fények-árnyékok), viszont a textúrák néhol tényleg kicsit Maffia 2 szintet idéznek. Összességében nem zavaró szinten. A 30 fps folyamatos képet produkál, a Quantum Break-nél pl. iszonyatos, szaggat az egész kép, az irányítás is darabossá válik(nálam csak Borderless Windows-módban kapcsol ki az FPS lock), itt viszont jól megoldották, ha nem látnám a Steam fps mérőjén a 30-at, lehet fel se tűnne hogy lock-os.

Összességében - megint az van ami a Batman-nél is volt, indokolatlanul sok a rinya, a játék bőven jó, hangulatos a story és pár patch után az is jobban teszi ha befogja, aki most hőbörög - főleg ha nem is játszott még a játékkal. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#106812) cyberkind válasza Agyzuzo (#106811) üzenetére


cyberkind
félisten

Pontosan! :))

Én most 5 óra után kicsit pihentetem aztán majd később visszatérek a 60-as évekbe. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#106813) sqpp válasza Agyzuzo (#106811) üzenetére


sqpp
őstag

Szívemből szóltál. Ennyi. ;)

Még annyit hozzátennék, hogy a mocsaras rész iszonyatosan hangulatos. Az asszonykák pedig whao :C

[ Szerkesztve ]

(#106814) Crytek


Crytek
veterán

Állítólag...... (bár a képek alapján szinte 100%-osan) a game (Mafia 3) csak 720p-be fut és hiába teszed te 8K-ba ,akkor is csak a 720p-t skálázza azért ilyen ocsmány

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#106815) micafighter válasza Agyzuzo (#106811) üzenetére


micafighter
nagyúr

Biztos az indokolatlanul sok rinya maitt vonták vissza a Batmant :)) Elhiszem hogy neked meg cyberkindnek jól ment az is meg ez is, örülök nektek, de ezer féle PC konfiguráció van, és az hogy a tiéteken éppen jol megy valami (ami egyébként relativ, mármint a jól megy, mert valakinek a (maffiától elvonatkoztatva általánosságban) 30FPS jól megy, valakinek meg kifolyik tőle a szeme mert csak folyamatos 60FPSen tud játszani) és az számomra sovány vigasz hogy nektek jól megy, míg ezrek panaszkodnak.

Érdekel a véleményetek mert mint irtam részben ezek alapján döntöm el mi mennyit ér nekem, de azért nem kéne hülyének nézni valakit (a "rinyálókat") mert nekik más élményt nyújt adott játék, mint neked.

[ Szerkesztve ]

(#106816) cyberkind válasza micafighter (#106815) üzenetére


cyberkind
félisten

Amiben én 50 órát tettem egy 970-nel és ebben az 50 órában ki is játszottam, fura, nálam valahogy szinte mindig jól megy, tuti a pokolról valóak a hardverek a gépemben. :D
Egyébként az tény, hogy a Batman-t nem így kellett volna kiadni de mint leírtam simán lehetett játszani.

Nem valami, a rossz portok 90%-a jól megy már a kezdetekben, ebből kivétel a Quantum Break, mondjuk az is jól megy ha beállítom csak ronda de nagyon, tehát akkor csak be kéne állítani normálisan a dolgokat, hogy menjen mindenkinél? :F

Másra nem igazán tudok gondolni mert a Mafia 3 is jobb gépen nem megy "rendesen" mint nálam.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#106817) maross válasza Crytek (#106814) üzenetére


maross
veterán

Akkor átvették a quantum breaktol az innovaciot...az is "gyonyoruen" nez ki uhd-ben, vissza is tettem fullhdba..

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#106818) Assimilator


Assimilator
őstag

Megvettem az 1 dollaros humblit.
Most lett 5 bejegyzesem Steamen. Lett egy sima Company of Heroes, Meg egy CoH (New Steam Version). Mi a kulonbseg a ketto kozott?
Illetve van egy Company of Heroes 2 bejegyzes, de ha jol sejtem a telepites utan csak az Oberkommando lesz ebbol elerheto!?

(#106819) Źşë' válasza djculture (#106801) üzenetére


Źşë'
addikt

de ilyenkor miért rögtön erre gondoltok? "Látom pénzt adtál érte és remegsz ha szidják a befektetésedet."
engem ez idegesít am leginkább, batmennél is ez volt... előrendeltem gmgről, de totál nem éreztem ezt (speciel én tényleg nem éreztem azokból a gondokból semmit amit akkoriban írtak páran...), erre jön ez a duma...

egyébként ez már a szokásos bullshit amit Crytek is likelt, mármint szokásos szarakodás a frissen kiadott pecseletlen játékokkal, ami totál bugos, nézem a másik videót, locked 30fps... azért ne gyalázzák már meg a Pc-t ennyire :U mondjuk ez is szokás egy remek fostos konzolport után, manapság már sajnos előbb jön konzolra mint pcre, nyilacska csak portot kapunk, ami ismételten ott mutatkozik meg hogy irányítás puding, játékmechanika puding, sok a bug, és persze vagy lockolt az fps vagy idegesítően akad a játék néhol

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#106820) cyberkind válasza Źşë' (#106819) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem ingyen(vga mellé kuponként) volt a Batman mégis ezeket írom, akkor tuti lefizetett a Warner, igaz?

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#106821) lkksioskdl3 válasza cyberkind (#106820) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Naná, itt mindenki véleménye szponzotált ;]

(#106822) cyberkind válasza lkksioskdl3 (#106821) üzenetére


cyberkind
félisten

Jó részben vagy teljesben saját maga szponzorálja. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#106823) Agyzuzo válasza micafighter (#106815) üzenetére


Agyzuzo
addikt

A Batman-nél őszintén szólva én mai napig nem értem miért volt EKKORA balhé. Lehet azért, mert nálam tényleg jól futott és nem néztem máshol, de a fél évre levétel a Steam-ről és hasonló dolgok szerintem túlzóak voltak. Jogos a panasz, mert biztosan sokaknál rosszul ment, de kicsit túltolták ezt a dolgot.
Ezt érzem most is a Mafia 3 esetében - a 30 fps lock egy borzasztóan béna "hiba", de ezt elismerték ők is. Egyébként fogalmam sincs mi lehetett emögött, mert ezt egy +1 sornak kellett volna csak betenni az Options-be, de ettől függetlenül a játék szép folyamatosan fut. A 60 fps nyilván jobb lesz, remélem gyorsan jön az a patch. Emiatt nem fogom leírni az egész játékot, ha egyszer szórakoztató - még így is.
A Quantum Break felskálázása amúgy nem olyan rossz - többször kapcsoltam ki-be a menüben hogy összenézzem, de nagyon sok helyen fel se tűnik a különbség.Gyanítom, hogy a használt textúrák nem is mindenhol igénylik ezt a felbontást, főleg ha abból indulok ki, hogy alapvetően Xbox One-ra lett fejlesztve, ahol meg ugye a 4k az szóba se jöhet, akkor meg minek. Így is 75 gigát felzabál a játék a vinyón.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#106824) djculture válasza Źşë' (#106819) üzenetére


djculture
félisten

Az a baj hogy a játékosok igénytelensége nagyon elharapózott. Itt is már mindenki istenit egy olyan cimet ami 30 fps-re van lockolva (igénytelenség1 szint), a textúrák agyon mosottak a 720-as felskálázás miatt (igénytelenség 2). Megint arcon lett szarva a pc-s játékosok tábora de éljeneztek mert leszarják, igénytelenek ennyi. Ezzel mit mutatnak nem kell sokat a pc portra költeni elég ez az igénytelen szint úgyis megveszik.
Nekem ne akarja már senki megmagyarázni hogy ez a jó hogy igy jön ki egy játék mert kiröhögőm.

[ Szerkesztve ]

(#106825) KubanitoS válasza djculture (#106824) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ezzel teljesen egyetértek. Számomra is érthetetlen a dolog, pedig már itt a fórumban is felütötte a fejét a "jelenség". Aztán még mi vagyunk a hülyék, ha megemlítjük, hogy nem ebben az irányban kellene haladnia a dolgoknak...

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#106826) Crytek válasza djculture (#106824) üzenetére


Crytek
veterán

Erősen túlzásokba esel.
Azért mert valakit nem érdekel ,hogy valami hány fps meg hogy néz ki még nem igénytelen a játékos.
Ennyi erővel mindenki ilyen igénytelen gyökér aki a pc-k kezdetétől tolja a 2 szinű 0.1 bites szarokat még mai is?? Hagyjuk már ezt.

Tudod nem minden a kinézet és a sebesség vannak a játékoknak más értékei is. Ilyen pl egy gothic ami úgyan ocsmány megy modok nélkül bármilyen csúcsgépen is az alap verzió 2x fps-t tud mégis maga a tömény élvezet vele játszani!!!!!!!!!!!!!! Onnantól meg az értelmesebb ember leszarja az fps-t meg hogyan néz ki.

Next PC Upgrade: 2022

(#106827) KubanitoS válasza Crytek (#106826) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ezzel csak az a probléma, hogy a Mafia 3 az év egyik húzócíme, amelynek sok százezren várták a megjelenését. A különféle 0,1 bites szutykoknak is megvan a maga célközönsége, de amúgy a kutya sem támaszt ezekkel szemben bármiféle elvárásokat. Mivel a Mafia esetében egy AAA kategóriás játékról van szó, az ezekre a játékokra jellemző AAA árazással, így jogosan várhatná el mindenki, hogy ne legyenek technikai problémák, közepes gépeken közepes beállításokon jól fusson, modern gépeken remek grafika mellett fusson jól stb stb.

Ezek nem lehetetlen dolgok. A Witcher 3, GTA 5 ezeket mind tudta megjelenés napján. Aztán jött a Mafia, ami ezt nem teljesítette. Majd rátettek egy lapáttal, miszerint a megjelenés előtti szent napon derült ki, hogy csak 30 fps mellett fog normálisan futni (feltehetőleg, mert a csodálatos port miatt a játék a Titan X-et is kiakasztotta) ja és végül hoztak egy szabályozást is, miszerint nem lehet refundot kérni sztímről.

Ezek után miről is beszélünk?

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#106828) Źşë' válasza djculture (#106824) üzenetére


Źşë'
addikt

nemtom én megláttam az AK-ot és mondhatni lélegzetem elállt, hogy mekkora fasza már a grafika, meg az effektek, esőcseppek az aszfalton, a palástján, a fizika, tesszelláció, város részletessége, és tudod miért?! mert nem egy gta5el hasonlítottam össze, se egy uncharted4el, vagy last of us-al, hanem az előző batman résszel, és rengeteget fejlődött grafika/terület téren, játszottam vele, és ahogy teltek a percek/órák bizonyosodott be hogy gameplay se rizsa szint

sztem inkább az lehet hogy te többet vársz tőle, lehet hardcore gamer vagy, tolsz heti 2+ játékot végig, de az aki csak néha játszik, és elindítja a játékot nem érti mitől írtok ilyen hozzászólásokat, mikor faszányosan néz ki mindenhol, full elégedett a cuccal, mások vagyunk, pont ezért és azért más és más igényekkel - sztem azt lehet igénytelennek nevezni ami már igencsak kirívó eset, mint pl. valaki nem fürdik hetek óta, és bűzlik, de azt ebben az esetben nem nevezném igénytelenségnek hogy pl 30pfs lockal tol egy játékot (mert, lehet hogy a gépe is kevés hozzá, azt észre se veszi - de ettől még én is úgy vélem, hogy megérdemelnek egy középső ujj mutatást a fejlesztők) meg mosottak a textúrák, mert ennyi erővel lehetne azokat is igénytelennek nevezni akik nevesincs indie játékokkal tolják, vagy éppen előveszik a Bloodrayne-t mai nap, vagy éppen akik még a '99 decemberében megjelent Quake 3 Arénával manapság is játszanak

nekem az jön le hogy te mérges vagy, mert sokkal többet vártál a játéktól, érthető, de nem kell agresszívan ítélkezni és nekimenni mindenkinek, félig meddig megértelek mert azért anno a Mafia első része sok kellemes, felejthetetlen órákat szerzett sokak számára, ahogy számomra is - és ebből kiindulva ez a része nem tűnik a sorozat folytatásának (én nem is tekintem annak), mivel minőségileg nem hozza azt amit az ember elvárna tőle... én is írtam hogy egy ki*szott renegade a fickó, meg meggyógyul 5másodperc alatt, ettől herótom van, és pont azért lesznek ilyenek a mai játékok mert fostos konzolok ennyire elterjedtek, és a leggyügyébb embernek is adnak esélyt arra hogy élvezze, ne menjen el a kedve csak azért mert nem találta a bandage-t..

Rise of Tomb Raiderrel tolom még mindig, és miközben játszom tanakodok hogy ez valahogy mégsem az igazi, rövid időn belül le is esett hát persze, mivel ha leesel magasról, megsérülsz, de automatikusan meggyógyulsz 5-10 másodpercen belül (nehogymár a birkának még azzal is foglalkoznia kelljen hogy megnyomjon egy gombot a gyógyításhoz, esetleg keressen magának kötszert - egyébként túl sűrűn vannak cuccok lerakva, sokszor van az hogy tele van mindenem és csak nézem a felvehető tárgyakat hogy tele van vele az inventory - totál balanszolatlan a cucc, annyi lőszer van benne amivel neki tudnál menni az egész világnak)... ezzel kiölve az egyik fontos tomb raider érzetet, nem rossz játék, de az a baj hogy másképp gondolkoznak a fejlesztők, próbálnak minél nagyobb közösséget megcélozni azzal hogy leegyszerűsítenek mindent, hogy minél több legyen a pénz, csak ez a játék (hír)nevére megy sajnos szvsz

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#106829) Crytek válasza KubanitoS (#106827) üzenetére


Crytek
veterán

Érdekes a vásárlok nagy többsége már több órát belerakott a Mafia 3-ba és élvezik megvan a feeling a hangulat jó fasza szeretik. A többi gy**ér meg nyomkodja a --t steam-en mert 30 fps :W

Next PC Upgrade: 2022

(#106830) echterion válasza Źşë' (#106819) üzenetére


echterion
nagyúr

Amíg van olyan, aki előrendel Pc-re, addig ezt a szintet fogják hozni. Ne legyen már gáz, hogy van, aki egy kész terméket vár el a pénzéért. Igenis probléma, hogy peccselni kell folyamatosan őket, és ezt szóvá is kell tenni. Ha nem tesszük, csak rosszabb lesz a szitu. Nyilván, nem szabad csak a negatívumokra koncentrálni, de igenis ki kell emelni, ha ilyen alapszintű problémák vannak egy játékkal.

**********

(#106831) Źşë' válasza echterion (#106830) üzenetére


Źşë'
addikt

hidd el ha nem lenne előrendelés pc-re akkor azzal csak azt érnék el, hogy egyre kevesebb játékot adnának ki pc-re, míg tán totál bedőlne a pcs játékipar (teljes mértékben) - nem kizárt hogy ez lesz a sorsa egyébként előbb vagy utóbb

sztem inkább az segítene itt mint pl. a kalózkodás meg trükközés beszüntetése ill. ha találnának a kiadók olyan megoldást ami mindkét félnek kedvező lenne (pl. egybeolvadna teljesen a két vonal - pc/konzol).
Amíg szart sem hoz a konyhára a pc-s játékipar addig nem is fogják erőltetni a dolgot a fejlesztők, magamból kiindulva én se tenném... továbbá az is sajnálatos tény hogy kevesen gondolják úgy hogy egy termék megéri az árát, pl ott a gta5 sokan vannak akik inkább várnak míg olcsó nem lesz, közben meg áradoznak hogy hu de jó lenne már játszani vele... sose fogom sztm megérteni hogy hogy lehet a 20ezer forintos konzol játékoknak piaca, főleg hazánkban, mondjuk 50-60€ így is úgy is külföldön, szóval ott nem történt változás, csak idehaza mióta ennyire megemelték az áraikat... azon csodálkozom hogy hogy nem ment még tönkre a sok magyar szoftverbolt... cdg, 576, konzolvilág stb

ez a sok ingyen játék osztogatást, bundlizást se tartom túl jó 5letnek, mert az emberek abban bíznak hogy hu volt a metro2033 ingyen is, akkor addig várok vele míg a redux is ingyenes lesz, és a fejlesztők meg nem látnak semmit viszont a saját munkájukért, ki dolgozik manapság ingyen?! sőt meg valaha, tán a rabszolgák :(

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#106832) Dilikutya válasza Crytek (#106798) üzenetére


Dilikutya
félisten

Majdnem megkérdeztelek, hogy te mindig bekapcsolt erőforrásfigyelővel játszol? :) De láttam, hogy nem a te képed. Én még a Fraps-ot se szoktam elindítani, nem érdekel, mi mennyi, legyen folyamatos és kész. Akció közben úgyse az fps értékek a fontosak.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#106833) tomsolo


tomsolo
őstag

Nekem az a bajom ezekkel a GTA klónokkal hogy ezt a fajta játékstílust már vagy tizentötször-hatszor végigtoltam, minimum ráadásul ami 2001-ben hú de klafa volt, hogy szól a rádió az autóban, el lehet lopni autókat, lazán pofán lehet vágni vkit, fú üldözés is van ! azt manapság 2016-ban nem hogy megfáradtnak érzem hanem egyenesen rémisztőnek hogy egyeseknek még mindig erre forr fel a szmegmája.

Itt nem arról beszélek, hogy nincs értelme ezeknek a játékoknak, csak hogy ezeket teljes áron előrendelve meg nem veszem többet az hótziher. Ráadásul akinek valamilyen ok miatt kimaradt az pl ezerkétszázért vehet inkább Mordor Goty-t, vagy a 2500-ért AK premiumot, amik ezekhez a klónokhoz képest mégis képesek vmi mást nyújtani. A WD is azért lett szar mert csak egy ócska GTA klón, egy kis "hekkeléssel" de túl sok helyen lóg ki a lóláb hogy jó játék legyen.

Ez a Mafia 3 meg kb mint a GTAIV egy sötétbőrű Bruce Banner figurával. A knorros spagget iporban is több olasz feeling van mint ebben.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#106834) Crytek válasza Dilikutya (#106832) üzenetére


Crytek
veterán

Ja még ha folyamatos lenne de sokan írjak sokszor lemegy 27-25-re....

(Amúgy igen én only frapsal tolok mindent ahol csak lehet, szeretem tudni hogy fut. A legtöbb embert ez érdekli legelőször egy játéknál)
"De láttam, hogy nem a te képed" Tőlem Mafia 3 képet majd ~ 2022 körül látsz majd....vagy amikor 5$ és az alatt lesz a game!

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#106835) Dilikutya válasza Crytek (#106834) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én rühellem, ha van valami a képben. Fraps nélkül is érzem, ha valami szarul fut, a számszerű értékek nem izgatnak.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#106836) Dilikutya válasza Agyzuzo (#106823) üzenetére


Dilikutya
félisten

Vicces ilyen hozzászólásokat olvasni. A GTX 1080 egy középkategóriás PC árába kerül, nem csoda, hogy folyamatosan bírja 30 fps-sel futtatni. Az Arkham Knight idején is felsőkategóriás kártyád volt, nem csoda, ha nem voltak gondjaid. De nem csak az aktuális csúcsvasak léteznek, számszerűen ebből van a legkevesebb, a Steam statisztikák is ezt mutatják.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#106837) cyberkind válasza Dilikutya (#106836) üzenetére


cyberkind
félisten

Az i5 meg a 970 is csúcsvas volt anno?
Nehezen hiszem, és nálam azzal produkálta a problémamentes játékmenetet a Batman is.

Sőt a Batman-t még i3-al is néztem és azzal se volt gond.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#106838) lkksioskdl3 válasza Dilikutya (#106832) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Nekem a steam fps számlálója van bekapcsolva és mind játékban működik. Nem zavaró egyáltalán, de nem is olyan pontos mint a fraps. Nekem azért fontos, mert ha nagyon ingadozik akkor megfájdul a szemem. Amikor már fáj akkor késő, mert utána kb agyhalott vagyok 1-2 óráig.

Másik meg a folyamatos teszt. Az hogy az öreg vasam milyen tejsítényt prüszköl ki magából.

(#106839) micafighter válasza tomsolo (#106833) üzenetére


micafighter
nagyúr

+1

(#106840) i2k válasza tomsolo (#106833) üzenetére


i2k
senior tag

Örülök, hogy valaki leírta helyettem - ráadásul, kifejtve. :R

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#106841) Crytek


Crytek
veterán

Sajnos mindeki felül a VR hájp vonatra :(

4A Games is Oculus Touch-exkluzív ot fejleszt

Sose lesz így új Metro :(

Next PC Upgrade: 2022

(#106842) tomsolo válasza Crytek (#106841) üzenetére


tomsolo
őstag

Tud valaki mondani akár egyetlen VR húzó címet, ami nem valami:

a, mindless relaxkörbenézés
b, lowpoly hadonászás

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#106843) cyberkind válasza tomsolo (#106842) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem igazi VR címek de nekem pl az Alien meg az Outlast ami kéne de ezzel ki is fújt. :D

Paranormal Cocktivity

(#106844) tomsolo


tomsolo
őstag

Berendeltem. Steamen 20% engedmény van ha megvan minden rész.

Természetesen ha ótvar szar lesz - bár a videók alapján jó kis marhuluásnak tűnik - akkor instan nyomom a refund gombot.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#106845) Csapoati válasza tomsolo (#106833) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Bezzeg az 500. ugyanolyan manga játék, ott aztán forr a revolúció. ;] Vannak stílusok, amiben nem lehet túl nagyot változtatni. Pl. ott az autóverseny, elég kötött, hogy mit lehet és mit nem, aki viszont benzingőzös, mint én, nagyjából mindet szereti és ki is próbálja.

#106844: Ez micsoda? Képről nem ismerem fel. :)

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#106846) Źşë' válasza Csapoati (#106845) üzenetére


Źşë'
addikt

sztem Shadow Warrior 2 :))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#106847) bullseye válasza KubanitoS (#106827) üzenetére


bullseye
addikt

Mondjuk én ezt még nem értem, hogy ez a no refund dolog ez hogy is néz ki náluk (és szerintem EU-n belül nem is lehet érvényes), de ha komolyan gondolták, remélem szájbaverik őket erősen érte.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#106848) Źşë' válasza tomsolo (#106842) üzenetére


Źşë'
addikt

tök felesleges itt, Magyarországon még VR címekről is beszélni, kb talán 10-20 embernek ha van az egész országban ilyen kütyüje

(#106833)
gta klónok meg hasonló játékok: gta-ból az összes rész mondhatni mind különböző, a nevében is benne van hogy miről szól, lehet te már korodból adódóan kinőtted a játékot, vagy nem tudom, de sztem nem igen lehet(ne) rosszat írni/mondani róla - egy gta / saints row / watch dogs / driver / mafia stb. játékokból azért nincs sok (és az alapokat leszámítva mind egyediek - ill. itt nem beszélhetünk bőrlehúzásról mint Call of Duty esetében), sokkal több indie játék van amiket ti magatok sokszor, nagyon sokszor belinkeltek ide, amikkel játszotok - gondolom ez is korotokból adódóan mivel talán keresitek az első "ízeket" mikor még belekóstoltatok a tv/számítógépes játékok világába. Általában elolvasom a hozzászólásaitokat, többé kevésbé ezt tapasztalom ezért is írom.

Sztem gtak mindig tudtak eddigi részekkel új dolgokat mutatni, sokan vannak úgy hogy van egy régi kedvenc, eltelik sok idő (x év), és ismét elővenné, de új köntösben - kvázi korszerűbb elemekkel egy új részt, magamból kiindulva Alien vs Predator fan vagyok - és a régi résznek szerettem volna egy új részt sokkal korszerűbb, élethűbb elemekkel - haverok szájából is sokszor elhangzott: "jujj új engine, kiv lennék milyen lenne pl. az alien ezen az engine-n?!" 2001 és 2016 között van 15 év, ennyi idő alatt sokat változik az ember, főleg az idősebbek nem vevők a manapság "divatos' -nak mondható dolgokra. Van egy haverom 39 lehet sacc/kb, nagyon érdekelte még egy 6-7 éve pár játék (cod4-5), de mivel ennyit változott ő is és a játék is, ezért már nem érdekli (ami teljesen érthető)... sőt bosszantja hogy ennyi a csiter, meg buta elem a játékban, lehet a következő gta rész már engem is hidegen hagy ha elmennek Watch Dogs 2 stílusba...

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#106849) Crytek válasza tomsolo (#106842) üzenetére


Crytek
veterán

Annak ellenére, hogy minden ami VR elvből gyűlölők ez most kifejezetten nagyon jól néz ki. De hát VR olyan mint a MS Store :W

Next PC Upgrade: 2022

(#106850) echterion válasza Źşë' (#106831) üzenetére


echterion
nagyúr

Szerinted azok miatt megy tönkre a játékipar, akik nem tudnak megvenni egy 50-60 eurós játékot ezért másolatban végigtolják? Francokat, ez a kiadók örök dumája, hogy aki letölti, az meg is venné.
Az meg megint csak vicc kategória, hogy jól van ez így, hogy félkészen kiadják, majd javitják valamikor, vagy nem. De tudod mit? Ha amiatt bedőlne, mert nincs pre order, akkor dőljön is, mert nincs helye a piacon olyan cégnek, aki nem tudja kielégíteni a piac igényeit. Én nem bánnám, kisebb, de tisztább piac lenne. De amíg ilyen állapotban adják ki a húzócímeket, addig ne csodálkozzanak, ha a lelkes közönség letölti, majd ha szembesül a valósággal, amit a videók nem mutattak a trailer-ekben, akkor nem veszi meg.
Azért szüntették be a demókat is, mert tudják pontosan, hogy ilyen állapotban fogják kiadni, ezért jobb nem demósitani, nehogy ne vegye meg a nép. Ezek a cégek felőlem húzhatnak a sunyiba, legfeljebb másnak adom a pénzem, mással töltöm el szabadidőmet.

Nah, kiderült, hogy nem értünk egyet. :))

**********

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.