Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-17 19:36:15

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4251) ripla válasza dragonfx (#4250) üzenetére


ripla
őstag

szóval ha lejár a pajzs, akkor mindenképp megtámadnak, akár akarom akár nem, akár van aranyam/nyersanyagom akár nem.
akkor is megtámadnak ha semmim nincs, gondolom poénból. (?)
viszont ha így van, akkor nem tudom, szerintem felejtős lesz nekem ez a játék. biztos, hogy nem fogom 173 alkalommal újrakezdeni, mire rájövök a megfelelő taktikára.
szóval olyan lehetőség nincsen, hogy én szólóban maradok, csak a gép ellen játszok, és ha "multizni" akarok, majd akkor besorsol nekem megfelelő erősségű ellenfeleket? mindenáron muszáj, hogy konfliktusba kerüljek másokkal?

[ Szerkesztve ]

(#4252) WhiteWalker válasza ripla (#4251) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ennél azért összetettebb a játék és a rendszer.
Kell idő míg ráérzel a játék ízére , nincs olyan , hogy elrontottam és akkor kezdem elölről. Legfeljebb több idő míg korrigálod.
Kőkemény csapatmunka van ha bekerülsz egy klánba.
Adni kell egységet és kapsz amit kérsz.
Nincs olyan , hogy egy taktika minden ellenfél ellen jó. Én a seregemet kialakítottam egy elképzelés szerint , ehhez keresek ellenfelet.
Az elején a fejlődés elég gyorsan megy , a nyersanyag lesz kevés :DDD , de idővel ez lelassul. Addigra már ismerni fogod a játékot , csak kérdés lesz e türelmed ezt megvárni.

[ Szerkesztve ]

(#4253) Lootolok válasza ripla (#4251) üzenetére


Lootolok
tag

Valamit félre érthettél.
Sportból nem nagyon fognak betámadni, mert az veszteség.
Támadni csak azt kell, akit anyagilag is megéri, ez a játék lényege, hogy rabolj :)

Szóval, ha nincs nyersanyagot, amit elvihetnek könnyen, nem fognak támadni. Te viszont , ha támadsz két sikereset, már többszörösét rabolod, amit tőled vihetnek akkor is, ha porig rombolnak.
Ha meg csatlakozol egy klánhoz, kaphatsz védőket is pluszba, ami segít védeni a faludat.

Szólóban tudsz támadni goblin falukat, de az mindig csak az adott szintednek megfelelő 1-2 támadásra elegendő, és igazából az utolsó 10-15 falunál éri majd meg anyagilag, amikor már legalább Th8-as szintű leszel, úgy 2-3 hónap múlva kb.

(#4254) ripla válasza Lootolok (#4253) üzenetére


ripla
őstag

na, ezt pl. jó tudni. újabb fejleményeket tudtam meg, amiről eddig lövésem se volt. köszi az infót. :)

(#4255) dragonfx válasza ripla (#4251) üzenetére


dragonfx
veterán

nem érted...
ha lejár betámadnak ha van elég nyersanyag ha nem valószínű nem max aki kupát akar bukni lerakja egységet kilép.
van single misszio is de az fik a amulti a lényege enneka játéknak.
igen find match ott probál neked megfelelő falut keresni a világon. ahonnan nyersanyagot lophatsz. kell hozzá a sereg igen.spell minnél előbb kell és lépj be csapatba ha kicsi vagy irto sokat dob egy fejlett egység. hog5. gigi7 kb az egész falut leigázza.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4256) ripla válasza dragonfx (#4255) üzenetére


ripla
őstag

23 óra múlva lejár a pajzsom, meglátjuk mi lesz. nyersanyagom nem sok van, mert egyből elköltöm fejlesztésre, szóval max. poénból támadhatnak be. nemrég kezdtem el, 25.000 aranynál többem még nem volt. :P

(#4257) Lootolok válasza ripla (#4256) üzenetére


Lootolok
tag

Nagyon fontos!
GEM-et NE költs semmire, csakis builderre! Amíg nincs meg mind az 5 builder, semmire se költsed el.

Ez a játék sajnos arra van kihegyezve, hogy az emberek vegyenek gemet, és így gyorsíthatják a fejlődést, sereg gyártást, stb.
Persze, ha nem sajnálod rá a pénzt, csak tessék. De ha nem költesz rá, ne költs gemet, csak builderre gyűjtsed. Builderek nélkül nincs fejlődés. Főleg akkor, amikor a fejlesztések több naposak lesznek. Akkor nagyon fontos lesz, hogy mennyi minden tudsz egyszerre upgradelni.

(#4258) ripla válasza Lootolok (#4257) üzenetére


ripla
őstag

nem költöttem sok gemet, kb. 10 darabot, de pár tereptárgy lekaszabolásából meg achikból vissza is jött.
amúgy 3 órán belül lejár a pajzs, kíváncsi leszek ki támad meg. se kerítés, se más védelmem nincsen, a nyersanyagaim meg nem érik le a 40 ezret sem.

[ Szerkesztve ]

(#4259) SemmiKözöd válasza cryman12 (#22) üzenetére


SemmiKözöd
újonc

Hun Squad ban vannak üres helyek. Th 8 tól várunk, ha elmúltál már 20 éves.

(#4260) sztanozs válasza SemmiKözöd (#4259) üzenetére


sztanozs
veterán

Téma tudnivalók
● saját klánt itt ne reklámozzatok!

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#4261) dragonfx válasza ripla (#4258) üzenetére


dragonfx
veterán

Th aranyos ellenfel fog jonni csak.
Keritest rakd ki de megvezeto jelleggel ugysem er sokat lila alatt.
A gem.et ja gyujtsed ossze lehet szedni tisztessegesen is az 5.,buikderre meg masterliga se kell hozza.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4262) ripla válasza dragonfx (#4261) üzenetére


ripla
őstag

most ezt nem értem.
jött egy lvl4-es ellenség, én vagyok 12-es. 2 barbárral meg 2 ijásszal frenkizett, az ágyú leverte őket.
viszont!
elpusztították az egyik épületemet, mutatta a replay, de az épület a helyén van. ez most így hogy?

(#4263) MPeter87 válasza ripla (#4262) üzenetére


MPeter87
őstag

Minden raid után regenerálódik a falud.. Nem kell újjáépíteni.

(#4264) ripla válasza MPeter87 (#4263) üzenetére


ripla
őstag

óóó szuper. :D

(#4265) dragonfx válasza ripla (#4264) üzenetére


dragonfx
veterán

kivéve a bombákat airbombokat.
a védelem és az épületek is regenerálódnak.
a cc.be amit majd kérsz amit nem ölnek meg megmarad.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4266) Flyte33


Flyte33
tag

Hello.En is elkezdtem jatszni ezt a jatekot kb.egy hete,14 szinten vagyok.Szeretnek csatlakozni egy klanhoz.Ki engedi meg h csatlakozzak?koszonom elore is.

(#4267) Flyte33 válasza SemmiKözöd (#4259) üzenetére


Flyte33
tag

Csatlakozhatok hozzatok?

(#4268) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Hogy a p*csába lehet 2m fölötti elixir-t össze szedni? Fesz támadnak és mindig ki vagyok rabolva...

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#4269) MPeter87 válasza Speeedfire (#4268) üzenetére


MPeter87
őstag

Hányas TH és milyen ligában vagy?

(#4270) Speeedfire válasza MPeter87 (#4269) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

8-as TH. A ligát nem tudom.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#4271) WhiteWalker válasza Speeedfire (#4268) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Jó kérdés ;]
Nálam is ez a helyzet, Master III-ba vagyok és mindig betámadnak , akármennyi a loot... :W
Arra mentek , hogy vegyél pénzért pajzsot , vagy állandóan attackolj lootért , ergo nonstop játék előtt kellene lenni :W :W

(#4272) sztanozs válasza Speeedfire (#4270) üzenetére


sztanozs
veterán

Kicsit igazíts a pályán, túl sok az egybefüggő tárolós terület és kicsi a védelem (falak) hatékonysága.
Hogy a saját (régi th8-as) falum reklámozzam, egy ilyenből próbálj meg összerakni egy benti TH-s verziót. Ezzel a pályával potenciálisan csak a felét viszik el a max lootnak.

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#4273) Lootolok válasza Speeedfire (#4270) üzenetére


Lootolok
tag

A tárolóid túlságosan is egy helyen vannak.
Így elegendő egy helyen bejutni, és már ki is pakolnak mindent.
A tárolókat falakkal válaszd el egymástól, legalább 3 külön csoportba, és wizi tornyok hatósugarában legyen, hogy ha goblinok, vagy egyéb aprólék akarja ütni, könnyebben leszedje.

Teslákat fejleszd mindenek előtt, az a legfontosabb deff szinte. Lassan készül, de legalább olcsó, és nagyon hatásos. Nagyon gyengék a tesláid.
Falakkal ne védd a barakkokat, mert óriási pazarlás. Jobban húzd szét a falut, túl tömzsi. Bombákat falon belül helyezd el, deffek mellé, és több olyan lyukat csinálj, ahol elfér egy bomba, de ne legyen ott semmi, így a támadó nem fogja tudni, hol van csapda, és hol nincs.
Külső falak elé pakold a bányákat, army campokat, barakkokat, buildereket, így azt kezdik el előbb ütni a fal helyett, és addig dolgozhatnak a deffek (persze golem, dagi, lufi, hog deffre megy, de a többi csapat nem).

Elsőre ennyi. :)

(#4274) Lootolok válasza Speeedfire (#4270) üzenetére


Lootolok
tag

És a falaid is gyengék sajnos.
TH6-os szintű. Külső falat berobbantják WB-vel, azzal nincs mit tenni, de belső falak azért a tovább kóricálást le tudják lassítani, ha több területre osztod a dolgokat.

(#4275) Lootolok válasza Speeedfire (#4270) üzenetére


Lootolok
tag

CC-t is rakd be amennyire tudod, középre.

(#4276) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Ilyet is ritkán láttam , eddigi legnagyobb fogás :C

(#4277) dragonfx válasza Speeedfire (#4270) üzenetére


dragonfx
veterán

na szép sorba...már lootolok kolléga leírta kb mindent, de én is összeszedem aztán gyúrj össze belőle valamit.
cc.t probáld középre rakni minnél nehezebben huzzák ki a troopokat belőle.darkstorage th jó helyen van.
army barack spell rakd kintre széjjelebb huzzák a bázist falak mellé a termelőket 4 csoport/irányba(é--d-k-ny)
A fal gyenge de egyenlőre a teslát archert és a wizit huzd azok hamar ölnek sokat talán megfogja ha apro sereggel jön az ellenfél. probálj megvezetős bázist cisnálni tudod gigik mennek defre oda rakj bombát trepnit körbejárós történet.
tárolokat 3x2es arányba rakd a háromszög irányába és keritsd körbe keritéssel.
baracck nagyon le van maradva 1 saris gyár uhh....

giinos>>és mennyit hoztál el? nekem olyan 450/750 a rekord...vagy arányaiban 600/600.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4278) WhiteWalker válasza dragonfx (#4277) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Pontosan: 676 868 gold és 756 372 elixir , dark: 1672 :DDD

(#4279) dragonfx válasza WhiteWalker (#4278) üzenetére


dragonfx
veterán

fincsi elég rekordgyanus de ide kobold6 kéne északon 3-4 gigi és kobold leszedne mindent.
és délről mehetsz befele..
egész hasonlóan állsz mint én melyik klánba vagy milyne néven?

csapatba egész jó helyen vagyunk mostmár 7x. ennek örülök. 4 cw win van most.
de utolso egy nemesis durván beszopatott....nem fekszik eza jump 5 golemes történet...
csak...goho forever. :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4280) WhiteWalker válasza dragonfx (#4279) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Fent északon a bányákből jött kb a loot 80%-a , ami megmaradt a tárolóba nem bántam. :DDD
Otthagytam aprónak :DD

A hun nomadok-ba vagyok , de most tervezem kilépek... nyugdijas a tempo, 10-n vagyunk... :U

Én 105 szintű vagyok és Master III-ba vagyok , ha van üresedés nálatok akkor mennék... :K

(#4281) kovimester válasza WhiteWalker (#4280) üzenetére


kovimester
aktív tag

Szia
Gyere nyugodtan 48/50 van ugy hogy van hely :D
igen én is abba a klánba vagyok ahol Drag fx

[ Szerkesztve ]

(#4282) ripla


ripla
őstag

amikor betámadnak, akkor az addig összegyűjtött összes aranyamat elvihetik, vagy van egy bizonyos limit? szóval előfordulhat, hogy lenullázhatják a nagy nehezen összekuporgatott vagyonkámat? :P

(#4283) WhiteWalker válasza kovimester (#4281) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köcce , privátban egy klánnevet dobnátok? Thx

(#4284) Lootolok válasza WhiteWalker (#4278) üzenetére


Lootolok
tag

Szép fogás, gratula! :)

Nekem 1,3 millió a rekordom egy faluból, 6xxk/6xxk nyersanyag volt.

(#4285) kovimester


kovimester
aktív tag

Clash of Clans Town Hall 11 3 stars

Akit esetleg érdekel az első TH11 3 csillagom warban

[ Szerkesztve ]

(#4286) dragonfx válasza WhiteWalker (#4280) üzenetére


dragonfx
veterán

üdv nálunk azóta beléptél.
most csapatba jók vagyunk.:)
és a winstreaket is megdönthetjük. :K

4284>>nekem a nagyon 1.2 a kicsin 1.4... ;)

Karesz látóm promozod nagyon. nem volt semmi. megint kb rajtunk mulott. ;)

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4287) kovimester válasza dragonfx (#4286) üzenetére


kovimester
aktív tag

Csak kiraktam.

(#4288) WhiteWalker válasza dragonfx (#4286) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

köcce :R , kicsit más mint az előző klánom :B

(#4289) dragonfx válasza kovimester (#4287) üzenetére


dragonfx
veterán

oks

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4290) WhiteWalker válasza dragonfx (#4289) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Mi van ezzel a klánháborúval? Kit kell támadni? Nem azt akit ajánl? Ment a chat csak nem értettem a végén...

(#4291) dragonfx válasza WhiteWalker (#4290) üzenetére


dragonfx
veterán

Bocs nem irtam korlevelrt -2be szoktunk elsore.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4292) WhiteWalker válasza dragonfx (#4291) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

:R

(#4293) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Köszi srácok, valami próbálok majd alkotni vele. Tudom, hogy gyengék a falak, rajta vagyok a dolgon. :K

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#4294) dragonfx válasza WhiteWalker (#4292) üzenetére


dragonfx
veterán

next jobb lesz ;)

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4295) Lehiñito


Lehiñito
senior tag

Sziasztok.
Most jön az update.
Most el kell használnom 50Mb adatforgalmat, ha nem akarom megvárni a délutánt mire hazaérek. :)

(#4296) dragonfx válasza Lehiñito (#4295) üzenetére


dragonfx
veterán

Jaja yes

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4297) Draken


Draken
őstag

10 gemért megveszi az ember a 2óra guardot, majd a frissítés után eltűnik, imádom!

(#4298) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

A nagy frissítés után nagyon prüsszköltem a SC-re... de most már kezdek ráérezni az ízére. Sokkal jobban jön a loot mint máskor , hozzátartozik Master2-be vagyok. Ma pl cirka 2 milla jött össze 5-6 támadásból és ebbe a loot bonusok nincsenek benne. Így több mint 2,5 milla jön ki.
Egyedül éjjel vittek 300 ezret... De ez többszörösen jött vissza.
Szóval én kérek elnézést :DDD
Mégiscsak remek lett ez az update .

(#4299) Goodwillie


Goodwillie
csendes tag

Sziasztok.

Egy olyan problemaval szembesültem, hogy leakartam tolteni a frissitest de azt irja nem kompatibilis a verzio a telefonnal. Lg g2 minim van, 5.0.2es androiddal...valakinek valami otlet hogy hidaljam at a problemat?

(#4300) Lootolok


Lootolok
tag

Új rekordom :D

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.