Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-17 19:36:15

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) ggeleven válasza mihulino (#4000) üzenetére


ggeleven
őstag

(#4002) kovimester válasza mihulino (#4000) üzenetére


kovimester
aktív tag

Facebook oldalon írják ki.
Be írod keresőbe clash of clans és a legelső vagy ha nem az akkor a legtöbb feliratkozász.

Vagy google és ott clash of clans sneek peaks.

(#4003) Dragster72 válasza mihulino (#4000) üzenetére


Dragster72
csendes tag

(#4004) mihulino


mihulino
tag

köszönöm az infókat, érdekes frissítések :) a faluőr dolog egész jónak hangzik..kevésbé fog merülni a teló :)

(#4005) dragonfx válasza Dragster72 (#4003) üzenetére


dragonfx
veterán

ezt a csávot vagy oldalt be lehet jeölni?
ezt vártam valaki összefoglalja mizu lezs magyarul de még így sem értem teljesen.
jó nagy szívások lesznek rommá fognak rabolni mindig a kinti th mostantól nem játszik....
a védelmednek kell vizsgázni ha kiraksz 31% ugy talán okés.pont kijön ha kirakod az értéktelen dolgokat.

ezt a faluőrt nem értem igazán....shield után automatán még kapsz?faluőr alatt támadhatsz? és maradsz shieldbe nem is kell online lenned?

boldog boldogtalan most akar majd champiba felmennia gemért mer utáni a thzással nem lehet majd lesznek jo lootok mostanság. ;]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4006) dragonfx


dragonfx
veterán

valaki th10es mondja már el nekem a választ erre.

aq15, healspell6, healer4.
utobbi kettő tölti a az aq.t.lövi a th.t. infi3 multin. befogja coc wiki szerint a 2 töltés 71(healer) + heal6 (kb 120).=kb 190...vagy nem adódik össze?
hogy a retekbe tudta mégis kinyirni a heroes.t? mikor multin 42 a dps.e az infi3nak?
ilyenkor ha nincs más célpont mind az 5 ága huzza egyszerre mert mindet rá tudja irányitani egy célpontra ha nincs más?? :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4007) sztanozs válasza dragonfx (#4006) üzenetére


sztanozs
veterán

Inferno sebzese nem gyógyítható. Már elég rég.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#4008) ggeleven válasza dragonfx (#4006) üzenetére


ggeleven
őstag

Be lehet persze!
Magyar Clash of Clans Információk
Nagyon jól leírja a srác! :R Nekem végigolvasni is alig volt időm, nem hogy lefordítsam és publikáljam... :DDD

Az utolsó mondatot nagyon sokan elfelejtik... :U

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#4009) Lootolok válasza dragonfx (#4006) üzenetére


Lootolok
tag

Inferno alatt nem működik semmilyen gyógyítás.
Ezért jó single ellen a sok dagi, mert egyszerre csak egyet lő, a többi gyógyítható, vagy multi ellen golemek, mert azok meg sokáig bírják a golyókat.
Multi inferno ellen csak a rage hatásos, hogy mielőbb kinyírják a katonák, vagy a fagyi spell, hogy ne működjön, amíg a környéken tevékenykednek az emberkék..

(#4010) dragonfx


dragonfx
veterán

4007-4008-4009>>köszi a 3x.os infot skacok ezt nem tudtam, nem figyeltem.
vagyis az inferno amit levesz élet az lenn is marad. :((
baxxus én meg eddig 3 heal.t vittem multiinfi ellen gondolván jol kibaxok vele. :DDD szedje én meg visszatöltöm. :)) ...mindjárt kezdődik a cw rakom is be a rage.et

mit szóltók a mostani sneeakhez?
totál kinyírjáék a játékot irto lassan lehet majd haladni gem nélkül. :(

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4011) Dragster72 válasza dragonfx (#4005) üzenetére


Dragster72
csendes tag

A szövegben megtalálod a címet ahova facebookon jelentkezni tudsz, már közel 5000 tag van a csoportban.

(#4012) Dragster72 válasza dragonfx (#4010) üzenetére


Dragster72
csendes tag

Ennek a játéknak az a lényege hogy minél több gemet vásároljon az ember. :)
Sz.István

(#4013) dragonfx válasza Dragster72 (#4012) üzenetére


dragonfx
veterán

igen sajnos. nagy egy genyák ám... :(
és ez ki is lesz most hangsulyozva nagyon.
már benne vagyok azonnal jelentkeztem.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4014) Lootolok válasza Dragster72 (#4012) üzenetére


Lootolok
tag

Eddig egy petákot sem költöttem a játékra, és nem is fogok.
Ha elcseszik, akkor abbahagyom.
Ennyi.
Jelen pillanatban úgy látom, jó páran le fogják rakni a COC-t.
Persze ne legyen igazam.

(#4015) sztanozs válasza Lootolok (#4014) üzenetére


sztanozs
veterán

Legalább lesz még egy pár elhagyott falu :D

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#4016) kovimester


kovimester
aktív tag

CASH FOR GEMS

:)) :DD :))

(#4017) ggeleven válasza sztanozs (#4015) üzenetére


ggeleven
őstag

Pont ezt írtam én a többieknek...
Akárhogy is nézzük, ez egy üzleti vállalkozás és ezek szerint a jelenlegi modellel nem hozta a megfelelő számokat. Azzal pedig ha sok free játékos abbahagyja még jót is teszünk nekik, mert nem lesznek akkora szerverterhelések és a megmaradt (feltehetően fizetős játékosok) elégedettebbek lesznek, mert több elhagyott falut tudnak szétlopni. Ez egyedül annak nagy szívatás, aki eddig nem áldozott a játékra, márpedig ezekből van rengeted ugye. Az egyik legfelkapottabb játékból így meg lesz egy jól megutált, pénznyelős játék. Nem tudom, hogy ezt hogyan akarják kompenzálni...

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#4018) dragonfx válasza Lootolok (#4014) üzenetére


dragonfx
veterán

Igy lesz tobb elhagyott falu lesz.goblin szerepe megno.
Es a vedeleme lesz a foszerep.tobbszor kevesebbett jatszal.ezt a faluort tovabbra se ertem mire jo.negyed ora az fika.
Na elso fail attack th10,ellen ket heroes volt....0*.nem is ertem hova tunt el kozel 30e hp....de ug, eltunt hogy hopppsz

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4019) asasasas válasza dragonfx (#4010) üzenetére


asasasas
csendes tag

Hello!
Lemaradtam: Hol van a GEM megszűnése?

(#4020) dragonfx válasza asasasas (#4019) üzenetére


dragonfx
veterán

Nem szunik meg. Dn ndm irtsm ilyet.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4021) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Láttatok az új ápdétet? Magasabb szintű tároló, Wizzard Tower stb....

(#4022) ggeleven válasza WhiteWalker (#4021) üzenetére


ggeleven
őstag

Ezek csak TH11-en lesznek vagy már TH10-en is?
Nem értem amúgy, hogy hogyan szedjünk majd össze 9-10 milliót bármiből labor vagy wizi tower fejlesztésre, ha folyamatosan támadva és szétlopva leszünk...
A tengernyi elhagyott faluból származó lootból? :D

[ Szerkesztve ]

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#4023) WhiteWalker válasza ggeleven (#4022) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Legfeljebb úgy :DDD
Egyébként nem tudom h a TH11 kell e ezekhez , YT a videot gyorsan átpörgettem.

(#4024) dragonfx válasza WhiteWalker (#4023) üzenetére


dragonfx
veterán

remélem adnak valamit th10re is mert ez így annyira átlátszó a th9et és a th11et akarják nyomatni....
legalább a troop vagy heroes lehetne th10en.
csomoan abba fogják hagyni....nem tudom mér jo ez az sc.nek.
ok a hardcore.ok maradjanak de az kevés lesz azok már nem fognak gemet venni. 5 builder megvan azon tul másra ott vana sok növényke.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4025) sztanozs válasza dragonfx (#4024) üzenetére


sztanozs
veterán

Én örülök a th9-es freeze-nek - még csak ott vagyok úgy is :D

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#4026) dragonfx válasza sztanozs (#4025) üzenetére


dragonfx
veterán

hát ja mákosok ti kaptatok faxát bár a lvl1et még nem hazsnáltam semmi értelme lvl3as kell legyen.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4027) barkriab


barkriab
újonc

Sziasztok. A meglévő falvat át lehet tenni egy másik e-mail címre? Előre is köszi a válaszokat. :)

(#4028) Hunmugli válasza barkriab (#4027) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Szia! Tudtommal erre sajnos nincsen mód.

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#4029) Multi13


Multi13
tag

Sziasztok

Elinditottam egy uj karaktert es arra gondoltam, hogy veszek 1200 gemet, hogy egybol 4 builderrel tudjam kezdeni a jatekot. Mikor a tranzakcio vegrehajtodna, akkor azt az uzenetet kapom clashen belul, hogy visszautasitottak mert nagy kockazatnak minosult es probaljam ujra 30 perc mulva. Nos parszor probaltam mar, de ez vmiert nem megy. A playes accountom es a kartya adataim jok, ezt teszteltem is azzal h playen vettem egy 120 Ft-os jatekot es ott minden rendben volt.
Mi lehet szerintetek a problema?

Koszi a valaszokat!

Galaxy Spica -> ZTE Blade 3 -> Galaxy S3 -> Lenovo P70 -> Galaxy A8 -> Galaxy S21 -> Galaxy S24

(#4030) dragonfx válasza Multi13 (#4029) üzenetére


dragonfx
veterán

Bankkartyad milyen?
Fura...valami a bankkal kartyaval lehet....
En is vettem mar sima volt.
Amugy megeri mihamarabb ha erdekel komolyan veszed ugyis rajossz hamar kell az 5 hacsak nem akarsz csigatempoba haladni.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4031) Multi13 válasza dragonfx (#4030) üzenetére


Multi13
tag

Dombornyott és már "rengetegszer" használtam netes vásárláshoz (play, ebay, steam, paypal stb.). Vmiért Clashen belüli vásárlás nem megy. :(
Van egy nagyobb karim (th10), amit 0 Ft rááldozással húztam fel és gondoltam a most indított karinál sokat dobna, ha egyből 4 builderrel tudnám kezdeni (többet nem is költenék rá).

Galaxy Spica -> ZTE Blade 3 -> Galaxy S3 -> Lenovo P70 -> Galaxy A8 -> Galaxy S21 -> Galaxy S24

(#4032) Multi13 válasza Multi13 (#4031) üzenetére


Multi13
tag

Kipróbáltam, hogy a play accountomhoz másik bankkártyát rendeltem hozzá és úgy sem megy. :F

Galaxy Spica -> ZTE Blade 3 -> Galaxy S3 -> Lenovo P70 -> Galaxy A8 -> Galaxy S21 -> Galaxy S24

(#4033) Lootolok


Lootolok
tag

Szombaton sikerült egy számomra új rekord lootot beállítanom.
Itt megnézhető, a II. helyre volt elég nálunk a rekor loot nyilvántartóban :)
http://mkiaktiv.blogspot.hu/p/a-legnagyobb-lootok.html
Sajnos a bónuszt nem adjuk hozzá, így én lennék a klánon belüli bajnok, mert a Master1 bónusz ugye még 140k/140k elixírből és goldból :D

Először nem gondoltam, hogy mindent elhozok, mert AQ-m éppen aludt, a fele is elég lett volna, de csak sikerült :U

(#4034) dragonfx válasza Multi13 (#4031) üzenetére


dragonfx
veterán

passz nekem mastercard paypass van és müxik.passz.
lehet a böngésződ nem biztonságos nem?

szép loot nekem olyan 500-550 környékén van "csak" mind 2.
darkból olyan 5300-5500 környéke.
én egy replay erejéig berakom azt annyi.

szerinted goblin6 vagy barbi7 a jobb?melyiket toljam be? látom neked megvan mind 2.
mind2 mellett vannak indokok....ugye goblin6 szerepe felértékelődik az update után. a barbi7 meg 2 hét addigra ugye 20as lesz aza bk.m remélhetőleg 2 lvl kell. és akkor nem cska a heroes javul hanema summoned barbik is 7esek lesznek.
na így szerinted?

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4035) Lootolok válasza dragonfx (#4034) üzenetére


Lootolok
tag

Én a barbival kezdtem a labor upgradet, mert talán az a leguniverzálisabb cucc.
Mindig jó, ha van, és igen, a BK rage miatt is jobb, ha erősebb barbik lesznek mellette :)

Szóval szerintem Barbi, mert ugye CW-n is segítség, még ha nem is olyan nagy.

Lootnál megy egyébként véleményem szerint nem az számít, ha van néha 1-1 durva loot, amúgy meg semmi, hanem, ha folyamatosan van átlag kb. 600k össz loot (bónusz nélkül).
Persze ettől még néha egy hasonló durva loot azért jól esik az embernek :D

(#4036) dragonfx válasza Lootolok (#4035) üzenetére


dragonfx
veterán

meg ki tudja update után hova esek vissza emnnyire lesz nehéz megtartani az anyagot. :Y
inkább most 6 és később 4.5.csövezés lesz :))
azért ne álmodozzunk bonusz nélkül 600as loot mindig...nem panaszkodok mennek a fejlesztések.
most épp a 2 infi 2 tesla..de azért ennyire nem....
ha bonusszal együtt cakkpakk megvan az 500k +1e dark akkor azt mondom ok átlag loot.

a kisfaluval erőlködök a gemért....
agyhalál.... :)) :(

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4037) Lootolok válasza dragonfx (#4036) üzenetére


Lootolok
tag

Akkor velem lehet a baj.
Ha bónusz nélkül csak 400K loot jön össze, akkor azt elb@szott támadásnak veszem. :)
Kivéve, ha ennyi a max elhozható, és max 1, esetleg 2 spellel elhozható mind, mert akkor végül is megéri (hiszen a 240k, vagy Master1-ben a 280k kiegészítéssel már azért megjárja :D).
Inkább nextelek még 50db-ot, ha kell, de zsíros falat jöjjön. Eddig bevált nekem ez a taktika, mert jellemzően 500k+-osak az eredményeim visszanézve a listát, néha becsúszik egy-egy elb@szott támadás is (10-ből 1 kb.), nem tagadom, de az átlag azért megvan.
Már TH7-es koromban is megtaláltam a 4-600k lootokat (régi szép idők, amikor ezt elhoztam 50K értékű sereggel...), és azóta sem akarok ennél kevesebbet elhozni, mivel a sereg drágább ugye, így azt magasabb bónusszal kompenzálom.

(#4038) dragonfx válasza Lootolok (#4037) üzenetére


dragonfx
veterán

na itt a különbség.
én max 1-2 spell.t szeretek/ akarok/vagyok hajlandó egy lootra eldobni.
kétféle lootvan.
ahol a negyedére/harmadára megyek és 51% játszok(külső/szélith..vagy szétrakva és archerrel ki 50ezhető falu).általában itt nincs nálam heroes és épp nincs készen elég spellem.max 1 heroes max 2 spell.ilyenkor van a 350-400k.s végü loot.és a bonusz hozzászámolom.
most visszanéztem neked...elmult 10 loot.
350-800 közöttiek.
jó igen itt volt gy kis loditás a 800k az már neked is megfelel ezek szerint. na ott 2 heroes 3-4 spell kell.
de én ugy nem szeretek menni mert nem boostoloma spell.et bár nincs mire gyüjtsem a gem.et de akkor is. jól esik látni van 400 :DDD
update után ugyis kifutnál boostolt spell.el a 3 órából.
legyártok 3 rage 2 heal. meg egy 4. rage készen várja kijöjjön ez eddig ugye=6..ami 3 loot (2 falunként, de ha elég egy rage akkor öröm van :B ) 7. spell.rage utána 2 heal 1 rage.általában ebben aza rányban fogynak.1-1 rage heal mindig legyen nálam.ha kilépekk mindig 266os sereggel lépek ki.4 gyár végén healer wizi wizi wizi...remélem érted mire gondolom....
általában egy belépés alkalmával 4-5 jó esetben 6-7et támadok.

azért 25ös herossel könnyebb ám mega barbi7 kobold6 sokat segít neked.
ellenben én nekem nem kell 20nál többet nextelnem mostanság.
tartom magam 2700-2750 környékén itt okés. ha már közeledek 2800hoz bukok inkább egy termelősre rámegyek.érezhetően nehezebbeket (full th10 walls10) ad nekem 2800 fele. már vagy 10x probáltam felsunnyogni master1be de mindig egyből bekeményit.nekem nincs türelmem 50-100nextre.a seregem 20 perc alatt kész.

amugy cw.n egyre keményebbeket ad..nem kéne a heroes.t huzni mega walls. mert utolso update ota ugye ezeket nézi sulyozva ellenfélszámitáskor... a troops és a defense nem nyom bele annyit. most is egy modosult genesis várna rám...2*infi3 3xbow4.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4039) Lootolok válasza dragonfx (#4038) üzenetére


Lootolok
tag

Nekem belefér, már nem sietek sehova, mint régebben :)
Úgy is minden fejlesztés már dög lassú, ha összejön a plusz nyersanyag, elköltöm 4 millás falra, mert már csak azokat kell leraknom.
Amikor fél sereggel elindulok TH-t vadászni, rendre bedob egy álom szerű lootot, amit meg nem tudok elhozni, így már leszoktam erről :D

Nexteléshez már hozzá szoktam, nekem az már nem fáradtság. Bár pénteken volt a rekordom, mert 500K goldot nexteltem el egy huzamban. Akkor kicsit zabos voltam, mert általában 100-150k next után a legrosszabb esetben is jönni szokott az 3-400k elhozható gold (ami bónusszal együtt már bőven visszahozza a nextelés árát ugye).
Gemet már én sem gyűjtöm semmire, hősökre szokott elmenni egy kevés, mert a végét legémelem utolsó napon, hogy tudjak CW-n támadni 2 hőssel, mivel heti 2 van nálunk, és így minden második CW-n két hőssel tudok támadni. Ez általában 10-30gem, attól függ, mennyi van hátra még.

(#4040) MrCsiT


MrCsiT
addikt

Sziasztok!

Kérdés:
- lehet olyan, hogy pl. lvl3-asként elmentem egy google acc-hoz a játékomat, majd, lvl 40-ig disconnected-ben vagyok, és újra csatlakozva, visszatöltené a lvl3-as mentésemet a fiókból a clash, az helyett, hogy update-elné a fiókban a mentést, vagy
- az illető, aki így járt, valójában rossz fiókra emlékszik, hogy mihez társított eredetileg? :F
(nem én tartok itt, hanem egy ismerős.)

Ha az első eset lehetséges, mi rá a megoldás? :F
A telóról nyilván nem szerencsés az adatokat törölni, gondolom, hisz akkor se on- se offline mentése nem lesz.

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#4041) dragonfx válasza Lootolok (#4039) üzenetére


dragonfx
veterán

annyit bőven szerzel innen onnan és most az info destroyra gyurok már nem kell olyna sok.
most is kiszoptunk 2vel picsbe... :O

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4042) Hunmugli válasza MrCsiT (#4040) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Nem hallottam ilyenről. De nyugodtan kipróbálhatod egy kisebb profillal, pl. elmented th 3-mal, aztán th 5-nél visszatöltöd. Esetleg egy másik eszközre. Úgy gondolom, a falut csak egy azonosító szintjén tárolja a gplus, és az adatokat mindig a szerverről kéri le. Rossz emailcímre emlékszik az ismerős.

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#4043) dragonfx válasza Hunmugli (#4042) üzenetére


dragonfx
veterán

emailt nem lehet váltani egy eszeközön korlátlan faluval játszhatsz én ugy tudom csaka face.t ne kapcsold hozzá.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4044) Multi13 válasza dragonfx (#4034) üzenetére


Multi13
tag

Sikerült a gem vásárlás! ;]
Hétvégén átböngésztem a Clash fórumot és ott azt írták, hogy az új google play-es profiloknál kell 4-5 munkanap, mire a google engedélyezi a jogosultságokat. Nálam maga a google account már régi volt, viszont play-hez nem volt hozzárendelve, így erről az oldalról ez is újnak számított. Ma reggel megpróbáltam ismét a vásárlást és végre sikeres volt. 3 éve játszok a Clash-el, úgy gondoltam 2900 Ft támogatást megérdemelnek már tőlem, és így az új karakterem is 4 builderrel tud tápolódni. :DDD
Pontos leírás a korábbi problémáról ITT található.

Galaxy Spica -> ZTE Blade 3 -> Galaxy S3 -> Lenovo P70 -> Galaxy A8 -> Galaxy S21 -> Galaxy S24

(#4045) dragonfx válasza Multi13 (#4044) üzenetére


dragonfx
veterán

ja ilyen faxság van amugy igen...emlékszem nekem is volt.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4046) MrCsiT válasza Multi13 (#4044) üzenetére


MrCsiT
addikt

Nekem ezt a "high risk" failure-t akkor adta elő a Clash a gem vásárlási kísérletemre, mikor egy Hyundai T7S tabról akartam vásárolni, amit amúgy kb. minden azonosítós felület Samsung eszközként azonosít.

Amint PC-n próbáltam Bluestacks alatt, ugyanazzal az acc-al, rögtön sikerült a vásárlás.
Ezért én ilyen esetben, javaslom egy másik eszközre felvenni a fiókot, és ott megpróbálni a vásárlást. :)

Természetesen, ilyet csak és kizárólag webkártyával, amin annyi és éppen annyi összeg van csak, ami az adott vásárláshoz szükséges (na jó, talán még +100 Ft.. :DDD ) ;)

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#4047) Multi13


Multi13
tag

Tudtok vmit h mikor jön a frissítés? Elvileg mára ígérték nem?
A nagy karimnak már fullon vannak a tározói, jó lenne már megszabadulni tőle. :DDD

[ Szerkesztve ]

Galaxy Spica -> ZTE Blade 3 -> Galaxy S3 -> Lenovo P70 -> Galaxy A8 -> Galaxy S21 -> Galaxy S24

(#4048) Multi13 válasza Multi13 (#4047) üzenetére


Multi13
tag

Na már folyamatban! :C
RELEASE NOTES

Galaxy Spica -> ZTE Blade 3 -> Galaxy S3 -> Lenovo P70 -> Galaxy A8 -> Galaxy S21 -> Galaxy S24

(#4049) capafog23


capafog23
őstag

Ha be akarok lépni azt írja hogy van hozzá update átvisz a play store-ba de ott meg nem lehet frissíteni. ???

(#4050) sztanozs


sztanozs
veterán

Ugrik valaki TH 11-re?

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.