Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-17 19:36:15

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4901) dragonfx válasza kovimester (#4899) üzenetére


dragonfx
veterán

Na ezt nem tudtam a banyaszrol.de az a baj csak a 4es a faja.
Na lufi7, utan rafekszunk. 😉
Nekem a kicsire dobott most egy 680/710et.

Alex: lenn benak vsnnak rusholtak.....olyan 3500+ba jon a kemeny mag....majd meglatod....inkabb 3700-3800.ott mar nemmlesz kegyelem.....szepgyalulnak barmid lehet. Amig birom fennmaradok s bonus miatt szinte sosincs 7kilo alatt a loot eleg biztato.lattam a faludat....de th11re be kell rakjad ns majd skkor jon a nemulass....

A gigi8bol szinte semmi nem veszek eszre ugyanugy eltunnrk a faxba...

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4902) kovimester válasza dragonfx (#4901) üzenetére


kovimester
aktív tag

A lufit már most állítsd le xD.
Akkora egy hulladék egység hogy az már fáj.
Tény szép tamadások vanna juhtubon de azok csak mutatok xD

(#4903) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Van valami oldal ahol a lehet keresni rang listát? Kiváncsi volnék merre keressem magam, a béka segge felé vagy kicsit feljebb :DDD

(#4904) zeorsdfd válasza WhiteWalker (#4903) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

https://www.clashofstats.com/rankings/global/players

Ennél jobbat nem találtam, de te nem leszel rajta ;]

[ Szerkesztve ]

(#4905) WhiteWalker válasza zeorsdfd (#4904) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Tényleg nem :DDD , azért köszi :R

(#4906) kovimester válasza zeorsdfd (#4904) üzenetére


kovimester
aktív tag

Magyarország 60. legjobbja vagyok...
XD trophiba de voltam a coc szerinte 20 is de az tiszta szar volt.
4600 kupa fele már nem lehet pajzsot venni (az 1 heteset talán ) plusz 15 perces felhő szimulátor volt....

(#4907) dragonfx válasza kovimester (#4906) üzenetére


dragonfx
veterán

már titán 3ba is van hogy fél 1 perc felhőt látok.
amíg bírom van türelmem maradok fenn.jó lenne a titán2 a 3 ora guard miatt. :DDD

asszem 67. helyem volt a legjobb de most asszem 81. vagyok....mert sokan elindultak felfele. :DDD

mostmár nem állitom le ha összeszoptam rá 1 heroessal ki tudja hátha jo valamire gigi mellé vegyesbe pár darab....

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4908) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

A Witchert 3-t vagy a Láva 4-t érdemes kifejleszteni?

(#4909) dragonfx válasza WhiteWalker (#4908) üzenetére


dragonfx
veterán

egyiket se de ikább aláva.
a witch halott régóta már.
bowler ribi ezeket cisnáld.
a hog6tal lenne jo valamit cisnálnának hazsnálható legyen.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4910) WhiteWalker válasza dragonfx (#4909) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köcce , akkor egyikre sem pazarlom a darkot .
Ribi az maxos , úgy hogy valamelyik hosre ellovom a 200k darkot :DDD

(#4911) kovimester válasza WhiteWalker (#4910) üzenetére


kovimester
aktív tag

Minert kezd el tolni!
Elönyei!
- föld alatti közlekedésnél is gyogyul ha heal spellt használsz
- egy erős egység,
-46 db tudsz vinni egy huzamban
-fekete farmolásra kiválo!

Hátrány
- nagy elensége a valkyre!!
- a gyártási idő kicsit sok
-elixir éhes nagyon!!

Egyenlöre ennyi :D

(#4912) Lootolok válasza kovimester (#4911) üzenetére


Lootolok
tag

Mass vakonddal, hogy kell jól támadni?
TH10 ellen gyakoroltam kizárólag ilyen sereggel péntek és szombat (igaz, csak AQ-m volt, BK40 éppen fejlődött), de csak 1-2 csillagok jöttek össze, a 3-tól nagyon messze voltam velük.

(#4913) dragonfx válasza Lootolok (#4912) üzenetére


dragonfx
veterán

mert ahhoz 4es kell.
ellenem jöttek 46tal....lvl4essel 1.45 alatt 3* mint a picsa...jo maxos 3 heroessal...
én mostmár a lufi7et nem veszem ki de utána elkezdme én is a bányászt az élete sebzése fos a 4esnek a faxa ugyanez a bowlerrre ribire is igaz.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4914) dragonfx


dragonfx
veterán

Én lassan feladom ezta titán ligát. nem tudom grimm nálad hogy van, de ez hogy mindig fél egy perceket felhőzik irto idegesitő. és akkor bead egy champi3ast akinél semmi anyag és szerezhetek kb 2 trofit...
eskü nekem eddig egyetlen1x adott tián3ast akitől 2* os 16 trofit megkaptam de több nem volt csak champi 2-3asokat ad akiktől 2-3-4 trofik jönnek..és engem is titán 2-3asoknak ad be mert hiába óütnek 3*ra akkor is 6-8 trofit vesztek...az a közel 1 millios anyag mellett.bár egy attackbol visszajön de így lehetetlen feljebb jutni hibátlan winstreakkel kéne nyomni honapokig....
tény irtora jön az anyag 2-3 nap alatt megvana ujabb 9 guriga gyakorlatilag nem áll builderem amiota feljöttem. és akkor még a heroesról nem is beszéltem....
neked is sokat kell várniu?megér ennyit ez a xar titán?

szóval nem is tudom meddig érdemes ezt az idegörlést cisnálni a profilon ugyis örökkre ottmarad emléknek....
u.i.: ilyen is nem tudom mikor volt hogy 9 re vagyok tőled :DD :)) .
de pl most 3am avgyunk 4238on és nem tudom mi alapján vagyok én az első ebből a kis triobol.... :C

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4915) dragonfx


dragonfx
veterán

ahh egyéni rekord....2 guriga :B

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4916) Lootolok válasza dragonfx (#4915) üzenetére


Lootolok
tag

Halott faluból nem tudsz mindent elhozni?
De ciki... :DDD

Ott fönt egyébként gondolom aktív faluknál is tele van a bánya, mert nincs mire költeniük, ugye?

Mert én így állok lassan 3 hete, tele a tárolóim, és a bányákat sem ürítem, csak a darkot (tegnap indult Aq40 végre :D). Ezért amikor megtámadnak, kb. másfél millás loot lennék, ha mindent el tudnának vinni :)

(#4917) dragonfx válasza Lootolok (#4916) üzenetére


dragonfx
veterán

hehe szanaszét volt. 10es fal.
bocs a sas2 kb háromnegyed ideig ment. ha az sem megy sikerült volna :P örülj neki mert így nem döntöttem meg te a rekordod vagy igen??? :DD

bánya sosincs tele. sőt a tárolok is ritkán mindneki falazza el mert költi a heroesra...azért ne tévedj el te 100/1 vagy aki kimaxolta a th10et....átlagban 20-25 heroes van mindenhol. :))
ritka a 40es meg a 11es fal....de nem is baj a th a lényeg mega bonus ;)
amit leírtam az a legnagyobb gond titán3ként champi 2-3asokat ad. 2-3-4 trofikat hozok....akik rámjönnek azok is. mert rám meg 4600-5000eseket küld ez a buzi szerver titán2-lkegendeseket na ott már általában 30+ heroes van.....rommá is gyalulnak általában....nagyon remélem a bowler healer ribi trioval valamit cisnálnak a next updatebe mert igy egysiku a játék mindenki azzal megy.kivéve aki sporol mint én.nekem az a seregem amit látsz.

nem tudoma th.val mire vársz soksok milllio a kukába megy nem tul élmény így játszani nem?
az hogy th11ként 30-35-40 heroes van totál mindegy. látod nekem 25 sincs és boldogulok....a grand warden a lényeg. mega rengés.meg a bonus.
itt már hiába van benn 400-500as loot ugysem tudod elhozni....vagyis hát csak maxos sereggel.én a vegyes sereget favoizálom eleje óta.

de gyere fel cimbi nézd meg. champi 2 után nagyon benehezül ám a téma....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4918) Lootolok válasza dragonfx (#4917) üzenetére


Lootolok
tag

Egyszer találkoztam olyan faluval, ahonnan 700k/700k elhozható volt a bányákból, azaz szó szerint tele voltak. Máig nem értem, hogyan lehetséges, de bedobta a gép. Persze nem reklamálok miatta :)

Egyelőre Champ2-ben tanyázom, de AQ40 éppen alszik, így nehezebben haladok felfelé nélküle, nem tudok keményebb bázisokat megtámadni.
Majd pár nap múlva ha felébred, már nincs tét, csak a felfelé haladás élvezete (meg anyázása) :D

(#4919) dragonfx válasza Lootolok (#4918) üzenetére


dragonfx
veterán

hehe megtámadott egy champi2es....-14 trofi amit én 4-5 attackbol szerzek vissza.szép ez a játék. :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4920) vvillie válasza dragonfx (#4919) üzenetére


vvillie
tag

Es akkor szerinted az milyen erzes mikor legendben az esetek 90%-ban csak T3-bol tamadnak be? :). Mult szezonban is mindig 6-700 kupa elteressel. 1 csillaggal vittek a 17 kupat. Orultem mikor csak egy csillag lett. 2 csillag mar kataszrofa :).

(#4921) dragonfx válasza vvillie (#4920) üzenetére


dragonfx
veterán

Te a james willi vagy?
Az barati.szerencsere nekem csak 2* -14 volt eddig.
Allandoan felhozik...

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4922) vvillie válasza dragonfx (#4921) üzenetére


vvillie
tag

Csak siman willie :). A felhozes meg katasztrofa legendben, foleg 5500 utan. Egyeni rekord 14 ora a felhoben es utana adott egy bazist 7 kupaval 3 csillagra :). Beszeltem Brandonnal a MegaEpireAsiabol. Reszt vettem a sc-es forum friendly challenge turnen es ott volt o is. Amit amugy meg is nyert. O mondta, hogy neki az eddigi rekord a felhoben bazis nelkul 18 ora :).

(#4923) dragonfx válasza vvillie (#4922) üzenetére


dragonfx
veterán

jajj hát nekem csak 1-2 perc de már így uncsi.
én eddig bírtam 4300. hagyoma faxba. csak felbosszant.
nextelek 50et és csak champi2-3asokat ad be 3*ra 5-6-7-8 trofi.
egyet bukok...-35...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4924) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Láma kérdés de ez a felhőzés mi is?

(#4925) kovimester válasza WhiteWalker (#4924) üzenetére


kovimester
aktív tag

Amikor falut keresel és a két keresés között van egy kis felhő. :d

(#4926) WhiteWalker válasza kovimester (#4925) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Bahhhh :DDD
Ez komoly?

[ Szerkesztve ]

(#4927) dragonfx válasza WhiteWalker (#4926) üzenetére


dragonfx
veterán

waiting search opponent vagy mit ír ki...
nekem 1-2 perc de már ez is brutál....
meg aza durva ha titán3ba vagyok akkor champi1 titán3 és titán2eseket kéne adnia...de mindig champi 2-3asokat ad....

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4928) WhiteWalker válasza dragonfx (#4927) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Az durva. Mitől ilyen sok a várakozási idő? Főleg a több órányi...

[ Szerkesztve ]

(#4929) kovimester válasza WhiteWalker (#4928) üzenetére


kovimester
aktív tag

Titan 2 ben már a shield guard 3 óra azaz a "kicsapasi idő" 2/3-a. (ez amikor a server kirak)
Igy már az is ki küszöbölve marad 1 óra plusz 10 gemért plusz 2 óra.
titan 1 ben a s.g. 4 óra egy teljes "krakási idő".
Azaz egy 90%+ támadás az 16óra pajzsot amire rá jönn a 3 v 4 óra az magában 19-20 óra ha erre rá dobok egy 10 gem-es 2 órát ott tartunk hogy 1 nap.

Röviden sokan pajzsban vannak XD

[ Szerkesztve ]

(#4930) dragonfx válasza kovimester (#4929) üzenetére


dragonfx
veterán

hát ja hallod végignézem a revenge listát és esélytelen shield guard mindenhol ilyen titán1 legendeseket küld rám.de én meguntam elindultam lefele.
a revenege.t engednie kéne bármikor annak aki már megtámadott shield ideje alatt is titán ligától.
van egy bk.m hallod alapbol süllyedek szóval jo lesz ez champi 2be :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4931) Lootolok


Lootolok
tag

Feljöttem Titán 2-ig az utóbbi pár napban, már nincs más dolgom, hősök kimaxolva, TH10 kimaxolva (már csak laborban van hátra a 6-os minion, és pár általam nem használt dark spell upgrade), így szórakozásból megnézem, meddig jutok.
Viszont már titán3-ban, a titán2 felé közeledve is elkezdődött az általatok említett tartós ködös állapot :)
Van, hogy csak 10-20-30mp, de nem egyszer volt már per percnyi is.
De legalább unaloműzőnek bedobja a chat falat is :D
Tegnap volt, hogy szó szerint másfél órát nexteltem, mert sokat ment a felhő, valójában jó ha 30-40 falut bedobott közben, csak mivel esetek 90%-ban fullos TH11-eseket dobál, válogatnom kell, nem mehetek rá az első falura, amit felajánl...

Kíváncsi leszek, meddig jutok.

(#4932) dragonfx válasza Lootolok (#4931) üzenetére


dragonfx
veterán

én látod a hun topba 4300ig azért max heroes és a th10 neked nagy kedvezmény...bedob néha egy th9 és máris kapsz alsohang 1x trofit...
a kicsivel is sikerült a champi 15-15 herossal :C (gem miatt)
naggyal lejöttem champi1be de a helyzet kb ugyanaz :DD :)) ...daráló.....miner4 bowler3...az update xart se segített beraktama legtöbbet támadó sarokba a 4 airmine a waq miatt. azota onnan nem jönnek....eléggé xmod gyanusak naaa.....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4933) Lootolok válasza dragonfx (#4932) üzenetére


Lootolok
tag

Ja, anno TH9-el mentem én is fel gemért a Championba, aztán volt, amikor ott is maradtam, még a kinti TH időszakban, mert könnyű volt pajzsot kapni, és az ottani bónusz miatt egy lecsapott TH is igen vaskos lootnak számított ugye :D

Most meg már tét nélküli a dolog, és jó gyakorlás CW-re, mert igen kemény faluk vannak. Ha dob egy TH9-et, nem is nézem, mennyi dark van nála, már támadom is, mert az 3*, ezért max kupaszám, és bónusz. De legtöbb esetben 1-2-3 ligával alacsonyabb falukat dob be, ezért az esetek nagy többségében a max elhozható kupa 5-8db. 10 feletti nagyon ritka, főleg TH9 esetében. Leginkább TH11-eseket dob ilyen magas kupaszámmal.
És a legtöbb esetben maxos TH11 sereg támad meg, maxos 3db hőssel, maxos bojlerekkel. Esetek felében simán legyalulnak, nincs mit tenni, de van amikor valami béna Béla támad, és csak 2-re ver be. Eddig a legtöbb esetben 6-8 kupat vittek tőlem, mert magasabb ligás támadónak dob be a gép. Ez ugye örömteli :)
Egyszer volt csak -3x kupa, amikor lentebbről támadott egy TH11-es, és jó askos kupát kapott értem.
Viszont olyan is volt, hogy egy idióta hősök nélkül, 4-es sárikkal betámadott, 4x százalékig jutott, mert körberakta a falumat (szélén van az összes tárolóm, így is mindig túlcsordulok, bányákat sem ürítem már, csak a darkot a sereg miatt), és kaptam érte jó vaskos kupákat, de mellé pajzsot is. Minden napra kéne 1 ilyen :))

Ennek a healer gyengítésnek én nem örülök, de érthető volt a lépés, mert aki kicsit is begyakorolta, szinte bármilyen falut lenyomott a saját szintjében is erős 2-re, vagy 3-ra.

(#4934) dragonfx válasza Lootolok (#4933) üzenetére


dragonfx
veterán

az a durva a ribi5öt el is kezdte a nép elfelejteni mostmár csak bowler3 és a miner4 dominál.
azért a bányásszal néha elég csunyán belamáznak éppen megvan az 1*.
ha a kuglis avatarral jönnek akkor nincs kegyelem szétdarálnak.mondjuk champi1be még nem kaptam 3* ot :DDD
igen eze gy szemét ség 2-3 ligával lentebbiket ad igy irto sokat kell játszani eredményesen feljebb kerülj irto fárasztó én beleuntam....
na ja az a kinti th időszak más volt volt hogy 2 hónapig nem lootoltak le :C
háháhh sejttem ha th9et bedob akkor csórinak annyi :)) :C ....hát na még revengelni se hiszem érdemes neki téged max ilyen 25-30 herossal de akkor is az infivel nem tud mit kezdeni
igen ilyen 3-8 trofikat visznek nem tul acélos 3*gal talán 1xet de ritkán.
egy szezonba volt 3 defense winem aki ugynaugy megunta mint én aq ki out... :DD

kellett ez a healer még a bowlert kéne lefaragni bár én nem örülnék neki.
lehet átllók ribi5re a kuglisnak kicsi fos az élete.

mondjuka rengést se ártana...de akkor kb ujabb hatalmas cikkely abbahagyná....kibaxás azokkal akik kőkemény 3-4 milkákkal körberakták és 4 rengés és hello.....
már a kicisn is késza full 9es azért az már jo.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4935) Lootolok válasza dragonfx (#4934) üzenetére


Lootolok
tag

Persze, mert a valky nem erősödik tovább TH10 után, míg a bojler és a vakond igen, így érthető a dolog, hogy TH11-esek utóbbiakat hasznáják.
TH10-en viszont a valky még mindig nagyon jól használható.

(#4936) dragonfx válasza Lootolok (#4935) üzenetére


dragonfx
veterán

persze.
de amugy ráuntam megint a játékra.amit én szerettem volna azt itt elértem.volt egy egész jó saját csapatom egyéniben is a top100ba benne voltma bőven. elértema titán ligát amit elég kevesen, ez egy cél volt ott viritson a profilomon.
védelemből van 4 ágyú 2 wizi és ennyi.kampo.vége.game over. :(( :( .ha lejjebb veszem a sebbességet is max 1.5 hónap....utána max falazni herosezni tudok és a laborba számomra ahzsontalan/ nem hazsnálatos dolgokat huzni.... :( ....vagyis nincs motiváció kihivás.
a heroesozás faja lenne ha lehetne alatta használni.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4937) Hunmugli


Hunmugli
aktív tag

Jó és rossz hírekkel is szolgálhatok, na persze mindegyik nézőpont kérdése. Inkább a jóval kezdem:

Sikerült felérnem legendbe, th10zel. A magyarok közül ez keveseknek/senkinek sem sikerült eddig, azonban ez ügyben senki sem tudott még biztosat mondani. Mintegy 3900-ról indultam, amikor megkezdtem "komolyan" pusholni. Addig ugyanis sima valkis sereggel, óránkénti gyors egy-egy támadással feljutottam.

Innen ha jól emlékszem 11 nap volt a legend. Első nap nagyjából 150 kupát szereztem, ám ez minden nappal csökkent. Azonban már itt mutatkoztak a nehézségek: mindig th11 támadt be 4800+ról, persze 3*ra. Eleinte örültem a -5 -6 -7 -8 kupáknak, ám ezek átváltoztak -10re, sőt -15re... Titán egyben néha már 21es offer voltam.

Támadáshoz sárkányt használtam titántól. Eleinte 2 villám 3 rage eq+poison kombóval, utána kénytelen voltam átállni a 4 villám egy rage+2 eq kombóra, mert a bázisok egyre nehezedtek. Mindkét változatban 10 sarit vittem, illetve pár lufit, íjászt és wbt. CCbe először hundot kértem, később dragloont. Elengedhetetlen egy jó klán, ahol ha kérsz, azonnal raknak fel sülni katonákat, vagy még akár annál is kevesebb idő alatt adnak, támadásra és védekezésre egyaránt. Emiatt váltottam klánt olyan sokszor.

A lavahundos ccvel az volt a baj, hogy a legtöbb bázis esetében nem volt jó lehelyezésű légvédelem, amire megérte volna beküldeni. A 4 zapquakes támadásnál viszont kb nem is marad ad, így oda nem kell vinni lavát. Hősöket mindig bázisfüggően kell elhasználni, de általában jobban megéri a támadás elején, mint a végén. Le tudnak szedni egy adt+rengeteget takarítanak, 10-15%ot is akár. Ezt a túloldalon gyakran 3 sari kompenzálja.

A cél mindig a biztos 1*. Nekem sikerült így is 5-öt failolni egész push alatt, de mentségemre legyen szólva, hogy valamennyi maxos th11 anti2 ellen volt. A régi "minden csapda egy oldalon, és hátha nem vernek be" sajnos néha beválik, a kedvelt oldal pedig a sas felől van... Sajnos majdnem minden bázis anti2. Ami meglepett, hogy anti3ból kb annyi van, mint kinti thkból. Nagyon kevés, de akad. Én 2-2t találtam.

A push igazából 4100-4400, illetve 4800+ kategóriákban "nagyon nehéz" (időigényes). Ugyanis egy csillagozni egy bázist nem nagy kunszt, legendig egy csillagozva is fel lehet menni, csak sokkal egyszerűbb, ha gyakran 2* lesz. Azért használtam a sarit, mert nagyon magabiztos és egyszerű taktika. Egyetlen hátránya, hogy nagyon sokba kerül. Egy sereg úgy durván 600k elixir, vagyis legalább 300kt kell hozni minden egyes támadásnál, amire még jön a bónusz, csak azért, hogy ne fogyjon el a lötty.

Az első intervallum azért nehéz, mert nagyon kicsi offereket ad, így sokat kell nextelni. A második pedig azért nehéz, mert nem ad offereket, vagy ha mégis, akkor nagyon kevés kupával. A kettő között pedig nagyon jó, minimum minden 2. támadásra th9et fogsz támadni. Ez nem azt jelenti, hogy minden második bázis th9, hanem azt, hogy nem kell sokat nextelni egy darabért...

4100-4400ig azt a taktikát javaslom, hogy gyorsan ki kell nextelni egy tűrhető bázist (15-3* az nagyon tűrhető például), majd megtámadni lehetőség szerint 2*ra, aztán amíg sül a sereg, azaz kb egy óráig pihentetni az eszközt. Ez elég tölteni+rendes életet élni :DDD :N Majd folytatni az egészt elölről...

A 4800+ kategória azért nehéz, mert - mint mondtam - nincs bázis. Teendő: felhangosítani az eszközt maxra, kinyitni a chatet (3600 kupa felett, ha a nagyító köröz pár másodpercet, ki lehet nyitni a chatet. Ez azért kell, nehogy véletlenül megnyomd a retourn home-t...). Előzetesen persze át kell állítani a játékbeállításokat, hogy csak a sound effects-ek legyenek bekapcsolva. 20 másodpercen túli felhőzés esetén ugyanis egységes, rövid ámde hangos hanghatás figyelmeztet, ha talált bázist a rendszer. A chat automatikusan bezáródik, de next esetén nem nyílik ki újra.

Ajánlott például TV-t nézni felhőzés alatt, mert negyed óra is lehet egy-egy felhőzés. Ha jól emlékszem, felhő alatt elég 30 percenként megérinteni az eszközt, ám azt nem tudtam tesztelni. Ennek feltétele persze, hogy csak 30 inaktivitás után kapcsoljon ki a képernyő. Ha találsz bázist, akkor gyorsan döntened kell: ha nem nextelsz 30 másodpercen belül, akkor vagy meg kell támadnod, vagy újraindítanod a keresést.

Keresés alatt készülnek a katonák, és regenerálódnak a hőzök. Vagyis, ha 30 percet felhőzöl (természetesen idetartozik az is, amikor nézel egy bázist/nyomsz egy nextet), akkor 30 perccel kevesebb lesz a hősök regenerálódása, illetőleg a berakott spellek és katonák pedig már 30 perce készülnek. Akkor is, ha tele van az army camp. Vagyis egy óra felhőzés, majd egy támadás után élő hősök és kész sereg fogad.

Éppen ezért 4800 fölött megéri egy óráig nextelni (bámulni a felhőket(pl TV-zni)), mert utána ismét lehet támadni. Egy óra alatt pedig majdnem mindig fog adni olyan bázist legendből, akit egy csillagra is megéri beverni (rendszerint 38+/3* kategória...). Sajnos ez a dolog megszűnik, amint eléred a legend ligát...

Onnantól még kb 5100ig van esély hasonló intenzitással, ám azzal kell számolni, hogy téged fog beadni sok kupaáért, és örülhetsz, ha egy óra alatt egy 8 kupás bázist kapsz. Nekem a rekord keresés 45 perc/bázis, és a rendszer 3x írta ki, hogy nincs ellenfél.

Azért olyan nehéz pusholni, mert mindenki igyekszik eggyel többet támadni, mint védekezni. Ám egy idő után ez már nem lehetséges, hacsak nem fizetsz valakit, aki saját szabadidejét adja neked gyakorlatilag azért, hogy pénzért cocozzon...

Már csak egy fontos téma/kérdés maradt, az pedig az, hogy mennyi gemet vettem/költöttem push alatt. Nos, 480 gemmel indultam neki, és boostolni kb sosem boostoltam. Értelmetlen. Guardot vettem kb 4x. Én nem tudtam rendesen kihasználni, rendszerint guard+16h shield+guard kombóval éltem túl egy napot, vagy kétszer védekeztem. Az első verzióhoz 16 óra shield szükséges, és csak guard alól szabad támadni, vagyis max kb 6 támadásra van esély. Utóbbi verzióhoz borzasztó sok idő és kitartás kell, de cserébe nem kell aggódni, hogy guard vagy shield alól támadsz-e.

Szóval a gemjeim nagy része arra ment el, hogy egységeket gemeltem, hogy tudjam tartani a donate arányom. Így a 480 gemből 465 maradt push végére, de ha az a célom, 500 is maradhatott volna. 2 gemboxot is kaptam ugyanis, ha nem hármat. Úgyhogy a gem hiány senkinek se legyen kifogás a pushra, de az időhiány nyugodtan.

Remélem ezzel minden kérdésre válaszoltam, ha nem, akkor kérdezzetek bátran :)

A rossz hír pedig a banán. Supercell megint kitalálta, hogy bannolgatni fognak, így ma reggel keresés közben üzenetet kaptam, hogy elment a net (emlékeim szerint nem azt kaptam, hogy a szerver és a játék nincs szinkronban.) Azonnal újratöltöttem a játékot, és nagyon dühös voltam, hogy kezdhetem elölről a keresést. Aztán ez a felirat fogadott: this account has been banned. Na akkor már szomorú lettem...

Többit hamarosan :O

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#4938) dragonfx válasza Hunmugli (#4937) üzenetére


dragonfx
veterán

csalva nem szabad játszani.és még le is irod ide csalva felértél legendbe? hát gratulálok.
az a baj titánligától el van baxva a játék....állandóan felhőzik...mindig maxoso th11et ad.
2-3 ligával lentebbieket ad irto ekvés kupát tudsz szerezni.ilyne áron nem éri meg a bosszankodás. én 4300ig jutottam elég is volt jol elvagyok champiba nem kella trofival foglalkoznom. a bonus itt is jo.
ha csak 1et buksz kb egy napi trofi munkád" a kukába....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4939) Hunmugli válasza dragonfx (#4938) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Megmutatom, mi mindent csaltam az alatt az idő alatt, amíg felmentem legendbe. De tényleg ez lesz minden:
[link] - bocsánat a minőségért.

Szerintem kicsit aránytalanul büntet a rendszer, még sportban sem jár "permanent bann" azért, mert valaki doppingol. Legalábbis nem mindig.

Majd leírok mindent hamarosan.

[ Szerkesztve ]

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#4940) kovimester válasza Hunmugli (#4939) üzenetére


kovimester
aktív tag

Még az a bizonyos segitség is már nem jó honapok óta.
De a másik miért olyan jó hogy legendbe felemntél fasza meg mindent de értéke nincs semmii!
Ha makkod van akkor 14 napp ne agodj addig szarra rábolnak XD
Ha nicns mákod akkor dobhatod a kukába az acc-od.

Én azóta hozzá se nyulok ilyen segitőkhőz miota 4 honapja olvastam hogy 1k embert reptetek meg :D

(#4941) dragonfx válasza Hunmugli (#4939) üzenetére


dragonfx
veterán

itt mi a csalás? :C

hehe karesz látom csak félted a 3 évnyi melot :DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4942) vvillie válasza Hunmugli (#4939) üzenetére


vvillie
tag

Sajnos a mostani bann az permaban. Megy is a siras mindenhol :).
Ami jar az jar :).

Encouraging Fairplay II (Banned accounts)

Today (August 31st, 2016) we have completed another round of bans on accounts found using 3rd party software. Accounts found using 3rd party software have been permanently banned. Bans are non-negotiable.

[ Szerkesztve ]

(#4943) kovimester válasza dragonfx (#4941) üzenetére


kovimester
aktív tag

Ameddig normálisan ment jó volt.
Főleg kupázásra volt jó.
De nagyon-nagyon sok mindent lehetet " tanulni" alatta.
De amikor jött a bann hullám delete lett ez van ezt kell szeretni.
Igy jó játszani meg igy ugy is jó volt.
TH11eket ugy is csak 2re lehet verni ha jó a falu és fullos.
Ugy hogy itt már alapból értelmét veszti a dolog....

(#4944) Hunmugli


Hunmugli
aktív tag

Tegnap, aug. 31-én, reggel 8:13-kor a COC kiírta, hogy elment a net. Újratöltöttem a játékot, mert éppen keresés közben voltam, majd az a lebegő üzenet fogadott, hogy:

You have been banned!
This account has been permanently
banned! Reason: usage of prohibited 3rd
party software. Please see our safe and fair
play policy at supercell.com/en/safe-and-
fair-play

Tudtam, hogy mit jelent, csak nem akartam elhinni. Nagyon furcsa volt az egész. Majd, ahogy szépen informálódtam, megtudtam, hogy nem vagyok egyedül: HUNGARY-ból, Darkfoxes-ból, és a CWZS-ből is bannoltak karaktereket.

Ez örökös bann, soha nem fogom visszakapni a karim :O Természetesen nem írtam a SC-nek, teljesen felesleges lett volna bármit is mondanom, se az igazra, se a hamisra nem vennék le a tiltást. Zsarolni, vagy olyat ajánlani nekik, hogy levegyék a tiltást, megint csak nem tudok :( Úgyhogy minden karimnak annyi :O

Korábban csak két hétre bannoltak (áprilisban), és azt mondták: lehetnek még bejelentés nélküli bannok, és másodikra már véglegesen tiltják ki a felhasználókat. Természetesen ezt úgy értelmeztem, hogy akkor nem bannoltak, vagyis legközelebb 2 héttel kezdek, megtanulom a leckét, és kész, soha többet nem kell majd aggódnom. A másodikat ezek szerint második hullámként értették a SC-nél... :)

A bannolás úgy néz ki, hogy a karakter elhagyja a klánt, majd törlődik global és local ranglistákról is. Ha cwben van, úgy járt a klán.. Jelenleg úgy tudom, bázisként sem lehet majd megtámadni. Én 5006 kupával törlődtem local listáról. (Majd valamikor még rakok fel néhány képet, hogy elhiggyétek. Csak még nincs kész a photoshop ;] )

Szerencsére 5k kupa fölöttről itthon majdnem/teljesen egyedül voltam modos (most...), úgyhogy a rangsor teteje csaknem változatlan maradt. Egyetlen mód, amivel meg lehet keresni egy bannolt karaktert, az az, hogy ha FB-fiókhoz van kötve. (Vagy hogyha a klánban nem pörög ki az XYZ has left the clan üzenet.)

A bann csak az xmodosokat érintette, meg néhány szerencsétlent, pl KHT-t a cwzs-ből. Alapvetően Androidon terjedt el, arról nem tudok, hogy az IOS-es verzió miatt is tiltottak-e ki játékosokat, de remélem, hogy igen. Azonban néhány iModos még mindig maradt! (Állítólag már nem lehet előfizetni iModra, úgyhogy kb fél év, és ez a probléma is megoldódik. De án jobban örülnék - mint sovány vigasz - ha őket is bannolnák ;] )

Szóval a szerencsétlen alatt nem az iZugModos-t értettem, hanem a rootolt andoirodos telefont... (Mod nélkül persze.) KHT mind2 karaktere elszállt. Különösen rossz volt ez neki, mert a kicsi egy remek algo volt, a naggyal meg nem is cwzett, és a pusht is abbahagyta, de hát SC logika szerint, ha rootolt a telefon (lehet hogy még valami közbejátszott), akkor ő modos. :W

A fent említett klánokból még elszállt legalább 3-3-3 ember, neveket nem mondanék, már csak azért se, mert nagy eséllyel ők nem téves áldozatok. (?)

Ami engem illet, én szerintem abbahagyom a cocot. Többen is felajánlották, hogy adnak egy közepes th9-et, de elutasítottam, két okból: a családom kitörő örömmel fogadta a tényt, hogy bannolnak :C, illetve semmi kedvem hard resetelni a telómat. (Mert csak :((( ) Ha majd beszerzek egy új eszközt, akkor talán folytatom, de addig nem valószínű..

Már csak azért sem vigyáztam annyira a karakteremre, mert Bálint (tudom, hogy nem tudod, ki az a Bálint, ahogy azt is, hogy ez nem is érdekel), azt mondta, hogy csak a bournert bannolják, és csak két hétre. Azért nem okolom őt az eset miatt, mert nem tehet róla+ez szimpla menekülés lenne nyomósabb érvek elől.

Természetesen nagyon sajnálom, hogy így alakultak a dolgok. Áprilisban megofgadtam, hogy nem modozok - csak úgy látszik, nem eléggé -, nos két hónapig bírtam.. De csak cwre használtam, és csak néha (higgyen aki amit akar, de ne írja le a képzelgését.) Azt már kitárgyaltuk, miért kezdtem el (nem érzem máig úgy, hogy emiatt más játékosok (nagy) hátrányba kerültek volna, vagy én túlzottan nagy előnybe, magyarán ma már tudom, hogy nem érte meg, de tegnapelőtt még fordítva volt :(). Hogy miért tettem fel újra a modot, arra talán sosem fogok rájönni, de szerintem törölni kellett volna az APK-t is :D ;]

És akkor talán a lustaság győz, és továbbra is játszhatok a nagy karimmal. Szerencsére csak két és fél évet öltem bele, de persze nagyon fáj az elvesztése. A fenti támadás pedig full-of-mod, kezdve azzal, hogy a scoutot moddal néztem élőben, majd kb 40 percet próbálkoztam, majd kb 25 percbe került felvenni a scriptet (igen, scripttel sokkal könnyebb, ha döcögősen megy..)(mindig döcögősen ment, és 25 perc alatt lett meg másodszor a tripla..), aztán a script 3x lehozta, nem túl magabiztosan, majd élesben közepesen magabiztosan meglett, ez látszik a videóban. Legalább életemben egy igazi modos, és öt igazi fp támadást sikerült rendesen megcsinálnom (...), ez boldogít :))

Nagyon kesze-kusza, sok mindent elmondtam benne, amit mégsem, azt most közlöm:

A sok bann miatt egyes klánokból 30+ embert is kiraktak (ok-okozat :U). Van olyan klán, ahonnan mindenkit kiraktak. Clashheadsből is raktak ki embereket. Onehive-ról nem tudok semmit, de ha tippelnem kéne, ott a kevés modos mind iModot használ(t), már ha egyáltalán bármit is... Magyar klánokról a felsoroltakon kívül többet nem akarok említeni. Szerencsére egész jó arányunk van :)

A legfontosabb, hogy a push most még nehezebb, mert kevesebb a bázis, és a bannoltak a bázisbeadó algoritmus szerint is bannoltak (jelenleg így tudom). Viszont legend még megközelíthető th10zel, th11gyel pláne. Th9cel egy jó barátom próbálkozik, erről majd beszámolok, ha sikerült neki.

A fórumon tervezek itt maradni, a történtek ellenére is. A Topikgazdai rangomnak már kb fél éve nincs értelme, ha bárki is így gondolja, akkor szóljon, és én szólok a Leadernek, hogy demotoljon ;]

És álljon eme öt néma sor a bannoltak emlékére. Nem voltak rossz emberek, nem voltak rossz cocosok, hiányuk valamennyiünk szívében éljen örökké. (Avagy ne.) :O :O :O

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#4945) kovimester válasza Hunmugli (#4944) üzenetére


kovimester
aktív tag

Ez a felfogás ha az én lovam megdöglet dögöljön meg a szomszédnak is..
Most csak saját magad hibáztathatod!!
Kibanoltak 2 hétre és nem tanultál belőle..
És én ezt ugy mondom hogy én is használtam....

Az meg hogy most felpakolsz olyan képeket amik semmit nem érnek már az szerintem felesleges....

Biztos meg érte a legend liga csak 2 falud ment rá xD

EPIC WIN

(#4946) SiZo válasza Hunmugli (#4944) üzenetére


SiZo
tag

Sziasztok,

A helyzet az, hogy amúgy totálisan Mod ellenes vagyok. Aki ismer, ezt tudja. Pont.
És van az a helyzet is, amikor X vagy Y, emberileg közelebb kerül hozzád.
És van amikor ez a kettő keveredik, vagyis kell hogy keveredjen.
És akkor minden más.

Hunmuglit kb. fél éve ismertem meg jobban, amikor is elkezdtünk közösen dolgozni egy nagy COC -os projekten, mely úgy lehet sosem fog már elkészülni. Nagy lelkesedéssel fogtunk bele közösen, de annyira semlegesen fogadta a magyar COC "társadalom" amire talán egyikünk sem számított. (ez a közös project amúgy egy web oldal lett volna, ahol mindenféle fontos dolgot gyűjtöttünk volna össze magyar nyelven, támadási stratégiákat, leírás farmolásról, pusholásról, falu építésről, egyéb más hasznos segítségek)
Közben úgy hozta a sors, hogy pár hónapig a klánunkban is vendégeskedett, még inkább megismertem őt.
Közben történt egy kis ez az amaz (ebbe nem mennék bele, Ő talán tudja miről beszélek), ahol nekem személyesen elég sokat segített, mindezt feltétel nélkül.

És mindezt úgy, hogy tudtam, amúgy Modder. Mert hát mit szépítsük, Hungmugli Modder.

Nyilván többször beszéltünk erről is, de azt hiszem végül letettünk arról, hogy meggyőzzük egymást arról, hogy kinek a felfogása helyesebb, vagy reálisabb vagy nem tudom. Lapoztunk, de egymás álláspontját tiszteletben tartottuk.

Nekem kárt sosem okozott, ellenkezőleg.

És erre írom azt, hogy amikor ezek a dolgok összemosódnak, akkor most Nekem nehéz lenne azt írnom, hogy úgy kell neki, minek Moddolt, megérdemli. Mert ezt nem tudnám leírni, legalább is őszinte tiszta szívből nem.

Tudom, soraim szentimentálisak, de azt hiszem ezt le kellett hogy írjam.

Remélem valamikor visszajössz még egy jó kis TH6os faluval. :)

Üdv.:
Z.

# HUN MKI AKTIV #

(#4947) jack474 válasza Hunmugli (#4944) üzenetére


jack474
tag

Bocs, ezt most nem lehet kihagyni :D

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

(#4694) Hunmugli válasza vvillie (#4692) üzenetére 2016-04-25 19:19:46

De engem nem bannoltak, és nem is használom (már) :) :)) :D Lehet, hogy ezek a kamu bannok csak beetetések voltak, hogy szűrjék a valódi visszaesőket :C

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szerintem megérdemelted, de valahol ezzel neked is tisztában kellett lenned, hogy ez benne van a pakliban. Sok sikert a CoC mentes élethez! :)

[ Szerkesztve ]

(#4948) Hunmugli


Hunmugli
aktív tag

Kovimester: te moddal sem tudtad megcsinálni a legend ligát...

Engem sajnos nem bannoltak ki két hétre, többek között ez is volt az egyik baj. Bár a SC világosan megfenyegetett mindenkit, hogy ne modozzon, valahogy nem tudtam őket komolyan venni. Kellett volna. Hibáztatni bárkit magamon kívül hiba lenne, ezért nem is teszem meg..

Hallod dragont? Téged is ki kéne rakni :DDD :N

Ami igazán nagyon zavar a hszedben, hogy tudod jól, hogy nem a legend ligára ment el 2 falum (és a bourner és a chief, amit nem sajnálok..) A legend kizárólag idő kérdése, nem kell a mod guard/bázishang helyett...

SiZo: azért a modder enyhe túlzás :N

Jack: igazam volt :)) Kiszűrték a visszaesőket :C :C :C :O

[ Szerkesztve ]

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#4949) dragonfx


dragonfx
veterán

aki modol rakják ki felhívás megvolt akkor még vissza lehetett fordulni. bár aki anno is csinálta azt is mind ki kéne rakni.
amugy az auto reloader az nem mod szerintem.de ez a guard shiel óta értelmét vesztette.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4950) kovimester válasza Hunmugli (#4948) üzenetére


kovimester
aktív tag

Persze hogy nem! Mivel semmi értelem nincs a legend ligának egy rakás szar! :D

És ha ugy veszük te se juttotál fel mivel amivel "feljutotál" már bannolták :D

EPIC WIN VOLT A LEGEND SZÁMODRA :D

(#4949) dragonfx.

Ugyan ha azokat is kiraknák ne mhogy 1 percet kéne felhőzni jó ha 20 percenként egy falut találnál XD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.